Wizytówki aksamitne w dotyku i matowe w wyglądzie. Wizytówki z folią soft touch – luksus i najwyższa jakość!

Wizytówki aksamitne w dotyku i matowe w wyglądzie. Wizytówki z folią soft touch – luksus i najwyższa jakość!
4.5 (90%) 6 ocen

Czy któregokolwiek z przedsiębiorców przekonywać trzeba do tego, że dobrze dobrana wizytówka potrafi w dużej mierze przyciągnąć potencjalnych klientów i kontrahentów? Z pewnością nie! Dlatego też jej idealne dopasowanie to dziś klucz do sukcesu.

Warto mieć na uwadze fakt, że powinna ona być dopasowana do profilu działalności pod względem ewentualnych nadruków, kolorystyki i materiału wykonania. W najbardziej prestiżowych przedsiębiorstwach coraz częściej stawia się na innowacyjne wizytówki z folią soft touch. Co takiego wyróżnia je na tle innych?

Wizytówka - Litera Prawa - Netprint
Wizytówka – Litera Prawa

Udana promocja firmy w najlepszym stylu!

Aksamitne w dotyku wizytówki są synonimem elegancji i klasy. Luksusowe egzemplarze zwykle wybierają zatem dla siebie ci, którzy pragną podkreślić prestiż reprezentowanej przez siebie marki. Trzeba podkreślić, że zdecydowanie jest to produkt premium w świecie wizytówek.

Choć ich cena jest wyższa niż w przypadku standardowych modeli, to zdecydowanie warto w nie zainwestować, jeżeli chce się wyróżnić w pozytywny sposób na tle konkurencji. Niezwykle przyjemne w dotyku wizytówki z folią soft touch dostępne są rzecz jasna w najróżniejszych wersjach kolorystycznych i z bardzo urozmaiconymi zdobieniami. Dzięki temu każdy może spersonalizować swój model na tyle, by wpisał się w profil jego działalności wprost idealnie.

Wizytówka - Rachunki pozostaw nam - Netprint
Wizytówka – Rachunki pozostaw nam

Nowoczesne wizytówki z folią soft touch synonimem luksusu!

Mogą one być zadrukowane po obu stronach (jak w przypadku klasycznych modeli), co również jest ich istotną zaletą. Pozwalają na to, by sprawnie poruszać się wśród klientów biznesowych, podkreślając swoją dążność do rozwoju oraz wspomniany już prestiż.

Nie tylko jednak walory typowo estetyczne je wyróżniają, wspomnieć należy także o zaletach natury praktycznej. Wiele osób przekonało się bowiem o tym, że z trwałością standardowych modeli wizytówek bywa bardzo różnie. Jeśli zaś chodzi o modele premium z folią soft touch, sytuacja prezentuje się już zupełnie inaczej. Trwałe egzemplarze będą w użyciu przez długi czas, prezentując się nienagannie.

Drukuje się je na wysokiej jakości papierze kredowym. Istnieje opcja ich zamówienia z zaokrąglonymi rogami, dzięki temu wyeliminować można trwale problem nieestetycznie pozaginanych rogów wizytówek. Warto podkreślić, że eleganckie wizytówki z folią soft touch są matowe, a zatem ich kolorystyka jest optymalnie wyrazista, niezwykle gustowna. Idealnie sprawdzają się zarówno w przypadku właścicieli czy przedstawicieli dużych firm i przedsiębiorstw, jak i tych niewielkich.

Wizytówka - Budujemy nowy dom - Netprint
Wizytówka – Budujemy nowy dom

Jesteśmy przekonani o tym, iż każdy, kto zyska okazję zobaczenia i dotknięcia ich, nie będzie miał najmniejszych nawet wątpliwości co do tego, że jest to produkt premium skierowany do najbardziej wymagających odbiorców. Elegancja oraz najwyższa jakość wykonania spotkały się tutaj po to, by można było pozwolić sobie na promocję działalności, która daje konkretne efekty. Oto jest rozwiązanie na miarę XXI wieku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish