Plakaty Wielkoformatowe online

Uwielbiane przez artystów, doceniane przez marketingowców plakaty to doskonałe dopełnienie szeroko zakrojone kampanii reklamowej. Wygodne postery pomagają wyjść z ofertą handlową do ludzi. Za sprawą oryginalnej formy i przemyślanej kompozycji zwracają na siebie uwagę i w nienachalny sposób oddziałują na odbiorcę, który obok sprawnie zaaranżowanego plakatu nie potrafi przejść obojętnie.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Idealna kompozycja plastyczna, doskonałe ogłoszenie. Tak mniej więcej brzmi definicja plakatu, który będzie informował każdego zainteresowanego o Twojej firmie. Dzięki NetPrint możesz zaistnieć na rynku. Kreatywność i otwartość, jaka wpisana jest w naszą działalność będzie owocować przy współpracy.
Otwórz się na innowacyjność. Pomyśl nad specyfikacją Twojej działalności, motywach przewodnich. Dzięki sprecyzowaniu potrzeb, nasi pracownicy będą w stanie doradzić Tobie na każdym kroku tworzenia.
Czytaj więcej
Pokaż:

PRZEKAZ CZYSTY I OCZYWISTY

Szerszy, kwadratowy format plakatu zyskuje coraz więcej zwolenników wśród naszych klientów. Prawdopodobnie dlatego, że w wielu graficznych przypadkach gwarantuje większą atrakcyjność wizualną i większe możliwości ekspozycyjne. Dla tej niebiańskiej, ekologicznej wersji dla firm zajmujących się alternatywnymi źródłami energii to format idealny. Jeszcze więcej nieba, które napawa optymizmem na lepsze czasy w czystym powietrzu to świetna motywacja do skorzystania z twojej oferty. z tym plakatem zdobędziesz nowych, zadowolonych klientów.

PRZYCIĄGAJ ZIELENIĄ

Kiedy gdzieś w przestrzeni zamieścisz plakat, musisz mieć pewność, że zostanie zauważony. Niezależnie od tego, czy będzie wisiał w plenerze czy też wewnątrz jakiego budynku, zawsze wokół będzie pełno różnych detali i kolorów. Dlatego zawsze dbamy, żeby nasze grafiki coś wyróżniało. W tym przypadku jest to sterta pociętych pni drzew, ale przede wszystkim to duża ilość zieleni w wyjątkowym odcieniu. Dzięki niej żaden odbiorca nie będzie miał wątpliwości, że oferujecie wysoką jakość, uzyskiwaną z jednoczesnym poszanowaniem natury.

ZNACIE SIĘ NA EKSPOZYCJI, PRAWDA?

Mamy dla ciebie plakat z grafiką tematyczną, która wskazuje na branżę meblarską, względnie dekoratorską. Przedstawiamy ją z pewną nieśmiałością, bo wiemy, że po drugiej stronie są fachowcy od designu, mody i aranżacji wnętrz. Jeśli jednak uważasz, że nasza prezentacja graficzna jest na dobrym poziomie, to zapraszamy do złożenia zamówienia na plakaty. Zapewniamy, że mają doskonały balans pomiędzy grafiką a polem tekstowym, które doskonale wyeksponuje wasze logo i ułatwi utrwalenie jej na rynku oraz w świadomości konsumentów.

MARMUROWA EKSPOZYCJA TWOJEJ MARKI

Mamy dla was plakaty, które dają możliwości przekazania sporej dawki informacji i takie, które są bardziej minimalistyczne, ale za to doskonale eksponują nazwę firmy albo nazwisko fachowca kamieniarza, a tym samy przyczyniają się do budowania wizerunku marki i utrwalania jej na konkurencyjnym rynku. To właśnie taki wariant. W tle imitacja kamienia dekoracyjnego, być może modnego marmuru. Na to nałożyliśmy szarość, żeby zniwelować nieco wszelkie desenie, a tym samy pozwolić królować ekspozycji marki.

ZABAWA Z PROFESJONALNĄ OPRAWĄ

Wesele, sylwester, huczne urodziny albo rocznica ślubu to okazje, Dzień Kobiet, Andrzejki, zabawa karnawałowa to imprezy, na których konieczna jest muzyka na żywo. Zespoły są wynajmowane przez lokale, które organizują takie wydarzenia, ale też często przez osoby prywatne. Jeśli zadbacie o to, żeby taki imponujący plakat wisiał w odpowiednich miejscach, możecie liczyć na terminarz zapełniony nawet na rok do przodu. Zapowiada wysoki poziom występu i świetną zabawę, a przecież to najbardziej przyciąga ludzi na wszelkie imprezy i buduje waszą markę.

DUŻE POLE TEKSTOWE

Kancelaria prawna nie musi stroszyć piórek i zachwalać swoich usług. Można powiedzieć, że w tej branży to nawet nie wypada. Musi jednak zadbać o profesjonalną reklamę, która zainteresuje odbiorców i przede wszystkim, wzbudzi zaufanie. Proponujemy ci więc plakat, który może np. zawisnąć w budynku, w którym mieści się kancelaria lub w innych miejscach. Białe tło i niewielka ilość grafitowych detali ozdobnych oraz tematycznych to dobre, kontrastujące połączenie. Jest też sporo miejsca na wyeksponowanie nazwy oraz podanie danych kontaktowych.

DOBRA EKSPOZYCJA I ZACHĘTA

Od góry duży detal graficzny w postaci uroczego drzewa, następnie bardzo duże pole tekstowe, a na samym dole panel w różnych odcieniach zieleni, nawiązujących do drzewa. Tak w skrócie prezentuje się plakat dla twojej firmy, ale jakie ma zalety? Przykuwa uwagę, wzbudza pozytywne emocje i na długo pozostaje w pamięci. Jest stylowy i daje wrażenie, że należy do profesjonalnej firmy, która dba o każdy detal. Taki plakat można powiesić na swojej siedzibie, w zaprzyjaźnionych sklepach i innych punktach albo na specjalnych tablicach w miejscach publicznych.

TWOJA MARKA NA EFEKTOWNYM POKAZIE

Ten wariant plakatu daje możliwość wypromowania nazwy firmy albo swojego nazwiska w sposób bardziej wyrazisty. W górnej części przewidzieliśmy spore pole tekstowe, gdzie należy wpisać markę używając dużej, wyrazistej czcionki. Poniżesz nieco mniejszym krojem dane kontaktowe i to w zasadzie wszystko. Jeśli zechcesz podać więcej informacji, skorzystaj z możliwości jakie daje kod QR. Tak wyeksponowana nazwa i kontakt podkreśla uroczy pokaz mody na samym dole, który ma za zadania przyciągać i zachwycać oraz zachęcać.

ROZPOZNAWALNOŚĆ - WAŻNA SPRAWA

Dla ciebie obiektyw to zawodowa codzienność, ale dla osób, które nie znają się na profesjonalnej fotografii to sprzęt, którym nie potrafią się posługiwać. Dlatego też nasza propozycja graficzna budzi ciekawość i jednocześnie buduje wizerunek twojego studia. Czarne tło i kontrastujące oko obiektywu bardzo łatwo zapada w pamięć, a w twoim zawodzie rozpoznawalność jest niezwykle istotna. Możliwe, że właśnie ten graficzny detal przyczyni się do rozbudowania twojej klienteli i zwiększenie obrotów firmy.

DYSKRETNY UROK GRAFIKI

Plakat reklamowy o bardzo minimalistycznym, ale jednocześnie bardzo atrakcyjnym charakterze. Białe tło sprawia, że reklama jest bardzo widoczna i to z daleka. Kiedy ktoś podejdzie bliżej, dostrzeże ażurowe, wyjątkowe kwiaty na dole wydruku, które wpadają w oko i pozostają w pamięci. I wtedy, praktycznie w sposób automatyczny przeczyta wszystkie informacje, być może zrobi sobie zdjęcie plakatu. Jednym słowem, cel osiągnięty. Chodziło przecież o to, żeby grafika dyskretnie, ale także skutecznie przyciągała konsumentów.

U WAS ZAWSZE JEST WESOŁO

Zastanówcie się, jaki przekaz chcecie puścić w przestrzeń na temat swojego przedszkola. Jeśli chodzi o to, aby zachęcić rodziców i dzieciaki do swojej oferty, konieczna będzie dobra reklama. A dodatkowo, jeśli chcecie wypuścić w eter dobrą energię i marzycie, aby wróciła wraz z chętnymi do zapisania dzieci na nowy rok szkolny, to zwróćcie uwagę na naszą grafikę. To bomba pozytywnych odczuć, zabawy, radości i jednocześnie obietnica miłej atmosfery. Czy trzeba czegoś więcej, niż zapewnienie, że w waszym przedszkolu jest zawsze wesoło?

TAK PRZYCIĄGAMY UWAGĘ

Uwaga konsumenta to coś, czego pranie każda firma czy marka. Wszystkie zabiegi marketingowe są na tym skupione, dlatego także nasze grafiki reklamowe muszą się trzymać tej zasady. Dzięki temu możemy proponować wam wzory, które skutecznie wypromują wasze usługi bądź produkty. Tu mamy dla was kapitalną grafikę dla branży pracującej z roślinami, ogrodnictwem czy ogólnie z ochroną środowiska. Centralnie położony detal graficzny w postaci wiosennego drzewa przykuje uwagę każdego bez wyjątku, a całość skutecznie zachęci do zgłębienia oferty.

TWOJA NAZWA W DOBREJ OPRAWIE

W zasadzie nie jest ważne, czy prowadzisz centrum dietetyczne o konkretnej nazwie czy też pojedynczy gabinet, który firmujesz swoim imieniem i nazwiskiem. Nasz plakat wyeksponuje i wypromuje każdą z tych form. Wszystko to za sprawą białego tła i sporej ilości miejsca na treść, która pozwala na użycie bardzo dużej czcionki widocznej z daleka. Do tego grafika owocowa, która przykuwa wzrok i nadaje atrakcyjnego charakteru całej reklamie. Odbiorca od razu poczuje się zaciekawiony i zachęcony do wizyty i zmian żywieniowych.

ŚWIETNA PROMOCJA TWOJEJ MARKI

Nasza uniwersalna grafika na plakat ma szerokie zastosowanie. To wersja, za pomocą której świetnie wyeksponujesz nazwę swojej firmy albo produktu, który chcesz wylansować. Wzór pasuje do wielu tematów, nie tylko związanych z hodowlą roślin czy urządzaniem ogrodów. Idealna będzie do promocji kosmetyków naturalnych czy kuracji upiększających z ich użyciem, do noclegów w gospodarstwie agroturystycznym albo dla sadowników. To tylko wycinek możliwości, to ty zdecydujesz czy widzisz tu potencjał dla promocji swojej firmy.

CZYTELNIE I SCHLUDNIE

Na reklamowym plakacie firmy, która zajmuje się technicznym ogarnianiem wszelkich awarii, nowych instalacji i innych tego typu spraw, nie trzeba wielu środków wyrazu, aby wszystko było jasne. Białe tło i srebro metalowych śrub oraz klucza to wystarczająca ilość detali dekoracyjnych. Przykuwają uwagę, tworzą odpowiednie skojarzenia i pozostają w pamięci. Wystarczy wpisać nazwę firmy lub swoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe za pomocą dużej czcionki, a nasz plakat z pewnością zrobi swoje. Zamów odpowiednią ilość i zadbaj o dobrą ekspozycję.

EFEKTOWNY MINIMALIZM

To wersja plakatu, która oferuje genialną ekspozycję dla nazwy placówki. Jeśli zależy wam na silnej promocji waszej marki i chcecie ją utrwalić na rynku oraz w świadomości konsumentów lub pacjentów, to ten plakat będzie strzałem w dziesiątkę. Tworząc wzór nastawiliśmy się na totalny minimalizm, w którym zmieści się jedynie nazwa i dane kontaktowe podane dużą czcionką. Nie ma więcej treści, ale za to ten przekaz, na który stawiamy, trafia bardzo celnie. Postaw na tą grafikę, a my gwarantujemy imponujące efekty.

DUŻO MIEJSCA NA INFORMACJE

Zawsze różnicujemy naszą ofertę pod kątem możliwości, wiemy bowiem, że macie naprawdę rozbudowane wymagania. Ta wersja grafiki na plakat jest skoncentrowana w taki sposób, aby zostało odpowiednio dużo miejsca na zamieszczenie danych kontaktowych oraz dużą ekspozycję nazwy salonu. Dzięki temu można także zmieścić tutaj mały katalog usług albo zachęcające hasło. Sama grafika mimo wszystko jest dobrze widoczna, wpada w oko i wywołuje pozytywne emocje, a przede wszystkim zachęca do wizyty w salonie.

MARKA W PEŁNYM ROZKWICIE

Chociaż nie każdy o tym wie, a sporo osób zaneguje tą teorię, to jednak detale graficzne na reklamie nie tylko ładnie wyglądają. Niosą ze sobą często przekaz, który ma za zadanie nakierować konsumentów na pewne skojarzenia przedstawiające markę lub produkt w odpowiednim świetle. Nasza grafika na plakat dla twojej firmy nie tylko przykuwa wzrok pięknem kwiatów jabłoni. Sugeruje także, że konsument będzie tu miał do czynienia z marką w rozkwicie, a tym samym z profesjonalizmem, wiedzą, rzetelnością i wszystkimi innymi cechami, które gwarantują sukces.

TAK NALEŻY PROMOWAĆ SWOJĄ MARKĘ

W naszej ofercie znajdziecie przeróżne grafiki na plakat reklamowy. Jedne są dedykowane dla wąskie grupy tematycznej, inne wykraczają szeroko poza daną branżę, a pozostałe są na tyle uniwersalne, że mogą reklamować prawie wszystko. Ta jest uniwersalna, ale ze wskazaniem raczej na działalność opartą na profesjonalnej wiedzy, obsłudze biurowej, prawnej itd. I w tym zakresie można powiedzieć, że jest to plakat wzorcowy. Ma atrakcyjne detale graficzne, w modnym stylu i przyjemne dla oka, które stanowią doskonałą oprawę dla nazwy firmy, logo albo nazwiska fachowca.

DOBRZE WYEKSPONOWANA NAZWA

W reklamie kancelarii prawnej dość ważną sprawą jest dobre wyeksponowanie jej nazwy, zwykle z wyszczególnieniem prawnika i ewentualnie wspólników tworzących markę. To buduje prestiż kancelarii, a jak wiadomo jest to nieodzowne dla zbudowania popularności, zaufania klientów i gwarancję profesjonalnej obsługi. Na naszym plakacie przewidziano dobrą proporcję grafiki i pola tekstowego, które czeka właśnie na wyeksponowanie nazwy, nazwisk i danych kontaktowych. Taki plakat może zawisnąć na waszych drzwiach albo w holu biurowca, w którym macie siedzibę.

TREŚĆ I SUGESTYWNE DETALE

Dużo modnych szarości, które doskonale korespondują z obowiązującą modą kolorystyczną to element zachęcający. Srebrne klucze w rękach fachowca to detal, który z daleka przyciąga wzrok swoim blaskiem. Całość grafiki jest bardzo spójna i od razu sugeruje tematykę. To jednak nie koniec zalet plakatu, bo poniżej mamy jeszcze duże pole tekstowe. Tam wpisz nazwę firmy albo swoje imię i nazwisko za pomocą naprawdę dużej czcionki. Dzięki temu konsumenci zobaczą wszystko z daleka, a to pomaga utrwalić swoja markę na rynku.

ROZWIĄZANIE PROBLEMU JEST BLISKO

Problemy z elektryką albo konieczność położenia nowej instalacji to sytuacje, które prędzej czy później przerabia każdy konsument. Dlatego też zapotrzebowanie na takie usługi jest spore, a i ilość firm tego typu niemała. W takich warunkach wzmożonej konkurencyjności warto postawić na chwytliwą i widoczną z daleka reklamę. Sprawi, że twoja firma stanie się rozpoznawalna na lokalnym rynku i dzięki temu zdobędziesz większą ilość klientów. Na białym tle widać silną rękę, która mocno trzyma przewód elektryczny, co w domyśle symbolizuje pełen profesjonalizm.

WAŻNY JEST PRZEKAZ WIDOCZNY Z DALEKA

Jeśli chcesz zbudować wizerunek swojej firmy, w który wpisana będzie nowoczesność, dynamiczny rozwój, znajomość trendów modowych i ciekawa oferta, to nasz plakat będzie tu idealnym początkiem. Ciekawe ujęcie szklanych wieżowców, dużo modnych szarości i wyrazista ekspozycja nazwy firmy to cechy naszego szablonu graficznego, który powinien cię zaciekawić. Przykuje uwagę przechodniów, spowoduje szybkie skojarzenia dziedziny, której dotyczy wasza oferta, a także przyciągnie uwagę osób aktualnie zainteresowanych tematem nieruchomości.

SIŁA CIEKAWEJ GRAFIKI

Pośród wielkiej ilości dostępnych na rynku materiałów reklamowych coraz trudniej jest się wyróżnić i tym samym, trafić do upragnionego odbiorcy. Staramy się więc na bieżąco tworzyć nowe, coraz bardziej interesujące szablony graficzne. Efektem tej tendencji jest nasza propozycja z grafiką dla fotografa na ciekawy i bardzo skuteczny plakat reklamowy. To wersja, która me specjalne, duże pole tekstowe służące do wstawienia nazwy studia bądź swojego imienia i nazwiska z użyciem dużego kroju czcionki.

Pokaż:
Plakaty oferta

Plakaty Wielkoformatowe Opis produktu

Plakaty zamówione w Netprint.pl wykonujemy w technologii HP-latex. Wysokiej jakości ekologiczny, bezwonny, niezmywalny druk może służyć jako reklama zewnętrzna i wewnętrzna. Plakaty wykonujemy na wymiar w podstawowej wersji:

STANDARD - Druk w technologii HP-Latex na papierze plakatowym o gramaturze 135 g/m2. Wysokiej jakości druk który z powodzeniem zostanie zauważony przez państwa klientów. Maksymalna szerokość plakatu to 151 cm.