Plakaty online

Kiedyś był kojarzony wyłącznie z wydarzeniami artystycznymi, jak koncerty czy przedstawienia teatralne oraz firmy. Przedstawiał też często znanych artystów i idoli tłumów, przez co często bywał elementem kolekcji domowych. Dziś ma szersze spektrum działania, bo okazało się, że świetnie nadaje się do reklamowania. Mowa oczywiście o plakacie, odkrywanym na nowo środku przekazu.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Plakat jednostronny to z pewnością forma przekazu o charakterze lokalnym. Tu nie należy upatrywać zasięgu ogólnokrajowego, ale za to można mieć pewność, że wiadomość z pewnością trafi do wielu mieszkańców konkretnego miasta czy regionu. To tylko kwestia sprawnej dystrybucji i rozklejenia plakatów w dobrze widocznych miejscach. Najlepsze są takie lokalizacje, gdzie codziennie przechodzi dużo ludzi, czyli okolice przystanków, dworców, przejść dla pieszych, popularnych sklepów itd. To sprawi, że przechodzień będzie mijał twoją reklamę wielokrotnie i powoli zakoduje w głowie to, co chcesz przekazać. Po prostu zapamięta twoje logo, kolor, wielki napis i inne wyróżniające się elementy. Należy więc ułatwić mu to zadane i zadbać, aby plakat wpadał w oko, został zapamiętany i odniósł oczekiwany skutek. No i oczywiście, żeby dobrze wyglądał na zdjęciu, jeśli ktoś zechce strzelić fotkę dla utrwalenia przekazu.

Aby powstał ładny i jednocześnie skuteczny plakat jednostronny nie musisz mieć zdolności artystycznych ani całego sztabu projektantów na swoich usługach. Wystarczy zapoznać się w ofertą Netprint, gdzie czeka na ciebie duży wybór gotowych wzorów graficznych. Można wybrać jeden z nich, taki, który pasuje do obiektu czy tematu, który chcesz reklamować i wstawić swoją treść za pomocą naszego kreatora wyboru. Wiemy, że macie różne upodobania, więc stworzyliśmy naprawdę obszerną ofertę w tym zakresie, a nasze grafiki podzieliliśmy na wygodne kategorie. Wiemy także, że plakat powinien wyróżniać się na tle infrastruktury oraz innych, kolorowych elementów reklamowych, które znajdują się na poziomie wzroku przechodnia, dlatego w naszej ofercie jest sporo bardzo wyrazistych grafik. To nie zawsze oznacza, że nasze plakaty eksplodują kolorami, chociaż i tak czasem bywa. Wzory zostały dopasowane do konkretnych branż i zawodów. Operujemy nie tylko barwami, ale także symbolami, rozpoznawalnymi przedmiotami, deseniami i innymi detalami, które szybko naprowadzają widza na temat. To kompleksowe podejście do przekazu reklamowego sprawiło, że nasze plakaty są naprawdę skuteczne.
Czytaj więcej
Pokaż:

SKUP UWAGĘ ODBIORCY

W większym formacie wydruku reklamowego można więcej pokazać i, co ciekawe, nie trzeba na to wydać wielkich pieniędzy. Mowa o plakacie, który świetnie sprawdza się w wielu sytuacjach. Można to wykorzystać do reklamowania swoich usług w zaprzyjaźnionych sklepach lub innych firmach, ale można także zawiesić z przestrzeni publicznej, ogólnodostępnej i do tego celu przeznaczonej. Jednak w każdym z tych miejsc plakat powinien się wyróżniać na tyle, żeby przykuć wzrok jak największej liczby odbiorców. Nasza grafika to gwarantuje.

DUŻO TREŚCI Z PIĘKNYM TŁEM

Być może podczas pracy dostrzegasz miejsca, gdzie warto byłoby chociaż na jakiś czas zamieścić swoją reklamę. Tam, gdzie nie ma możliwości użycia dużych banerów, doskonale sprawdzają się plakaty. Ten, który ci proponujemy ma sporo zalet, a jedną z nich jest wyjątkowo miły dla oka przekaz graficzny. Kolejna zaleta to spora ilość miejsca na nazwę, dane kontaktowe oraz twoją ofertę w skrócie. Wszystkie informacje zostaną podane na tej przyjemnej zieleni, a dzięki temu zyskacie bardzo pozytywny odbiór wśród potencjalnych klientów.

DAJCIE SIĘ POZNAĆ Z KAŻDEJ STRONY

Za pomocą plakatu można reklamować się z rozmachem w najbliższej okolicy albo w większym budynku, w którym siedzibę ma więcej firm. Ta forma nie generuje dużych kosztów, a ma większy format niż ulotka i jest tym samym lepiej zauważalna w przestrzeni. Nasza grafika oferuje ci sporą ilość miejsca na zaprezentowanie logo czy samej nazwy oraz danych kontaktowych, ale nie tylko. Zmieści się także krótki opis oferty albo hasło zachęcające. Natomiast efektowny panel graficzny może być wskaźnikiem stylu, jaki klient u was znajdzie.

IDEALNE TŁO DLA INFORMACJI

Sama imitacja kamienia, którą zastosowaliśmy na tym wzorze graficznym mogłaby być dość kłopotliwa. Duża ilość białych, dość wyrazistych żyłek i przebarwień na czarnym tle mogłaby zakłócać przekaz tekstowy i powodować wizualny chaos. Nałożyliśmy jednak na ten deseń filtr z modnej szarości i w ten sposób uzyskaliśmy idealne tło dla treści. Zmieść tu dane kontaktowe, zakres usług albo hasła zachęcające do skorzystania z usług, a przekonasz się o skuteczności plakatu. Na samej górze wydruku królować będzie natomiast nazwa firmy albo twoje imię i nazwisko.

PRESTIŻ I WYSOKI POZIOM

Jeśli chodzi o reklamę dla zespołu muzycznego to najważniejszy jest zachęcający wygląd i nasz plakat to zapewnia. Złoty mikrofon przykuwa uwagę i sprawia, że konsument chce sprawdzić kto go używa. Jeśli zbliża się wesele albo inna wystawna impreza, którą ma uświetnić muzyka na żywo, z pewnością nawiąże z wami kontakt. Ważne tylko, aby plakat wisiał w odpowiednich miejscach i miał szansę wpaść w oko jak największej ilości osób. Złoty mikrofon to sugestia, że reklama należy do super zespołu. Jak tu nie sprawdzić waszych możliwości?

LEKKA KOREKTA SYMBOLU

Białe tło z grafitowymi detalami prezentuje się bardzo stylowo, modnie i atrakcyjnie dla oka. Uwagę zwraca na siebie znak paragrafu, który został lekko pochylony. Wyraźna symbolika z dodatkiem sugestii, że potraficie naprawić każdą sytuację, która wymknęła się porządkowi prawnemu i przechyliła na niewłaściwą stronę. Dodatkowo, tak ułożony paragraf skutecznie przykuwa wzrok odbiorców. Białe tło również przyciąga uwagę, ale dodatkowo sugeruje, że w waszej kancelarii można liczyć na profesjonalną obsługę.

NATURA I DUŻO PRZESTRZENI

Zieleń i biel to bardzo modne ostatnio zestawienie kolorystyczne, ale nie tylko. To także połączenie barw, które w reklamie zapewnia jedne z lepszych wyników, jeśli chodzi o skuteczność. Budzi pozytywne emocje, buduje zaufanie, powoduje optymistyczne podejście do samej oferty i zwyczajnie wyzwala dobrą energię. Z takim pozytywnym przekazem dużo łatwiej jest przekonać klientów do swojej propozycji, dlatego w ciemno możemy polecić nasz plakat. Zapewnij mu dobrą ekspozycję w kilku miejscach, a szybko przekonasz się o efektach.

DAJ SIĘ POZNAĆ – SPORA DAWKA INFORMACJI

Żeby dać szansę okolicznym klientom na poznanie swojej marki, warto postawić na takie efektowne plakaty, które zostaną rozwieszone w kilku ruchliwych miejscach. W tej wersji osiągnęliśmy pewien kompromis, który pozwala na kapitalną promocję marki, ale także na przekazanie sporej ilości przydatnych informacji. Natomiast o przykucie uwagi dba dolna, graficzna część, pełna żywych kolorów. Informacje podane w takiej oprawie zrobią bardzo dobre wrażenie i tym samym świetnie wpłyną na wizerunek twojej firmy.

POKAŻ FOTOGRAFICZNY KLIMAT

Ciemność, punktowe światło, błysk flesza, przeróżne fachowe sprzęty i ta specyficzna atmosfera tajemniczości. Choć współczesna fotografia rządzi się nieco innymi prawami to jednak ma w sobie jakąś magię. Nasza grafika korzysta z tego tajemniczego klimatu i dlatego na wszystkich robi bardzo dobre wrażanie. Budzi zaufanie do twojej fachowości, a jednocześnie dużą ciekawość podejrzenia pracy fotografa chociaż przez chwilę. Zachęć klientów plakatem z obiektywem, a może zdecydują się na jakąś małą sesję?

EFEKTOWNIE I ZACHĘCAJĄCO

Plakat może zawisnąć gdzieś na ogrodzeniu, w oficjalnym miejscu na ogłoszenia w okolicy albo na drzwiach twojej firmy. Można także promować się w ten sposób w zaprzyjaźnionym sklepie albo np. salonie fryzjerskim. Jest efektowny, ale jednocześnie ma bardzo uniwersalny i neutralny wygląd, więc na pewno będzie pasował do każdego wnętrza. Białe tło i niebanalnie pokazane kwiaty przyciągną uwagę i na pewno będą działać zachęcająco. Być może wiele osób zrobi zdjęcie, aby utrwalić sobie dane kontaktowe.

REKLAMA WIDOCZNA Z DALEKA

Kiedy przychodzi czas promowania oferty przedszkola, które czeka na nowe maluchy, przydają się pośrednie formy reklamowe, np. takie jak plakat. Można je wieszać w okolicach samego przedszkola, ale także w pobliskich punktach usługowych czy w budynkach użyteczności publicznej. Ważne jednak, by były widoczne z daleka, a nasza propozycja graficzna zapewnia ten efekt. Ręce pomalowane kolorowymi farbami i ozdobione rysunkowymi buźkami. Jest intensywnie, wesoło i barwnie, a jest także sporo miejsca na przekazanie ważnych informacji.

ORZEŹWIAJĄCO I ENERGETYCZNIE

W grafikach reklamowych liczą się różne rzeczy. Powinny przykuwać uwagę i pozostawać w pamięci konsumenta za pomocą jakiegoś atrakcyjnego detalu, ale powinny być także swego rodzaju przedstawieniem estetycznym. W takim przypadku nie bez znaczenia jest spójne połączenie wszystkich detali i właśnie taką grafikę dla was mamy. Orzeźwiające tło doskonale koresponduje z centralnie położonym, głównym detalem graficznym. Jasnozielone drzewo urzeka i jednocześnie sprytnie oddziela od siebie poszczególne części przekazywanych informacji.

DUŻO TREŚCI I DUŻO KOLORU

Na śnieżnobiałym tle ułożono sprytną kompozycję kolorowych owoców i szklanek z owocowymi sokami, które tworzą spójny, energetyczny i efektowny obrazek. To grafika, która zwróci uwagę każdego przechodnia, a u wielu z nich pozostanie na długo w pamięci. Ta kolorowa bomba witaminowa sprawia, że na plakacie sporo się dzieje, ale jednocześnie nie dominuje całości i pozwala na wykorzystanie atutów białego tła. A ono daje z kolei duże możliwości w zakresie ekspozycji nazwy, przekazania ważnych informacji i wpisania treści marketingowych.

JAK MIŁO CZYTA SIĘ TAKĄ TREŚĆ!

Wygląd twojej reklamy powinien współgrać z tym, jakie efekty chcesz osiągnąć. Jeśli chcesz zaszokować i zyskać na swojej oryginalności, grafika musi dostarczać takich właśnie wrażeń. Inaczej trzeba działać, jeśli liczy się chłodna kalkulacja i twarde kompetencje, a inaczej, kiedy ważna jest kreatywność i artystyczny przekaz. My mamy dla ciebie uniwersalną grafikę z motywem roślinnym, który okala treść oferty i sprawia, że zapoznawanie się z nią jest czystą przyjemnością i estetyczną ucztą, która daje ładunek pozytywnej energii.

GARŚĆ ZNANYCH PRZEDMIOTÓW

Kiedy szukasz pomysłu na swoją reklamę, spróbuj myśleć jak konsument. Tworząc kolejne grafiki kierujemy się tą metodą i to się najlepiej sprawdza. Nasza propozycja wywołuje od razu automatyczne skojarzenia, bo użyliśmy prostych, czytelnych przedmiotów. Każdy od razu skojarzy, że klucz i śrubki to zwiastun usług technicznych i naprawczych. Podejdzie więc bliżej, żeby sprawdzić szczegóły, a następnie zrobi zdjęcie, żeby skorzystać z kontaktu w razie potrzeby. To dobry początek, żeby zyskać nowych klientów.

NIBY NIEWIELE, A JEDNAK W SEDNO

Wiemy, jak sprawić, żeby twoja grafika reklamowa była skuteczna. Przede wszystkim bardzo ważne jest dobre dopasowanie charakteru wzoru do rodzaju działalności. Tu proponujemy plakat dla firmy z zakresu medycyny, więc wykorzystaliśmy kojarzoną z nią sterylność. Ona doskonale łączy się z modnym minimalizmem i dlatego powstał plakat, który choć nie oferuje zbyt wielu bodźców wizualnych, to jednak trafia w sedno. Panujący tu wzorowy porządek przykuwa uwagę i pozwala wierzyć, że w waszej placówce panuje właśnie taki klimat.

MOC CZERWONYCH UST

Zmieniają się trendy modowe w branży odzieżowej, ale nie tylko. Taką samą zmiennością rządzi się także branża wydruków okazyjnych i reklamowych. My podążamy z modą, dlatego mamy dla was nowoczesny wzór na plakat reklamowy dla salonu kosmetycznego lub salonu wizażu. Minimalistyczny plakat z geometrycznymi formami robi wrażenie i zachwyca wszystkie zwolenniczki tego trendu, natomiast czerwone usta od razu naprowadzają na tematykę oferty i stanowią detal, który mocno pozostaje w pamięci potencjalnej klientki.

INFORMACJE PIĘKNIE PODANE

Pośród codziennych obowiązków związanych z prowadzeniem firmy łatwo zapomnieć o promowaniu swoich działań. A przecież rynek w waszej branży jest już tak nasycony firmami przeróżnego kalibru, że reklama jest konieczna, aby się wyróżniać z tego tłumu i dać zauważyć potencjalnym klientom. Plakat, który proponujemy to optymalne połączenie efektownej grafiki z urzekającymi kwiatami i miejscem na zamieszczenie treści. Zmieści się tu nazwa firmy wypisana dużą czcionką, czytelnie podane dane kontaktowe oraz opis usług albo tekst zachęcający.

DUŻO TREŚCI I ZACHĘCAJĄCA GRAFIKA

Plakat to ciekawe narzędzie marketingowe, które nie generuje dużych kosztów. Jeśli zdecydujesz się na jeden z naszych atrakcyjnych szablonów to nie wymaga szczególnych zabiegów i kontaktów z agencją reklamową, a potrafi przynieść sporo wymiernych korzyści dla firmy. Dzieje się tak dzięki zasięgowi, który plakat generuje, o ile ma efektowny wygląd i zawiśnie w odpowiednim miejscu. My zadbaliśmy o warstwę graficzną, która przyciągnie wzrok i uwagę potencjalnych klientów, ty zapewnij dobrą lokalizację dla reklamy i wspólnie zwiększymy twoją sprzedaż.

REKLAMA I INFORMACJA –PARA IDEALNA

Biało-granatowy plakat wygląda bardzo stylowo, modnie i profesjonalnie. Dobre proporcje kolorów oraz grafiki i pól tekstowych robią dobrą robotę, bowiem dzięki temu odbiorca ogląda taką reklamę z dużą przyjemnością. To także grafika, która budzi zaufanie, ponieważ stylowa i dobrze wyważona reklama to zapowiedź dobrej jakości waszych usług. Z naszą grafiką szybko zbudujesz dobry wizerunek swojej kancelarii i zyskasz zaufanie potencjalnych klientów. Pamiętaj jednak, aby wpisać w pola tekstowe kluczowe, konkretne, ale także zachęcające informacje.

TAK WZBUDZISZ ZAUFANIE

Mówią, że mechanik ma brudną robotę. Być może, ale to nie oznacza, że nie można tej cechy przerobić w atut i tym samym zachęcić klientów. Wykorzystaliśmy ten klimat i ubraliśmy go w modne szarości. Fragment akcji naprawczej w tej odsłonie wygląda nie tylko przystępnie, ale także ciekawie. Pod panelem graficznym znajduje się sporej wielkości pole tekstowe, w którym można umieścić dane kontaktowe i nazwę firmy z użyciem dużej czcionki. Zmieści się nawet krótki zakres usług albo treść zachęcająca do kontaktu.

CZYTELNA SYMBOLIKA DAJE JASNOŚĆ

Grupy przewód elektryczny pewnie dzierżony w męskiej dłoni to jasny przekaz, że żaden elektryczny problem nie jest ci straszny. Nieważne, czy konieczna jest to naprawa, terminowy przegląd czy też stworzenie nowej instalacji, staniesz do wykonania zlecenia i dajesz gwarancję, że wszystko będzie wykonane profesjonalnie i przede wszystkim bezpiecznie. Tak prosta grafika jest bardzo sugestywna i skutecznie buduje zaufanie do fachowca, więc ma także pozytywny wpływ na wizerunek firmy. Duże pole tekstowe natomiast pozwala na podanie namiarów oraz zakresu usług.

DAJCIE SIĘ POZNAĆ Z PLAKATEM

Firma, która zajmuje się nieruchomościami ma sporo okazji do wykorzystania plakatu reklamowego, dlatego powinien on być obowiązkową częścią twojej kampanii promocyjnej. Można go wykorzystać na drzwiach swojej firmy, ale także wielu lokalizacjach oferowanych przez ciebie nieruchomości albo powstających inwestycji itp. Ten plakat będzie widać z daleka, pomimo tego, że grafika oparta jest głównie na szarościach. Wzrok będzie przyciągać niebanalne ujęcie szklanych wieżowców, bardzo stylowe, minimalistyczne i niezwykle modne.

CZYTELNIE I SUGESTYWNIE

Nasza propozycja wzoru graficznego na plakat reklamowy dla twojej firmy ma wszystko, co potrzebne. Modny odcień tła ściąga na niego uwagę przechodniów, a to już pierwszy sukces. Kiedy ktoś zerknie lub podejdzie bliżej, dostrzega ciekawą grafikę ze starymi aparatami fotograficznymi i to kolejny dobry objaw, który zachęci do zapoznania się bliżej z twoją ofertą. I tak krok po kroku można dzięki ciekawemu plakatowi, który w sposób profesjonalny i kompletny reklamuje twoją firmę zyskać nowego klienta.

Pokaż:
Plakaty

Plakaty Opis produktu

Oferujemy wydruk plakatów według naszego szablonu bądź z przesłanych plików.
Wszystkie nasze wydruki spełniają europejskie normy jakości i ekologii.

STANDARD - Plakat na papierze kreda o gramaturze 150g/m2 i matowym wykończeniu. Wysokiej jakości druk cyfrowy wykonany na maszynie produkcyjnej Konica Minolta c3070