Energia prosto ze słońca – wizytówki fotowoltaika

Energia prosto ze słońca – wizytówki fotowoltaika
4.6 (92%) 5 ocen

Na rynku towarów i usług co jakiś czas pojawia się nowy temat, który rozwija się z impetem i sprawia, że firmy zajmujące się zagadnieniem rosną jak grzyby po deszczu. Obecnie jednym z takich tematów jest fotowoltaika czyli wszystko, co związane sprzedażą paneli słonecznych oraz usługą polegającą na ich zamontowaniu.

Już dziś konkurencja na rynku jest ogromna, a firm wciąż przybywa, więc konieczna jest dobra reklama w różnych formach, która sprawi, że twoja oferta nie zginie w tłumie. Można na początek zacząć od najmniejszej opcji czyli od wizytówki. Są przydatne, poręczne i niedrogie, warto więc zainwestować parę złoty na ich zamówienie. Ale czy wiesz jak wizytówki fotowoltaika powinny się prezentować, aby skutecznie reklamować twoją firmę?

Siła reklamy zaklęta w małej wizytówce

Niech cię nie zwiedzie niepozorny gabaryt tego podstawowego narzędzia reklamowego. Choć to niewielki karnecik, to jednak jego siła sprawcza jest ogromna. Po pierwsze to skoncentrowany ładunek danych kontaktowych, po które nadal chętnie się sięga. Oczywiście można mieć stronę internetową, to teraz podstawa. Jednak okazuje się, że czasami kontrahenci lub klienci wolą szybko sięgnąć po wizytówkę, zamiast szukać kontaktu do firmy za pomocą laptopa albo smartfona.

Wizytówka "Nowocześnie i optymistycznie" - Wizytówki fotowoltaika
„Nowocześnie i optymistycznie”

Oprócz przekazywania podstawowych danych kontaktowych nowoczesne wizytówki fotowoltaika mają obecnie dodatkową zaletę. To kod QR za pomocą którego możesz opowiedzieć szerzej o swojej firmie albo o samym produkcie lub usłudze.

I na koniec ważny aspekt. Wybierając wzór pamiętaj o tym, żeby dane były podane w wygodny i czytelny sposób, ale także o tym, żeby sama grafika łatwo wpadała w oko i zapadała w pamięć. Może zawierać jakiś zabawny detal, ciekawy kolor, logo albo symbol. Nie powinna być nijaka, bo wtedy nie zostanie zapamiętana. Musi też budzić same pozytywne skojarzenia, ponieważ to bardzo dobrze wpływa na wizerunek firmy i budowanie wiarygodności. Potencjalny klient będzie uważał, że skoro dbacie o estetykę takich wydruków to i usługa zostanie wykonana z największą starannością.

Wizytówka "Z perspektywą na przyszłość" - Wizytówki fotowoltaika
„Z perspektywą na przyszłość”

Jak zdobyć skutecznie wizytówki fotowoltaika?

Czasami miewacie opór przed stworzeniem swojej choćby najmniejszej kampanii reklamowej, a tym samym przed budowaniem wizerunku swojej firmy. To poważny błąd, bo tracicie w ten sposób możliwość dotarcia do większej rzeszy klientów i zwiększenia swojej sprzedaży. Spróbujemy przekonać wszystkich z obawami, że dziś działanie, którego wynikiem będą wizytówki fotowoltaika jest dziecinnie proste. Oczywiście samego procesu zamawiania nie trzeba już nikomu objaśniać, skupmy się więc na doborze grafiki. Zasadniczo są trzy proste sposoby:

  • Gotowe wzory. To bardzo wygodna opcja, którą proponuje wam Netprint. W ofercie jest duży wybór wzorów dedykowanych dla wizytówek fotowoltaika. Są także grafiki nawiązujące do ochrony środowiska, której przecież sprzyjają alternatywne źródła energii. Oprócz tego można również wybierać spośród wzorów uniwersalnych. Być może któryś z nich będzie pasował np. do twojej koncepcji kolorystycznej albo zwyczajnie wpadnie ci w oko i zechcesz wokół niego zbudować graficzny wizerunek swojej firmy.

  • Grafika na zamówienie. Jeśli żaden z gotowych wzorów nie wpadł ci w oko lub nie oddaje w pełni charakteru twojej firmy czy twojego gustu, możesz zamówić stworzenie nowej, unikatowej grafiki tylko dla ciebie. Wystarczy wypełnić formularz na stronie, gdzie należy opisać rodzaj działalności, wymaganą kolorystykę, przywoływane symbole, preferencje estetyczne i inne oczekiwania. Im więcej szczegółów, tym lepiej uda się grafikowi dopasować propozycję wizytówki fotowoltaika.

  • Wydruk z własnego pliku. Jeśli z kolei masz już wcześniej opracowany projekt albo pełny branding reklamowy, wystarczy jedynie wgrać plik i zamówić określoną ilość wydruków.

Wizytówka "Fotowoltaika dla natury" - Wizytówki fotowoltaika
„Fotowoltaika dla natury”

To chyba wystarczający katalog możliwości, aby bez trudu i wydawania bajońskich sum stworzyć choćby minimalną kampanię reklamową i tym samym podkreślić swoją obecność na rynku. Można też pójść o krok dalej i nie ograniczać się jedynie do wizytówek fotowoltaika. Kiedy dołączysz do kampanii np. ulotki i banery w takiej samej grafice, powstanie spójna koncepcja, która sprawi, że twoja firma będzie jeszcze bardziej widoczna i rozpoznawalna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish