O Nas

O NAS

Netprint.pl to serwis dopasowany do potrzeb każdego klienta. Umożliwiamy zamówienie dowolnej reklamy w formie drukowanej na darmowych szablonach. Jeśli nie chcesz kolejny raz płacić agencji reklamowej za projekt Twojej reklamy, już zawsze możesz go otrzymać zupełnie za dramo w Netprint.pl

Dla klientów którzy mają własny projekt reklamy umożliwmy w bardzo prosty sposób złożenie zamówienie. Pliki w kilka chwil wyślesz na nasz serwer i złożysz zamówienie nawet bez konieczności zakładania konta. Dla klientów którzy oczekują kompleksowej oferty zapewniamy wykonanie projektu szytego na miarę.

Netprint.pl to nowoczesny system do zamawiania produktów reklamowych za którą stoi realna, dobrze wyposażona drukarnia. Zajmujemy się drukiem wielkoformatowym oraz cyfrowym. Oferujemy wysoka jakość za przystępną cenę. Nasz zespół od początku do końca zrealizuje państwa zamówienie z należyta starannością. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w dobraniu produktu spełniającego państwa oczekiwania.

Nasze zaplecze produkcyjne zapewni kompleksową realizacje zamówień w technologi wielkoformatowej i cyfrowej. Zapewniamy także realizacje zleceń w technologii offsetowej.

Netprint.pl

Właścicielem serwisu jest firma:

DEMUR

ul. Stawowa 33A

34-730 Mszana Dolna

NIP 737-196-00-63

REGON 120165596

Keen cut logo Hp logo Xerox logo Summa logo