Roll-up online

Niestrudzony ambasador marki sprawdzający się na wystawach, targach czy podczas wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych, a do tego – świetna dekoracja przestrzeni biurowej. Roll up nie pozostawia złudzeń! Firma, która w pełni wykorzystuje jego potencjał to przedsiębiorstwo nowoczesne, wykorzystujące najmodniejsze trendy i bez kompleksów wychodzące na spotkanie z klientem lub kontrahentem.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
NetPrint stawia na oryginalność, podążanie za trendami i kreatywność. Chcesz zacząć promować swoją firmę? Co powiesz na reklamę roll-up? Kompozycja w formie wystawowej może być idealnym rozwiązaniem. Nie obawiaj się etapu tworzenia – doradzimy Tobie na każdym etapie tworzenia!
Swoją przygodę zacznij od nakreślenia problemu. Specyfikacja Twojej firmy będzie główną myślą przewodnią, dzięki niej będziesz w stanie wybrać odpowiedni szablon.
Czytaj więcej
Pokaż:

MIAŁO BYĆ UROCZO I JEST

Jeśli przyszło ci do głowy, że potrzebny będzie specjalny rollup do promowania twojej działalności to z pewnością zgodzisz się, że zdecydowanie pasuje tutaj nasza pastelowa grafika. Ręcznie wykonane wyroby ze sznurka, kordonka czy włóczki mają określony styl i energię, a ten rollup zdecydowanie oddaje ich charakter. Dużo bieli i ładne, delikatne pastele są w stanie przykuć uwagę odbiorcy z daleka. Taka mobilna reklama może stać w firmie, a przy dobrej pogodzie na zewnątrz, służąc jako drogowskaz. Można ją też zabrać na targi albo na miejscowy festyn, gdzie zorganizujesz swoje stoisko. Tak urocza reklama ściągnie do ciebie klientów.

KOLOR, KTÓRY BUDUJE WIZERUNEK

Mobilna reklama przydaje się w każdej branży. Być może nie przyszło wam to do głowy, ale przecież taki rolllup może stanąć choćby w recepcji firmy i być dowodem na to, że to profesjonalna firma dbająca o wizerunek. Może się także przydać podczas targów motoryzacyjnych, gdzie wykupicie stoisko. W każdym przypadku ważne jest jednak, aby rollup był widoczny z daleka, a w przypadku naszej żółto-czarnej grafiki nie trzeba się o to zupełnie martwić. Każdy zauważy i co ważne, każdy zapamięta albo chętnie zrobi zdjęcie telefonem, aby mieć namiary pod ręką.

PROFESJONALNA REKLAMA DLA FACHOWCA

Są takie branże, gdzie prezentacja i wizerunek firmy to kluczowe sprawy, przy czym należy o nie dbać nie tylko w kontekście zdobywania klientów, ale także w zakresie swojego miejsca na rynku i w środowisku. Dlatego też proponujemy ci dołączenie do strategii reklamowej mobilnej formy reklamy jaką jest rollup. Oczywiście w komplecie z tą efektowną grafiką, która zrobi wrażenie zarówno na konsumentkach, jaki i na innych fachowcach w branży, którzy na przykład pojawią się na targach handlowych. Twój rollup będzie się prezentował nie tylko pięknie, ale także profesjonalnie, co przysłuży się wizerunkowo twojemu salonowi i pozytywnie wpłynie na twoją pozycję.

PIĘKNEM ZAWSZE PRZYCIĄGNIESZ

Ta spektakularna grafika przeznaczona jest dla szeroko pojętej branży beauty, a więc będzie brała udział w kampanii reklamowej, gdzie wizerunek firmy jest bardzo ważny. Jeśli działasz w tej branży, to z pewnością zdarza ci się brać udział w różnych pokazach, eventach, targach itd. Wtedy bardzo przydaje się rollup, mobilna, lekka reklama, którą szybko rozłożysz i wygodnie przewieziesz. Na co dzień może stać w recepcji firmy albo w zbiorczym budynku na holu jako dodatkowy drogowskaz. Pewne jest jedno, gdziekolwiek się nie pojawi, przyciągnie wzrok wielu osób i wywoła zachwyt. Od razu będą łączyć wysmakowany gust z twoją marką.

MOBILNA REKLAMA UNIWERSALNA

Jeśli w oko wpadała ci właśnie ta grafika to znak, że prowadzisz działalność, w której modna estetyka jest rzeczą bardzo istotną. Wzór jest bardzo uniwersalny, pasuje do wielu rodzajów działania i wpisuje się w gusta wielu konsumentów. Taki biały rollup z pastelowymi plamami i ażurowymi roślinami doskonale sprawdzi się zarówno na targach branżowych i innych eventach, jak i w siedzibie firmy jako reklama stacjonarna. To dobry pomysł, żeby postawić na uniwersalną formę promowania firmy z równie uniwersalną grafiką, która będzie pasować do każdego wystroju wnętrza.

JAK REKLAMA TO Z ROZMACHEM

Reklama mobilna jaką jest rollup daje szerokie możliwości w zakresie promowania swoich usług. Może z powodzeniem stać w siedzibie firmy, może mieć funkcję drogowskazu jeśli trzeba was szukać w budynku, gdzie jest dużo firm, ale może też dumnie reprezentować markę podczas prezentacji u klienta, targów branżowych i innych spotkań. Dlatego zadbaliśmy, aby twój rollup był ciekawy, chwytliwy, ale przede wszystkim bardzo reprezentacyjny. Narzędzia poukładane w specjalnym porządku, które mają żółte detale będą ściągać wzrok konsumentów z daleka. A dobór kolorów i porządek panujący na rollupie doceni każdy esteta.

SKUTECZNA REKLAMA Z ROZMACHEM

Pracując w tej branży musisz mocno dbać o wizerunek, a składa się na niego zarówno wygląd salonu, pracowników i twój, jak i materiały reklamowe, którymi się posługujesz. Szczególnej uwagi wymaga reklama, którą będziesz się posługiwać na targach branżowych, przeróżnych eventach albo na negocjacjach dotyczących np. większego lub cyklicznego zlecenia. Wypróbuj więc rollup z tą ciekawą grafiką, a szybko przekonasz się, że to skuteczne narzędzie promocyjne. Ma atrakcyjny wygląd, przykuwa uwagę i dowodzi twojego profesjonalizmu w każdym calu. Z nim zbudujesz solidny wizerunek i wypracujesz dobre miejsce w swojej branży.

NIKT SIĘ NIE OPRZE TEJ REKLAMIE

Myślisz sobie, że potrzebne będą wizytówki, ulotki, baner na ogrodzenie, może plakat na drzwi, ale roll-up? Przecież firma sprzątająca nie potrzebuje aż takich narzędzi reklamowych. Nieprawda! Wiele się zmieniło ostatnio w zakresie marketingu. Teraz konsument porównuje wiele aspektów dotyczących zakupu usług. Dla potencjalnego klienta firma sprzątająca, która nie umie zadbać kompleksowo o swój wizerunek, nie będzie w stanie zadbać o jego dom albo biura. A wystarczy zainwestować w taki oryginalny roll-up i postrzeganie zmienia się radykalnie.

ZDOMINUJESZ OTOCZENIE

Nasze otoczenie składa się całej masy elementów, które często rozpraszają naszą uwagę. Jak więc reklamować się w takiej przestrzeni na tyle skutecznie, żeby skupić uwagę odbiorcy i zakotwiczyć się w jego pamięci? Przykładem może być nasz stylowy rollup. Siłą tej grafiki jest jej nowoczesny dizajn, a przede wszystkim turkusowy detal w postaci wstęgi oddzielającej pole czarne od białego. Przyciągnie uwagę przechodniów z daleka i dzięki temu część osób podejdzie z ciekawości, żeby zapoznać się z ofertą. Taki rollup z pewnością nie wtopi się w otoczenie.

POKAŻ, ŻE JESTEŚ PROFESJONALISTĄ

Reklama mobilna to doskonały pomysł, zwłaszcza w twojej branży. Bywasz w różnych miejscach i skupiasz uwagę ludzi, którzy są w dobrych, imprezowych nastrojach. Warto więc wozić ze sobą taki efektowny roll-up, który może stanąć na czas imprezy przed salą weselną, w holu hotelu albo klubu nocnego itp. Wśród gości mogą być potencjalni klienci, którzy niebawem zamierzają zorganizować swoje wydarzenie, a wtedy sięgną do pamięci i zapytają obecnych gospodarzy o telefon do ciebie albo wrócą do zrobionego przez siebie zdjęcia.

WYRÓŻNIJ SIĘ KOLOREM I GRAFIKĄ

Kiedy przyjmujesz w swoim gabinecie, rollup może stać przed wejściem i naprowadzać klientów, a przy okazji utrwalać markę. Jeśli wybierzesz się na branżową konferencję albo do klienta, które chcesz przekonać np. do organizacji szkoleń czy warsztatów w zakresie równowagi psychicznej, zabierz rollup i zaprezentuj się w pełni profesjonalnie. Nasza grafika ułatwi ci zadanie, ponieważ prezentuje się ciekawie, bardzo stylowo, a przy okazji jest konkretnie osadzona w temacie twojej oferty. Jest też wyrazem twojej dbałości o każdy detal działania

ROMANTYCZNIE I INTERESUJĄCO

Jeśli prowadzisz biznes, który bazuje na kobiecej klienteli, musisz sobie zadać pytanie o atuty, jakie powinna mieć twoja reklama. Powinna chyba bazować na tym, co lubią najbardziej. Jeżeli akurat szukasz pomysłu na grafikę mobilną, jaką jest roll-up, może zainteresuje cię ten uniwersalny, ale także bardzo kobiecy szablon. Są kwiaty, ciepłe, pastelowe barwy i ta klimatyczna nuta romantyzmu. Grafika jest kobieca, ale nie jest przesłodzona i dzięki temu może także zainteresować mężczyzn, którzy akurat poszukują oferty takiej, jak twoja.

NAJLEPSZA DROGA DO SUKCESU

Wybieranie tzw. dobrej drogi jest ci znane lepiej niż komukolwiek. Dlatego z pewnością szybko uznasz, że wybór tej grafiki i zakup reklamy mobilnej typu rollup to jedynie słuszna ścieżka dotarcia do szerszej grupy klientów. Może na co dzień stać np. w firmowym biurze albo przed wejściem, ale najważniejsze, żeby go ze sobą zabierać na targi branżowe i na ważne rozmowy z klientami. To utrwali markę na rynku i zbuduje jej profesjonalny wizerunek. Zyski niewspółmierne do tak niewielkich wydatków.

ESTETYKA, KTÓRA SIĘ MOCNO WYRÓŻNIA

Kiedy przydaje się firmowy rollup? Na co dzień stoi w waszej siedzibie i udaje reklamę stacjonarną. Ale może także znaleźć się w holu budynku, gdzie rezyduje więcej firm i wtedy stanie się efektownym drogowskazem. Czasami jednak wciela się w swoją najważniejszą rolę i jedzie z wami na targi branżowe albo na prezentację do ważnego klienta. I wtedy koniecznie musi się prezentować na tyle efektownie, żeby go wszyscy zapamiętali. Nasz szablon graficzny to gwarantuje. Przykuwa uwagę i wyróżnia się na tle otoczenia.

EFEKTOWNA I GUSTOWNA REKLAMA MOBILNA

Rollup to wyjątkowa forma reklamy. Można go postawić w wybranym miejscu, można też swobodnie przestawiać w razie potrzeby. Jest lekki, łatwo się składa, a dodatkowo jest bardzo wygodny do przewożenia. Dzięki temu rollup spełnia rolę promocyjną także na wyjazdach, na spotkaniach z klientami albo na branżowych eventach. Jeśli dodatkowo wyposażysz go w tą gustowna i skuteczną grafikę, możesz mieć pewność, że szybko zbudujesz wizerunek firmy profesjonalnej, konkretnej i godnej zaufania. Dodaj tyko swoje logo albo nazwę oraz podstawowe dane kontaktowe.

TAK SIĘ BUDUJE PRESTIŻ FIRMY

Nieważne czy prowadzisz warsztat samochodowy, komis czy myjnię, zawsze warto popracować trochę nad wizerunkiem firmy i podnieść jej prestiż. Pomoże ci w tym ten atrakcyjny i efektowny rollup, który może stać np. przed firmą, a dodatkowo służyć za reklamę na targach i innych eventach. Na jasnym tle prezentuje się super bryka, która przyciągnie wzrok każdego, a dodatkowo spowoduje odpowiednie skojarzenia. Konsumenci docenią twoją dbałość o takie szczegóły i nabiorą szybko przekonania, że twoja sprzedaż albo usługi są profesjonalne i godne zaufania.

EFEKTOWNIE, ALE TEŻ ZAWODOWO

Jeśli chcesz wyjść z promocją swojej pasieki i firmy trochę dalej niż za płot, przyda się ta mobilna forma reklamy. Rollup jest lekki, łatwo się go składa i przewozi. Z nasza grafiką taki większy format będzie wyglądał rewelacyjnie, zwróci uwagę każdego i na pewno zapadnie na długo w pamięć. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wystawisz się ze swoimi produktami, np. na festynach, dożynkach czy innych imprezach branżowych albo regionalnych. Będzie się prezentował bardzo efektownie i chwytliwie, ale także całkiem profesjonalnie.

DWA W JEDNYM – INNOWACJE I NATURA

Energia odnawialna i alternatywne źródła energii to temat bardzo modny, popularny, rozwojowy i innowacyjny. I jak to w przypadku innowacji bywa, jest okraszony wieloma konferencjami, sympozjami, targami i innymi eventami. Działając w takiej branży musisz koniecznie zainwestować w reklamowy rollup, który będzie promował twoją firmę w sposób profesjonalny, ale także bardzo efektowny. Nasze połączenie nowoczesnej, rozwojowej myśli i natury w czystej postaci jest doskonałym pomysłem. To koncepcja, która zachwyci zarówno konsumentów, jak i profesjonalistów.

REKLAMA Z LASEM W TLE

Podczas prac w lesie rollup raczej się nie przyda, ale już jako element promocyjny w waszej siedzibie będzie bardzo skuteczny. Leśny klimat w tle, duża ilość zieleni i drewno w swojej naturalnej jeszcze postaci to detale, które zwrócą uwagę każdego klienta, który pojawi się u was żeby złożyć zamówienie. Dodatkowo, jeśli planujesz rozwój firmy i pozyskanie jakiegoś dużego klienta, rollup przyda się podczas prezentacji waszych możliwości. Skutecznie zbuduje zaufanie i pozytywny, profesjonalny wizerunek firmy, a to kluczowa sprawa.

ZAINTERESOWANIE OD GÓRY DO DOŁU

Dobra reklama powinna ściągać na siebie wzrok klienta, ale nie na ułamek sekundy. Powinna go przywoływać z daleka i budzić zainteresowanie. Wtedy podejdzie bliżej i zapozna się ze szczegółami. Nasza propozycja na rollup jest doskonałym przykładem jak to powinno wyglądać. Panel graficzny swoim wyglądem przykuje uwagę każdej osoby, która ma w planach zmianę wystroju jakiegoś wnętrza i rozgląda się meblami oraz dodatkami. Kiedy podejdzie bliżej, otrzyma wszelkie potrzebne informacje na temat firmy, a logo lub nazwa sama zapisze się w jego pamięci.

REKLAMA W KAMIENIU WYKUTA

Fach kamieniarski wszyscy postrzegamy jako ciężki, brudny, niewdzięczny itd. Z pewnością kojarzymy też pracownię pełną pyłu i kamiennych elementów, pozbawionych jakiejkolwiek estetyki. Ale przecież jest to miejsce, w którym tworzy się magia. Z pozornie topornych pyt powstają stylowe, piękne rzeczy. Mało tego, każdy zakład kamieniarski ma przecież jakieś biuro, a tam jest idealne wręcz miejsce na zaprezentowanie się klientom. Jeśli chcecie być postrzegani jak nowoczesna firma na poziomie, postawcie w biurze lub przed nim ten rollup.

ZIELEŃ TU KRÓLUJE

Czy firma aranżująca ogrody lub handlująca roślinami potrzebuje reklamy? Oczywiście, przecież to pozwala wybić się z tłumu innych firm i trafić do większej ilości klientów. A czy potrzebny jest rollup? Pewnie, to mobilna forma i dzięki temu można reklamować się w różnych miejscach. Zadbaliśmy o to, żeby twój rollup miał interesujący i profesjonalny, a także zachęcający wygląd, bo tylko taka reklama spełnia swoje zadanie. To połączenie bieli i zieleni to spora dawka pozytywnej energii, która wpływa dobrze na wizerunek firmy.

W TEJ BRANŻY TO ABSOLUTNE MUST HAVE

Jeśli chcesz mieć dużą bazę klientek i klientów oraz stale ją powiększać, musisz zadbać o kampanię reklamową złożoną z różnych narzędzi. Jeśli urzekła cię nasza grafika i planujesz zamówić już ulotki i plakaty, pomyśl jeszcze nad formą mobilną, jaką jest rollup. Jest sporych rozmiarów, a dzięki bieli tła widać go z daleka. To sprawia, że zwiększają się możliwości szerszego przekazu. Ma także wyjątkową, dynamiczną i efektowną grafikę, która koresponduje z waszą branżą, generuje skojarzenia, a przy okazji budzi ciekawość dotyczącą waszych możliwości.

REKLAMA DO PODZIWIANIA

Są reklamy, które niosą tylko treść, są więc bardzo praktyczne. To oczywiście dobra droga, ale taka koncepcja nie zawsze przyciąga uwagę i niestety zwykle nie pozostaje w pamięci konsumentów zbyt długo. Dlatego też w naszej ofercie takich wzorów w ogóle nie znajdziecie. U nas są takie szablony reklamowe, jak ta propozycja na rollup. Zawiera oczywiście treść informacyjną, ale ma w sobie jeszcze kwiatowy element estetyczny, który zachwyca. Sprawia, że każdy zatrzyma się przed nim na dłuższą chwilę tylko po to, żeby się dokładnie przyjrzeć grafice.

Pokaż:
Rollup oferta

Roll-up Opis produktu

Banery rozwijane roll-up montowane są do trwałej konstrukcji wykonanej z aluminium. Wydruk wykonany w bezwonnej technologii lateksowej. Rollupy wykonujemy w opcji:

STANDARD - Wydruk w technologii Hp-Latex na materiale polipropylenu grubość ok. 210 µm. Materiał nieprzeźroczysty z srebrnym tłem, odporny na zadrapania i wodę. Tkanina zamontowana w uniwersalnym, lekkim i prostym w obsłudze mechanizmie wykonanym z aluminiom. Rollup zaopatrzony jest w estetyczne etui.