Wizytówki na papierze ekologicznym w trosce o środowisko

Miłośnicy ochrony środowiska coraz częściej zastanawiają się nad jakością papieru z jakiego wykonywane są ich materiały reklamowe. To właśnie z miłości do naszej matki Ziemi zaczęto tworzyć firmowe wizytówki na papierze ekologicznym, pochodzącym z recyklingu. Metoda ta spotkała się z dużym uznaniem nie tylko osób, dla których przyroda jest ważna, ale wśród wszystkich przedsiębiorców, którzy cenią sobie środowisko i dobrą jakość papieru zarazem.

Czytaj Więcej

Jak dobierać kolory w projektach graficznych?

Dobry projekt graficzny powinien przyciągać wzrok i sprawiać, że osoba, która go zobaczy, zainteresuje się jego treścią oraz prezentowanymi na nim materiałami. Od tego, jak taki projekt odbierze klient, może zależeć efekt zakrojonej na szeroką skalę kampanii marketingowej.

Czytaj Więcej

Wizytówki czarne – styl i elegancja

Kolor czarny od zawsze kojarzy nam się z czymś poważnym i dostojnym. Jest to barwa ceniona przez wszystkich, doskonale komponująca się z każdym innym kolorem. Także w branży tworzenia wizytówek czerń ma bardzo duże znaczenie. Zwłaszcza, że wielu przedsiębiorców wręcz prosi o projekty wizytówek w tej barwie.

Czytaj Więcej

5 najczęstszych błędów w projektach graficznych

Prowadzenie przedsiębiorstwa, niezależnie od branży, wymaga szczególnego dbania o wizerunek. Z tego powodu różnorakie firmy wydają spore pieniądze na działania ekspertów w dziedzinie promocji i marketingu. Skutecznie przeprowadzona kampania reklamowa może mieć zbawienny wpływ na finanse firmy i sprawić, że wejdzie na w zupełnie nowy, lepszy etap. Zamówienia pozyskane w wyniku sprawnej kampanii reklamowej mogą zaowocować rozwojem firmy, zwiększeniem zatrudnienia i otwarciem się na zupełnie nowe pomysły.

Czytaj Więcej

CMYK, a RGB – czym różnią się te dwie palety kolorów?

Czy zastanawialiście kiedyś nad tym, dlaczego plik graficzny stworzony na komputerze różni się nieco kolorystyką od tego, co wydrukuje nam na papierze nasz drukarka? Zapewne zazwyczaj zrzucaliście winę na własny sprzęt drukujący lub drukarnie, w której został zlecony wydruk. 

Czytaj Więcej

Wizytówki na ślub

Branża ślubna bardzo szybko się rozwija. Kiedy przygotowujemy wesele, chcemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dbamy nie tylko o zapewnienie w pełni wyposażonej sali weselnej, smacznego jedzenia i dekoracji. Chcemy, aby każdy zaproszony gość mógł poczuć się na przyjęciu potraktowany z szacunkiem. I to właśnie dlatego przygotowujemy wizytówki na ślub.

Czytaj Więcej

Zbuduj sobie markę – od czego zacząć?

Budowanie swojej marki to proces, który przynosi efekty po pewnym czasie. Mimo to musimy zacząć działać od samego początku. Wiele osób uważa, że budowanie marki należy rozpocząć od pogoni za klientami i robienia wszystkiego, co możliwe, aby ich do siebie przyciągnąć.

Czytaj Więcej

Techniki produkcji wizytówek, czyli jak powstaje ten mały kartonik?

Większość osób, które decydują się na stworzenie własnej wizytówki firmowej, prosi o pomoc profesjonalistów. Przedsiębiorcy opisują, na czym im zależy i czekają na gotowy produkt. Tymczasem tworzenie wizytówki składa się z kilku etapów, o których warto wiedzieć, gdyż każdy z nich ma wpływ na to, jak będzie ona ostatecznie wyglądać. Zobaczmy, jakie są techniki produkcji wizytówek oraz z jakich etapów składa się produkcja takiego kartonika.

Czytaj Więcej

Baner, czyli wizytówka Twojej firmy

Jeszcze kilka lat temu banery kojarzyły nam się głównie z dużymi korporacjami. Coraz większa konkurencja na rynku oraz poprawa możliwości sprawiły, że dzisiaj znacznie więcej mniejszych przedsiębiorstw decyduje się na stworzenie dla firmy takiej dodatkowej wizytówki.

Czytaj Więcej
pl_PLPolish
pl_PLPolish