Banery online

Widowiskowe i funkcjonalne! Banery reklamowe kojarzyły się dotąd z wielkimi koncernami, które na strategie marketingowe wydają naprawdę wielkie pieniądze. Teraz – za sprawą naszej oferty – banery wchodzą pod strzechy mniejszych przedsiębiorstw i stają się punktem kulminacyjnym spójnych identyfikacji wizualnych, spełniając rolę samodzielnego nośnika informacji lub dopełnienia kampanii.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Prowadzenie własnej działalności wiąże się z odpowiednią promocją. Mówisz banner – my na to NetPrint! Nasza firma to odpowiedź na Twoje prośby. Wydrukuj swój sukces i przedstaw go całemu światu! Współpraca z nami będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.
Nie bój się skorzystania z internetowej drukarni. Dzięki szerokiej ofercie, jesteśmy w stanie dostosować się do Twoich potrzeb. Na każdym etapie tworzenia, możesz liczyć na pomoc fachowców
Czytaj więcej
Pokaż:

REKLAMA PEŁNA NATURY

Kiedy ktoś idzie ulicą albo przemieszcza się jako pasażer jakiegoś środka lokomocji to nie ma w zasadzie nic ciekawego do roboty. Obserwuje więc otoczenie, zwykle z większym lub mniejszym znudzeniem. Aż tu nagle widzi twój baner, pełen błękitu nieba, słońca i zielonej trawy. To przykuwa jego uwagę i zdecydowanie rozgania nudę. A jeśli przy okazji ma w planach np. montaż paneli fotowoltaicznych to na pewno pstryknie zdjęcie lub zapamięta nazwę twojej firmy i poszuka ją w Internecie. Taki baner zdecydowanie zwiększa szanse zdobycia kolejnych klientów.

DAJ SIĘ POZNAĆ LOKALNIE

Wasze działania mają zwykle charakter lokalny. Pozyskiwanie i sprzedaż drewna to zresztą bardzo potrzebna branża, zwłaszcza w okolicy mniejszych miast i wiosek. Żeby potencjalni klienci wiedzieli o twojej firmie szybciej niż o innej tego typu, zadbaj o reklamę terenową. Nasz baner sprawi, że nikt nie przejdzie obojętnie. Głęboka, hipnotyczna zieleń przyciągnie wzrok, a majaczący w tle las każdego zaciekawi. Na tym tle skutecznie wyeksponujesz swoją nazwę i numer telefonu, dzięki czemu każdy zapamięta te informacje albo zrobi zdjęcie telefonem.

ZASŁYNIECIE W CAŁEJ OKOLICY

Produkcja mebli i ich sprzedaż to działalność, która niekoniecznie musi mieć wyłącznie zasięg lokalny, ale wiadomo, że i w najbliższej okolicy są potencjalni klienci, z którymi warto się zapoznać. Wy przedstawcie się za pomocą takiego atrakcyjnego banera z widokiem na bardzo modny salon, a z pewnością będziecie mogli liczyć na wzajemność czyli wizyty swoich sąsiadów jako klientów. Natomiast dla osób z dalszych lokalizacji baner może stać się bardzo przydatnym drogowskazem. Efektowna i praktyczna reklama terenowa.

SUROWIEC POKAZOWY – BANER WZOROWY

Reklama terenowa powinna przykuwać uwagę i budzić zainteresowanie przechodniów. Dzięki temu, że waszą domeną jest obróbka kamienia dekoracyjnego, motyw przewodni jest praktycznie znany od razu. Niemniej staraliśmy się wykorzystać ten atut w taki sposób, żeby pokazać jego szlachetność nie tracąc na przejrzystości i czytelności przekazu. Baner przykuwa uwagę, bo jego wygląd jest ciekawy i doskonale wpisuje się w najnowsze trendy modowe. Mówiąc wprost, szlachetność materiału, któremu nadajecie kształt, miała bezpośredni wpływ na styl tej reklamy.

PROSTO ZE SCENY

Znacie z pewnością kryteria, według których klienci wybierają konkretny zespół na swoją imprezę. Oczywiście ostateczną decyzję podejmują zwykle po rozmowie i przesłuchaniu demo lub występu na żywo, ale żeby do tego doszło, konieczny jest ten impuls, który zachęci ich do kontaktu. Tym impulsem powinna być reklama, np. nasz baner. Zamglone, imprezowe tło wywołuje miłe skojarzenia, a złoty mikrofon na pierwszym planie to detal, który zapewnia waszej reklamie i ofercie charakter prestiżowy, taki „z wyższej półki”. To ujęcie prosto ze sceny, które mocno zachęca.

EFEKTOWNY MINIMALIZM

Baner to najlepsza forma reklamy, która pozwala na przekazanie lokalnej społeczności informacji o istnieniu kancelarii. Ważne jednak, aby choć trochę wzbudzał zainteresowanie przechodniów, dlatego mamy dla ciebie atrakcyjną propozycję graficzną. Jest minimalistyczna, ale bardzo stylowa i ciekawa. Na białym tle główną rolę gra duży, lekko przechylony znak paragrafu. Obok sporych rozmiarów pole tekstowe, na którym można zaprezentować nazwę kancelarii lub nazwisko za pomocą naprawdę dużej czcionki. Będzie widoczne z daleka.

ZIELEŃ TO WASZE ŚRODOWISKO

Wszelkie usługi z zakresu ogrodnictwa albo handel opierający się na roślinach oraz inne branże działające blisko natury muszą ten fakt podkreślać, aby budować właściwe skojarzenia oraz pozytywne odczucia i zdobywać klientów. Na tym oparliśmy nasz koncept na grafikę reklamową twojej firmy, która ozdobi baner. Taka reklama w większym rozmiarze, która trafi do szerszej grupy klientów, musiała być wyrazista i dlatego postawiliśmy na wielkie, zielone drzewo. Pięknie kontrastuje z bielą i bardzo mocno ściąga uwagę odbiorców.

TAK BĘDĄ SIĘ PREZENTOWAĆ

Klientki mają zróżnicowaną urodę, różne kształty, a także upodobania i przyzwyczajenia. Niekiedy różną się od siebie albo od utartych standardów bardzo mocno. Ale kiedy staną przed twoim banerem poczują się jak przed lustrem. Każda pomyśli, że twoje usługi i to co jest ich wynikiem, sprawi, że będą się czuły niczym modelki na wybiegu. Każda będzie miała na to inną teorię i inaczej wykreuje kolejny look, ale u podstaw ich działania będzie wizyta w twoim atelier i złożenie zamówienia. Ten baner tak właśnie działa.

ZAPRASZAMY PRZED OBIEKTYW

Jeśli prowadzisz działalność obejmującą fotografowanie usługowe to z pewnością twoją główną grupą docelową są klienci lokalni. Ważne więc, aby jak największa grupa dowiedziała się o twoim atelier, a tym samym ważna jest tutaj profesjonalna reklama. Pamiętaj, że nie będzie drugiej szansy, aby zrobić pierwsze, dobre wrażenie. Nasza oferta to grafika, która od razu sugeruje rodzaj usługi, ale także wzór, który ma ciekawy dizajn i robi naprawdę pozytywne wrażenie na odbiorcach. Łypie z niego oko obiektywu, który wyłania się z ciemności i budzi ciekawość.

GŁÓWNY CEL – UWAGA PRZECHODNIÓW

Prowadzisz kwiaciarnię lub punkt usługowy, który oferuje wykonanie florystycznych dekoracji na salach weselnych, w kościołach itd.? Można wobec tego powiedzieć, że twoim głównym celem działań jest klient lokalny. Postaw więc na ten wyjątkowy baner z graficznymi, ciekawymi kwiatami i umieść go w jakimś ruchliwymi miejscu. Przyciągnie uwagę przechodniów, a wielu z nich na pewno zrobi zdjęcie. To już tylko krok do kontaktu i chęci sprawdzenia twojej oferty w praktyce. Minimalistyczna reklama potrafi zachwycić konsumentów, nawet jeśli brak jej kolorów.

ROZWESELAJĄCO I ZACHĘCAJĄCO

Baner, który reklamuje przedszkole musi spełniać określone wymagania. Musi z pewnością promować mocno nazwę placówki i dość czytelnie prezentować dane kontaktowe. Jednak przede wszystkim przykuwać wzrok i emanować pozytywną, radosną energią. Powinien być wesoły i zachęcający, zwłaszcza w okresie rekrutacyjnym. Nasz baner, reklamujący wasze przedszkole będzie podbijać serca maluchów i ich rodziców, a to bardzo ważna rola. Zawieście go na ogrodzeniu placówki albo w centrum miejscowości, a z pewnością wzbudzi spore zainteresowanie.

ZACZNIJ OD RAZU OD PROPOZYCJI

Jeśli chcesz dać się poznać w okolicy jako firma, która pracuje z roślinami, jest blisko przyrody i chce upiększać nasze otoczenie, wystarczy, że zainwestujesz w ten baner. Pasuje dla każdej firmy działającej na rzecz ochrony środowiska, zajmującej się alternatywnymi źródłami energii albo po prostu aranżującej zieleń wokół nas itd. Od razu można się domyślić jaki jest ogólny zakres tematyczny twojej propozycji usługowej, a to już spory krok do spowodowania działania ze strony konsumenta, który chętnie doczyta szczegóły oferty.

ENERGIA DLA CAŁEJ OKOLICY

Do twojego gabinetu raczej nie przyjadą ludzie z drugiego końca Polski, więc twoim targetem marketingowym będzie głównie klient lokalny. Jak go do siebie przyciągnąć? Na początek trzeba poinformować otoczenie o istnieniu gabinetu, a nic lepiej się do tego nie nadaje, jak śnieżnobiały baner. Nasz jest dodatkowo wyposażony z duży detal graficzny, który aż kipi energetycznymi kolorami. Sterta owoców i soków to eksplozja barw, smaków i pozytywnych wrażeń, a dodatkowo to także bardzo skuteczny wabik przykuwający uwagę.

REKLAMA MUSI BYĆ WIDOCZNA

Pomyśl, idziesz ulicą i nagle w polu widzenia pojawia się jakaś biała plama sporych rozmiarów. Automatycznie kierujesz wzrok w jej stronę i okazuje się, że to baner reklamowy. Przyglądasz się i dostrzegasz bardzo ładne, energetyczne motywy graficzne złożone z listków. Z zaciekawieniem czytasz czego dotyczy ta urocza, ożywcza reklama. Tak właśnie zareaguje konsument, który znajdzie się w pobliżu banera z naszą grafiką. I jeśli zainteresuje się tematyką, jest spora szansa, że zrobi zdjęcie i nawiąże z wami kontakt.

REKLAMA JAK MAGNES

Jeśli świadczysz usługi naprawcze z wybranego zakresu, jesteś mechanikiem albo po prostu „złotą rączką” to mamy dla ciebie odpowiednią grafikę reklamową. Baner, który doskonale wypromuje twoje usługi w najbliższej okolicy, bo na lokalnych klientach z pewnością zależy ci najbardziej. Biała, dużego rozmiaru reklama z dobrze wyeksponowaną nazwą firmy i bardzo sugestywnymi detalami graficznymi to coś, czego potrzebujesz do promocji. Na pewno przykuje uwagę przechodzących i przejeżdżających, potencjalnych klientów.

DOSKONAŁY DROGOWSKAZ

Większość punktów świadczących usługi medyczne opiera się na zasięgu lokalnym swojej działalności. Jeśli reprezentujesz takie miejsce, zadbaj o właściwą promocję w terenie i zapoznaj się z tą ciekawą propozycją. To baner reklamowy, który sprawi, że staniecie się w okolicy rozpoznawalni. Mało tego, ta forma reklamy jest także doskonałym drogowskazem, dla tych, który być może już o was słyszeli, ale nie znają jeszcze lokalizacji. Na pewno wskaże drogę i skutecznie zmotywuje ich do ustalenia terminu wizyty.

NIETYPOWA GRAFIKA ZAWSZE PRZYCIĄGA

Wciąż szukamy dla was innych, nietypowych i ciekawych rozwiązań w zakresie grafik reklamowych. Chcemy mieć w ofercie wzory oczywiste i często spotykane, ale też takie, które mocno zaskakują. Ta propozycja urzeka minimalizmem i nieszablonowym stylem. Nie ma tu modelek ani też symboli znanych z branży spa&beauty. Są za to geometryczne kształty i kontrasty kolorystyczne, a wszystko podkreślone niewielkimi, karminowymi ustami. Taka grafika naprowadza na temat, jest czytelna, ładnie eksponuje dane i dowodzi twojej znajomości mody.

WIOSNA PRZEZ CAŁY ROK

Ludzki wzrok lubi ładne obrazki. Poza tym większość z nas lubi także obrazki, które wzbudzają skojarzenia, zwłaszcza te miłe. Dlatego też firma, której działalność polega na upiększania naszego otoczenia za pomocą urokliwych roślin, powinna mieć baner reklamowy, który spełnia takie warunki. Przygotowaliśmy dla ciebie taką grafikę, więc teraz wystarczy tylko wpisać swoje dane, dobrze wyeksponować nazwę firmy, zamówić wydruk i potem zadbać o dobre miejsce na powieszenie nowej reklamy. Najlepiej w ruchliwymi miejscu pełnym ludzi.

PROFESJONALIZM BIURA WIDAĆ Z DALEKA

Baner o takim wyglądzie powieszony w okolicy przyciągnie uwagę wielu klientów i sprawi, że twoja klientela szybko się powiększy. A dla kogo jest przeznaczony? To grafika uniwersalna dla wielu branż, od biur rachunkowych, projektowych, agencji reklamowych, kancelarii prawnych, biur nieruchomości do pośredników sprzedaży z różnych zakresów, hurtowni, sklepów itd. Jeśli prowadzisz firmę w branży, która nie ma swoich szczególnych symboli i znaków, ale zależy ci na profesjonalnym wizerunku budzącym zaufanie, nasza grafika będzie idealna.

NAJWAŻNIEJSZY PRZEKAZ W DUŻYM ROZMIARZE

Do twojej kancelarii zgłaszają się klienci indywidualni, firmy, a nawet instytucje, ale z pewnością i tak wasz zasięg jest lokalny. To oczywiście nie jest wada, to jedynie cecha tego rodzaju usług, ale dodatkowo to sugestia jakiej reklamy potrzebujecie. Przyda się inwestycja w banery, na przykład te według naszego projektu, które zawisną w na ogrodzeniu kancelarii i w innych, oczywiście legalnych lokalizacjach. Duży rozmiar reklamy to większe szanse na stałe poszerzenie swojej klienteli, bo zwyczajnie dacie się poznać w swojej okolicy.

IDENTYFIKACJA FIRMY W OKOLICY

Warsztat samochodowy to miejsce nastawione na klienta lokalnego, więc baner reklamowy będzie tu bardzo przydatny dla odpowiednio skutecznej promocji usług. Mamy dla ciebie propozycje graficzną, która na pierwszy rzut oka od razu kojarzy się ze światem smarów, oleju i mechanicznej roboty, ale jest także utrzymana w wyjątkowo modnej estetyce. Bardzo ciemna, aż grafitowa ciemność to tło, które przyciągnie uwagę i narzuci skojarzenia, a widok silnika samochodowego i kluczy dopełni efekt. Grafika ma bardzo profesjonalny wydźwięk i budzi zaufanie.

OD RAZU WIADOMO, O CO CHODZI

Chcesz przyciągnąć do siebie nowych, lokalnych klientów albo regularnie przypominać się tym, którzy już korzystali z twoich usług? Do tego celu warto wykorzystać baner reklamowy, który zawiśnie na twoim ogrodzeniu albo w innym, legalnym miejscu, gdzie przechodzi i przejeżdża dużo ludzi. Baner, który ci proponujemy przyciąga uwagę białym tłem i ciekawą grafiką. I choć nie ma tu wielu detali i stroszenia piórek, to jednak przyznasz, że baner przykuwa uwagę i bardzo jasno sugeruje branżę, którą reklamuje.

MINIMALISTYCZNY, EFEKTOWNY BANER

Podstawą i głównym punktem, który ma przyciągać uwagę jest tutaj ciekawe ujęcie szklanych wieżowców. Kadr ustawiony z pozycji pieszego patrzącego w górę i z lekkim skosem nadaje temu zdjęciu interesującego charakteru. Tło harmonizuje z kolorystyką zdjęcia i całość ma bardzo stylowy, minimalistyczny wygląd. Na tym tle świetnie wyeksponujesz nazwę lub logo twojej firmy oraz dane kontaktowe, a to wszystko dużą, wyraźną czcionką. Wszystko po to, aby zyskać dobrą widoczność z dużego dystansu, bo przecież taka jest rola banera reklamowego.

KAŻDY ROZPOZNA TEMAT

Studio fotograficzne to usługa lokalna. Oczywiście, w dobie Internetu zdarzają się zamówienia np. na sesje ślubne w odleglejszych lokalizacjach, ale na co dzień do studia zagląda raczej klient z najbliższej okolicy. Dlatego też nieodłącznym elementem twojej polityki promocyjnej powinien być efektowny baner, który zawiśnie w jakimś ruchliwym miejscu. Nasza grafika na szaro-niebieskim tle doskonale skupia na sobie uwagę, a grafiki starych aparatów fotograficznych budzą wielkie zainteresowanie, więc jest spora szansa, że baner będzie bardzo skuteczny.

Pokaż:
Banery oferta

Banery Opis produktu

Banery reklamowe drukujemy w technologi ekosolwentowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu wydruki są wyjątkowo trwałe oraz nie wydzielają szkodliwych i nieprzyjemnych zapachów. Każdy baner można dodatkowo zabezpieczyć laminatem, dzięki czemu wydruk będzie dużo bardziej odporny na promienie UV. Laminowanie przedłuża żywotność nadruku o dodatkowe 2-3 lata. Każdy baner jest zaoczkowany i gotowy do powieszenia. Banery reklamowe produkujemy w trzech opcjach:

STANDARD - To uniwersalny baner typu Frontlit o gramaturze 510g/m2 z nadrukiem pełnokolorowy jednostronnym CMYK 4+0 w rozdzielczości 720 dpi. Tkanina winylowa na podkładzie poliestrowy. Baner ten jest wodoodporny, trudny do rozdarcia odporny na zmiany temperatury i promienie słoneczne. Polecany gdy głównym czynnikiem jest cena a także konieczność przenoszenia banera. Z uwagi na zastosowany materiał baner jest lekki i poręczny.

ODBLASKOWY - Baner ze specjalnym podkładem refleksyjnym. W przypadku zastosowania kontrastowej grafiki jest widoczny przez 24h na dobę. Materiał ten dodatkowo jest wyjątkowo odporny na rozdarcia i niekorzystne działania atmosferyczne. Baner z pełnokolorowy nadrukiem jednostronnym CMYK 4+0 w rozdzielczości 720 dpi. Polecany wszędzie tam gdzie chcemy aby nasz baner był widoczny także w nocy. Zastosowany podkład refleksyjny podświetla naszą reklamę zupełnie za darmo.