Roll-up online

Niestrudzony ambasador marki sprawdzający się na wystawach, targach czy podczas wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych, a do tego – świetna dekoracja przestrzeni biurowej. Roll up nie pozostawia złudzeń! Firma, która w pełni wykorzystuje jego potencjał to przedsiębiorstwo nowoczesne, wykorzystujące najmodniejsze trendy i bez kompleksów wychodzące na spotkanie z klientem lub kontrahentem.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
NetPrint stawia na oryginalność, podążanie za trendami i kreatywność. Chcesz zacząć promować swoją firmę? Co powiesz na reklamę roll-up? Kompozycja w formie wystawowej może być idealnym rozwiązaniem. Nie obawiaj się etapu tworzenia – doradzimy Tobie na każdym etapie tworzenia!
Swoją przygodę zacznij od nakreślenia problemu. Specyfikacja Twojej firmy będzie główną myślą przewodnią, dzięki niej będziesz w stanie wybrać odpowiedni szablon.
Czytaj więcej
Pokaż:

DWA W JEDNYM – INNOWACJE I NATURA

Energia odnawialna i alternatywne źródła energii to temat bardzo modny, popularny, rozwojowy i innowacyjny. I jak to w przypadku innowacji bywa, jest okraszony wieloma konferencjami, sympozjami, targami i innymi eventami. Działając w takiej branży musisz koniecznie zainwestować w reklamowy rollup, który będzie promował twoją firmę w sposób profesjonalny, ale także bardzo efektowny. Nasze połączenie nowoczesnej, rozwojowej myśli i natury w czystej postaci jest doskonałym pomysłem. To koncepcja, która zachwyci zarówno konsumentów, jak i profesjonalistów.

REKLAMA Z LASEM W TLE

Podczas prac w lesie rollup raczej się nie przyda, ale już jako element promocyjny w waszej siedzibie będzie bardzo skuteczny. Leśny klimat w tle, duża ilość zieleni i drewno w swojej naturalnej jeszcze postaci to detale, które zwrócą uwagę każdego klienta, który pojawi się u was żeby złożyć zamówienie. Dodatkowo, jeśli planujesz rozwój firmy i pozyskanie jakiegoś dużego klienta, rollup przyda się podczas prezentacji waszych możliwości. Skutecznie zbuduje zaufanie i pozytywny, profesjonalny wizerunek firmy, a to kluczowa sprawa.

ZAINTERESOWANIE OD GÓRY DO DOŁU

Dobra reklama powinna ściągać na siebie wzrok klienta, ale nie na ułamek sekundy. Powinna go przywoływać z daleka i budzić zainteresowanie. Wtedy podejdzie bliżej i zapozna się ze szczegółami. Nasza propozycja na rollup jest doskonałym przykładem jak to powinno wyglądać. Panel graficzny swoim wyglądem przykuje uwagę każdej osoby, która ma w planach zmianę wystroju jakiegoś wnętrza i rozgląda się meblami oraz dodatkami. Kiedy podejdzie bliżej, otrzyma wszelkie potrzebne informacje na temat firmy, a logo lub nazwa sama zapisze się w jego pamięci.

REKLAMA W KAMIENIU WYKUTA

Fach kamieniarski wszyscy postrzegamy jako ciężki, brudny, niewdzięczny itd. Z pewnością kojarzymy też pracownię pełną pyłu i kamiennych elementów, pozbawionych jakiejkolwiek estetyki. Ale przecież jest to miejsce, w którym tworzy się magia. Z pozornie topornych pyt powstają stylowe, piękne rzeczy. Mało tego, każdy zakład kamieniarski ma przecież jakieś biuro, a tam jest idealne wręcz miejsce na zaprezentowanie się klientom. Jeśli chcecie być postrzegani jak nowoczesna firma na poziomie, postawcie w biurze lub przed nim ten rollup.

ZIELEŃ TU KRÓLUJE

Czy firma aranżująca ogrody lub handlująca roślinami potrzebuje reklamy? Oczywiście, przecież to pozwala wybić się z tłumu innych firm i trafić do większej ilości klientów. A czy potrzebny jest rollup? Pewnie, to mobilna forma i dzięki temu można reklamować się w różnych miejscach. Zadbaliśmy o to, żeby twój rollup miał interesujący i profesjonalny, a także zachęcający wygląd, bo tylko taka reklama spełnia swoje zadanie. To połączenie bieli i zieleni to spora dawka pozytywnej energii, która wpływa dobrze na wizerunek firmy.

W TEJ BRANŻY TO ABSOLUTNE MUST HAVE

Jeśli chcesz mieć dużą bazę klientek i klientów oraz stale ją powiększać, musisz zadbać o kampanię reklamową złożoną z różnych narzędzi. Jeśli urzekła cię nasza grafika i planujesz zamówić już ulotki i plakaty, pomyśl jeszcze nad formą mobilną, jaką jest rollup. Jest sporych rozmiarów, a dzięki bieli tła widać go z daleka. To sprawia, że zwiększają się możliwości szerszego przekazu. Ma także wyjątkową, dynamiczną i efektowną grafikę, która koresponduje z waszą branżą, generuje skojarzenia, a przy okazji budzi ciekawość dotyczącą waszych możliwości.

REKLAMA DO PODZIWIANIA

Są reklamy, które niosą tylko treść, są więc bardzo praktyczne. To oczywiście dobra droga, ale taka koncepcja nie zawsze przyciąga uwagę i niestety zwykle nie pozostaje w pamięci konsumentów zbyt długo. Dlatego też w naszej ofercie takich wzorów w ogóle nie znajdziecie. U nas są takie szablony reklamowe, jak ta propozycja na rollup. Zawiera oczywiście treść informacyjną, ale ma w sobie jeszcze kwiatowy element estetyczny, który zachwyca. Sprawia, że każdy zatrzyma się przed nim na dłuższą chwilę tylko po to, żeby się dokładnie przyjrzeć grafice.

HARMONIA TO ZNAK ROZPOZNAWCZY

Kiedy tworzymy dla was grafiki reklamowe nie skupiamy się wyłącznie na przykuwaniu wzroku. To oczywiście kluczowe, ale co potem, kiedy już konsument spojrzy na rollup? Jeśli nic mu nie zaoferujemy, odwróci wzrok i odejdzie. Dlatego stworzyliśmy wzór, który w całości jest atrakcyjny i spójny z tematyką waszych działań. Mamy tu więc ładny motyw główny, ale także estetycznie i stylowo podaną treść. Dzięki temu przyjemnie się na to patrzy, a pozytywne skojarzenia z tematem budują się niejako automatycznie.

NIEZAPOMNIANA PROMOCJA

Na samej górze widać wielką nazwę twojej firmy albo imię i nazwisko dietetyka. Poniżej dane kontaktowe, które są widoczne z daleka, a jeszcze niżej być może zakres usług w skrócie albo zachęcające hasło reklamowe. Na samym dole spory panel graficzny z owocami, warzywami i sokami, który tryska dobrą energią i przykuwa uwagę. To wszystko na białym tle, które to wszystko równoważy, spina w całość i jednocześnie doskonale eksponuje. Takiej reklamy się nie zapomina i obok takiej reklamy nie przechodzi się obojętnie.

REKLAMA Z SAMYMI ZALETAMI

Reklama mobilna przydaje się w różnych sytuacjach, zarówno stacjonarnie do utrwalania marki i budowania wizerunku, jak i podczas usług albo imprez wyjazdowych. Nasz rollup ma charakter dość uniwersalny, dzięki czemu wpisuje się w przeróżne tematy działania. Jest także widoczny z bardzo daleka, a to za sprawą śnieżnej bieli w dużej ilości. A oprócz tego, przy bliższym poznaniu dodatkowo zyskuje bo zastosowana tutaj roślinna grafika jest po prostu urocza, energetyczna i bardzo chwytliwa. W tej oprawie kapitalnie zaprezentujesz swoją markę.

KOLORY IDEALNE DLA LEKARZA

Profesjonalny rollup to bardzo skuteczna forma reklamy, która przyda się zarówno w samej firmie, jak i podczas spotkań lub usług świadczony poza nią. Wszędzie tam należy konsekwentnie promować swoją markę w bardzo wydatny sposób. Nasza mobilna reklama i ta wyjątkowa grafika to wyraz waszej dbałości od firmową oprawę estetyczną i tym samym o właściwy wizerunek firmy. Prezentuje się bardzo okazale, a symbol stetoskopu w bardzo minimalistyczny, ale skuteczny sposób, naprowadza na tematykę waszej oferty.

MINIMALIZM W WIZAŻU

Szukając grafiki reklamowej dla swojego salonu wizażu warto czasami zmienić myślenie i postawić na zupełnie niestandardową opcję. W naszej propozycji nie ma wizerunku modelki, nie ma też orchidei ani paletek z cieniami i pędzelków. Są za to nowoczesne, minimalistyczne kształty, wyrazisty symbol ust i uporządkowana kolorystyka. Taki rollup będzie jednocześnie skuteczną reklamą i dowodem na to, że znasz się na modzie i śledzisz najnowsze trendy. Ma to ogromne znaczenie w dziedzinie wizażu i z pewnością doskonale wpływa na wizerunek salonu.

BEZ KOMBINACJI – NATURA BRONI SIĘ SAMA

Są branże i tematy, dla których podczas tworzenia grafik reklamowych musimy wykorzystywać naszą kreatywność, ale także najnowszą technologię wspieraną przez specjalistyczne programy graficzne. Natomiast twoja branża to tak wdzięczna tematyka, że wystarczyła tu sama pomysłowość i dobrze wykonane zdjęcie, podane w umiejętnie dobranej oprawie. Widok kwitnącej jabłoni budzi zaufanie, daje dobrą energię, powoduje pozytywne odczucia i z pewnością pozwala na konkretne skojarzenia związane z waszymi działaniami. Z takim rollupem podbijecie serca klientów.

JAK REKLAMA TO TYLKO TAKA!

Jeżeli nie masz firmowego brandingu ani nie działasz w branży, która może się popisać jakimiś efektownymi znakami czy symbolami, możesz nam zaufać i wybrać np. ten rollup. Nie wskazuje tematyki, ale za to oferuje spore pole tekstowe, gdzie wygodnie wyeksponujesz swoją markę albo nazwisko czy logo. Oprócz tego czytelnie i stylowo podasz dane kontaktowe, a nawet zamieścisz popularny obecnie kod QR, pod którym zakodujesz całą masę informacji o swojej działalności. Wiemy jak profesjonalnie reklamować wasze firmy!

TAK ZBUDUJESZ DOBRY WIZERUNEK

Poza ulotkami i plakatami, warto także do swojej kampanii reklamowej włączyć mobilną formę promocji. Taki rollup można postawić w firmie albo przed wejściem, ale także zabrać ze sobą na prezentację do większego klienta, z którym być może podpiszecie umowę na obsługę prawną. Przyda się także na szkoleniach, eventach i targach, a nasza grafika zapewni im zawsze odpowiednią widoczność, nawet z dużej odległości. Na tym formacie doskonale wyeksponujesz nazwę i nazwiska, ale także wzbudzisz respekt u klientów i w prawniczym środowisku.

NIKT NIE PRZEGAPI WASZEJ REKLAMY

Rollup zwykle stoi w firmie albo przed drzwiami do biura, ale często także wyrusza w drogę na spotkania biznesowe z inwestorami, na prezentacje, na eventy i targi branżowe. Musi więc prezentować się na tyle efektownie i wymownie, aby sprawdzić się w każdej z tych sytuacji. Nasza propozycja spełnia takie kryteria, będzie dumnie reprezentować prężnie działającą firmę z dziedziny obrotu lub zarządzania nieruchomościami. Jest nowoczesna, dizajnerska, bardzo dobrze osadzona w modowych trendach i mocno przykuwa uwagę.

ZBUDUJ ZAUFANIE DLA DOŚWIADCZENIA

Mobilna forma reklamy przyda ci się zarówno w studio, jak i podczas usług realizowanych poza siedzibą czy branżowych eventów. Zawsze będzie promować twoją markę, a o tym jaki będzie odbiór i jak będzie się budował wasz wizerunek, zdecyduje wygląd takiej reklamy. Zaoferowaliśmy w tym przypadku rollup w ciekawym, modnym kolorze, który od razu rzuca się w oczy, a dodatkowo zachwyca rysunkami starego sprzętu fotograficznego. Odbiorca od razu ma wrażenie, że jesteście firmą z doświadczeniem i tradycjami.

MODNA BLISKOŚĆ NATURY

Jeśli działasz w branży szeroko rozumianego spa&beauty to jest spora szansa, że bywasz na przeróżnych targach branżowych, na wyjazdowych usługach itd. Wtedy bardzo przydatna będzie reklama mobilna, która będzie można zabrać ze sobą. Rollup jest lekki, szybko się rozkłada i składa, a my zadbaliśmy o to, żeby dodatkowo wyglądał bardzo efektownie. Piękna, wielka lilia na samej górze opowiada za przyciąganie uwagi klientek i za estetyczną oprawę twojej reklamy, a tym samym na wizerunek twojego salonu i zapowiedź urodowej metamorfozy.

NIEDUŻO, ALE ZA TO Z ENERGIĄ

Mobilna reklama jaką jest rollup to wizytówka twojej firmy w rozmiarze xxl. Widać ją z daleka, więc musi się prezentować okazale i przede wszystkim, profesjonalnie. Na naszej propozycji króluje górny moduł ozdobiony modelką o pięknych blond włosach, a całość doskonale podkreśla wyjątkowe tło wypełnione głębokim odcieniem karmelu. Ciepła, przyjemna grafika, która przykuwa oko i wywołuje same pozytywne odczucia, a do tego ogromne pole tekstowe. Możesz tu doskonale wyeksponować nazwę salonu, a poniżej dane kontaktowe.

OBIETNICA PROFESJONALIZMU

Ekspozycja nazwy salonu fryzjerskiego na białym tle wygląda zawsze dość czytelnie. Taki baner, żeby był dobrze widoczny, nie musi straszyć neonowymi barwami. Wystarczy, żeby z daleka błyszczał śnieżną bielą. A nasza grafika ma dodatkowy atut, czyli wielkie zdjęcie uśmiechnięte modelki z pięknymi lokami. Widać ją z dużej odległości, a każdy, kto na nią spojrzy nie umie powstrzymać się od choćby małego uśmiechu. Bardzo efektowna i interesująca grafika z dużą dawką pozytywnej energii, która zaraża i zachęca do sprawdzenia usług twojego salonu.

NOWOCZESNY WIZERUNEK

Reklama mobilna, jaką jest rollup może mieć różne zastosowanie. Przez większą część roku może stać np. na korytarzu przed siedzibą kancelarii lub w budynku, w którym mieści się więcej firm. Będzie wtedy wskazywał klientom ich cel. Może też stać w holu firmy, jako graficzna oprawa reklamowa. Ale czasami może także wyruszyć z wami na branżową imprezę albo wykład. W każdej takiej sytuacji musi prezentować się okazale i podkreślać twój profesjonalizm, a nasza propozycja graficzna zapewnia taki efekt.

WYRÓŻNIAJCIE SIĘ WSZĘDZIE

Grafika na reklamowy rollup dla firmy motoryzacyjnej to nie lada wyzwanie. Musi być bardzo efektowna, charakterna, mocno nawiązująca do tematyki działania i mieć w sobie coś, co ją wyróżnia wśród wielobarwnego otoczenia. Trudne, ale jak widać na proponowanej grafice, jest to do wykonania. Z takim rollupem wyróżnisz się nawet na branżowych targach, gdzie pełno będzie motoryzacyjnych detali. Nasza pomarańczowa bryka i twoje logo na charakternej czerni zainteresuje każdego przechodnia i sprawi, ze zapozna się z twoją ofertą.

SKUTECZNA SUGESTIA GRAFICZNA

W naszej ofercie znajdziesz różne szablony graficzne. W rozmaitych stylach, kolorystykach, z symbolami i znakami dla konkretnych branż albo uniwersalne itd. Ale wszystkie one mają jeden wspólny mianownik, niosą pewien przekaz o firmie, którą potem reprezentują. Spójrz na naszą propozycję graficzną. Od razu widać, że to reklama nowoczesnej, dynamicznej firmy o szerokiej ofercie dla klienta. Nie znamy jeszcze obszaru działania, a już tyle można się dowiedzieć o podmiocie. Wybierz ten wzór, wpisz swoją nazwę i ważne informacje, a o efekty nie musisz się martwić.

REKLAMA, KTÓRA BUDZI RESPEKT

Nieważne, czy taki rollup stanie w twojej pracowni albo przed wejściem, czy też pojawi się na prezentacji projektu u klienta, evencie albo targach branżowych. Wszędzie będzie budzić respekt i budować profesjonalny wizerunek twojej pracowni. Na czarnym tle ładnie prezentuje się sugestywny detal sugerujący branżę, który jednocześnie nie zakłóca całej powierzchni reklamy i pozwala na dobrą ekspozycję logo i nazwę pracowni lub twoje nazwisko. Pozostaje także sporo miejsca na dane kontaktowe i inne informacje.

Pokaż:
Rollup oferta

Roll-up Opis produktu

Banery rozwijane roll-up montowane są do trwałej konstrukcji wykonanej z aluminium. Wydruk wykonany w bezwonnej technologii lateksowej. Rollupy wykonujemy w opcji:

STANDARD - Wydruk w technologii Hp-Latex na materiale polipropylenu grubość ok. 210 µm. Materiał nieprzeźroczysty z srebrnym tłem, odporny na zadrapania i wodę. Tkanina zamontowana w uniwersalnym, lekkim i prostym w obsłudze mechanizmie wykonanym z aluminiom. Rollup zaopatrzony jest w estetyczne etui.