Zbuduj swój biznes z nami! – Wizytówki dla budowlańca

Zbuduj swój biznes z nami! – Wizytówki dla budowlańca
4.6 (91.11%) 9 ocen

Chociaż rynek usług zapełniony jest już mocno firmami oferującymi usługi budowlane oraz remontowe, to jednak wciąż powstają nowe podmioty. Popyt jest spory, tym bardziej, że obecnie dużo się buduje oraz inwestuje w nieruchomości, więc dla wszystkich znajdzie się miejsce w tej sferze. Jednakże w obliczu takiej konkurencji reklama nabiera coraz to większego znaczenia, więc musisz koniecznie zadbać o promocję swojej firmy.

Jeśli chcesz się skutecznie przebić do potencjalnych klientów z informacją o swojej ofercie i zachęcić do współpracy, to podstawowym narzędziem będą na pewno wizytówki dla budowlańca. Te małe kartoniki informacyjno – reklamowe potrafią zdziałać cuda.

Wizytówka "Budowę czas zacząć" - Wizytówki dla budowlańca
„Budowę czas zacząć”

Gdzie przydaje się wizytówka?

Wizytówka nie zajmuje dużo miejsca, można mieć kilka sztuk w portfelu albo w kieszeni czy po prostu w aktówce. Warto o to zadbać, bowiem jest wiele sytuacji, w których się przydają.

  • Targi branżowe. Często organizowane są przeróżne targi i inne eventy branżowe, na których warto się wystawiać albo chociaż odwiedzać je jako gość. Wtedy też koniecznie trzeba mieć przy sobie wizytówki dla budowlańca i wręczać podczas każdej rozmowy, która potencjalnie może przerodzić się w kontakt biznesowy oraz nowe zlecania.

  • Indywidualne rozmowy, wyceny, negocjacje. Nawet jeśli jedziesz już na konkretną rozmowę, która prawdopodobnie zaowocuje nowym zleceniem, zabierz ze sobą wizytówki firmowe. Chociaż przyszły klient lub kontrahent zna już twoje dane, to jednak wręczenie wizytówki doskonale buduje profesjonalny wizerunek firmy i budzi zaufanie.

  • Sytuacje towarzyskie. Wiele razy może zdarzyć się, np. na wczasach, że ze zwykłej rozmowy przy piwku wyniknie całkiem zgrabna propozycja biznesowa. Nagle okaże się, że twój rozmówca planuje budowę domu i szuka porządnej ekipy. Wstępnie się dogadujecie i tu właśnie następuje główna rola wizytówki dla budowlańca. Wręczasz, żeby rozmówca miał pod ręką dane kontaktowe i jednocześnie dajesz sygnał, że traktujesz tą rozmowę poważnie. Takiej okazji nie można przespać!

Wizytówka "Bardzo odpowiedzialna praca" - Wizytówki dla budowlańca
„Bardzo odpowiedzialna praca”

Jak powinny wyglądać wizytówki dla budowlańca?

Wizytówka ma generalnie dwie funkcje. Powinna być źródłem podstawowych informacji, które ułatwią kontakt, ale jednocześnie to przecież część marketingu firmy czyli reklama. To właśnie wizytówka dla budowlańca często jest na pierwszym froncie promowania twojej marki i sprawia, że konsument decyduje się na kontakt.

Dlatego musisz zadbać o kilka niezwykle ważnych detali, które powinna zawierać:

  • Logotyp lub charakterystyczny symbol. Jeśli twoja firma ma logo, koniecznie musi się ono znaleźć na wizytówce. Jeżeli nie posiadasz logotypu, spróbuj wykorzystać jakiś symbol, który wszystkim kojarzy się z branżą budowlaną. Takie znaki graficzne znacznie ułatwiają konsumentom zapamiętywanie.

  • Chwytliwa grafika. Konsumenci lubią, kiedy przedstawia im się grafiki zabawne, ciekawe, tematyczne i po prostu jakieś. W twojej branży doskonale sprawdzają się m. in. zdjęcia fachowców przy pracy, fragmenty projektów lub grafiki z gotowymi realizacjami. Można także wykorzystać wizerunki narzędzi. Wszystko, co szybko skojarzy się z budownictwem i zapadnie w pamięć.

  • Miejsce na dane. Nie zapomnij, aby na twoich wizytówkach dla budowlańca pozostała przestrzeń na czytelne przekazanie danych kontaktowych. Powinno to być pole jednokolorowe, kontrastujące z detalami graficznymi.

  • Kod QR. Nowoczesne wizytówki dla budowlańca to już nie tylko podanie podstawowych danych kontaktowych. Konsumenci wymagają teraz kompleksowych informacji i to natychmiast, więc warto umieścić na wydruku kod QR, pod którym ukryty będzie np. zakres usług, opis stosowanych technik czy materiałów oraz kilka zasad działania i misja, która przyświeca realizacji zleceń.

Wizytówka "Fachowiec na wagę złota" - Wizytówki dla budowlańca
„Fachowiec na wagę złota”

Wizytówki zamawiane online – jakie to proste!

Wszystkie wymienione i konieczne elementy w bardzo łatwy sposób dopasujesz zamawiając wizytówki dla budowlańca online, z oferty Netprint. Znajdziesz tu cały wachlarz wzorów dedykowanych dla twojej branży oraz grafiki uniwersalne. Wystarczy przejrzeć, wybrać i zamówić. Jeśli masz swój logotyp albo cały branding, wystarczy wgrać plik podczas zamawiania i wysłać, podając ilość wizytówek. Oferta zamawiania wydruków reklamowych online została stworzona dla tych, którzy nie mają czasu zastanawiać się nad wykreowaniem dobrej wizytówki, ponieważ mają dużo pracy i obowiązków.z

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish