Co umieścić na odwrocie wizytówki? 10 pomysłów na funkcjonalny projekt

Kiedy chcemy wypromować naszą działalność na szeroką skalę i sprawić, by była znana powszechnie, musimy postarać się o dobrą, sprawdzoną i innowacyjną zarazem formę reklamy.

Czytaj Więcej

Formy reklamy wielkoformatowej

Każdy, kto w jakikolwiek sposób zetknął się z biznesem lub z zarządzaniem w dowolnym przedsiębiorstwie, zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny w prowadzeniu interesów jest wizerunek firmy. Można go budować na wiele sposobów, między innymi poprzez zjednywanie sobie klientów rzetelnością oraz budując w ten sposób siatkę osób, polecających sobie nawzajem nasze usługi.

Czytaj Więcej

Jak wzmocnić banery reklamowe?

Banery reklamowe zaliczane są do jednej z najskuteczniejszych form reklamy. Jednak tylko dobrze wykonane produkty przetrwają każdą pogodę i nie zniszczą się pod wpływem promieni słońca czy wilgoci. Jak przygotować trwały baner reklamowy? Czym wzmacniać banery reklamowe, aby przetrwały lata?

Czytaj Więcej

Jak zaprojektować roll-up z nadrukiem na targi lub konferencję?

Firmy poligraficzne oferują swoim klientom całą gamę produktów. W dzisiejszych czasach mają one pełne ręce roboty, drukując wszelkiego rodzaju ulotki, plakaty czy broszury reklamowe. Posiadają szeroką ofertę, którą mogą indywidualnie dostosować do konkretnych potrzeb klienta.

Czytaj Więcej

Wizytówka matowa czy błyszcząca – która lepiej nada się do Twoich celów?

Wizytówka firmowa staje się znakiem rozpoznawczym przedsiębiorstwa, dlatego powinna być odpowiednio dopracowana i starannie dobrana do danej branży.

Czytaj Więcej

Banery na wymiar – co to takiego?

Jeżeli jesteśmy zainteresowani banerami reklamowymi to musimy wiedzieć, co właściwie mają przedstawiać. Bardzo ważne jest tez to, co chcemy przekazać odbiorcom. To kluczowy proces podczas tworzenia każdego baneru. To od samego projektu zależy skuteczność produktu.

Czytaj Więcej

Jaki papier na plakat wybrać?

Branża poligraficzna w naszym kraju rozwija się w sporym tempie. Firmy działające w tym obszarze wciąż tworzą nowe miejsca pracy. Nowi gracze próbują wejść na rynek, zakładając kolejne przedsiębiorstwa zajmujące się wydrukiem. Nikogo to nie dziwi, biorąc pod uwagę zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju materiały drukowane, z jakim mamy obecnie do czynienia w Polsce.

Czytaj Więcej

Wizytówki ekskluzywne, czyli styl ponad wszystko

Dlaczego tak wielu przedsiębiorcom zależy na tym, aby wizytówka ich firmy jak najbardziej rzucała się w oczy? Jest to często pierwsza karta informacyjna, jaką klient otrzymuje na temat danej firmy, nic dziwnego, że każdy chce się zaprezentować jak najlepiej. Wszyscy wiemy, jak wielka jest moc pierwszego wrażenia, dlatego warto inwestować w to, co najlepsze.

Czytaj Więcej

Spad drukarski – co to jest i jak go przygotować?

Każdego dnia, gdy przechadzamy się po centrum miasta lub galerii handlowej, natykamy się na dziesiątki, jeśli nie setki produktów poligraficznych. Nie jesteśmy tego do końca świadomi, ale zewsząd otaczają nas projekty graficzne. Zostały one przelane na papier i umieszczone w takim miejscu, aby przykuły naszą uwagę. Na przejściach dla pieszych zaczepiają nas osoby wręczające ulotki, które mają na celu zachęcić nas do skorzystania z usług szkoły językowej lub do skosztowania posiłku w jednym ze znajdujących się nieopodal lokali gastronomicznych. Ze słupów ogłoszeniowych i witryn sklepowych obserwują nas plakaty reklamowe. Dzięki przyciągającej oczy grafice i treści mają skłonić nas do zakupu danego produktu.

Czytaj Więcej
pl_PLPolish
pl_PLPolish