Wizytówki online

Nieodłączny towarzysz na spotkaniach biznesowych i wspaniały nośnik informacji handlowej, który – za sprawą wygodnej dla oka formy i przydatnych treści – skupia na sobie uwagę osób zainteresowanych promowanymi w ten sposób usługami. Wizytówki online sprawdzają się zarówno w sprzedaży bezpośredniej, czy postawionych na wysokim szczeblu spotkań organizowanych w formacie „face to face”. Postaw na szablony wizytówek w Netprint.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Trudno wyobrazić sobie bez nich prowadzony z powodzeniem biznes, a jeszcze trudniej zrozumieć fakt, że wielu przedsiębiorców rezygnuje z posiadania osobistych bilecików reklamowych. Co ich odstrasza? Przede wszystkim wygórowana cena, jaką należy zapłacić za projekt graficzny i czas, który trzeba poświęcić na ustalenia dotyczące formy wizytówek on line i wdrożenie późniejszych poprawek graficznych. Jest jednak sposób na to, żeby zamienić długi, męczący i kosztowny proces projektowania biletów reklamowych w czystą przyjemność. Wystarczy poświęcić kilka minut na sprawdzenie możliwości naszego bezpłatnego kreatora, za pomocą którego, w pięciu krokach, można samodzielnie tworzyć wizytówkę gotową do wydruku z dowolnego szablonu. Jak to zrobić aby wizytówka on-line cieszyła oko oraz jasno określała zakres działania ? Tworzenie wizytówek można podzielić na poniższe etapy:

1) Określenie funkcjonalności

Wizytówki Szablony to narzędzie wielofunkcyjne, sprawdzające się w roli prywatnego biletu biznesowego, materiału promocyjnego stosowanego w sprzedaży bezpośredniej czy nośnika informacji handlowych, które docierają do szerokiej grupy odbiorców. Mając to na uwadze dobrze jest – przed rozpoczęciem projektu – określić, do kogo szkicowana wizytówka ma trafić. Warto bowiem zróżnicować formę i zaprojektować online wizytówki w kilku typach, na przykład osobistych (na spotkania z Kontrahentami) i ogólnych (dla pracowników, partnerów, typowo ofertowych).

2) Wybór stylu

Drugi etap po określeniu grupy docelowej to wybór szablonu – marketingowego podkładu na który naniesione zostaną detale wizytówki. W naszym serwisie znaleźć można tematyczne wzory biletów biznesowych, podzielone na czytelne kategorie. Wystarczy odnaleźć w indeksie swoja branżę i wybrać najciekawsze szablony wizytówek , a następnie potraktować je jako projektową bazę.

3) Personalizacja projektu

Szablon wizytówki to tło, które można w dowolny sposób zaaranżować, dostosować i – przede wszystkim – spersonalizować. Nasz kreator wizytówek online umożliwia stworzenie całkowicie autorskiego wzoru wizytówek, dlatego – w celu nadania szkicowi autorskiego sznytu – polecamy przetestowanie jego wszystkich możliwości. To wszystko sprawia że tworzenie wizytówek będzie szybkie, proste i przyjemne.

4) Dozowanie treści

Kiedy tło wizytówki będzie gotowe, należy wypełnić je krótkim, czytelnym, bardzo tematycznym tekstem. Proponowane gotowe projekty wizytówek ułatwią nam pracę. Przez wzgląd na poręczną wielkość i dyskretną formę bilecików biznesowych zalecamy, aby wpisywane treści ograniczały się do podstawowych danych kontaktowych, zwięzłej notki o branży czy zakresie świadczonych usług lub chwytliwego motto.

5) Profesjonalny wydruk

W ostatnim kroku należy zapisać gotowy projekt wizytówki poprzez kreator wizytówek i złożenie zamówienia na wydruk konkretnej ilości i rodzaju autorskich wizytówek. Gotowe, profesjonalnie wykonane materiały reklamowe dostarczymy pod wskazany w formularzu zamówienia adres. Nasze szablony wizytówek dają nieograniczone możliwości kreacji projektów. Zamów już dziś i ciesz się nowoczesnością projektu i jakością wykonania. Wizytówki druk prowadzony jest na nowoczesnych maszynach cyfrowych firmy konika minolta. Wykończenie wizytówki realizowane jest na precyzyjnej wycinarce japońskiej firmy Uchida.
Czytaj więcej
Pokaż:

ŚWIAT RUCHU DROGOWEGO W MINIATURZE

Kolejne szkoły jazdy pojawiają się w twojej okolicy jak grzyby po deszczu? Cóż, duża konkurencja to warunki, w których trudniej o klienta i trzeba z czasem pomyśleć od efektownej reklamie. Możesz zacząć od małego budżetu i po prostu zainwestować w wizytówki, ale nie byle jakie. Mamy dla ciebie fajną grafikę, która od razu skutecznie podpowiada odbiorcy o jakie usługi chodzi, ale też budzi zaciekawienie firmą, która postarała się o taką reklamę. To z pewnością wzór, który wpada w oko i pozostaje w głowie, ale także zachęca do działania.

ARTYSTYCZNA I EFEKTOWNA REKLAMA

Parę pastelowych obłoczków i jakieś nieregularne, poplątane linie. Tyle wystarczy, żeby powstała ciekawa, przykuwająca wzrok grafika w stylu artystycznym. Jest wiele działalności, które promują się w ten sposób, dlatego dołączyliśmy do oferty nowy wzór w takim stylu. Jeśli pasuje do profilu twojej firmy, zapraszamy do złożenia zamówienia. Grafika jest efektowna, ale pozostawia także sporo miejsca na dane kontaktowe oraz inne przydatne informacje. Zmieści się także kod QR, dzięki któremu dasz się lepiej poznać konsumentom.

WIZYTÓWKA JAK TABLICZKA CZEKOLADY

Mamy dla ciebie kolejny uniwersalny wzór na firmową wizytówkę. Tym razem postawiliśmy na elegancję pełną ciepła, w brązie, który może troszkę przypomina czekoladę. Dodaliśmy trochę wytwornego i eleganckiego połysku, a potem to wszystko przełamaliśmy bielą, żeby nie było za nudno i za słodko. I tak powstała bardzo szykowna wizytówka, która będzie godnie, efektownie i efektywnie reprezentowała twoją firmę. Jeśli twoja działalność bazuje na dobrym guście i produktach bądź usługach z górnej półki, te wizytówki będą strzałem w dziesiątkę.

ZACHWYĆ KLIENTÓW SZYKOWNYM STYLEM

Nie trzeba wydawać kroci na reklamę, żeby zostać zauważonym i docenionym przez potencjalnego klienta czy nawet ważnego kontrahenta. Spójrz na naszą propozycję grafiki na firmową wizytówkę. Czarne tło i częściowo wyłaniająca się pikowana powierzchnia w stylu glamour. Jest wytwornie, szykownie, gustownie, a to wszystko stanowi zapowiedź prestiżowej firmy z ofertą z wyższej półki. Jeśli właśnie o taki efekt ci chodzi, wybierz ten wzór, podaj dane adresowe i inne potrzebne informacje, a potem złóż zamówienie. Gwarantujemy, że będziesz wręczać swoje wizytówki z dumą i przyjemnością.

SPOSÓB NA EFEKTOWNĄ WIZYTÓWKĘ

Główne cechy, które powinna mieć wizytówka to charakterystyczny, efektowny wygląd, który wpada w oko i pozostaje w pamięci oraz wygodny, czytelny sposób podania informacji. Ta grafika ma wszystkie te zalety, a przy okazji jest zupełnie uniwersalna, więc dopasuje się do przeróżnych rodzajów działalności. Zarówno cześć z graficznym układem kolorowych kropek, jak i czarne panele, nadają się do wyeksponowania danych kontaktowych. Natomiast stopniowana fala tych drobnych elementów to właśnie element reklamy, który pozostanie odbiorcy wizytówki w pamięci.

GODZINY CIEKAWYCH ZABAW

Jeśli twoje usługi obejmują zapewnianie atrakcji podczas dziecięcych wyjazdów lub imprez to powinno to wynikać wprost z twojej oferty oraz z reklamy. Jednakże rynek w tej branży jest już mocno zapełniony i musisz się czymś wyróżniać, aby móc skutecznie docierać do konsumentów. W naszej ofercie znajdziesz sporo wzorów graficznych na wizytówki dedykowane twojej firmie. Jedną z nich właśnie prezentujemy. Jest dość skromna, ale gustowna i bardzo sugestywna. Wykonywanie figurek z podłużnych balonów to jedna ze znanych i lubianych przez dzieci atrakcji, a przy okazji detal, który każdy łatwo zapamięta.

ZAPOWIEDŹ RADOSNYCH HARCÓW

Z twojej wizytówki powinien płynąć konkretny, czytelny przekaz. Twoje usługi mają nieść radość, oferować ciekawe i wesołe spędzanie czasu podczas imprezy dziecięcej, wycieczki lub na koloniach. Warto więc zastosować taki zabieg graficzny jak na naszej propozycji. Z wizytówki jasno wynika, że będzie dobra zabawa, ale widać też, że wszystko będzie wykonane w przemyślany sposób, tak jak ta grafika. Twoja wizytówka ma słoneczne tło, które zapada w pamięć i budzi tylko pozytywne skojarzenia, a roześmiana dziewczynka zachęca do kontaktu i skorzystania z usług.

STO POMYSŁÓW NA ZABAWĘ

Masz odpowiednią wiedzę, kwalifikacje, doświadczenie i głowę wciąż pełną ciekawych pomysłów na to, jak sprawić dzieciakom radość i rozwiać nudę? Super, teraz pokaż to na swojej reklamie i sukces murowany. Żeby wyręczyć cię w tym działaniu, podsuwamy ciekawy projekt graficzny na wesołą, obiecującą wizytówkę. Tatuaże malowane na dziecięcych buziach to nieodmiennie uwielbiana rozrywka, więc z pewnością przyciągnie uwagę. To także dowód na twoją kreatywność i zapowiedź ciekawych zabaw na imprezie.

Z WAMI DZIECIAKI NIE NUDZĄ SIĘ WCALE

Białe tło i dziecięce ręce pobrudzone farbą oraz ich odbicia. Co kojarzy się od razu z takim motywem przewodnim na wizytówce? Spontanicznie na myśl przychodzi beztroska super zabawa, możliwość bezkarnego pobrudzenia się farbami, ciekawe zajęcia i wielka radocha. Takie same skojarzenia będą mieli potencjalni klienci, którzy będą poszukiwać animatora na imprezę dla swojej pociechy albo do placówki, w której pracują. Kolorowe łapki każdy zapamięta i sięgnie po wizytówkę w razie potrzeby, a to przecież główny twojej reklamy.

ANIMACJA BEZTROSKIEJ ZABAWY

To jedna z lepiej sprawdzających się koncepcji graficznych w przypadku usług o takim charakterze. Rozwiązanie proste i jakże skuteczne, po prostu pokazujemy wycinek dobrej zabawy podczas dziecięcej imprezy. Piękne zdjęcie w plenerze, znana chusta animacyjna i rozbawione dzieciaki to najlepsza rekomendacja na twoją wizytówkę. To sugestia albo też i gwarancja dobrej zabawy, waszego profesjonalizmu i umiejętności interpersonalnych, które pozwalają zjednać sobie tak wymagającego odbiorcę jakim są dzieci.

TWORZYSZ RZECZY Z DUSZĄ

Wytwarzasz rzeczy artystyczne albo użytkowe, ale nie jest to produkcja fabryczna? To obecnie bardzo modny trend, a rzeczy hand made stają się coraz bardziej popularne i poszukiwane. Musisz jednak pokazać się swoim potencjalnym klientom czyli wypromować swoją działalność. Na początek wystarczą wizytówki, które można wręczać w różnych sytuacjach oraz dodawać klientom do zakupów, aby wiedzieli gdzie powinni wrócić na zakupy. Proponujemy ci ciekawą grafikę na wizytówkę, która ma odrobinę artystyczny klimat, ale jest delikatna i bardzo gustowna. Na pewno każdy doceni tą estetykę.

TWOJE UPRAWY-GWARANCJA JAKOŚCI

Producent żywności, farmer, rolnik, niezależnie od rozmiaru gospodarstwa, każdy potrzebuje reklamy. Promowanie swoich produktów albo usług wspierających dla rolnictwa to także aspekty wymagające promowania, ponieważ konkurencja jest spora. Grafika, którą ci proponujemy niesie jasny, czytelny przekaz, który będzie zrozumiały dla każdego i to błyskawicznie. Do tego użyte zdjęcie jest słoneczne i utrzymane w pozytywnych barwach, więc będzie działać zachęcająco. Wybierz szablon, wyeksponuj nazwę firmy i podaj dane kontaktowe, a potem wręczaj wizytówki z dumą.

REKLAMUJ SIĘ MODNIE

Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi znajomość trendów modowych, nie powinno się pozostawiać wyglądu swojej reklamy przypadkowi albo stawiać na bylejakość Jeśli przyszli klienci albo partnerzy biznesowi zobaczą, że dbasz nawet o tak mały szczegół jakim jest wizytówka, od razu będą cię inaczej postrzegać. To przełoży się na skuteczne budowanie profesjonalnego wizerunku twojej firmy. Dlatego postaw naszą uniwersalną grafikę na wizytówkę w modnych szarościach i czerni. To zabieg marketingowy, który nie kosztuje wiele, a przynosi wymierne skutki.

UNIWERSALNA GRAFIKA Z PAZUREM

Jeśli prowadzisz działalność, która nie charakteryzuje się jakimiś typowymi symbolami czy znakami szczególnymi to wcale nie znaczy, że nie możesz mieć atrakcyjnej reklamy wpadającej w oko. Mamy dla ciebie tą efektowną grafikę uniwersalną, która zwraca na siebie uwagę, ma modny wygląd, a na dodatek pozwala na zamieszczenie na wizytówce sporej ilości ważnych informacji. Czerwone pola zapadają łatwo w pamięć, dzięki czemu potencjalni klienci łatwo skojarzą wizytówkę i skorzystają z niej w razie potrzeby, a przecież to główny cel reklamowania swojej oferty.

DBACIE O PSIE ŻYCIE

Nasza propozycja to grafika reklamowa dla firmy, która zajmuje się hodowlą, szkoleniem albo pielęgnacją psów. Owczarek niemiecki wyjątkowej urody przykuwa uwagę i budzi zainteresowanie u każdego, kto kocha psiaki. W ten sposób łatwo zjednasz sobie nowych klientów i zachęcisz do kontaktu. Wystarczy, że podasz konieczne dane w polu tekstowym, a do tego np. dołączysz kod QR, który będzie zawierał szersze informacje. Potem wystarczy tylko korzystać z każdej możliwości, aby wręczać wizytówkę potencjalnym klientom albo kontrahentom.

SPOSÓB NA PRESTIŻOWY WIZERUNEK FIRMY

Budowanie prestiżowego wizerunku firmy to skomplikowany proces, który odbywa się na wielu płaszczyznach. My możemy ułatwić ci to zadanie w obszarze reklamy, np. za pomocą tej efektownej grafiki na wizytówki. Czarne tło i złote detale tworzą elegancką i efektowną reklamę o mocno prestiżowym charakterze. Odbiorca wizytówki z pewnością od razu będzie postrzegał twoją firmę i jej ofertę właśnie w ten sposób. To zapowiedź wysokiej jakości produktu albo usługi oraz obsługi na wysokim poziomie. Wstaw swoje logo lub nazwę, podaj dane kontaktowe i np. motto firmy, a potem wręczaj wizytówki z dumą.

WYTWORNA ELEGANCJA TO TWÓJ ZNAK

Atłasowe, czarne tło samo w sobie ma szyk, elegancję i naznaczone jest niejako automatycznym prestiżem. Jeśli więc rodzaj twojej działalności oferuje wytworną elegancję w jakiejkolwiek postaci, a ty chcesz zadbać, aby wizerunek twojej firmy był właśnie tak postrzegany, to ta grafika na wizytówkę będzie dla ciebie idealna. Doskonałe tło na wyeksponowanie nazwy twojej firmy, najlepiej z użyciem eleganckiej czcionki i złotego koloru. Kolorystyczny minimalizm i zupełnie nieskomplikowany zamysł graficzny, ale z maksimum smaku i wytwornej elegancji, która będzie twoim znakiem rozpoznawczym.

REKLAMA W ARTYSTYCZNYM KLIMACIE

W przypadku oferty grafik uniwersalnych na wizytówki staramy się przedstawiać wam dużą rozpiętość stylów, aby każdy mógł dobrze dopasować wzór do specyfiki swojego działania. Tym razem mamy małą abstrakcję w bieli i zieleni. Można się tu dopatrywać nawiązań do detali florystycznych, kobiecych, być może romantycznych albo artystycznych i właśnie do takich obszarów działalności warto wybierać ten właśnie wzór. Grafika bardzo efektowna, ale jednocześnie delikatna i gustowna. Świetna oprawa dla nazwy twojej firmy, którą na pewno docenią potencjalne klientki.

SMACZNA ZAPOWIEDŹ NA POCZĄTEK

Jeśli pracujesz w branży gastronomicznej, musisz mieć świadomość mocy, którą macie. To przyciąganie poprzez smak, wygląd, zapach i inne cechy jedzenia. Dowodem jest nasza grafika na wizytówkę. Kilka artykułów spożywczych, niby nic konkretnego. Jednak przemyślany sposób ich ułożenia, dobór kolorów i proporcje sprawiają, że grafika budzi zainteresowanie i pobudza apetyt. To wyrazisty przekaz, a jednocześnie pozostaje sporo wolnego miejsca na czytelne podanie danych kontaktowych i wyeksponowanie nazwy firmy lub lokalu.

PRZYCIĄGNIJ KLIENTÓW BŁĘKITEM

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór uniwersalnych grafik na firmowe wizytówki. Przedstawiamy jeden z wariantów, tym razem z eksplozją pięknych błękitów. Mamy tu widok na spienione morze z lotu ptaka, który jest przyjemny dla oka i budzi same pozytywne skojarzenia. Wzór będzie pasował do wielu rodzajów działalności, również tych zupełnie niezwiązanych z morzem czy nawet z wodą. Szablon ma do zaoferowania sporych rozmiarów pole tekstowe, na którym wygodnie umieścisz wszelkie dane kontaktowe i nazwę firmy. Możesz również dodać kod QR z większą ilością informacji.

REKLAMUJ SIĘ PRESTIŻOWO

Jeśli w naszej ofercie nie znajdziesz grafiki na wizytówkę, która będzie pasowała do twojego profilu działania, a chcesz promować swoją firmę w sposób efektowny i prestiżowy, to przewidzieliśmy dla ciebie odpowiednią opcję. Postaw na ten marmurowy wzór, a gwarantujemy, żeby szybko zbudujesz wizerunek firmy godnej uwagi. Marmur zawsze budzi respekt, jest wytworny, elegancki i prestiżowy. Taką wizytówkę wręczysz każdemu z dużą przyjemnością i pewnością, że zrobi doskonałe wrażenie. Wyeksponuj w polu tekstowym nazwę firmy, podaj niezbędne dane i złóż zamówienie.

KWIATOWO, OWOCOWO I ENERGETYCZNIE

W naszej ofercie grafik reklamowych można znaleźć wzory dedykowane dla wąskich grup zawodowych, ale również takie o szerszym zasięgu. Tym razem przedstawiamy wzór, który może promować ogrodników, sadowników, sprzedawców sadzonek, przetwórców owoców itp. Może też z powodzeniem reklamować mały, kobiecy salonik spa albo knajpkę ze świeżymi sokami owocowymi. Ujmujący, uroczy dekor z ukwieconą gałązką drzewka owocowego i tło w pudrowym różu, to wizytówka, która z pewnością ujmie każda przedstawicielkę kobiecej części klienteli, ale nie tylko.

MEBLE OBSZYTE ZE STYLEM I CHARAKTEREM

Twoje usługi są bardzo poszukiwane, bowiem coraz więcej osób decyduje się na renowację i naprawę zużytych mebli. Zaczynamy doceniać stary dizajn, ale wiadomo, że czas robi swoje. A ty znasz się na tym, jak podarować meblom tapicerowanym drugie czy trzecie życie. Zadbaj więc o odpowiednią reklamę, aby zdobyć nowych klientów, a przede wszystkim, aby poinformować o swoim istnieniu. Zacznij od naszej propozycji graficznej na wizytówkę, która w prosty sposób naprowadza na temat i powoduje zaciekawienie. A może z tą grafiką stworzysz całą swoją kampanię reklamową, nie ograniczając się do wizytówek?

WYKONANE RĘCZNIE I Z SERCEM

Wyroby handmade cieszą się bardzo dużą popularnością i konsumenci coraz częściej chcą nimi dekorować domy albo wręczać je jako prezenty. Zadbaj więc o odpowiednią reklamę, żeby mogli trafić właśnie na ciebie, a na początek zainwestuj w te urocze wizytówki. Przytulna kolorystyka, wyraźne naprowadzenie na tematykę i duże pole tekstowe, na którym zmieścisz nazwę twojego studia lub sklepiku, adres i inne dane. Jeśli masz stronę internetową lub profil firmy w mediach społecznościowych, przyda się też kod QR, pod którym każdy znajdzie pozostałe informacje o ofercie.

Pokaż:
Wizytowki oferta

Wizytówki Opis produktu

Wizytówki zamówione w naszym serwisie drukujemy na nowoczesnej maszynie cyfrowej XEROX. Dzięki nowoczesnej technologii oraz wdrożonej kontroli jakości każdego wydruku, nasze wizytówki spełniają oczekiwania nawet najwybredniejszych klientów. Wizytówki wykonujemy w czterech opcjach w zależności od preferencji klienta.

STANDARD - Wysokiej jakości druk na papierze kreda o gramaturze 350 g/m2. Jest to podstawowy produkt z naszej oferty wizytówek. Cechuje się klasyczną formą, atrakcyjnym wyglądem i niską ceną. Nadruk wykonany technologią cyfrową. Opcja ta polecana dla dużych nakładów lub gdy argumentem decydującym o realizacji zamówienia jest cena.

PREMIUM MAT - Wydruk na grubym papierze kreda o gramaturze 350 g/m2. Następnie dwustronnie foliowana w wykończeniu matowym. Wizytówka tak wykonana prezentuje się wyjątkowo wizualnie oraz w dotyku. Przy niewielkiej dopłacie możemy mieć wizytówki z górnej półki których nie powstydzi się żadna firma. Polecana dla właścicieli firm którzy chcą mieć wizytówkę która wyróżni się z tłumu innych. Dla Tych którzy mają świadomość że biznes musi mieć odpowiednią oprawę.

PREMIUM BŁYSK - Klasyczny forma wizytówki na twardym papierze z gramaturą 350 g/m2 oraz nowoczesnym, dwustronnym foliowaniem wykończonym na połysk. Wizytówka która przykuwa wzrok i zostanie zapamiętana. Kolejna propozycja z wyższej półki za niewielką dopłatą. Wizytówka dla osób i firm które chcą by ich reklama została zauważona i zapamiętana. Dla firm które chcą promować swoją markę w nowoczesnym wydaniu.

PREMIUM SOFT - Wizytówka przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów. Wysokiej jakości druk na grubym papierze 350 g/m2 z dodatkową folią soft. Folia ta posiada aksamitną powierzchnie która jest wyjątkowo przyjemna w dotyku. Wizytówka wyróżnia się, nadaje stylu i prestiżu. Polecamy dla firm którzy chcą by ich klienci byli świadomi że firma zapewnia najwyższą jakość w każdej dziedzinie działania, w tym także reklamy.

PREMIUM SOFT ze złoceniem/srebrzeniem - Druk cyfrowy na papierze kreda o gramaturze 350 g/m2. Laminowana na gorąco folią Soft Touch. Dodatkowe złocenie lub srebrzenie wykonane metodą laminowania folii pod ciśnieniem na gorąco. Oferujemy złocenie i srebrzenie wybiórcze lub całościowe.
Podczas złocenia występuje efekt sypania drobin złota na powierzchni wydruku. Jest to naturalny efekt, który nie podlega reklamacji.