Gdzie rozdawać wizytówki i kiedy je wręczać? Kilka biznesowych wskazówek

Każdy, kto chce wypromować swoją osobę lub firmę, sięga z pewnością po wiele form reklamy. Mamy dwudziesty pierwszy wiek, zatem żeby się wyróżnić, należy się odpowiednio postarać. Rozdawanie wizytówek już od dawna należy do tej aktywności przedsiębiorców, której pominąć nie można.

Czytaj Więcej

Gdzie zostawiać wizytówki? Pomysły na wizytówkowy marketing

Każdy, kto prowadzi własną działalność, chce wypromować swoje produkty czy usługi, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że bez posiadania wizytówek byłoby to niemalże niemożliwe. Te niewielkie karneciki pełnią w dzisiejszym świecie biznesu zarówno funkcję informacyjną, jak i reprezentacyjną.

Czytaj Więcej

Gdzie najtaniej zamówić wizytówki? Agencja reklamowa vs. drukarnia

Każdy, kto prowadzi własną działalność, albo chce rozreklamować swoje produkty lub usługi, zdaje sobie z pewnością sprawę z tego, że promocja stanowi w dwudziestym pierwszym wieku klucz do sukcesu.

Czytaj Więcej

Co umieścić na odwrocie wizytówki? 10 pomysłów na funkcjonalny projekt

Kiedy chcemy wypromować naszą działalność na szeroką skalę i sprawić, by była znana powszechnie, musimy postarać się o dobrą, sprawdzoną i innowacyjną zarazem formę reklamy.

Czytaj Więcej

Formy reklamy wielkoformatowej

Każdy, kto w jakikolwiek sposób zetknął się z biznesem lub z zarządzaniem w dowolnym przedsiębiorstwie, zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny w prowadzeniu interesów jest wizerunek firmy. Można go budować na wiele sposobów, między innymi poprzez zjednywanie sobie klientów rzetelnością oraz budując w ten sposób siatkę osób, polecających sobie nawzajem nasze usługi.

Czytaj Więcej

Jak wzmocnić banery reklamowe?

Banery reklamowe zaliczane są do jednej z najskuteczniejszych form reklamy. Jednak tylko dobrze wykonane produkty przetrwają każdą pogodę i nie zniszczą się pod wpływem promieni słońca czy wilgoci. Jak przygotować trwały baner reklamowy? Czym wzmacniać banery reklamowe, aby przetrwały lata?

Czytaj Więcej

Jak zaprojektować roll-up z nadrukiem na targi lub konferencję?

Firmy poligraficzne oferują swoim klientom całą gamę produktów. W dzisiejszych czasach mają one pełne ręce roboty, drukując wszelkiego rodzaju ulotki, plakaty czy broszury reklamowe. Posiadają szeroką ofertę, którą mogą indywidualnie dostosować do konkretnych potrzeb klienta.

Czytaj Więcej

Wizytówka matowa czy błyszcząca – która lepiej nada się do Twoich celów?

Wizytówka firmowa staje się znakiem rozpoznawczym przedsiębiorstwa, dlatego powinna być odpowiednio dopracowana i starannie dobrana do danej branży.

Czytaj Więcej

Banery na wymiar – co to takiego?

Jeżeli jesteśmy zainteresowani banerami reklamowymi to musimy wiedzieć, co właściwie mają przedstawiać. Bardzo ważne jest tez to, co chcemy przekazać odbiorcom. To kluczowy proces podczas tworzenia każdego baneru. To od samego projektu zależy skuteczność produktu.

Czytaj Więcej
pl_PLPolish
pl_PLPolish