Na ratunek splątanym myślom – Wizytówki dla psychologów

Na ratunek splątanym myślom – Wizytówki dla psychologów
4.8 (96%) 5 ocen

Rynek szeroko pojętych usług jest już mocno naszpikowany konkurencyjnymi firmami praktycznie w każdej dziedzinie. Nie inaczej jest także w zakresie działań związanych z naszym zdrowiem psychicznym. Gabinetów świadczących pomoc w tym temacie jest sporo.

Oczywiście różnią się metodami, renomą, ilością specjalistów, cenami itd., ale i tak trzeba przyznać, że panują w tej dziedzinie warunki sporej konkurencyjności. Jeśli jesteś psychologiem i prowadzisz taki gabinet, powinieneś zadbać o jego promowanie, choćby z minimalnym zakresie. Idealnie sprawdzą się tutaj wizytówki dla psychologów, które warto mieć zawsze pod ręką.

Wizytówka "Wiesz, jak ułożyć ludzkie myśli" - Wizytówki dla psychologów
Wizytówka „Wiesz, jak ułożyć ludzkie myśli”

Wizytówki dla psychologów – gdzie się przydadzą?

To najmniejsza forma reklamy. Nie generuje wysokich kosztów i nie wymaga szczególnych zabiegów w zakresie projektowania, bo w ofercie Netprint można szybko i sprawnie wybrać stosowny szablon graficzny. Wiemy jednak, że nie zawsze widzicie potrzebę posiadania wizytówek i dlatego tutaj chcemy przekonać tych nieprzekonanych. Oto kilka przykładów, kiedy wizytówki dla psychologów bardzo się przydają:

  1. Sympozja, konferencje, szkolenia. To sytuacje, kiedy wizytówki dla psychologów są wręcz konieczne. To świetne okazje do nawiązania nowych, interesujących kontaktów w branży, a przecież nikt w czasie rozmowy zawodowej nie będzie na serwetce zapisywał twoich danych kontaktowych. Wizytówka jest w dobrym tonie i świadczy o profesjonalizmie.

  2. Wolontariat. Jeśli zdarza ci się pomagać w szpitalach czy hospicjach, to wizytówki musisz mieć zawsze pod ręką. W tych miejsca pełno jest chorych i członków rodziny, którzy przeżywają trudne chwile i nie zawsze sobie z nimi radzą. A ty możesz im pomóc, więc daj się poznać.

  3. Wizyta pacjenta. Kiedy wyznaczasz pacjentowi termin kolejnej wizyty, możesz to zapisać na wizytówce. Będzie ją miał zawsze pod ręką, np. w portfelu, więc nie zapomni o wizycie, a dodatkowo może komuś podać twoje namiary.

  4. Trudne zdarzenia. Czasami zdarza się, że jesteśmy przypadkiem świadkami jakichś trudnych albo wręcz tragicznych zdarzeń. Ich konsekwencje to także trauma osób z rodziny lub nawet osób postronnych, które udzielały pomocy. Biorąc udział w takim wydarzeniu możesz podać im pomocną dłoń z wizytówką i zaproponować wsparcie psychologiczne.

  5. Zaprzyjaźnione punkty. Swoje wizytówki warto zostawić w okolicznych punktach medycznych, czyli wszędzie tam, gdzie bywają osoby z różnymi schorzeniami oraz towarzyszącymi im lękami czy traumami.

Wizytówka "Pomoc psychologa" - Wizytówki dla psychologów
Wizytówka „Pomoc psychologa”

Z tych potencjalnych sytuacji, w których przydać się mogą wizytówki dla psychologów jasno wynika, że w twoim przypadku nie zawsze będą pełniły funkcję reklamową, typowo komercyjną. Wykonujesz zawód, w który wpisana jest swego rodzaju misyjność. I czasami taka wizytówka może być jak wyciągnięcie pomocnej dłoni do kogoś zagubionego. Taki karnecik z niezbędnymi informacjami być może ułatwi kontakt i zachęci do wizyty, która docelowo pomoże splątanym myślom w czyjejś głowie.

Jak wybrać wizytówkę?

Wybór odpowiednio wyglądającej wizytówki jest bardzo ważny, ponieważ grafika musi trafiać w twój gust i wyrażać twoją osobowość. Na szczęście oferta Netrpint jest w tym zakresie obszerna i łatwo można znaleźć coś odpowiedniego.

Jak powinny wyglądać wizytówki dla psychologów. Mogą mieć charakter zupełnie uniwersalny, bez sugestii albo zawierać jakiś graficzny symbol, który będzie się kojarzył automatycznie z pomocą psychologa. Ważne, aby grafika nie była ani krzykliwie kolorowa, ani też w żaden sposób zabawna. Stonowane barwy i dość zachowawczy styl zdecydowanie bardziej pasują do charakteru prowadzonej działalności. Takie właśnie propozycje znajdziesz w tej grupie graficznej.

Wizytówka "Na problemy - psycholog" - Wizytówki dla psychologów
Wizytówka „Na problemy – psycholog”

Jeśli jednak nie wzory nie sprostają twoim wymaganiom, masz jeszcze dodatkową możliwość. Możesz zamówić projekt indywidualny, szyty na miarę specjalnie dla twojego gabinetu. Wystarczy opisać swoją działalność, podać preferencje dotyczące kolorów i stylu, a my stworzymy propozycję graficzną.

Wizytówki dla psychologów mają za zadanie przyciągać pacjentów do twojego gabinetu. W końcu założeniem prowadzenia działalności jest osiąganie dochodów. Ale nie da się ukryć, że ich posiadanie ma głębszy sens niż tylko promocja gabinetu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish