Plakaty Wielkoformatowe online

Uwielbiane przez artystów, doceniane przez marketingowców plakaty to doskonałe dopełnienie szeroko zakrojone kampanii reklamowej. Wygodne postery pomagają wyjść z ofertą handlową do ludzi. Za sprawą oryginalnej formy i przemyślanej kompozycji zwracają na siebie uwagę i w nienachalny sposób oddziałują na odbiorcę, który obok sprawnie zaaranżowanego plakatu nie potrafi przejść obojętnie.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Idealna kompozycja plastyczna, doskonałe ogłoszenie. Tak mniej więcej brzmi definicja plakatu, który będzie informował każdego zainteresowanego o Twojej firmie. Dzięki NetPrint możesz zaistnieć na rynku. Kreatywność i otwartość, jaka wpisana jest w naszą działalność będzie owocować przy współpracy.
Otwórz się na innowacyjność. Pomyśl nad specyfikacją Twojej działalności, motywach przewodnich. Dzięki sprecyzowaniu potrzeb, nasi pracownicy będą w stanie doradzić Tobie na każdym kroku tworzenia.
Czytaj więcej
Pokaż:

PRZYCIĄGA, URZEKA I ZACHĘCA

Jeśli chcesz do swojej kampanii promocyjnej włączyć dodatkową formę reklamy, która pozwoli z przekazem wyjść poza mury oraz poza wręczanie ulotek, ale jednocześnie nie zrujnuje twojego portfela, proponujemy ci plakat. To jednak nie byle jaki plakat, to małe dzieło sztuki, ukazujące graficzną kwintesencję piękna, które zapewniasz swoim klientkom. Spojrzenie tej pięknej modelki jest urzekające i zachęca do skorzystania z usług salonu, dlatego warto zestawić ten wzór z mocno zaakcentowaną nazwą twojej marki i zbudować wyrazisty wizerunek. Tak powstaną w głowach konsumentek pozytywne skojarzenia, które zachęcą do skorzystania z twoich usług.

JAK W TEREN TO Z TAKĄ REKLAMĄ

Z pomocą plakatu można wiele zdziałać. Może wisieć w samym saloniku, w budynku na holu, w oknie, ale także gdzieś na zewnątrz jeśli sprzyja pogoda. Jeśli masz taką możliwość warto go umieścić w zaprzyjaźnionym sklepie osiedlowym, w bibliotece, u fryzjera itp. Oczywiście zadbaliśmy o to, żeby twój plakat prezentował się efektownie, sugestywnie i ciekawie. Przy okazji grafika jest także dość uniwersalna, dzięki czemu wpasuje się do każdego wnętrza i jego wystroju. Nie wahaj się, zamów plakaty i uzupełnij nimi swoją koncepcję promowania firmy. Pastelowe motki sznurków samoistnie będą zdobywały nowych klientów.

DOSKONAŁA OPRAWA TWOJEJ MARKI

Od materiałów reklamowych z branży zajmującej się poprawą naszego wyglądu, zwykle wymagamy więcej. Dlatego plakat, który będzie promował twój salon w okolicy albo w budynku musi być efektowny, wytworny i w pełni profesjonalny. Nasz wzór spełnia te wszystkie warunki, dlatego z dumą powiesisz go w wybranych miejscach. W tym wariancie graficznym oferujemy bardzo duże pole tekstowe, które pomieści logo sporych rozmiarów i dane kontaktowe widoczne z odległości. Tak elegancko i efektownie podane informacje na pewno spotkają się dużą aprobatą potencjalnych klientek twojego salonu i pozytywnie wpłyną na wizerunek twojej marki.

PRZYCIĄGAMY WYSZUKANĄ ESTETYKĄ

Za pomocą plakatu można reklamować się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz przy sprzyjającej pogodzie. Ważne, aby plakat był dobrze widoczny z pewnej odległości i kusił widza swoim wyglądem. Nasz wzór przyciąga bielą, a kusi ciekawymi detalami graficznymi, osadzonymi w najnowszych trendach modowych. Są niesymetrycznie rozłożone, nieregularne, ale za to interesujące i w bardzo dobrym guście. Białe tło pozwala na doskonałą ekspozycję danych kontaktowych, a przede wszystkim nazwy firmy, wypisanej dużą czcionką i widocznej z daleka.

DUŻA EKSPOZYCJA DANYCH

Mamy w naszej ofercie dwa formaty plakatów, przy czym ten wariant jest nastawiony na zwiększoną ilość wolnego miejsca, które możesz samodzielnie wykorzystać. To doskonała opcja wtedy, kiedy jest konieczność umieszczenia dużego logo, które będzie widoczne z daleka albo przekazania dużej ilości informacji. Zadbaliśmy o odpowiednią proporcję pola tekstowego i detali graficznych, które mają ściągać na plakat uwagę konsumentów. I choć grafika zajmuje tu mało miejsca, to jednak użycie odpowiednich, sugestywnych kształtów i żółtego koloru robi swoje. To kapitalna oprawa dla twojego logo bądź nazwy, danych adresowych i opisu oferty.

SUPER OPRAWA DLA TWOJEJ MARKI

W tym wariancie plakatu dostajesz możliwość bardzo dużej ekspozycji swojej marki. Dzięki temu dasz się poznać na rynku i szybko utrwalisz swoje logo, nawę lub nazwisko wśród konsumentek. Czarny plakat z charakternym dodatkiem ciekawego odcienia różu przyciągnie wzrok każdej potencjalnej klientki, która lubi dopracowaną estetykę i dodatkowo dba o swój wygląd. To będzie doskonała oprawa dla twojej marki i dodatkowy element budowania wizerunku profesjonalistki, która śledzi trendy w modzie, ma wyczucie stylu i sprawia, że klientki przechodzą spektakularne metamorfozy. Jedno spojrzenie na taki plakat i od razu pojawia się chęć na wizerunkowe zmiany.

PROMUJ ORYGINALNIE SWOJĄ MARKĘ

W warunkach wzmożonej konkurencji, gdy w branży działa cała masa firm o takim samym bądź podobnym profilu, trzeba bardziej zadbać o swoją reklamę. Musi być bardziej widoczna od innych, atrakcyjna wizualnie, przemawiać językiem korzyści, a do tego przejawiać lekki klimat prestiżu. To wszystko ma nasza grafika, która przyciąga wzrok jak magnes. Wygląda nieco tajemniczo, może odrobinę wprowadza tu cechy artystyczne, ale to wszystko będzie działać na twoją korzyść. Tak powstaną skojarzenia, że firma z tak kreatywną reklamą na pewno zadba w wyjątkowy sposób o powierzone wnętrza.

ŚWIETNA EKSPOZYCJA DLA DANYCH

Na tej wersji plakatu postawiliśmy przede wszystkim na dobrą ekspozycję logo, nazwy firmy bądź imienia i nazwiska specjalisty, który chce reklamować swoje usługi. Przy tej ciekawej grafice praktycznie każdy z tych wariantów będzie wyglądał efektownie. Turkusowa wstęga doskonale przykuwa uwagę i utrwala się w pamięci odbiorcy. Potencjalny klient szybko powiąże ją z twoją marką. Wystarczy, że w procesie zamawiania wczytasz plik bądź wpiszesz nazwę i do tego dopiszesz dużą czcionką numer telefonu. Warto jeszcze pokusić się o kod QR, pod którym konsument znajdzie więcej informacji.

ZAPOWIEDŹ UDANEJ IMPREZY

Taka reklama to strzał w dziesiątkę. Plakat, który jest w środkowej części mocno rozświetlony przyciągnie odbiorców ze sporej odległości. Będą zaciekawieni i zechcą sprawdzić czego dotyczy taka świetlista reklama. Przy bliższym poznaniu pojawią się pozytywne odczucia, odpowiednio nakierowane skojarzenia i wstępna decyzja, której przejawem będzie wykonanie zdjęcia telefonem. To pierwszy krok to zyskania nowego zleceniodawcy i trzeba przyznać, że nasz plakat jest w tym skuteczny. Jest zapowiedzią super imprezy przy doskonałej muzyce i dobrze dobranych światłach.

PROMUJ SKUTECZNIE SWÓJ GABINET

Niezależnie od tego czy prowadzisz wielką firmę czy też niewielki gabinet psychologiczny, zawsze pamiętaj o stałym utrwalaniu swojej marki w otoczeniu i w pamięci odbiorców. Jednym z narzędzi może być ta wersja plakatu, która nastawiona jest na większą ekspozycję nazwy bądź imienia i nazwiska specjalisty. Nasza propozycja graficzna to wyraźna sugestia tematyki i duże pole tekstowe. Zamieść tam swój szyld firmowy i numer telefonu, a dobrym dodatkiem będzie kod QR zawierający większą ilością informacji na temat twoich usług.

WYJĄTKOWA OPRAWA REKLAMOWA

Ten wariant plakatu nastawiony jest zdecydowanie na lepszą i efektowniejszą ekspozycję nazwy firmy, logo albo twojego imienia i nazwiska. Duże pole tekstowe na to pozwala i warto z tego skorzystać, bowiem dbałość o stałą obecność marki w otoczeniu i utrwalenie jej w umysłach konsumentów to jedna z ważniejszych czynności w profesjonalnym marketingu. Natomiast nasza urocza, pastelowa grafika zapewni temu zabiegowi piękną i efektowną oprawę. Zamów takie plakaty i zyskaj pewność, że w najbliższej okolicy zrobisz furorę, zwłaszcza wśród klientek.

DOBRA EKSPOZYCJA DLA NAZWY FIRMY

Na mocno konkurencyjnym rynku trudno jest się przebić, tym bardziej, że firma transportowa nie handluje rzeczami pierwszej potrzeby ani codziennymi usługami. Trzeba więc sprawić, żeby nazwa firmy albo charakterystyczne logo utrwaliły się w otoczeniu. Aby ktoś, kto właśnie potrzebuje takiego rodzaju transportu od razu wiedział co wpisać w wyszukiwarkę internetową albo pamiętał, gdzie wisi ta reklama. Dzięki ciekawej i modnej kolorystyce, nasza grafika będzie świetną oprawą dla eksponowania nazwy twojej firmy.

FIRMA BUDOWLANA Z WYCZUCIEM

Plakat firmy budowlanej może mieć po prostu rolę informacyjną. Wystarczy jakiś drobny detal graficzny w kształcie domu i cała masa treści. Można jedna postarać się bardziej i za pomocą takiej reklamy zaprezentować się odbiorcom i potencjalnym klientom jako firma, która nie tylko ma wiedzę i umiejętności techniczne, ale dodatkowo odznacza się wyczuciem stylu, estetyki i mody. Nasza grafika budzi takie skojarzenia, ponieważ jej wygląd został starannie dopracowany. Budzi zaufanie w wasze umiejętność i nadzieję na przytulne gniazdko.

KAŻDY ZAPAMIĘTA LOGO I NAZWĘ

Szukasz plakatu dla swojej agencji ubezpieczeniowej, który pozwoli ci wypromować waszą ofertę w najbliższej okolicy? To dobry pomysł, bo plakat trafi do szerszej grupy osób niż ulotki, wystarczy tylko mieć dobrze dobraną grafikę i umieścić plakaty w ruchliwych miejscach. Mamy dla ciebie kapitalny szablon, który sugeruje tematykę oferty i pełny profesjonalizm usług, a jednocześnie stanowi świetną ekspozycję dla nazwy firmy, danych kontaktowych i krótkiego opisu oferty. Logo albo nazwa powinny być sporych rozmiarów, tak, aby każdy zauważył i zapamiętał.

ZAPREZENTUJ DUŻE LOGO

Z dumą prezentujemy kolejną grafikę reklamową o tematyce motoryzacyjnej. Bez zbędnej skromności proponujemy ci plakat, który ma kapitalne proporcje i będzie bardzo skutecznym narzędziem marketingowym. Masz tutaj modną kolorystykę i mocno nowoczesny dizajn, co obecnie ma wielkie znaczenie w reklamie. Masz także duże pole tekstowe, na którym można w sposób bardzo efektowny wyeksponować swoje logo, nazwę albo imię i nazwisko. Z rozmachem, dużymi literami, żeby było widać z daleka. A ta efektowna bryka to wszystko doskonale podkreśli.

ŚWIETNA, SŁONECZNA PROMOCJA

Miód i jego pochodne produkty kojarzą się wszystkim ze słońcem i z latem nawet w samym środku zimy. Słusznie, bo przecież zbiory odbywają się w miesiącach, kiedy jest dużo słońca i rozkwita przyroda. Można powiedzieć, że to trochę jakby pozamykać słońce w słoikach i pudełkach. Wykorzystaliśmy ten klimat i te miłe skojarzenia w procesie opracowywania grafiki na plakat dla twojej pasieki. Bije z niego miodowa, słoneczna energia, dzięki której klienci chętniej będą sięgać po twoje produkty, więc przygotuj więcej tych pszczelich przysmaków.

PRZEKAZ CZYSTY I OCZYWISTY

Szerszy, kwadratowy format plakatu zyskuje coraz więcej zwolenników wśród naszych klientów. Prawdopodobnie dlatego, że w wielu graficznych przypadkach gwarantuje większą atrakcyjność wizualną i większe możliwości ekspozycyjne. Dla tej niebiańskiej, ekologicznej wersji dla firm zajmujących się alternatywnymi źródłami energii to format idealny. Jeszcze więcej nieba, które napawa optymizmem na lepsze czasy w czystym powietrzu to świetna motywacja do skorzystania z twojej oferty. z tym plakatem zdobędziesz nowych, zadowolonych klientów.

PRZYCIĄGAJ ZIELENIĄ

Kiedy gdzieś w przestrzeni zamieścisz plakat, musisz mieć pewność, że zostanie zauważony. Niezależnie od tego, czy będzie wisiał w plenerze czy też wewnątrz jakiego budynku, zawsze wokół będzie pełno różnych detali i kolorów. Dlatego zawsze dbamy, żeby nasze grafiki coś wyróżniało. W tym przypadku jest to sterta pociętych pni drzew, ale przede wszystkim to duża ilość zieleni w wyjątkowym odcieniu. Dzięki niej żaden odbiorca nie będzie miał wątpliwości, że oferujecie wysoką jakość, uzyskiwaną z jednoczesnym poszanowaniem natury.

ZNACIE SIĘ NA EKSPOZYCJI, PRAWDA?

Mamy dla ciebie plakat z grafiką tematyczną, która wskazuje na branżę meblarską, względnie dekoratorską. Przedstawiamy ją z pewną nieśmiałością, bo wiemy, że po drugiej stronie są fachowcy od designu, mody i aranżacji wnętrz. Jeśli jednak uważasz, że nasza prezentacja graficzna jest na dobrym poziomie, to zapraszamy do złożenia zamówienia na plakaty. Zapewniamy, że mają doskonały balans pomiędzy grafiką a polem tekstowym, które doskonale wyeksponuje wasze logo i ułatwi utrwalenie jej na rynku oraz w świadomości konsumentów.

MARMUROWA EKSPOZYCJA TWOJEJ MARKI

Mamy dla was plakaty, które dają możliwości przekazania sporej dawki informacji i takie, które są bardziej minimalistyczne, ale za to doskonale eksponują nazwę firmy albo nazwisko fachowca kamieniarza, a tym samy przyczyniają się do budowania wizerunku marki i utrwalania jej na konkurencyjnym rynku. To właśnie taki wariant. W tle imitacja kamienia dekoracyjnego, być może modnego marmuru. Na to nałożyliśmy szarość, żeby zniwelować nieco wszelkie desenie, a tym samy pozwolić królować ekspozycji marki.

ZABAWA Z PROFESJONALNĄ OPRAWĄ

Wesele, sylwester, huczne urodziny albo rocznica ślubu to okazje, Dzień Kobiet, Andrzejki, zabawa karnawałowa to imprezy, na których konieczna jest muzyka na żywo. Zespoły są wynajmowane przez lokale, które organizują takie wydarzenia, ale też często przez osoby prywatne. Jeśli zadbacie o to, żeby taki imponujący plakat wisiał w odpowiednich miejscach, możecie liczyć na terminarz zapełniony nawet na rok do przodu. Zapowiada wysoki poziom występu i świetną zabawę, a przecież to najbardziej przyciąga ludzi na wszelkie imprezy i buduje waszą markę.

DUŻE POLE TEKSTOWE

Kancelaria prawna nie musi stroszyć piórek i zachwalać swoich usług. Można powiedzieć, że w tej branży to nawet nie wypada. Musi jednak zadbać o profesjonalną reklamę, która zainteresuje odbiorców i przede wszystkim, wzbudzi zaufanie. Proponujemy ci więc plakat, który może np. zawisnąć w budynku, w którym mieści się kancelaria lub w innych miejscach. Białe tło i niewielka ilość grafitowych detali ozdobnych oraz tematycznych to dobre, kontrastujące połączenie. Jest też sporo miejsca na wyeksponowanie nazwy oraz podanie danych kontaktowych.

DOBRA EKSPOZYCJA I ZACHĘTA

Od góry duży detal graficzny w postaci uroczego drzewa, następnie bardzo duże pole tekstowe, a na samym dole panel w różnych odcieniach zieleni, nawiązujących do drzewa. Tak w skrócie prezentuje się plakat dla twojej firmy, ale jakie ma zalety? Przykuwa uwagę, wzbudza pozytywne emocje i na długo pozostaje w pamięci. Jest stylowy i daje wrażenie, że należy do profesjonalnej firmy, która dba o każdy detal. Taki plakat można powiesić na swojej siedzibie, w zaprzyjaźnionych sklepach i innych punktach albo na specjalnych tablicach w miejscach publicznych.

TWOJA MARKA NA EFEKTOWNYM POKAZIE

Ten wariant plakatu daje możliwość wypromowania nazwy firmy albo swojego nazwiska w sposób bardziej wyrazisty. W górnej części przewidzieliśmy spore pole tekstowe, gdzie należy wpisać markę używając dużej, wyrazistej czcionki. Poniżesz nieco mniejszym krojem dane kontaktowe i to w zasadzie wszystko. Jeśli zechcesz podać więcej informacji, skorzystaj z możliwości jakie daje kod QR. Tak wyeksponowana nazwa i kontakt podkreśla uroczy pokaz mody na samym dole, który ma za zadania przyciągać i zachwycać oraz zachęcać.

Pokaż:
Plakaty oferta

Plakaty Wielkoformatowe Opis produktu

Plakaty zamówione w Netprint.pl wykonujemy w technologii HP-latex. Wysokiej jakości ekologiczny, bezwonny, niezmywalny druk może służyć jako reklama zewnętrzna i wewnętrzna. Plakaty wykonujemy na wymiar w podstawowej wersji:

STANDARD - Druk w technologii HP-Latex na papierze plakatowym o gramaturze 135 g/m2. Wysokiej jakości druk który z powodzeniem zostanie zauważony przez państwa klientów. Maksymalna szerokość plakatu to 151 cm.