Projektowanie Plakatów online

Podstawowe informacje
Design
Informacje o projekcie
+ Dodaj kolejny plik
Cena netto: 240,95
Cena brutto: 296,37
W następnym kroku zostaniesz poproszony o szczegóły zamówienia
takie jak ilość i parametry wydruku
Kiedy tworzyliśmy naszą ofertę reklamowych plakatów jednostronnych na zamówienie, chcieliśmy, aby była maksymalnie dopasowana do oczekiwań naszych dotychczasowych i potencjalnych klientów. I wtedy okazało się, że duży wybór szablonów graficznych w różnych stylach to za mało, bo macie swoje firmowe grafiki. Uruchomiliśmy więc możliwość przesyłania plików, ale jednocześnie dodaliśmy kolejną możliwość, jaką jest zlecanie zaprojektowania plakatu fachowcom z Netprint. Oczywiście, możecie skorzystać z projektu wykonanego w innej firmie, a u nas tylko zamówić plakat. Jednakże zlecenie nam takiej kompleksowej usługi od A do Z daje również świetne efekty, a jest zdecydowanie korzystniejsze finansowo.
Aby powstał efektowny plakat reklamowy, konieczna jest nasz obopólna współpraca. Dlatego w procesie zamawiania indywidualnego projektu prosimy cię o garść szczegółów na temat twoich wymagań oraz produktu lub usługi, którą będziesz promować. Opisz przedmiot reklamy, swoje preferencje kolorystyczne i oczekiwania dotyczące stylu grafiki. Im więcej szczegółów, tym łatwiej jest optymalnie dopasować projekt do wymagań klienta. Jeśli jest już spójna kolorystyka firmowa, która już funkcjonuje na rynku, prześlij nam przykład innych materiałów reklamowych. Nie należy zakłócać raz zbudowanego wizerunku, jeśli daje dobre efekty.
Kiedy opracujemy koncepcję graficzną plakatu zgodną z twoimi wytycznymi, otrzymasz naszą propozycję do akceptacji. To etap, na którym można wnosić poprawki, natomiast pełna akceptacja sprawia, że plakaty idą już do realizacji. Oczywiście jesteśmy otwarci na wasze uwagi, sami też staramy się wykorzystać swoją wiedzę i podpowiadamy dobre rozwiązania. Chcemy, żeby plakaty wypuszczone na rynek przez markę Netprint były efektowne, estetyczne i skuteczne. Muszą więc być po prostu ładne, przykuwać wzrok i przede wszystkim nieść czytelny przekaz, który zostanie zauważony i zapamiętany przez przechodnia w ciągu zaledwie kilku sekund. Kliknij więc w baner „zleć wykonanie projektu plakatu” i sprawdź nasze możliwości.