Najczęściej popełniane błędy przy projektowaniu wizytówki

Każdy przedsiębiorca już na samym początku działania firmy stawia na wizytówki, które są najczęściej używanym narzędziem rozpowszechniania informacji o firmie. Niestety wiele osób błędnie ocenia oczekiwania klientów i tworzy wizytówkę, która nie do końca do nich przemawia. Zobaczmy, jakie są najczęstsze błędy popełniane przy projektowaniu wizytówki.

Czytaj Więcej

Marka Twoim kluczem do sukcesu – jak ją zbudować?

Zakładając firmę, chcemy, aby nasza marka była jak najbardziej rozpoznawalna wśród klientów. Oczywiście od samego początku popularności nie zdobędziemy, musimy więc rozpocząć dobre budowanie marki. Nie jest to łatwe zadanie, ale skupiając się na tym, co robimy i dając z siebie wszystko, na pewno osiągniemy cel. Oto kilka prostych porad, jak zbudować markę i zaistnieć na rynku.

Czytaj Więcej

Jak sprawdzić i przesłać plik do druku?

Drukowanie wizytówek to proces, który składa się z kilku elementów. Najpierw musimy wykonać projekt, następnie sprawdzić wszystkie parametry i dostosować je do drukarni. Konieczne jest również dobranie papieru, dopasowanie wymiarów oraz wielu innych szczegółów. A gdy już wszystko wydaje nam się gotowe, sprawdzamy po raz kolejny. Pamiętajmy, że jeden błąd może kosztować nas konieczność powtarzania projektu, dlatego dobrze wiedzieć, jak sprawdzić i przygotować plik do druku.

Czytaj Więcej

Elegancka wizytówka – kilka przykładów jak zaszokować stylem

Wizytówki w eleganckim wykonaniu łatwo przyciągają spojrzenia. Przedsiębiorcy, którzy chcą zaskoczyć stylem i pokazać się od najlepszej strony, chętnie stawiają na coś nietuzinkowego, co wyróżnia się na tle innych modeli.

Czytaj Więcej

Wizytówka czarno-biała czy kolorowa

Otrzymując wizytówkę jakiegoś przedsiębiorstwa, pierwszym, na co zwracamy uwagę, jest jej wygląd. Modeli wizytówek jest całe mnóstwo, a zadanie każdego z nich to dostarczenie informacji o danej firmie.

Czytaj Więcej

Co powinien zawierać skuteczny plakat reklamowy?

W dalszym ciągu jedną z najpopularniejszych form reklamy są plakaty. Jak to się dzieje, że w dobie internetu ten prosty przekaz w dalszym ciągu przetrwał? Otóż plakat reklamowy to produkt, który łatwo rzuca się w oczy i jest prosty do zapamiętania, dzięki czemu okazuje się wciąż skuteczny.

Czytaj Więcej

Jak zaprojektować skuteczną ulotkę?

Większość firm stawia nie tylko na wizytówki. Są one oczywiście niezbędnym elementem, jednak zawierają jedynie podstawowe informacje o przedsiębiorstwie. Każdy, kto chce przedstawić potencjalnym klientom pełną ofertę i zachęcić ich do skorzystania z usług, przygotowuje projekt ulotki reklamowej.

Czytaj Więcej

Jak przygotować wizytówkę do druku?

Sam projekt graficzny wizytówki nie zapewni nam jeszcze ciekawej karty firmowej. Wiele rzeczy może zdarzyć się podczas drukowania, jeżeli nie zwrócimy uwagi na pewne aspekty, które mogą ulec zmianie lub przekształceniu w trakcie procesu. Jak przygotować wizytówkę do druku, aby efekt był taki, jak zostało to zaplanowane?

Czytaj Więcej

Drukowanie wizytówek – czym są spady?

Zamawiając wizytówkę firmową, nie zastanawiamy się nad tym, jak wiele pracy trzeba włożyć w jej wykonanie. Samo zaprojektowanie wyglądu karty nie wystarczy, żeby całość wyglądała estetycznie. Projektanci i graficy dwoją się i troją, aby stworzyć ładne tło, dobrać odpowiednią czcionkę i zapełnić całość wymaganą treścią. Kiedy projekt jest już gotowy, wizytówka idzie do druku. A podczas tego procesu należy pamiętać o zastosowaniu spadów.

Czytaj Więcej
pl_PLPolish
pl_PLPolish