Projektowanie Dyplomów online

Podstawowe informacje
Design
Informacje o projekcie
+ Dodaj kolejny plik
Cena netto: 136,95
Cena brutto: 168,45
W następnym kroku zostaniesz poproszony o szczegóły zamówienia
takie jak ilość i parametry wydruku
Może się tak zdarzyć, że żadna z proponowanych przez nas grafik nie przypadnie ci do gustu. To się czasem zdarza. Może się też okazać, że nie masz w zanadrzu żadnej swojej koncepcji na piękny dyplom, bo zwyczajnie nie masz takiego oprogramowania ani też zdolności do tworzenia takich projektów, bo nie każdy je ma.. Można oczywiście zlecić zaprojektowanie okazałego dyplomu profesjonalnemu grafikowi komputerowemu ze znanej agencji reklamowej, ale to przeważnie sporo kosztuje. Spokojnie, sytuacja nie jest tak problemowa, jakby mogło się zadawać.
Nie zniechęcaj się i nie szukaj ofert innych firm, tylko spójrz na naszą ciekawą propozycję alternatywną. To wygodna możliwość zlecania nam wykonania indywidualnego projektu. Wystarczy samodzielnie wybrać parametry dyplomu, jak. np. format i orientacja wydruku, a następnie podać nam garść informacji o wydarzeniu, które ma upamiętniać dyplom. Możecie również podawać swoje preferencje kolorystyczne i wymaganą symbolikę. Przydatne będą także linki z przykładowymi realizacjami z internetu, które wam wpadły w oko. To z pewnością będzie bardzo przydatna inspiracja, która naprowadzi nas na właściwą drogę estetyczną i doprowadzi prosto do stworzenia twojej wymarzonej grafiki.
Ta opcja nie wyklucza rzecz jasna stworzenia szaty graficznej na bazie posiadanych elementów oprawy firmowej. Być może nie masz spójnego brandingu, ale np. posiadasz samo logo lub choćby dobrze dopracowaną stopkę redakcyjną firmy lub instytucji, która będzie wystawcą dyplomu. Możesz dołączyć takie pliki, a my z pewnością wkomponujemy je w nowy projekt. Zlecenie wykonania takiej indywidualnej grafiki na dyplom nie generuje wysokich kosztów, a możemy was zapewnić, że efekty i wrażenie wizualne są równie mocne, jak te pochodzące z agencji reklamowych.