Plakaty online

Kiedyś był kojarzony wyłącznie z wydarzeniami artystycznymi, jak koncerty czy przedstawienia teatralne oraz firmy. Przedstawiał też często znanych artystów i idoli tłumów, przez co często bywał elementem kolekcji domowych. Dziś ma szersze spektrum działania, bo okazało się, że świetnie nadaje się do reklamowania. Mowa oczywiście o plakacie, odkrywanym na nowo środku przekazu.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Plakat jednostronny to z pewnością forma przekazu o charakterze lokalnym. Tu nie należy upatrywać zasięgu ogólnokrajowego, ale za to można mieć pewność, że wiadomość z pewnością trafi do wielu mieszkańców konkretnego miasta czy regionu. To tylko kwestia sprawnej dystrybucji i rozklejenia plakatów w dobrze widocznych miejscach. Najlepsze są takie lokalizacje, gdzie codziennie przechodzi dużo ludzi, czyli okolice przystanków, dworców, przejść dla pieszych, popularnych sklepów itd. To sprawi, że przechodzień będzie mijał twoją reklamę wielokrotnie i powoli zakoduje w głowie to, co chcesz przekazać. Po prostu zapamięta twoje logo, kolor, wielki napis i inne wyróżniające się elementy. Należy więc ułatwić mu to zadane i zadbać, aby plakat wpadał w oko, został zapamiętany i odniósł oczekiwany skutek. No i oczywiście, żeby dobrze wyglądał na zdjęciu, jeśli ktoś zechce strzelić fotkę dla utrwalenia przekazu.

Aby powstał ładny i jednocześnie skuteczny plakat jednostronny nie musisz mieć zdolności artystycznych ani całego sztabu projektantów na swoich usługach. Wystarczy zapoznać się w ofertą Netprint, gdzie czeka na ciebie duży wybór gotowych wzorów graficznych. Można wybrać jeden z nich, taki, który pasuje do obiektu czy tematu, który chcesz reklamować i wstawić swoją treść za pomocą naszego kreatora wyboru. Wiemy, że macie różne upodobania, więc stworzyliśmy naprawdę obszerną ofertę w tym zakresie, a nasze grafiki podzieliliśmy na wygodne kategorie. Wiemy także, że plakat powinien wyróżniać się na tle infrastruktury oraz innych, kolorowych elementów reklamowych, które znajdują się na poziomie wzroku przechodnia, dlatego w naszej ofercie jest sporo bardzo wyrazistych grafik. To nie zawsze oznacza, że nasze plakaty eksplodują kolorami, chociaż i tak czasem bywa. Wzory zostały dopasowane do konkretnych branż i zawodów. Operujemy nie tylko barwami, ale także symbolami, rozpoznawalnymi przedmiotami, deseniami i innymi detalami, które szybko naprowadzają widza na temat. To kompleksowe podejście do przekazu reklamowego sprawiło, że nasze plakaty są naprawdę skuteczne.
Czytaj więcej
Pokaż:

CZAS NA WYJĄTKOWĄ ZABAWĘ

Ten dynamiczny i kreatywny projekt plakatu został stworzony specjalnie dla DJ-a, który używa konsoli do swoich występów. Plakat jest pełen energii i odzwierciedla pasję DJ-a do muzyki oraz jego umiejętności na konsoli. Tekst na plakacie jest minimalistyczny, ale wyraźny. Nazwa DJ-a, tytuł występu lub wydarzenia są umieszczone w strategicznym miejscu, aby przyciągnąć uwagę widza i zapamiętać istotne informacje. Dodatkowo, można dodać datę, miejsce i inne szczegóły, aby informować potencjalną publiczność o konkretnych szczegółach wydarzenia.

CIĘŻARÓWKA W ROLI GŁÓWNEJ

Sporych rozmiarów plakat, a na nim widoczna z daleka ciężarówka. Najwięcej miejsca zajmuje modny granat, który równoważy jasne tło zdjęcia z pojazdem. To dużych rozmiarów pole tekstowe, na którym umieścisz logo firmy. Te wszystkie cechy sprawią, że na plakat zwróci uwagę każda osoba przejeżdżająca albo przechodząca w pobliżu. I o to głównie chodzi w reklamie, żeby przykuć uwagę i zainteresować. Z pewnością część z tych odbiorców zatrzyma się i przeczyta treść albo zrobi zdjęcie, a to już bardzo blisko do zyskania nowych zleceń.

ŚWIATŁO NA ODKURZACZ!

Plakat to plakat, nawet jeśli tylko reklamowy. Na takim plakacie musi być gwiazda czyli wyraźny motyw wiodący. U nas to ciekawie podświetlony odkurzacz, urządzenie niezbędne w waszym fachu. Ten detal przykuje uwagę odbiorcy z daleka, a przy okazji automatycznie naprowadzi na tematykę waszej oferty. Dane wyeksponowane za pomocą białych liter na czarnym tle również skupiają uwagę i są bardzo czytelne. Bo przecież nie jest to plakat dotyczący jakiegoś dzieła artystycznego. Tu wszystko powinno być podane w prosty, jasny sposób.

POPISZ SIĘ PLAKATEM REKLAMOWYM

Planując jakąkolwiek kampanię reklamową, nawet taką z minimalnym budżetem, trzeba pamiętać o jednej, najważniejszej zasadzie. Musicie być widoczni na tyle, żeby jak najwięcej konsumentów kojarzyło nazwę twojej marki bądź twoje imię i nazwisko oraz umiało powiązać ją z odpowiednią branżą lub konkretną ofertą. Dlatego, oprócz ulotek i wizytówek, warto włączyć do kampanii plakaty z efektowną grafiką. Jeśli nie masz swojego projektu, możesz wybrać ten atrakcyjny wzór, a my gwarantujemy, że będzie dobrze widoczny w każdym otoczeniu.

WSKAŻE DROGĘ I WZBUDZI ZAUFANIE

Plakat reklamowy można wykorzystać w różnych miejscach i sytuacjach. Może być nie tylko wydrukiem promującym daną firmę, gabinet czy fachowca, a swego rodzaju drogowskazem. Sprawdzi się w ten sposób w najbliższej okolicy oraz w budynkach, gdzie działa więcej firm czy w wielospecjalistycznej poradni. Żeby jednak nie zginął w natłoku elementów otoczenia powinien mieć dobrą, chwytliwą grafikę. Zadbaliśmy o to i mamy dla ciebie propozycję na turkusowym tle. Sugestywny detal podpowiada odbiorcy o co chodzi, a całość zwraca na siebie uwagę przechodniów.

PRZYWOŁAJ KLIENTKI KWIATAMI

Kierujesz swoją ofertę głównie do kobiet? Jeśli tak, to musisz pamiętać, że ta część klienteli wyjątkowo bacznie zwraca uwagę na każdy detal estetyczny. Dlatego warto zawsze wykorzystać motywy i kolory, które panie lubią. My postawiliśmy na kwiaty i piękne, pastelowe odcienie. To plakat o silnym magnetyzmie, który będzie przyciągał przechodzące obok, potencjalne klientki. Wzbudzi zainteresowanie i chęć zapoznania się z treścią, a to przecież główna misja naszego projektu. Zadbaj o poprawne dane kontaktowe i zachęcającą treść, a szybko przybędzie ci klientek.

WYEKSPONUJ SWOJE LOGO

Na plakacie można bardziej zaszaleć niż na niewielkiej ulotce. To większy format, który nie kosztuje wiele, a trafia do większej grupy osób. Musi tylko zawisnąć w ruchliwym, mocno uczęszczanym miejscu i dobrze wyglądać. O to pierwsze musisz zadbać sam, a o estetyce plakatu już pomyśleliśmy. Brązowe tło o przyjemnym klimacie i ciekawy motyw dekoracyjny z udziałem nietypowo ułożonych narzędzi i żółtego koloru. To będzie odpowiadało za przyciąganie uwagi odbiorców. Wyeksponuj na plakacie swoje logo lub nazwę sporych rozmiarów, a w efekcie rozdzwonią się telefony.

MINIMALIZM, KTÓRY POPŁACA

Specyfika firm zajmujących się usługami z zakresu finansów narzuca swego rodzaju styl na oprawę graficzną wszelkich materiałów reklamowych. Odbiorca oczekuje tutaj profesjonalizmu, wiedzy i solidności, a więc i reklama musi to odzwierciedlać. Musi budzić zaufanie, z czego zdawaliśmy sobie sprawę oferując wam tą grafikę na plakat. Jest minimalistyczna, skupiona na rzetelnym przekazaniu informacji, ale jednocześnie skutecznie sugeruje tematykę oferty i buduje wizerunek firmy, której można powierzyć sprawę swojego ubezpieczenia.

NA WSZYSTKO JEST MIEJSCE

Chcieliśmy stworzyć dla ciebie plakat reklamowy, na którym w wygodny sposób zmieści się wszystko czego trzeba do promowania twoich usług. Możesz tu mocno zaakcentować swoją nazwę albo logo, jest bardzo dużo miejsca na dane kontaktowe i krótki opis oferty. I choć charakterna bryka zajmuje sporo miejsca, bo musi być widoczna, to jednak wciąż pozostaje miejsce, w którym może warto wstawić kod QR, pod którym potencjalny klient znajdzie więcej informacji o twoich usługach, być może cennik albo opis twoich kompetencji itd.

MIODOWE KLIMATY PRZYCIĄGAJĄ

Plakat sprawdza się w wielu miejscach i sytuacjach. Mało tego, jest to forma reklamy, która nie powoduje dużych kosztów, a trafia do szerokiej grupy odbiorców w jednym czasie. Musi tylko mieć odpowiednio efektowny, wpadający w oko wygląd. Nasza propozycja aż kipi miodowym odcieniem żółcieni, na który po prostu jest miło popatrzeć. Do tego fragment wnętrza ula i od razu wiadomo, że oferta powinna kojarzyć się z miodem. To widać z daleka, a kiedy podejdzie się bliżej, plakat staje się jeszcze bardziej atrakcyjny wizualnie.

SKUP UWAGĘ ODBIORCY

W większym formacie wydruku reklamowego można więcej pokazać i, co ciekawe, nie trzeba na to wydać wielkich pieniędzy. Mowa o plakacie, który świetnie sprawdza się w wielu sytuacjach. Można to wykorzystać do reklamowania swoich usług w zaprzyjaźnionych sklepach lub innych firmach, ale można także zawiesić z przestrzeni publicznej, ogólnodostępnej i do tego celu przeznaczonej. Jednak w każdym z tych miejsc plakat powinien się wyróżniać na tyle, żeby przykuć wzrok jak największej liczby odbiorców. Nasza grafika to gwarantuje.

DUŻO TREŚCI Z PIĘKNYM TŁEM

Być może podczas pracy dostrzegasz miejsca, gdzie warto byłoby chociaż na jakiś czas zamieścić swoją reklamę. Tam, gdzie nie ma możliwości użycia dużych banerów, doskonale sprawdzają się plakaty. Ten, który ci proponujemy ma sporo zalet, a jedną z nich jest wyjątkowo miły dla oka przekaz graficzny. Kolejna zaleta to spora ilość miejsca na nazwę, dane kontaktowe oraz twoją ofertę w skrócie. Wszystkie informacje zostaną podane na tej przyjemnej zieleni, a dzięki temu zyskacie bardzo pozytywny odbiór wśród potencjalnych klientów.

DAJCIE SIĘ POZNAĆ Z KAŻDEJ STRONY

Za pomocą plakatu można reklamować się z rozmachem w najbliższej okolicy albo w większym budynku, w którym siedzibę ma więcej firm. Ta forma nie generuje dużych kosztów, a ma większy format niż ulotka i jest tym samym lepiej zauważalna w przestrzeni. Nasza grafika oferuje ci sporą ilość miejsca na zaprezentowanie logo czy samej nazwy oraz danych kontaktowych, ale nie tylko. Zmieści się także krótki opis oferty albo hasło zachęcające. Natomiast efektowny panel graficzny może być wskaźnikiem stylu, jaki klient u was znajdzie.

IDEALNE TŁO DLA INFORMACJI

Sama imitacja kamienia, którą zastosowaliśmy na tym wzorze graficznym mogłaby być dość kłopotliwa. Duża ilość białych, dość wyrazistych żyłek i przebarwień na czarnym tle mogłaby zakłócać przekaz tekstowy i powodować wizualny chaos. Nałożyliśmy jednak na ten deseń filtr z modnej szarości i w ten sposób uzyskaliśmy idealne tło dla treści. Zmieść tu dane kontaktowe, zakres usług albo hasła zachęcające do skorzystania z usług, a przekonasz się o skuteczności plakatu. Na samej górze wydruku królować będzie natomiast nazwa firmy albo twoje imię i nazwisko.

PRESTIŻ I WYSOKI POZIOM

Jeśli chodzi o reklamę dla zespołu muzycznego to najważniejszy jest zachęcający wygląd i nasz plakat to zapewnia. Złoty mikrofon przykuwa uwagę i sprawia, że konsument chce sprawdzić kto go używa. Jeśli zbliża się wesele albo inna wystawna impreza, którą ma uświetnić muzyka na żywo, z pewnością nawiąże z wami kontakt. Ważne tylko, aby plakat wisiał w odpowiednich miejscach i miał szansę wpaść w oko jak największej ilości osób. Złoty mikrofon to sugestia, że reklama należy do super zespołu. Jak tu nie sprawdzić waszych możliwości?

LEKKA KOREKTA SYMBOLU

Białe tło z grafitowymi detalami prezentuje się bardzo stylowo, modnie i atrakcyjnie dla oka. Uwagę zwraca na siebie znak paragrafu, który został lekko pochylony. Wyraźna symbolika z dodatkiem sugestii, że potraficie naprawić każdą sytuację, która wymknęła się porządkowi prawnemu i przechyliła na niewłaściwą stronę. Dodatkowo, tak ułożony paragraf skutecznie przykuwa wzrok odbiorców. Białe tło również przyciąga uwagę, ale dodatkowo sugeruje, że w waszej kancelarii można liczyć na profesjonalną obsługę.

NATURA I DUŻO PRZESTRZENI

Zieleń i biel to bardzo modne ostatnio zestawienie kolorystyczne, ale nie tylko. To także połączenie barw, które w reklamie zapewnia jedne z lepszych wyników, jeśli chodzi o skuteczność. Budzi pozytywne emocje, buduje zaufanie, powoduje optymistyczne podejście do samej oferty i zwyczajnie wyzwala dobrą energię. Z takim pozytywnym przekazem dużo łatwiej jest przekonać klientów do swojej propozycji, dlatego w ciemno możemy polecić nasz plakat. Zapewnij mu dobrą ekspozycję w kilku miejscach, a szybko przekonasz się o efektach.

DAJ SIĘ POZNAĆ – SPORA DAWKA INFORMACJI

Żeby dać szansę okolicznym klientom na poznanie swojej marki, warto postawić na takie efektowne plakaty, które zostaną rozwieszone w kilku ruchliwych miejscach. W tej wersji osiągnęliśmy pewien kompromis, który pozwala na kapitalną promocję marki, ale także na przekazanie sporej ilości przydatnych informacji. Natomiast o przykucie uwagi dba dolna, graficzna część, pełna żywych kolorów. Informacje podane w takiej oprawie zrobią bardzo dobre wrażenie i tym samym świetnie wpłyną na wizerunek twojej firmy.

POKAŻ FOTOGRAFICZNY KLIMAT

Ciemność, punktowe światło, błysk flesza, przeróżne fachowe sprzęty i ta specyficzna atmosfera tajemniczości. Choć współczesna fotografia rządzi się nieco innymi prawami to jednak ma w sobie jakąś magię. Nasza grafika korzysta z tego tajemniczego klimatu i dlatego na wszystkich robi bardzo dobre wrażanie. Budzi zaufanie do twojej fachowości, a jednocześnie dużą ciekawość podejrzenia pracy fotografa chociaż przez chwilę. Zachęć klientów plakatem z obiektywem, a może zdecydują się na jakąś małą sesję?

EFEKTOWNIE I ZACHĘCAJĄCO

Plakat może zawisnąć gdzieś na ogrodzeniu, w oficjalnym miejscu na ogłoszenia w okolicy albo na drzwiach twojej firmy. Można także promować się w ten sposób w zaprzyjaźnionym sklepie albo np. salonie fryzjerskim. Jest efektowny, ale jednocześnie ma bardzo uniwersalny i neutralny wygląd, więc na pewno będzie pasował do każdego wnętrza. Białe tło i niebanalnie pokazane kwiaty przyciągną uwagę i na pewno będą działać zachęcająco. Być może wiele osób zrobi zdjęcie, aby utrwalić sobie dane kontaktowe.

REKLAMA WIDOCZNA Z DALEKA

Kiedy przychodzi czas promowania oferty przedszkola, które czeka na nowe maluchy, przydają się pośrednie formy reklamowe, np. takie jak plakat. Można je wieszać w okolicach samego przedszkola, ale także w pobliskich punktach usługowych czy w budynkach użyteczności publicznej. Ważne jednak, by były widoczne z daleka, a nasza propozycja graficzna zapewnia ten efekt. Ręce pomalowane kolorowymi farbami i ozdobione rysunkowymi buźkami. Jest intensywnie, wesoło i barwnie, a jest także sporo miejsca na przekazanie ważnych informacji.

ORZEŹWIAJĄCO I ENERGETYCZNIE

W grafikach reklamowych liczą się różne rzeczy. Powinny przykuwać uwagę i pozostawać w pamięci konsumenta za pomocą jakiegoś atrakcyjnego detalu, ale powinny być także swego rodzaju przedstawieniem estetycznym. W takim przypadku nie bez znaczenia jest spójne połączenie wszystkich detali i właśnie taką grafikę dla was mamy. Orzeźwiające tło doskonale koresponduje z centralnie położonym, głównym detalem graficznym. Jasnozielone drzewo urzeka i jednocześnie sprytnie oddziela od siebie poszczególne części przekazywanych informacji.

DUŻO TREŚCI I DUŻO KOLORU

Na śnieżnobiałym tle ułożono sprytną kompozycję kolorowych owoców i szklanek z owocowymi sokami, które tworzą spójny, energetyczny i efektowny obrazek. To grafika, która zwróci uwagę każdego przechodnia, a u wielu z nich pozostanie na długo w pamięci. Ta kolorowa bomba witaminowa sprawia, że na plakacie sporo się dzieje, ale jednocześnie nie dominuje całości i pozwala na wykorzystanie atutów białego tła. A ono daje z kolei duże możliwości w zakresie ekspozycji nazwy, przekazania ważnych informacji i wpisania treści marketingowych.

JAK MIŁO CZYTA SIĘ TAKĄ TREŚĆ!

Wygląd twojej reklamy powinien współgrać z tym, jakie efekty chcesz osiągnąć. Jeśli chcesz zaszokować i zyskać na swojej oryginalności, grafika musi dostarczać takich właśnie wrażeń. Inaczej trzeba działać, jeśli liczy się chłodna kalkulacja i twarde kompetencje, a inaczej, kiedy ważna jest kreatywność i artystyczny przekaz. My mamy dla ciebie uniwersalną grafikę z motywem roślinnym, który okala treść oferty i sprawia, że zapoznawanie się z nią jest czystą przyjemnością i estetyczną ucztą, która daje ładunek pozytywnej energii.

Pokaż:
Plakaty

Plakaty Opis produktu

Oferujemy wydruk plakatów według naszego szablonu bądź z przesłanych plików.
Wszystkie nasze wydruki spełniają europejskie normy jakości i ekologii.

STANDARD - Plakat na papierze kreda o gramaturze 150g/m2 i matowym wykończeniu. Wysokiej jakości druk cyfrowy wykonany na maszynie produkcyjnej Konica Minolta c3070