Ulotki online

Ulotki reklamowe to najprostszy i jednocześnie niezwykle efektowny, ale wciąż niedoceniany sposób na promocję firmy. Od ich formy, kolorystyki, zamieszczonych treści, sposobu wykonania i metody kolportowania zależy rynkowe powodzenie oraz to, czy przekazywana za ich pośrednictwem informacja ofertowa nie tylko nie przepadnie w morzu innych komunikatów, ale i skutecznie dotrze do Klienta.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
W NetPrint stawiamy na kreatywność, innowacyjność, konceptualizm, profesjonalizm i stały kontakt na każdym etapie współpracy. Nie proponujemy zwykłych ulotek. Zamiast tego – drukujemy Twój biznesowy sukces. Jak to robimy? W pięciu krokach!

1) Określenie przeznaczenia

Klienci drukarni internetowej mogą – na każdym etapie współpracy – liczyć na fachowe doradztwo naszych pracowników. Pomagamy w wyborze najbardziej efektywnego dla planowanej formy dystrybucji formatu ulotki. Oferujemy różnego rodzaju materiały reklamowe, dedykowane różnym branżom i dostosowane do różnych potrzeb. Dlatego przed wyborem konkretnego szablonu – sugerujemy określenie tematyki, której ulotki mają dotyczyć oraz dokładne przemyślenie tego, w jaki sposób będą one kolportowane. Na tej podstawie doradzamy, jaki rozmiar czy format najlepiej sprawdzi się w przypadku kolportażu ulicznego, a jaki w roli wkładki prasowej czy oferty dostępnej w punkcie sprzedaży.

2) Naszkicowanie portretu Klienta

Ulotki reklamowe pełnią dwojaką rolę: są – z jednej strony – sposobem na przedstawienie produktu czy profilu firmy nowym Klientom, a z drugiej – środkiem podtrzymującym kontakt i prezentującym bieżącą ofertę stałym Kontrahentom. Warto więc, przed złożeniem zamówienia, określić grupę docelową i naszkicować portret odbiorcy do którego ulotka ma dotrzeć, a następnie – dostosować jej kształt i formę do jego wymagań i preferencji.

3) Kreatywnie projektowane

Dostępny w serwisie kreator zawiera szablony nowoczesnych ulotek, które z łatwością można spersonalizować. Wystarczy wskazać wzór, wybrać kolorystykę, wgrać logo lub firmową grafikę i określić rodzaj papieru i czcionki. Tym sposobem, opierając się na naszych formatach można – określając wcześniej przeznaczenie materiałów reklamowych i profil Klienta, do którego mają one dotrzeć – z łatwością, w przeciągu kilku minut zaprojektować profesjonalną, atrakcyjną ramę ulotki.

4) Sztuka pisania

Kolejnym etapem jest przygotowanie zwięzłego, zrozumiałego komunikatu ubranego w sugestywną, atrakcyjną dla odbiorcy treść, a potem – umieszczenie jej w odpowiednim, widocznym miejscu projektu.

5) Profesjonalny wydruk

Ostatnim krokiem jest wskazanie ilości i rodzaju wydruku oraz złożenie zamówienia na profesjonalne, dostosowane do metody kolportażu, skupiające na sobie wzrok Klientów, zaskakujące oryginalną forma i niebanalną treścią ulotki. Przygotujemy je tak szybko i sprawnie, jak szybko i sprawnie Ty, korzystając z naszego serwisie, zaprojektowałeś swój reklamowy sukces.
Czytaj więcej
Pokaż:

ŻÓŁTY PRZYCIĄGA, WY HOLUJECIE

W każdej kampanii reklamowej należy wykorzystywać największe atuty. Nasz pomysł graficzny na twoją reklamę opiera się na dwóch siłach pociągowych. Na budowaniu pewności, że poradzicie sobie z każdym holowaniem oraz na kolorystyce, która budzi zaufanie w zakresie fachowej pomocy i skutecznej ochrony. Kiedy w grę wchodzi zagrożenie na drodze, stres związany z awarią auta lub stłuczką oraz uszkodzenie mienia, potrzebny jest bohater, który wie jak pomóc. Za pomocą naszej grafiki dajecie swoim potencjalnym klientom taką pewność.

ZOSTAJECIE W PAMIĘCI

Firm oferujących autoholowanie jest cała masa. Mało tego, systemu komunikacji i specyfika branży sprawia, że wasze działania poddawane są swego rodzaju wyścigowi. Dlatego warto zainwestować w proste, tradycyjne ulotki i wyróżnić się na rynku. Oczywiście prostota i tradycja dotyczy jedynie formatu, natomiast grafika musi być tak efektowna i ciekawa, żeby ma długo pozostawać w pamięć potencjalnych klientów. Zapewniamy, że twoja żółta ulotka nie wyląduje w koszu, a pozostanie w samochodowym schowku lub na zdjęciu w telefonie, więc drogowy wyścig możesz uznać za wygrany.

REKLAMUJ SIĘ PROSTYM PRZEKAZEM

Usługi, które proponujesz są dość proste. Pojazd, który uległ awarii, stłuczce albo też w którym zabrakło paliwa, możesz odholować we wskazane miejsce. Ogranicza cię jedynie masa twojego holownika i oczywiście masa pojazdu, który stał się drogowym problemem. Proste, a więc i reklama powinna nieść nieskomplikowany, czytelny przekaz. Wiemy, że w reklamie komplikowanie jest niewskazane, ponieważ zakłóca komunikację, więc postawiliśmy na minimalizm. Żółte tło, które zwraca na siebie uwagę oraz prosta grafika z holownikiem. Każdy skojarzy i każdy skorzysta z oferty w razie potrzeby.

PASTELOWA, ALE INTENSYWNA

Sznurki, kordonki i włóczki widoczne są na zdjęciu na dole, a na górze jest sporo miejsca na treść. Tu najlepiej będzie wyglądało twoje logo, nazwa albo nazwisko i numer telefonu dużą czcionką. A na drugiej stronie nadal pastelowo, ale już motki stanowią zamglone tło. Wciąż jednak masz sporo miejsca na podanie pozostałych danych i innych informacji. Tak prezentuje się nasza grafika na ulotkę w formacie DL dla atelier tworzącego wyroby hand made ze sznurka i innych materiałów. Jeśli to twój obszar działania, spróbuj i zamów. To małe ulotki, które można rozdawać bezpośrednio do rąk konsumentów albo zostawiać w zaprzyjaźnionych punktach usługowych lub sklepach.

OBIECANKI MOTANKI

Dobra reklama powinna zapowiadać tematykę i być jak obietnica najlepszej jakości. Zawsze staramy się tworzyć dla was właśnie takie wzory na ulotki i inne wydruki reklamowe, a nasza propozycja wpisuje się w tą tendencję zupełnie. Pozornie skromne motki włóczki albo sznurka czekają, aż zrodzi się niebanalny pomysł albo pojawi się ciekawe zamówienie. Pastele wskazują na styl twoich prac, ale także na fakt, że wiesz jakie obowiązują ostatnio trendy estetyczne. Umieść tylko na polu tekstowym dane kontaktowe, wyeksponuj nazwę firmy bądź swoje nazwisko, a także opisz w skrócie ofertę. Możesz także zamieścić kod QR, pod którym np. pokażesz wybrane prace

URZEKAMY PASTELAMI

Gusta i preferencje estetyczne konsumentów już dawno uległy zmianom i teraz nie ma konieczności, żeby reklama krzyczała jaskrawymi barwami i natłokiem detali. Dziś równie dobrze na odbiorcę działają spokojne pastele i minimalizm, dlatego też postanowiliśmy z tego skorzystać. Spójrz na tą grafikę, którą proponujemy na twoją ulotkę. Emanuje z niej spokój i pozytywna energia. I choć na zdjęciu nie prezentujemy gotowych wyrobów, to i tak patrząc na ulotkę nabiera się przekonania, że każde twoje cudeńko będzie piękne. Postaw na taki przekaz, a na pewno przyciągniesz sporo klientów, którzy coś kupią albo zamówią.

BŁYSZCZĄCE PIĘKNO

Mała, wąska ulotka, która zajmuje mało miejsca to bardzo przydatne narzędzie marketingowe. Warto ją umieścić w swojej strategii promowania marki. Ze względu na swój kompaktowy kształt jest bardzo praktyczna i nowoczesna, każda grafika wygląda na niej jakby bardziej dynamicznie i efektownie. W przypadku naszej propozycji widać to wyraźnie, króluje tu kolor czarny, a z niego wyłania się na dole piękna modelka ze zjawiskowymi włosami, otoczona blaskiem. Powyżej można przeczytać przydatne informacje na temat oferty i poznać lokalizację salonu.

BLASK PIĘKNYCH WŁOSÓW

Burza pięknych, lśniących loków przyciąga uwagę na żywo, więc czemu nie miałaby zrobić takiego wrażenia na reklamie? To waśnie takie przekonanie było podstawą do stworzenia prezentowanej grafiki na ulotkę i inne wydruki reklamowe. Zdjęcie modelki z efektowną fryzurą, odpowiednio oświetlonej i wyeksponowanej, jest elementem, który przyciąga uwagę, zapada w pamięć i jednocześnie zachęca do wizyty w salonie. Natomiast czarne tło pozwala na elegancką oprawę nazwy firmy, danych oraz opisu oferty. Całość jest bardzo spójna, harmonijna i miła dla oka, a to z pewnością dobrze wpłynie na wizerunek twojej marki.

NAJLEPSZY SPOSÓB NA REKLAMĘ

Salon fryzjerski musi przede wszystkim reklamować się sposób bezpośredni. Oczywiście warto zainwestować w różne formy promocji, ale najważniejsza jest konkretna relacja z potencjalnymi klientami w terenie, a do tego najlepiej nadaje się ulotka. Zadbaliśmy o to, żeby jej wygląd zachwycał, nakłaniał do skorzystania z oferty, budził zaufanie i dawał obietnicę pięknego wyglądu. Na ciemnym tle widać ładnie oświetloną modelkę i jej wspaniałą fryzurę. Ten widok hipnotyzuje, a jednocześnie zapowiada, że w twoim salonie dzieją się wizerunkowe cuda. Jeśli dowiedziesz, że tak jest, klientki będą chętnie wracać na kolejne metamorfozy.

PODRĘCZNA REKLAMA PIĘKNA

Ten format wydruków reklamowych cieszy się od lat nieustannie dużą popularnością. Ulotka DL jest bardzo poręczna, nie zajmuje dużo miejsca ekspozycyjnego, a przy tym pozwala na ciekawe rozmieszczenie elementów graficznych. Nasz wzór wygląda na niej świetnie. Wizerunek atrakcyjnej kobiety przedstawiony w ciekawej kolorystyce wygląda ciekawie zarówno w położeniu górnym, jak i dolnym. Wyraźnie odznacza się pole tekstowe, na którym można podać ważne informacje w sposób czytelny, ale także ekspresyjny. Taka forma reklamy w połączeniu z naszą grafiką to gwarancja skuteczności.

PO PROSTU PIĘKNA ULOTKA

Wręczanie ulotek na ulicy lub w innych miejscach publicznych to już marketingowa rutyna. Tyle, że klienci również traktują to rutynowo i zwykle odmawiają przyjęcia albo wrzucają ulotkę do pierwszego napotkanego kosza. Proponując ci ten wzór grafiki reklamowej chcemy spowodować, by odbiorca choć na chwilę rzucił okiem na ten papierowy prostokąt. Znajdzie tam piękny, artystyczny obrazek, który będzie na tyle interesujący, żeby zapoznać się z treścią ulotki. To zdecydowanie zwiększa twoje szanse na zdobycie nowych klientek, a nawet klientów.

ŁADNIE WYEKSPONOWANE INFORMACJE

Ulotka w tradycyjnej formie ma tą zaletę, że łatwo na niej zachować dobre proporcje pomiędzy detalami graficznymi a polem tekstowym. W naszej propozycji połowę powierzchni zajmuje wizerunek pięknej kobiety po metamorfozie w twoim salonie, a na drugiej połowie można wygodnie i bardzo czytelnie podać wszelkie dane kontaktowe i nie tylko. Zmieści się także zakres usług, hasło reklamowe oraz kod QR, który pozwoli na zapoznanie się z pełnym opisem salonu. Informacje wyeksponowane w tak atrakcyjny sposób skutecznie przyciągną do ciebie klientki.

DOBRY GUST PRZYCIĄGA KLIENTÓW

Dziś konsumenci mają zupełnie inne podejście do reklamy niż kilkanaście lat temu. Można powiedzieć, że są bardziej wyspecjalizowani w wybieraniu ofert, które budzą zaufanie. Dlatego staramy się proponować wam grafiki nowoczesne, osadzone w trendach i atrakcyjne dla świadomego konsumenta. Ulotka DL w takiej szacie graficznej spełnia te kryteria całkowicie. Dużo bieli, ekspresyjnie rozłożone detale graficzne i ciekawy kształt pola tekstowego to atuty, które przykuwają i skupiają uwagę odbiorcy. I od razu wiadomo, że to reklama nowoczesnej firmy z ambicjami.

PRZYJEMNE PASTELE NA REKLAMĘ

Wiadomo, że w przypadku ulotki najważniejsze jest pierwsze wrażenie i jest to moment, kiedy konsument decyduje czy ją zatrzyma czy wrzuci do pobliskiego kosza. Stworzyliśmy więc ciekawą grafikę uniwersalną, która sprawdzi się wszędzie tam, gdzie najważniejsze są wrażenia wizualne. Ładne motywy roślinne w pastelowej oprawie i duża ilość bieli to zestawienie, które przypadnie do gustu wielu potencjalnym klientom. Jeśli od razu stwierdzą, że tematyka oferty jest dla nich odpowiednia, nie wyrzucą ulotki do śmieci. To pierwszy, ale bardzo ważny krok.

REKLAMA ŁADNIE OPRAWIONA

W przypadku usług, w których najważniejszy jest efekt wizualny albo tych, które skierowane są głównie do kobiet, bardzo ważny będzie wygląd wszelkich materiałów reklamowych. Ulotki o niezbyt atrakcyjnym wyglądzie w takich przypadkach zwykle nie znajdują zainteresowania. W związku z tym zadbaliśmy o wygląd twojej ulotki i powstała ta delikatna, urocza grafika z motywami roślinnymi. Wpadnie w oko każdej estetce i sprawi, że chociaż przeczyta treść oferty. Grafika osadzona jest na białym tle, dzięki czemu można bardzo czytelnie wyeksponować swoje dane kontaktowe i zakres twoich działań.

ODPOWIEDNIE PROPORCJE

Na rynku można znaleźć różne formaty ulotek, jednak ta cieszy się chyba największym uznaniem. Jej wydłużony kształt pozwala na bardzo dobrą ekspozycję grafiki, która ma zaciekawić odbiorcę oraz danych informacyjnych na polu tekstowym. Nie inaczej jest w przypadku tego szablonu dla firmy remontowej, naprawczej czy budowlanej. Narzędzia stanowiące dekorację i zarazem sugestię tematyki. Są tak położone, że widać je doskonal na t, a mimo to na treść pozostaje całkiem dużo miejsca. Można umieścić tu dużych rozmiarów logo, numer telefonu z użyciem dużej czcionki oraz dane adresowe. My polecamy także skorzystanie z zalet kodu QR.

PO PIERWSZE-ZACIEKAWIĆ

Ulotka nie bez powodu właśnie tak się nazywa, dlatego pracując nad jej wyglądem trzeba się postarać, aby nie uleciała od razu do kosza. Mamy dla ciebie wzór reklamy, która swoim wyglądem zaciekawi każdego, a to pierwszy najważniejszy krok. Potem można liczyć na zapoznanie się z ofertą i zachowanie ulotki na później. Taka sytuacja stwarza nam możliwość przyciągnięcia do siebie kolejnego klienta, który w razie potrzeby nawiąże kontakt. Ten efekt osiągamy kolorami i zupełnie nieprzypadkowym ułożeniem detali, które daje bardzo profesjonalne wrażenie i budzi zaufanie do fachowca. Reklama, która od razu buduje porządny wizerunek firmy.

PREZENTACJA CZĘŚCI ARSENAŁU

Na betonowym tle leżą pedantycznie poukładane narzędzia i akcesoria służące do napraw, remontów itd. Niby nic, a jednak taka ulotka wysyła do odbiorcy wiele informacji. Betonowe tło oraz połączenie szarości z żółtym to dowód, że znacie najnowsze trendy w zakresie urządzania wnętrze. Pokaz fragmentu arsenału swoich przyborów oznacza profesjonalizm w swoim fachu, a ich ułożenie sugeruje dbałość o szczegóły i porządek. Przy okazji grafikę można uznać za bardzo sprytną i pomysłową, bowiem ekspozycja narzędzi jest dość dekoracyjna. Kiedy ulotka ma tyle zalet wtedy nowe zlecenia to tylko kwestia czasu.

REKLAMUJ SIĘ NOWOCZEŚNIE

Spośród wszystkich formatów ulotek, ten jest najchętniej wybierany, ponieważ zajmuje mało miejsce, a pozwala na bardziej nowoczesne i ciekawsze przedstawienie swojej reklamy. Wystarczy spojrzeć na naszą graficzną propozycję. Na tym formacie prezentuje się wyjątkowo i ma bardzo ekspresyjny przekaz. Położenie detali dekoracyjnych sprawia, że zostaje sporych rozmiarów pole tekstowe, gdzie możesz wyeksponować swoje logo lub nazwisko, dane do kontaktu, krótki opis oferty, a być może nawet kod QR, który będzie zawierał szersze informacje. Reklama nowoczesna, w modnych kolorach, która budzi same dobre skojarzenia.

KOLOROWO I KONTRASTOWO

Pośród ogromu reklam, przekazów, treści i obrazów, którymi są bombardowani konsumenci, warto zachować spokój i umiar. Od jakiegoś już czasu podsuwamy wam pomysły graficzne na wydruki reklamowe, które wygrywają atencję odbiorców dzięki zastosowaniu minimalizmu w zakresie ilości detali dekoracyjnych i kolorów. Mamy dla twojego atelier ciekawą grafikę, gdzie rządzi tylko kontrast i niesamowity odcień różowego. Od pierwszego wejrzenia konsumentka jest zainteresowana tym obrazkiem i chce zapoznać się z ofertą, a przecież właśnie taki sens ma inwestycja w ulotki, prawda? Prosty, ale efektowny i efektywny przekaz.

POKAŻ WYCZUCIE STYLU

Wzór na ulotkę, który ci proponujemy to spora doza minimalizmu, ale w bardzo efektownej postaci. Ten gustowny umiar sprawi, że potencjalne klientki zaciekawi twoja oferta i twoje wyczucie stylu. Na czarnym tle dodaliśmy niewielki detal bazujący na jednym, ale za to bardzo atrakcyjnym kolorze. To hipnotyzujący, różowy pyłek, który bardzo skutecznie przykuwa uwagę odbiorcy. Dodatkowo, wpisując treść na reklamę można do niego spójnie nawiązywać, co podkręci efekt. Taka ulotka spodoba się każdej konsumentce, a przede wszystkim pozostanie w jej pamięci i mocno zachęci ją do sprawdzenia jakie metamorfozy masz do zaoferowania.

DOBRA EKSPOZYCJA DANYCH

W obiegowej opinii to biel i inne jasne kolory są uważane za najlepszą ekspozycję dla danych kontaktowych i innych informacji podawanych na wydrukach reklamowych. Tymczasem okazuje się, że białe litery na czarnym tle są o wiele lepiej i czytelniej wyeksponowane, przez co szybciej przykuwają naszą uwagę. Wykorzystaliśmy tę moc i waśnie prezentujemy w postaci grafiki dla firmy sprzątającej. Nie dość, że doskonale zaprezentujesz tutaj swoją markę, to dodatkowo od razu widać czytelny przekaz dotyczący sprzątania.

REKLAMUJ SIĘ NOWOCZEŚNIE

W swojej firmie stosujesz z pewnością nowoczesną chemię i akcesoria do sprzątania, być może szukasz także w Internecie porad dotyczących skutecznym metod usuwania zabrudzeń. Wszystko po to, żeby usługi były świadczone solidnie, szybko, ale także nowocześnie. Czemu więc nie zadbać także o reklamę? Zainwestuj w podłużne ulotki w formacie DL z naszą ciekawą grafiką, a szybko zbudujesz wizerunek firmy, która podąża za trendami i wie, co nowego słychać na rynku. Pamiętaj, pierwsze wrażenie jest najważniejsze! Tak zdobywa się serca klientów.

CZARNE TŁO PRZYKUWA UWAGĘ

Nie ma lepszej metody marketingowej niż przykuwanie uwagi konsumenta. Im ta metoda ma większy zasięg i skuteczność, tym lepsze wyniki sprzedażowe. I niezależnie od wielkości firmy i zakresu usług, trzeba o tym pamiętać. Mamy dla Cebie projekt graficzny na ulotkę, która skutecznie zdobędzie uwagę odbiorców. Z czarnego tła wyłania się odkurzacz, który został punktowo podświetlony niczym gwiazda na scenie. Dane w polu tekstowym podane są za pomocą białych liter, które w tej grafice również wyglądają jakby świeciły.

Pokaż:
Ulotki oferta

Ulotki Opis produktu

Oferowane ulotki są standardowo drukowane na produkcyjnej maszynie cyfrowej marki xerox. W przypadku dużych nakładów zamówienia są realizowane w technologii offsetowej. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie zapewniając odpowiednią kontrolę jakości i wysoki standard. Ulotki wykonujemy w standardowych rozmiarach, w dwóch opcjach:

MAT - Ulotka na papierze kreda o gramaturze 130g/m2 i matowym wykończeniu. Tradycyjna forma w połączeniu z wysokiej jakości drukiem. Ulotka w wersji mat to dobre rozwiązanie do projektów klasycznych w stonowanej kolorystyce.