Banery online

Widowiskowe i funkcjonalne! Banery reklamowe kojarzyły się dotąd z wielkimi koncernami, które na strategie marketingowe wydają naprawdę wielkie pieniądze. Teraz – za sprawą naszej oferty – banery wchodzą pod strzechy mniejszych przedsiębiorstw i stają się punktem kulminacyjnym spójnych identyfikacji wizualnych, spełniając rolę samodzielnego nośnika informacji lub dopełnienia kampanii.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Prowadzenie własnej działalności wiąże się z odpowiednią promocją. Mówisz banner – my na to NetPrint! Nasza firma to odpowiedź na Twoje prośby. Wydrukuj swój sukces i przedstaw go całemu światu! Współpraca z nami będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.
Nie bój się skorzystania z internetowej drukarni. Dzięki szerokiej ofercie, jesteśmy w stanie dostosować się do Twoich potrzeb. Na każdym etapie tworzenia, możesz liczyć na pomoc fachowców
Czytaj więcej
Pokaż:

ZACHĘCAJ OKOLICZNYCH KLIENTÓW

Rękodzielnictwo to zwykle pojedyncze atelier, które musi się wypromować samo. Proponujemy ci baner z chwytliwą, dedykowaną grafiką, która będzie przyciągać zarówno miejscowych, jak i turystów. Na grafice nie ma gotowych prac, bo to wzór uniwersalny, ale dodatkowo jest to specjalny zabieg, który ma wzbudzić ciekawość i chęć na wizytę w twoim sklepiku albo na stronie internetowej. Taki jasny baner skutecznie przyciągnie wzrok osób, które będą przechodziły lub przejeżdżały. Jeśli więc twoja nazwa i lokalizacja będą odpowiednio widoczne, z pewnością do ciebie zajrzą i być może coś kupią albo złożą zamówienie.

WARTO DAĆ SIĘ ZAUWAŻYĆ

Wiadomo, że twoja praca ma bardzo mobilny charakter i możesz działać gdziekolwiek, niemniej można chyba założyć, że najbardziej interesują cię posiadacze samochodów z twojej miejscowości, ewentualnie ościennych. Dlatego też warto zadbać o umiejscowienie kilku żółtych banerów na tym terenie, aby mocno zapisać się w pamięci konsumentów. Ta grafika wykona marketingową robotę za ciebie, da się zauważyć i zapamiętać. Ty po prostu zadbaj potem, aby żółto-czarna reklama z holownikiem kojarzyła się wszystkim z solidnie wykonaną usługą. Pomagamy budować markę.

PANIE BĘDĄ ZACHWYCONE

Twoja renoma i umiejętności mogą ściągać do salonu klientki z daleka, to oczywiste. Jednak salon czy studio fryzjerskie przede wszystkim bazuje na klienteli z najbliższej okolicy i tu właśnie trzeba najmocniej zadbać o promocję. Wybierz baner z naszą grafiką i daj się poznać swoim sąsiadom bliższym i dalszym. Jego wygląd ma charakter prestiżowy i bardzo mocno zachęca do sprawdzenia twoich umiejętności, a to doskonale wpływa na wizerunek salonu. Potencjalne klientki na pewno to docenią. Na ciemnym tle dobrze wyeksponujesz swoje logo albo nazwę. Zadbaj także o podanie numeru telefonu z użyciem dużej czcionki.

ZWIĘKSZ WIDOCZNOŚĆ W OTOCZENIU

Sława twojego salonu może oczywiście sięgać na całe terytorium kraju albo nawet za granicę, ale wiadomo przecież, że i tak największa klientela mieszka w najbliższej okolicy. Dlatego warto postawić na banery zewnętrzne, umieszczone gdzieś w ruchliwych miejscach. Z naszą wielobarwną, atrakcyjną grafiką na kontrastowym, białym tle stanie się reklamą mocno zauważalną, a przez to bardzo skuteczną. Baner reklamowy często bywa fotografowany dla uwiecznienia danych kontaktowych, a ten będzie się prezentował na zdjęciach wręcz kapitalnie.

PASTELOWO, ALE SKUTECZNIE

Już od kilku lat wiadomo, że reklama niekoniecznie musi krzyczeć ostrymi barwami, żeby przyciągać wzrok konsumentów. W naszej rzeczywistości pełnej bodźców coraz chętnie witamy przekaz stonowany, ale konkretny i właśnie tymi kryteriami kierowaliśmy się tworząc grafikę na twoją reklamę. Baner, który warto powiesić w najbliższej okolicy, najpierw będzie przyciągał do siebie białym tłem, a potem zachwycał bardzo wyważoną, gustowną i modną grafiką w pastelach. Doskonale wyeksponuje nazwę twojej firmy, a to promocja nie do przecenienia.

TO BANER, KTÓRY PRZYCIĄGA

Wiadomo, że firma remontowa czy budowlana może realizować zlecenia w odległych lokalizacjach, ale zwykle można założyć, że najważniejszy i najliczniejszy będzie jednak klient z najbliższej okolicy. Dlatego też warto zainwestować w reklamę o większym formacie, którą można zainstalować na zewnątrz. Proponujemy baner, który nie generuje dużych kosztów i zmieści się w wielu miejscach. Natomiast kluczowa będzie tutaj nasza grafika, która ma za zadanie zwracać na siebie uwagę konsumentów i pozostawać w ich pamięci. Odpowiadać za to będą żółte akcenty, grafika z narzędziami i nazwa twojej firmy wyeksponowana dużą czcionką.

RÓŻ ZAWSZE PRZYCIĄGA UWAGĘ

Chcesz zwiększyć krąg swoich klientek? Zaproś je do siebie za pomocą tego atrakcyjnego banera. Opracowaliśmy na tą okazję specjalną grafikę, która ściągnie w swoją stronę każde kobiecie oko, nastawione na dobrą estetykę. Czarny baner ze spektakularnie rozsypanym, różowym pyłkiem to zabieg specjalny i zapewniamy, że bardzo skuteczny. Równo ułożone pędzelki do makijażu naprowadzają na tematykę oferty, a kontrastowy kolor podanej treści łatwo wpada w oko. Taka reklama w najbliższej okolicy to gwarancja, że wkrótce na wizytę umówią się nowe klientki. To efekt atrakcyjnej, gustownej reklamy z porządnym dodatkiem różu.

KAŻDY PODEJDZIE BLIŻEJ

Wraz z użyciem tej grafiki zyskujesz automatycznie duże zainteresowanie odbiorców. Czarna reklama wciąż należy do rzadkości, więc już na starcie o wiele mocniej przyciąga wzrok osób przechodzących albo przejeżdżających w pobliżu. Można więc powiedzieć, że w tej samej cenie zyskujesz większy potencjał marketingowy niż w przypadku standardowych reklam dla firm sprzątających. Oprócz czarnego tła zainteresowanie budzi też punktowe podświetlenie. Każdy podejdzie bliżej, żeby zobaczyć co tam jest i wtedy odruchowo zapozna się z twoją ofertą.

ZAPROŚ SĄSIADÓW NA IMPREZĘ

W branży rozrywkowej trzeba być elastycznym i często trzeba jechać na drugi koniec Polski, żeby zagrać na imprezie. Wiadomo, że im większy zasięg tym większa popularność i na odwrót. Niemniej ważne jest także, aby zadbać o to w najbliższej okolicy, bo przecież wszędzie lubią się bawić i celebrować z przytupem ważne dla siebie chwile. Zaprezentuj się w swojej miejscowości i w sąsiednich lokalizacjach za pomocą tego efektownego banera, a szybko dostaniesz zlecenia, które nie będą wymagały życia na walizkach.

REKLAMA ŚCIĄGA NA SIEBIE UWAGĘ

Jeśli prowadzisz działalność, która skupia się na lokalnym kliencie, musisz koniecznie zadbać o terenową formę reklamy. Najlepiej sprawdzi się baner, ponieważ nie generuje wielkich kosztów, a można go zawiesić w kilku miejscach. Proponujemy ci grafikę, która będzie widoczna z daleka, a jednocześnie stanie się estetyczną wizytówką twojej dbałości o detale i o wizerunek firmy. Biel i czerń została przedzielona efektowną, turkusową wstęgą, przez co grafika jest bardzo atrakcyjna dla oka. Na białym polu jest z kolei bardzo dużo miejsca na ekspozycję nazwy firmy i dane kontaktowe.

DETAL, KTÓRY BUDZI ZAINTERESOWANIE

Świadcząc usługi z zakresu porad czy terapii psychologicznych nie szukasz szumnego rozgłosu, ale z pewnością chcesz, żeby o twoim gabinecie wiedziała cała okolica. Można przewidzieć z góry, że z usług przeważnie korzystać będą mieszkańcy z twojej miejscowości, ewentualnie ościennych. Dlatego też idealną formą reklamy będzie baner, który zawiesisz w kilku mocno uczęszczanych miejscach. My z kolei mamy dla ciebie grafikę, która jasno wskazuje tematykę oferty, przyciąga wzrok, a jednocześnie ma w sobie swoistą harmonię i spokój.

REKLAMA, KTÓRA ZACZARUJE OKOLICĘ

Inny sposób działania na odbiorców będzie miała ulotka, a inaczej zostanie odebrany baner reklamowy. Jest zdecydowanie większy i stacjonarny, kiedy raz zawiśnie na płocie lub ścianie, to wisi tam przez długie miesiące albo i lata. Dlatego jego wygląd powinien być dobrze przemyślany, żeby nie okazało się z czasem, że to twoja antyreklama. Mamy dla ciebie uroczą, pastelową i uniwersalną grafikę z kwiatowymi motywami. Doskonale wygląda w każdym otoczeniu i skutecznie przyciąga uwagę, więc jeśli profil twojej firmy współgra z taką estetyką to właśnie oglądasz baner idealny.

TAKI BANER BUDZI RESPEKT

Sporych rozmiarów baner z wielką ciężarówką w trasie to z pewnością reklama, która budzi respekt i duże zaciekawienie. Nikt nie przejdzie koło niej obojętnie i każdy zapamięta, że ma taką firmę w okolicy. A to bardzo ważne, bo nawet jeśli jeździcie po całym kraju albo Europie, to jednak utrwalenie marki na lokalnym rynku może zaowocować sporą ilością zleceń. Przyjemna, spójna kolorystyka to świetna ekspozycja dla logo albo nazwy twojej firmy, która tutaj może być osadzona za pomocą naprawdę dużej czcionki.

ŚWIETNE PRZEDSTAWIENIE FIRMY

Wiadomo, że firma budowlana może realizować zlecenia w całym kraju, niemniej najwięcej robót zwykle i tak wykonuje w najbliższej okolicy. Dlatego też zadbaj o to, żeby cię poznali potencjalni klienci w twojej miejscowości i okolicznych gminach. Idealna forma promowania swojej firmy w takim przypadku to baner, który wiesza się na płocie albo na ścianie. Przygotowaliśmy dla ciebie wyjątkowej urody grafikę, która urzeka swoim klimatem, przykuwa wzrok estetyką i ciekawym motywem przewodnim, a potem na długo pozostaje w pamięci.

BANER PEŁEN PROFESJONALIZMU

Opracowując swoją kampanię reklamową warto zadbać o klienta lokalnego. Oczywiście w dobie możliwości zawierania polis online nie musicie ograniczać się do swojej najbliższej okolicy, ale warto pamiętać, że to także obszar, na którym również mieszkają osoby potrzebujące ubezpieczenia majątku, pojazdu albo życia. Doskonałym i jednocześnie prostym rozwiązaniem w tym przypadku będzie baner reklamowy, który można rozwiesić w pobliżu swojej firmy, a także w innych, ruchliwych miejscach w swojej okolicy. Będzie promował twoje usługi i dodatkowo kierował do twojego biura.

TAK ZACHĘCAMY ZMOTORYZOWANYCH

Wiele firm z różnych branż korzysta z mocy reklamowej jaką daje baner. Jednak trzeba jasno zaznaczyć, że dla firm z zakresu szeroko pojętej motoryzacji powinien być to obowiązkowy element promocyjny. Banery wiesza się głównie przy ruchliwych drogach, a przecie to właśnie tam można głównie znaleźć waszych docelowych klientów. Nasza grafika z daleka wskazuje na to, że twoja oferta dotyczy wszystkich zmechanizowanych, więc baner o takim wyglądzie przyciągnie wzrok każdego kierowcy. Zamów, znajdź dobre miejsce na reklamę, a efekty będą imponujące.

ZACHĘCAMY SĄSIADÓW DALEKICH I BLISKICH

Co prawda mamy sprzedaż internetową, ale przecież twoja pasieka opiera się głównie na klientach z okolicznych gmin. Daj więc poznać się szerszemu gronu i zainwestuj w kilka takich przyciągających banerów. Gwarantujemy, że momentalnie przybędzie ci klientów, bo koło naszej żółtej grafiki nikt nie przejdzie obojętnie. Każdego zachwyci także ten pozytywny przekaz i energia bijąca z reklamy. Zakładając, że część osób nie wie o twojej pasiece, to będzie idealny start do nawiązania kontaktu i regularnych zakupów.

REKLAMA PEŁNA NATURY

Kiedy ktoś idzie ulicą albo przemieszcza się jako pasażer jakiegoś środka lokomocji to nie ma w zasadzie nic ciekawego do roboty. Obserwuje więc otoczenie, zwykle z większym lub mniejszym znudzeniem. Aż tu nagle widzi twój baner, pełen błękitu nieba, słońca i zielonej trawy. To przykuwa jego uwagę i zdecydowanie rozgania nudę. A jeśli przy okazji ma w planach np. montaż paneli fotowoltaicznych to na pewno pstryknie zdjęcie lub zapamięta nazwę twojej firmy i poszuka ją w Internecie. Taki baner zdecydowanie zwiększa szanse zdobycia kolejnych klientów.

DAJ SIĘ POZNAĆ LOKALNIE

Wasze działania mają zwykle charakter lokalny. Pozyskiwanie i sprzedaż drewna to zresztą bardzo potrzebna branża, zwłaszcza w okolicy mniejszych miast i wiosek. Żeby potencjalni klienci wiedzieli o twojej firmie szybciej niż o innej tego typu, zadbaj o reklamę terenową. Nasz baner sprawi, że nikt nie przejdzie obojętnie. Głęboka, hipnotyczna zieleń przyciągnie wzrok, a majaczący w tle las każdego zaciekawi. Na tym tle skutecznie wyeksponujesz swoją nazwę i numer telefonu, dzięki czemu każdy zapamięta te informacje albo zrobi zdjęcie telefonem.

ZASŁYNIECIE W CAŁEJ OKOLICY

Produkcja mebli i ich sprzedaż to działalność, która niekoniecznie musi mieć wyłącznie zasięg lokalny, ale wiadomo, że i w najbliższej okolicy są potencjalni klienci, z którymi warto się zapoznać. Wy przedstawcie się za pomocą takiego atrakcyjnego banera z widokiem na bardzo modny salon, a z pewnością będziecie mogli liczyć na wzajemność czyli wizyty swoich sąsiadów jako klientów. Natomiast dla osób z dalszych lokalizacji baner może stać się bardzo przydatnym drogowskazem. Efektowna i praktyczna reklama terenowa.

SUROWIEC POKAZOWY – BANER WZOROWY

Reklama terenowa powinna przykuwać uwagę i budzić zainteresowanie przechodniów. Dzięki temu, że waszą domeną jest obróbka kamienia dekoracyjnego, motyw przewodni jest praktycznie znany od razu. Niemniej staraliśmy się wykorzystać ten atut w taki sposób, żeby pokazać jego szlachetność nie tracąc na przejrzystości i czytelności przekazu. Baner przykuwa uwagę, bo jego wygląd jest ciekawy i doskonale wpisuje się w najnowsze trendy modowe. Mówiąc wprost, szlachetność materiału, któremu nadajecie kształt, miała bezpośredni wpływ na styl tej reklamy.

PROSTO ZE SCENY

Znacie z pewnością kryteria, według których klienci wybierają konkretny zespół na swoją imprezę. Oczywiście ostateczną decyzję podejmują zwykle po rozmowie i przesłuchaniu demo lub występu na żywo, ale żeby do tego doszło, konieczny jest ten impuls, który zachęci ich do kontaktu. Tym impulsem powinna być reklama, np. nasz baner. Zamglone, imprezowe tło wywołuje miłe skojarzenia, a złoty mikrofon na pierwszym planie to detal, który zapewnia waszej reklamie i ofercie charakter prestiżowy, taki „z wyższej półki”. To ujęcie prosto ze sceny, które mocno zachęca.

EFEKTOWNY MINIMALIZM

Baner to najlepsza forma reklamy, która pozwala na przekazanie lokalnej społeczności informacji o istnieniu kancelarii. Ważne jednak, aby choć trochę wzbudzał zainteresowanie przechodniów, dlatego mamy dla ciebie atrakcyjną propozycję graficzną. Jest minimalistyczna, ale bardzo stylowa i ciekawa. Na białym tle główną rolę gra duży, lekko przechylony znak paragrafu. Obok sporych rozmiarów pole tekstowe, na którym można zaprezentować nazwę kancelarii lub nazwisko za pomocą naprawdę dużej czcionki. Będzie widoczne z daleka.

ZIELEŃ TO WASZE ŚRODOWISKO

Wszelkie usługi z zakresu ogrodnictwa albo handel opierający się na roślinach oraz inne branże działające blisko natury muszą ten fakt podkreślać, aby budować właściwe skojarzenia oraz pozytywne odczucia i zdobywać klientów. Na tym oparliśmy nasz koncept na grafikę reklamową twojej firmy, która ozdobi baner. Taka reklama w większym rozmiarze, która trafi do szerszej grupy klientów, musiała być wyrazista i dlatego postawiliśmy na wielkie, zielone drzewo. Pięknie kontrastuje z bielą i bardzo mocno ściąga uwagę odbiorców.

Pokaż:
Banery oferta

Banery Opis produktu

Banery reklamowe drukujemy w technologi ekosolwentowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu wydruki są wyjątkowo trwałe oraz nie wydzielają szkodliwych i nieprzyjemnych zapachów. Każdy baner można dodatkowo zabezpieczyć laminatem, dzięki czemu wydruk będzie dużo bardziej odporny na promienie UV. Laminowanie przedłuża żywotność nadruku o dodatkowe 2-3 lata. Każdy baner jest zaoczkowany i gotowy do powieszenia. Banery reklamowe produkujemy w trzech opcjach:

STANDARD - To uniwersalny baner typu Frontlit o gramaturze 510g/m2 z nadrukiem pełnokolorowy jednostronnym CMYK 4+0 w rozdzielczości 720 dpi. Tkanina winylowa na podkładzie poliestrowy. Baner ten jest wodoodporny, trudny do rozdarcia odporny na zmiany temperatury i promienie słoneczne. Polecany gdy głównym czynnikiem jest cena a także konieczność przenoszenia banera. Z uwagi na zastosowany materiał baner jest lekki i poręczny.

ODBLASKOWY - Baner ze specjalnym podkładem refleksyjnym. W przypadku zastosowania kontrastowej grafiki jest widoczny przez 24h na dobę. Materiał ten dodatkowo jest wyjątkowo odporny na rozdarcia i niekorzystne działania atmosferyczne. Baner z pełnokolorowy nadrukiem jednostronnym CMYK 4+0 w rozdzielczości 720 dpi. Polecany wszędzie tam gdzie chcemy aby nasz baner był widoczny także w nocy. Zastosowany podkład refleksyjny podświetla naszą reklamę zupełnie za darmo.