Druk banerów

ID: 5313106
Załaduj projekt
  Projekt
  Wybierz plik
  Zalecane parametry pliku
  • Rozmiar:125 x 75 cm
  • Margines:5 cm
  • Rozdzielczość:150 DPI
  • Kolorystyka:CMYK
  Akceptowane formaty plików
  • Dokument Adobe Acrobat (*.pdf)
  • Grafika JPEG (*.jpg, *jpeg)
  • Grafika TIF (*.tif, *tiff)
  Twój projekt
  Bezpieczny margines
  Wszystko co znajduje się poza obszarem bezpiecznego marginesu może zostać obcięte
  Cena netto: ---
  Cena brutto: ---
  W następnym kroku zostaniesz poproszony o szczegóły zamówienia
  takie jak ilość i parametry wydruku
  Blank
  Wybierz
  Twoja głowa jest zawsze pełna pomysłów. Doskonale dobrana specyfikacja firmy, praca, która sprawia przyjemność - to są marzenia każdego właściciela. Małymi kroczkami podążasz do swojego celu.  Chcąc wykorzystać bazę dobrych koncepcji zastanawiasz się jedynie nad tym, w jakiej kolejności je zrealizować - tylko pozazdrościć kunsztu! Prowadzisz własny biznes, warto byłoby posiadać element promocyjny. Postanowiłeś postawić wszystko na jedną kartę. W Twoim przypadku ową kartą będzie baner reklamowy. To doskonały wybór. 
  Reklama, która przyciągnie spojrzenia przechodniów to klucz do sukcesu. Reszta zależy już tylko i wyłącznie od Ciebie - ale nie o tym mowa...
  Jeśli jesteś zdeterminowany, chcesz zrealizować swój pomysł na baner - nie zastanawiaj się dłużej, tylko załaduj własny projekt. Masz solidną bazę, której my nadamy nieco "realnych" kształtów. Dzięki szerokim możliwościom korzystania z usług online, zamów druk banerów właśnie u nas! Nie bój się o terminy, niedociągnięcia czy przeszkody w realizacji. Nie z nami takie numery! Całość nadzoruje sztab ludzi, do których zawsze możesz mieć pytanie. Jak więc wygląda współpraca z nami? Przedstawimy to w prostych trzech krokach jak wykonać banery na zamówienie:
  Krok 1 - Załadowanie własnego projektu,
  Krok 2 - Profesjonalny drukowanie banerów,
  Krok 3 - Dostarczenie zamówienia.
  Widzisz, to nic trudnego. Od Ciebie zależy nakład zamówienia, wymiar oraz wygląd, który wcześniej ustaliłeś. Pamiętaj o tym, że reklama ma być Twoją "wizytówką". My ze swojej strony obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by stan i jakość druku odpowiadał najwyższym normom i efekt finalny spełnił Twoje oczekiwania. Gotowy produkt dostarczymy pod podany w formularzu adres. Nie zastanawiaj się do którego zakładu pójść, by wydrukować baner. Postaw na nas, gwarantujemy Tobie najlepszą usługę na Ziemi. Pokaż konkurencji, kto dostał skrzydeł, które zaniosą na szczyt biznesowego świata.

  Gwarancja jakości będzie wspólną drogą do sukcesu. Niech głosy triumfu rozproszą się po całej kuli ziemskiej! Do dzieła!