Pytania i odpowiedzi

1. JAKIE PRODUKTY OFERUJEMY ?

Wykonujemy na zamówienie wizytówki, ulotki, baner reklamowe, plakaty, tablice reklamowe, rollup-y

2. JAK WYKONAĆ PERSONALIZACJE SZABLONU ?

Po wybraniu odpowiadającego szablony masz możliwość edycji przykładowych danych na dane Twojej firmy. Po kliknięciu w tekst zostanie on podświetlony w formularzu. Masz także m.in. możliwość zmiany tła, dodania zdjęć oraz logo.

3. CZY JEST MOŻLIWOŚĆ WYDRUKOWANIA WŁASNEGO PROJEKTU ?

Tak, możesz w prosty sposób zamówić wydruk własnego projektu. W tym celu po wybraniu kategorii produktu przejdź do działu – załaduj własny projekt. Po przesłaniu projektu w odpowiednim formacie przejdziesz kolejne kroki zamówienia, w tym wykończenie produktu oraz ilość.

4. CZY MOŻNA ZLECIĆ WYKONANIE INDYWIDUALNEGO PROJEKTU ?

Tak, wykonujemy projekty reklamowe na zamówienie. W tym celu po wybraniu kategorii produktu przejdź do działu – zleć wykonanie projektu.

5. CZY KOLORY ZAPREZENTOWANE NA EKRANIE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ PO WYDRUKOWANIU ?

W niektórych przypadkach istnieje ryzyko różnic kolorystycznych. Wynika to z różnic między paletami kolorystycznymi. Ekran monitora jest dostosowany do palety kolorów RGB. Druk wykonywany jest natomiast w palecie CMYK. Dokładamy jednak wszelkich starań aby zamówiony produkt maksymalnie odwzorowywał kolorystykę prezentowaną na stronie internetowej.

6. ILE TRWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA ?

Standardowo zamówienia realizujemy w terminie 3-4 dni roboczych. W wyjątkowych przypadkach ten termin może ulec wydłużeniu do 10 dni roboczych.

7. JAK MOGĘ OPŁACIĆ ZAMÓWIENIE ?

Zamówienie można opłacić przelewem na konto lub przelewem internetowym za pośrednictwem firmy Przelewy24 – PayPro S.A. Istnieje również możliwość płatności przy odbiorze przesyłki kurierskiej.

8. CZY BĘDĘ INFORMOWANY O POSTĘPACH W REALIZACJI ?

Na każdym etapie realizacji zamówienia klient otrzymuje stosowny komunikat na podany adres email. Zamówienie może mieć 5 statusów: 1 nieopłacone, 2 oczekujące, 3 realizowane, 4 wykonane, 5 wysłane. Aktualny status zamówienia można także sprawić logując się na konto klienta.

9. ILE KOSZTUJE PRZESYŁKA I JAKIM PRZEWOŹNIKIEM JEST DOSTARCZANA ?

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Koszt przesyłki to 15 zł brutto (w przypadku przesyłki kurierskiej pobraniowej - dodatkowa opłata 15 zł brutto). Istnieje także możliwość odebrania zamówienia osobiście.