Co powinien zawierać skuteczny plakat reklamowy?

W dalszym ciągu jedną z najpopularniejszych form reklamy są plakaty. Jak to się dzieje, że w dobie internetu ten prosty przekaz w dalszym ciągu przetrwał? Otóż plakat reklamowy to produkt, który łatwo rzuca się w oczy i jest prosty do zapamiętania, dzięki czemu okazuje się wciąż skuteczny.

Czytaj Więcej

Jak zaprojektować skuteczną ulotkę?

Większość firm stawia nie tylko na wizytówki. Są one oczywiście niezbędnym elementem, jednak zawierają jedynie podstawowe informacje o przedsiębiorstwie. Każdy, kto chce przedstawić potencjalnym klientom pełną ofertę i zachęcić ich do skorzystania z usług, przygotowuje projekt ulotki reklamowej.

Czytaj Więcej

Jak przygotować wizytówkę do druku?

Sam projekt graficzny wizytówki nie zapewni nam jeszcze ciekawej karty firmowej. Wiele rzeczy może zdarzyć się podczas drukowania, jeżeli nie zwrócimy uwagi na pewne aspekty, które mogą ulec zmianie lub przekształceniu w trakcie procesu. Jak przygotować wizytówkę do druku, aby efekt był taki, jak zostało to zaplanowane?

Czytaj Więcej

Drukowanie wizytówek – czym są spady?

Zamawiając wizytówkę firmową, nie zastanawiamy się nad tym, jak wiele pracy trzeba włożyć w jej wykonanie. Samo zaprojektowanie wyglądu karty nie wystarczy, żeby całość wyglądała estetycznie. Projektanci i graficy dwoją się i troją, aby stworzyć ładne tło, dobrać odpowiednią czcionkę i zapełnić całość wymaganą treścią. Kiedy projekt jest już gotowy, wizytówka idzie do druku. A podczas tego procesu należy pamiętać o zastosowaniu spadów.

Czytaj Więcej

Wymiary wizytówki – stwórz model w najlepszym formacie

Zastanawiacie się, jak powinna wyglądać wizytówka firmowa? Musi być stworzona w ładnym stylu, charakteryzować się odpowiednio dobraną kolorystyką i przyciągać wzrok. Co jednak możecie powiedzieć na temat wymiarów wizytówek? Tyle, że powinna zmieścić się w portfelu lub kieszeni. No jasne, ale spójrzmy na to nieco bardziej fachowym okiem. Zobaczcie, jakie wymiary powinna mieć dobrze stworzona wizytówka firmowa.

Czytaj Więcej

Wizytówki z kodem QR – technologia w projektach

Coraz częściej widuje się na polskim rynku wizytówki z kodem QR. W dzisiejszych czasach znaczna ilość osób dostrzega korzyści, jakie płyną z włączenia nowoczesnej technologii w tak małe detale. Przedsiębiorcy chętnie stawiają na nowoczesne wizytówki, wybierając projekty z kodem qr.

Czytaj Więcej

Oryginalne wizytówki – nietypowe wzory, które przyciągają uwagę

Firma, która chce się wyróżnić wśród innych, musi być oryginalna pod każdym względem. Dotyczy to również sposobu prezentacji usług, a w tym i wizytówek. Poszukując dobrej wizytówki firmowej, mamy szansę spotkać mnóstwo projektów, które niewiele sobą prezentują. 

Czytaj Więcej

Wizytówki dwustronne – szerokie pole do popisu

Stworzenie dobrej wizytówki pomoże każdemu przedsiębiorcy zdobyć nowych klientów i stworzyć własną renomę. Jest to bardzo ważne nie tylko dla początkujących firm, ale także dla tych, które już od jakiegoś czasu działają i chcą rozszerzyć swoją grupę odbiorców.

Czytaj Więcej

Wizytówki jednostronne – czy spełniają swoje zadanie?

Przeglądając modele nowoczesnych wizytówek, natrafimy na projekty pionowe i poziome, błyszczące i matowe, ze zdobieniami lub bez. Zanim jednak zdecydujemy się na jeden z nich, musimy zastanowić się, czy postawimy na wizytówkę jednostronną, czy dwustronną. 

Czytaj Więcej
pl_PLPolish
pl_PLPolish