Druk wizytówek

ID: 5283544
Załaduj projekt
Przednia strona
Wybierz plik
Tylna strona
Wybierz plik
Akceptowane formaty plików
  • Dokument Adobe Acrobat (*.pdf)Pobierz
  • Obraz Adobe Photoshop (*.psd)Pobierz
  • Bitmapa (*.bmp)
  • Grafika GIF(*.gif)
  • Grafika JPEG (*.jpg, *jpeg)
  • Grafika PNG (*.png)
  • Grafika TIF (*.tif, *tiff)
Twój projekt
Bezpieczny margines
Wszystko co znajduje się poza obszarem bezpiecznego marginesu może zostać obcięte
Przód
Tył
Dodaj tylną stronę
Cena netto: ---
Cena brutto: ---
W następnym kroku zostaniesz poproszony o szczegóły zamówienia
takie jak ilość i parametry wydruku
Blank
Wybierz
Dodatkowe obowiązki, niesamowite projekty - nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Smykałka do biznesu i chęć działania jest Twoim sprzymierzeńcem w każdej sytuacji. Tobie praca pali się w rękach! Kochasz to co robisz, i oddajesz całego siebie na każdym kroku. Masz sposób na swój biznes, podążasz właściwą drogą do sukcesu. Bez problemu stworzyłeś projekty wizytówek zgodne z Twoimi oczekiwaniami i specyfikacją firmy. Dobrze wiesz, że żaden specjalista nie zrobi tego tak dobrze jak Ty. Te kolory i grafika ... wprawiają w zachwyt.
Masz już swój projekt, doskonałą bazę, czas na jego finalizację - czas na drukowanie wizytówek! Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Jesteśmy gotowi dokończyć Twoją profesjonalną reklamę - powierz nam druk wizytówek i poczuj satysfakcję z dobrze zrealizowanego zadania! Wystarczy, że załadujesz gotowy projekt i zamówisz odpowiednią ilość egzemplarzy. Siądź i na spokojnie przemyśl strategię postępowania - tak jak my zajmiemy się profesjonalnie drukowaniem, tak Ty przemyśl wielkość zamówienia. Ten mały kawałek papieru ma przedstawić Cię w jak najlepszym świetle. Postaw zatem na gwarantowaną jakość! Zleć nam druk na zamówienie poprzez przyjazny i intuicyjny kreator.

Dlaczego miałbyś zrobić to właśnie u Nas? Traktujemy zarówno Ciebie, jak i zlecenie poważnie. Ta praca to nie tylko wydruk wizytówek. To precyzyjne zwieńczenie trudu Twojej ciężkiej pracy twórczej, która ma być reklamą działalności.
Wykonane wizytówki na zamówienie trafią pod wskazany w formularzu adres. Pokaż, kto jest rekinem biznesu. Nie chowaj się za konkurencją, nie czekaj, tylko załaduj własny projekt!
My akceptujemy tylko najwyższą jakość. Doskonale dobrany papier, optymalne wykończenie - to będą cechy, które jako pierwsze przyjdą Tobie do głowy po ujrzeniu wizytówek. Zaskocz siebie i innych. Nie przepłacaj, nie czekaj w kolejkach, aż Twoje zlecenie zostanie zatwierdzone i zrealizowane. W razie jakichkolwiek problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji - nie zapominaj o Nas. Będziemy Twoją pomocną dłonią i okiem. Razem stworzymy zespół, który podbije nie jeden profesjonalny rynek.

Pokaż, że znasz się na rynku jak mało kto i udowodnij, że kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! Gwarantujemy perfekcyjny sukces. Wchodzisz w to? My jesteśmy gotowi!