Dyplomy online

Chociaż mogłoby się wydawać, że dyplom ma już lata świetności w naszym kraju dawno za sobą, to jednak okazuje się, że to mylna teoria. Wciąż mają miejsce przeróżne zawody sportowe, konkursy, przeglądy i inne formy rywalizacji na różnych szczeblach. I wciąż zwycięzcy i osoby wyróżnione obdarowywane są m.in. dyplomami. Dlatego w naszej ofercie nie mogło ich zabraknąć.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Skoro wiadomo powszechnie, że dyplom to forma uhonorowania zwycięscy określonej rywalizacji, a często dokument w postaci certyfikatu zawodowego to oczywiste jest także, że jego wygląd nie powinien być byle jaki. Wręczając dyplom za zasługi, osiągnięcia czy ukończenie kursu nie możemy czuć się zażenowani jego wyglądem, bo to mocno niekomfortowa sytuacja dla obu stron. Dlatego należy dołożyć wszelkiej staranności, aby miał charakter elegancki i prestiżowy. Musi po prostu trafnie podkreślać tą wzniosłą chwilę. Ważne jest także, aby jego szata graficzna była dobrze dopasowana do rodzaju wydarzenia, którego będzie zwieńczeniem, a także do wieku obdarowanego. Przecież dyplomy często wręcza się także dzieciom młodzieży.

W naszej ofercie znajdziecie propozycje dyplomów na zamówienie, które przyjemnie jest wręczać, a i sam obdarowany będzie miał same pozytywne odczucia. Co ważne, drukujemy je na papierze bardzo dobrej jakości, o podwyższonej gramaturze. Można wybrać wersję z połyskiem lub całkowicie matową. Taki papier premium gwarantuje, że dyplom nie ulega łatwo zagnieceniom. Mało tego, przez wiele lat pięknie prezentuje się na ścianie w ramie ozdobnej albo szklanej antyramie. To podstawa doskonałego wyglądu każdego dyplomu. Kiedy masz już pewność, że dyplom będzie wykonany na prestiżowym papierze, zadbaj o jego szatę graficzną. Warto przemyśleć swoją koncepcję pod kątem tematycznym i tak dopasować grafikę, aby zgrabnie nawiązywała do dziedziny, której będzie dotyczyło dane wydarzenie.

Inne motywy graficzne pasują przecież do zawodów sportowych, a inne do konkursu na najlepszą poezję amatorską czy turniej tańca. Inne dyplomy wręczamy dzieciakom w szkole, które wygrały konkurs recytatorski, a inne kosmetyczkom, które właśnie ukończyły kurs wizażu. Pamiętaj też o dobraniu właściwego kroju czcionki i koloru tła. Można także na dyplomie na zamówienie zamieścić grafikę firmową dla utrwalenia wizerunku organizatora wydarzenia.
Czytaj więcej
Pokaż:

DELIKATNY MOTYW AKWARELI

Wręczanie dyplomów może towarzyszyć różnym wydarzeniom. Otrzymamy je po zakończonym kursie specjalistycznym, wygranej w konkursie lub jako uhonorowanie naszego uczestnictwa w danym wydarzeniu. Motyw przewodni grafiki nie jest powiązany z konkretną dziedziną, zatem ten wzór świetnie sprawdzi się w różnych branżach. Kontrastowe połączenie delikatnych zieleni z wyrazistym grafitem nadaje temu projektowi charakteru. Dzięki temu dyplom przyciąga wzrok i zwraca uwagę każdego. Postaw na nowoczesność i wybierz ten model dla swoich podopiecznych.

NAGRADZAMY MŁODYCH, ZDOLNYCH

Dzieciaki z klas młodszych oraz te trochę starsze biorą udział w różnych konkursach czy olimpiadach tematycznych. Jeśli masz z młodzieżą do czynienia w szkole bądź w klubie osiedlowym albo w prywatnej szkółce, która uczy młodych poza szkołą, musisz zadbać o odpowiednią ilość dyplomów. Nie mogą to jednak być zwykłe kartki z wydrukowaną treścią. Aby dyplom sprawiał przyjemność powinien wskazywać tematykę zmagań i po prostu efektownie wyglądać. Nasza propozycja graficzna spełnia całkowicie te kryteria.

DLA MATEMATYKA W KAŻDYM WIEKU

Kiedy organizujesz konkurs matematyczny w szkole średniej albo na uczelni, nie szukasz efektownych, pstrokatych grafik. Matematyka jest daleka od artystycznego chaosu, to dziedzina wybitnie poukładana i w zasadzie surowa. Dlatego jedna z naszych propozycji na matematyczny dyplom ma właśnie taki charakter. Szablon jest cały szarościach i jedynie dyskretne cyferki w tle zdradzają jaka może być tematyka tej nagrody. Jednocześnie jednak chcemy zauważyć, że ozdobne wydruki w rożnych odcieniach szarego to obecnie bardzo modny trend.

GRAFIKA, KTÓRA PODNOSI RANGĘ KONKURSU

Na czarnej tablicy aż roi się od przeróżnych wzorów i obliczeń. Taka tablica towarzyszy nam w codziennych zmaganiach z matematyką w szkole i na uczelni, ale u nas to po prostu efektowne tło. Na nim nałożono niczym filtr duże pole tekstowe, gdzie można wypisać osiągnięcia. Całość została ożywiona, a jednocześnie w gustowny sposób podkreślona czerwonymi wstęgami. To one sprawiają, że dyplom ma bardzo uroczysty charakter. Można go wręczyć za udział w konkursie matematycznym każdego szczebla, uczestnikowi w każdym wieku.

MAŁY SPRYCIARZ

Dzieciaki, które przejawiają chęci do nauki i rozwoju, a także chętnie rywalizują, aby pokazać swoją wiedzę, zawsze należy nagradzać za taką postawę. Również wtedy, kiedy obiektem ich zmagań jest matematyka. Mamy dla was propozycję graficzną dyplomu dla małych spryciarzy, którzy wyróżniają się spośród rówieśników swoją wiedzą matematyczną. Taki kolorowy dyplom na pewno zmotywuje małego naukowca i ładnie ozdobi jego pokój. Będzie z dumą spoglądać na ścianę albo prezentować nagrodę swojej rodzinie i znajomym.

MATEMATYCZNE WZORY NA SZLACHETNEJ ZIELENI

Butelkowa, ciemna zieleń to jeden z modniejszych ostatnio odcieni, zarówno w modzie odzieżowej, jak i w zakresie wydruków ozdobnych na wszelkie okazje. Chcieliśmy wykorzystać ten trend do stworzenia ciekawej grafiki na dyplom, który zwieńczy konkurs matematyczny. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że matematyka to nauka postępowa, która jest podstawą wszelkiego rozwoju, więc konkurs powinien mieć modną oprawę. A poza tym zieleń odwzorowuje tablicę szkolną, więc skojarzenie było oczywiste. I trzeba przyznać, że dyplom prezentuje się okazale.

DZIELNY PIECHUR WYGRAŁ KONKURS

Wiemy, że każdy organizator obozu dla młodzieży ma pełne ręce roboty. Jest wiele rzeczy, o które trzeba zadbać przed wyjazdem. Jeśli jedną z tych spraw jest zamówienie specjalnych dyplomów, które wręczysz uczestnikom po zakończeniu obozu, nie musisz się martwić. Mamy w tym zakresie ciekawą propozycję. To ta atrakcyjna, tematyczna grafika na dyplom. Można zamówić odpowiednią ilość wydruków, a potem je wypisać ręcznie na obozie. Można także podać nazwiska dzieciaków oraz treść dodatkową i zamówić gotowe dyplomy.

NAUKA NIE POSZŁA W LAS

Obóz przetrwania to wielka przygoda i okazja do nauczenia się nowych rzeczy oraz poznania samego siebie, ale przede wszystkim to duża próba charakteru. Na koniec takiego wyjazdu wszystkie dzieciaki są lekko zmęczone, ale na pewno dumne ze swoich osiągnięć. Warto je docenić, nawet jeśli nie wszyscy podołali każdemu zadaniu. Mamy na tą okazję świetną grafikę, dzięki której dyplomy będą jasno wskazywały tematykę, a przy okazji ładnie wyglądały. Po powrocie dzieciaki na pewno zostawią sobie dyplomy na pamiątkę, a niektórzy powieszą je na ścianach w swoich pokojach.

NAGRODA DLA DUMNEGO KOLONISTY

Dzieciaki są różne, a na koloniach widać te różnice bardzo wyraźnie. Na takich wyjazdach można jednak zauważyć, że dzieci z różnych domów i szkół mogą się zgrać i dobrze ze sobą współpracować. I pomimo trudności, które są zawsze, na koniec warto wszystkie dzieciaki docenić za ich starania. Doskonałym sposobem jest wręczenie ozdobnego dyplomu, który proponujemy. Ładna, uniwersalna grafika i duże pole tekstowe, gdzie jest sporo miejsca na napisanie czegoś miłego albo zabawnego. Można zamówić gotowe wydruki z treścią albo wypisać dyplomy ręcznie.

ZA PRZERÓŻNE OSIĄGNIĘCIA

Wiadomo, że na każdym dziecięcym i młodzieżowym wyjeździe sporo się dzieje. Jest mnóstwo konkursów w różnych dziedzinach, a każdy kończy się nagrodą i oczywiście dyplomem. Mamy w swojej propozycji grafikę, która rozwiązuje problem dopasowania wyglądu dyplomów do każdego tematu konkursu. Jest uniwersalna i można po prostu wziąć ze sobą większą ilość wydruków, a potem wypisać je ręcznie. Natomiast jeśli znasz już ilość i dane uczestników możesz zamówić gotowe dyplomy z treścią, które wręczysz wszystkim na zakończenie turnusu.

NA OBOZIE HARCERSKIM JEST EKSTRA!

Kiedy organizuje się obóz harcerski dla dzieciaków, trzeba zadbać o wiele rzeczy. Jedną z rzeczy, którą trzeba ze sobą zabrać są dyplomy na zakończenie obozu, które dostaną wszyscy dzieli uczestnicy. Dzięki naszej ofercie nie musisz tracić czasu na projektowanie albo długie poszukiwania ładnych dyplomów na tą okazję. Ta wesoła grafika na pewno skradnie serca wszystkich twoich podopiecznych. Wskazuje tematykę wyjazdu i jest tak wesoła, że automatycznie budzi dużą sympatię. Na pewno każdy uczestnik wyjazdu powiesi go potem z dumą na ścianie.

SUKCESY Z ORKIESTRĄ ALBO INDYWIDUALNIE

Szukasz propozycji graficznej dla dyplomu na konkurs muzyczny? Mamy dla ciebie ten ciekawy wzór. Bazuje na dużym kontraście kolorystycznym, a przez to jest wyrazisty i bardzo efektowny. Na ciemno czerwonym tle panuje odrobinę artystyczny nieład muzyczny, ale dzięki temu muzyka aż unosi się w powietrzu. Białe pole tekstowe dzięki asymetrycznemu kształtowi wygląda, jakby unosiło się razem z nią i całość nabiera wyjątkowej lekkości. Wręczanie takiego dyplomu to miłe uczucie, bo estetyka tej grafiki bardzo pasuje do muzycznego klimatu.

ZA TO, ŻE PIĘKNIE ŚPIEWA…

W konkursie wokalnym nie każdy może wziąć udział. Trzeba po pierwsze mieć tzw. słuch muzyczny, a po drugie dobrze operować aparatem głosowym i wydobywać z siebie piękne dźwięki. Tak w skrócie, bo sama umiejętność jest nieco bardziej skomplikowana. Skoro więc masz świadomość, że przyjedzie ci wręczać nagrody wyjątkowym ludziom, zadbaj o właściwą oprawę tej chwili. Nasza propozycja dyplomu bazuje na prostej, ale wytwornie podanej symbolice. Smukły mikrofon i tradycyjny ornament ozdobny, a całość bardzo szykowna.

MUZYKA MA WIELE BARW

Świat muzyki jest tak zróżnicowany i wielobarwny, że po prostu musieliśmy zaproponować wam taką grafikę. Jest na niej sporo instrumentów, niektóre dość nietypowe. Są rozsypane nuty i dużo kolorów. Wszystko razem jest bardzo mocno ekspresyjne, a przez to ciekawe. Takim dyplomem w efektowny sposób nagrodzisz nie tylko uzdolnione dzieciaki. Kolorowe grafiki lubią także dorośli muzycy i z pewnością każdy z nich uśmiechnie się szeroko na widok takiego dyplomu. Po pierwsze z dumy, po drugie dzięki naszej koncepcji.

NAGRADZAMY OBIECUJĄCYCH MUZYKÓW

Każdy konkurs muzyczny powinno kończyć się ładnym, tematycznym dyplomem. Uczestnicy, niezależnie od poziomu i rodzaju muzyki są zawsze ponadprzeciętni, bo przecież tylko niewielki odsetek ludzi potrafi na czymś grać. Dlatego znajdziecie w naszej ofercie graficzne propozycje dyplomów, takie jak ta. Na pierwszym planie rzuca się w oczy duży detal w postaci fortepianu. Nie oznacza to jednak, że wzór nadaje się tylko na konkursy związane z muzyką poważną. To tylko symbol, instrument znany wszystkim i uważany za jeden z podstawowych.

GRAFIKA PEŁNA MUZYKI

Tam, gdzie praktycznie na stałe mieszka muzyka różnego rodzaju i rozbrzmiewa wiele instrumentów, nie powinno się wręczać nudnych nagród. W szkole muzycznej, bo o niej mowa, nawet dyplom powinien grać w orkiestrze i my właśnie stworzyliśmy taką specjalną grafikę. Dużo się tutaj dzieje i w tym jest właśnie cały urok wzoru. Tło stanowi ładny, ciemnoniebieski odcień, a rozsypane nutki wbrew pozorom wcale nie zakłócają przekazu, jaki niesie treść dyplomu. Każdy obdarowany na pewno będzie pod dużym wrażeniem naszej muzycznej grafiki.

SPECJALNA OPRAWA ZAWODÓW MŁODZIEŻOWYCH

Nasza grafika wygląda trochę jak wnętrze szafy szalonego nastolatka, którego każdą wolną chwilę wypełniają sporty różnego rodzaju. To odwzorowuje charakter młodego człowieka, który co chwilę próbuje swoich sił w różnych dyscyplinach i nie omija żadnej okazji do rywalizacji. Mało tego, często okazuje się, że w każdej dyscyplinie jest świetny. Zaopatrz więc szkołę w dużą ilość takich ciekawych i efektownych dyplomów, a potem wypisuj i wręczaj energicznym i ambitnym uczniom. Ta grafika na pewno spodoba się nastolatkom.

GRAFIKA INTERDYSCYPLINARNA

Młodzieżowa olimpiada sportowa to złożone zadanie i wydarzenie, wokół którego jest mnóstwo spraw do załatwienia. Jest jednak mały element, w którym możemy pomóc, czyli zamówienie dyplomów, które na koniec otrzymają dzielni uczestnicy. Ponieważ jest to wydarzenie gdzie zmagania sportowe obejmują różne dyscypliny, postawiliśmy na jeden uniwersalny wzór, dzięki czemu nie trzeba zamawiać wielu dyplomów dedykowanych każdej tematyce. I nawet jeśli symboli na grafice jest więcej, nic nie szkodzi. One tylko podkreślają fakt, że to olimpiada.

ZWYCIĘSTWO JEST NASZE

Nasza oferta dyplomów sportowych jest urozmaicona. Można tu znaleźć grafiki nie tylko odpowiednie na zawody dla młodzieży. Prezentujemy także grafiki w bardzo dostojnym i prestiżowym stylu, które mogą z powodzeniem uświetnić zakończenie zmagań na wysokim szczeblu. Jeśli poza innymi nagrodami planujecie także wręczanie dyplomów, możecie skorzystać z naszej propozycji graficznej, która doskonale podkreśli, a czasami może i podkręci rangę organizowanych zmagań i wysoki poziom umiejętności zawodników.

PROSTA GRAFIKA Z CHARAKTEREM

Jeśli szukasz dyplomu, który zostanie wręczony wyłącznie najlepszym zawodnikom na organizowanych zawodach, mamy dla ciebie coś specjalnego. Szablon graficzny na dyplom, który z nieskrywaną satysfakcją i przyjemnością wręczysz zwycięzcom. Na białym tle umieściliśmy niewielki, asymetrycznie położony detal wyglądający jak kolorowe wstęgi. Całość wieńczy złoty medal, który nawiązuje do dolnej części grafiki. Duże pole tekstowe pozwala na obszerne opisanie wydarzenia albo samych osiągnięć zawodnika. Całość prezentuje się bardzo prestiżowo.

SPORTOWE TRIUMFY

W każdych zawodach sportowych biorą udział bohaterowie, niezależnie od osiąganych wyników i niezależnie od wieku czy stopnia trudności konkurencji. Czy to dzieciaki czy dorośli amatorzy, czy nawet seniorzy, wszyscy oni zasługują na szacunek i wyróżnienie, bo mają w sobie chęć do wysiłku i ambicje. Przygotowaliśmy więc dla organizatorów wszelkich zmagań sportowych specjalną grafikę o bardzo triumfalnym charakterze. Taki efektowny dyplom sprawi, że każdy zawodnik poczuje się doceniony i z radością pochwali się nim swoim bliskim i znajomym.

BAJKOWY, DZIECIĘCY ŚWIAT

W życiu kilkulatka bardzo ważną rolę pełnią bajki. Rozbudzają jego wyobraźnię i sprawiają, że pewnie nie raz marzy np. o lataniu. W bajkach dla dzieci wszystko jest możliwe, pełno jest w nich uśmiechu i pozytywnej energii. Przelaliśmy ten klimat na nasz szablon graficzny dla przedszkolaków. Dzielne smyki przemierzają tutaj świat na zaczarowanej kredce, więc mamy pewność, że nasz rysunek spodoba się każdemu maluchowi. Takim dyplomem można nagrodzić dziecko za udział w konkursie rysunkowym, ale również wręczyć go na zakończenie przedszkola.

WSZYSCY SIĘ CIESZĄ Z SUKCESU

Kiedy dziecko kończy przedszkole jest oczywiście trochę płaczu, bo trzeba rozstać się z kolegami i koleżankami oraz ulubioną panią przedszkolanką. Ale kiedy dostaje dyplom ukończenia przedszkola to jednak jest z tego dumne. Wraz z dzieckiem rzecz jasna cieszy się cała rodzina i chwali dzielnego przedszkolaka. Nasza wesoła grafika doskonale uświetni ten przełomowy moment. Uśmiechnięte buzie wyglądają bardzo radośnie, wiec i absolwent przedszkola na pewno ucieszy z takiego dyplomu. Nasza grafik będzie się też dobrze prezentować na ścianie w jego pokoju.

KOLOROWE KREDKI KOCHAJĄ WSZYSTKIE DZIECI

Wiele jest rzeczy, które mogą kojarzyć się z dzieciństwem, jednak kolorowe kredki to w zasadzie jego symbol. Każde dziecko lubi rysować albo chociaż bazgrać po kartkach, bo to po prostu świetna zabawa. Umieściliśmy więc te kolorowe symbole beztroskiej zabawy na jednej z naszych grafik dla dzieci, tym razem z okazji ukończenia żłobka. Pomiędzy nieregularnymi rzędami kredek znajduje się białe pole tekstowe sporych rozmiarów, żeby pani nauczycielka mogła napisać coś miłego na temat maluszka, który właśnie wyrusza w świat ze żłobka.

Pokaż:
Dyplomy

Dyplomy Opis produktu

Oferujemy wydruk dyplomów już od 1 sztuki. Skorzystać można z wielu gotowych szablonów lub załadować własny plik. Dostępna jest również opcja wykonania indywidualnego projektu dyplomu.

STANDARD - Dyplomy drukowane są na matowym papierze kredowym o gramaturze 350 g/m2. Zapewnia on trwałość i elegancję wydruku.