Vouchery online

Jest wiele sposobów na przyciąganie nowych klientów oraz zdobywanie ich lojalności, która będzie się przekładała na regularne kupowanie produktów jednej marki albo korzystanie z usług wybranej wcześniej firmy. Zawsze powinny być dopasowane do profilu działalności, ale istnieje pewien ciekawy i dość uniwersalny sposób, który sprawdza się w wielu wariantach. To voucher albo inaczej bon lub kupon podarunkowy.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Każdy bon podarunkowy ma do spełnienia pewną misję. Oprócz tego, że będzie miłym dodatkiem lub prezentem, ma też spory potencjał marketingowy. Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na jego wygląd. Trzeba taki kupon podarunkowy potraktować na równi z innymi elementami swojej kampanii reklamowej, niezależnie od wielkości czy zasięgu swojej firmy. To także składowa firmowego wizerunku.

Aby voucher prezentował się profesjonalnie i robił dobre wrażenie należy zadbać o kilka spraw:

1) Jakość papieru

Z naszej oferty można wybrać papier o podwyższonej gramaturze, z połyskiem lub matowy, całkiem gładki lub ozdobiony ciekawą strukturą. Wybór papieru premium sprawi, że twoje kupony podarunkowe będą się dobrze prezentować i nie ulegną tak szybko zniszczeniu

2) Wysoka rozdzielczość wydruk

Gwarantujemy, że każde zamówienie jest realizowane na sprzęcie najnowszej generacji, dzięki czemu uzyskujemy świetną jakość wydruku. Ważna jest także jakość przesyłanych do nas plików w przypadku, kiedy voucher ma zostać wykonany na podstawie projektu klienta. W razie problemów technicznych służymy radą i pomocą.

3) Grafika

Voucher podarunkowy musi być zaopatrzony w szatę graficzną, która wpada w oko, podobnie jak ulotka czy wizytówka. Do waszej dyspozycji oddaliśmy duży wybór wzorów, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie grafikę, która będzie się wręcz automatycznie kojarzyć z profilem działania, budzić określone emocje i zapadać w pamięć.

4) Treść.

Na bonie podarunkowym musi znaleźć się określenie prezentu, do którego wykorzystania ma prawo obdarowany. Może to być ilość, kwota lub informacje dotyczące zdarzenia, w którym ma wziąć udział. Ale oprócz tego, np. na drugiej stronie lub z boku karnetu, można dyskretnie przemycić dodatkowy przekaz, taki jak logo, krótki opis firmy lub reklamę nowego produktu. Zamawiając u nas bony podarunkowe możesz dobrze wykorzystać siłę marketingową vouchera.


Jeśli zadbasz o te wszystkie elementy, możesz liczyć na podwójną korzyść z kuponów. Zadowolenie obdarowanych i pozytywne skojarzenia graficzne, które zapadną w pamięć i sprawią, że ci potencjalni klienci wrócą po kolejne produkty, usługi i vouchery.
Czytaj więcej
Pokaż:

EFEKTYWNA GRAFIKA ROBIĄCA WRAŻENIE

Niektóre vouchery w branży beauty wręczają same salony, które chcą promować swoją działalność albo docenić stałych klientów. Inne mają rolę karty podarunkowej, którą klientki wręczają innym osobom i tak też powiększa się klientela. Ale niezależnie od rodzaju vouchera, powinien on mieć zawsze jedną zaletę. Koniecznie musi wyglądać atrakcyjnie i wytwornie, żeby adresat prezentu czuł radość i chciał skorzystać z zaoferowanych usług. Nasz voucher spełnia te kryteria i buduje elegancki wizerunek twojego salonu.

VOUCHER DLA DBAJĄCYCH O URODĘ

Voucher podarunkowy to miła forma obdarowywania stałych lub przyszłych klientów i doskonała forma promocji firmy. I chyba branża beauty wykorzystuje tą możliwość najczęściej. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć pięknie zaprojektowanego vouchera, który mogą wykorzystywać salony kosmetyczne, fryzjerskie i spa. Elegancki wygląd i wizerunek modelki zachęca do odwiedzin, całość wygląda prestiżowo i z pewnością buduje pozytywny wizerunek firmy.

ZACHĘCAJĄCA MOC KWIATÓW

Grafika kwiatowa, która zdobi voucher to tak naprawdę dość uniwersalny wzór. Można go użyć w branży, która zajmuje się np. dekorowaniem imprez albo handlem roślinami, ale nie tylko. Tak naprawdę nasza propozycja sprawdzi się w salonie urody, sklepie z odzieżą, kawiarni itd. Wszędzie tam, gdzie przeważa damska klientela, chociaż i mężczyźnie wypada wręczyć taki uroczy bon. Ma bardzo optymistyczny wygląd, więc każdy przywita go uśmiechem i chętnie zrealizuje. Jest też dowodem na twoje zaangażowane podejście do biznesu.

ZACHĘĆ KLIENTÓW DO WIZYTY W SALONIE

Voucher na masaż w twoim gabinecie może być miłym ukłonem w stronę stałych klientów albo promocyjną zachętą dla potencjalnej nowej klienteli. Wartość takiego prezentu zależy od ciebie, ale sam voucher powinien zawsze wyglądać elegancko. Wręczanie takiego upominku na niechlujnej karteczce jest mocno nieprofesjonalne. Dlatego warto skorzystać z naszej propozycji. Modna, pastelowa kolorystyka i bardzo estetyczny układ tekstu sprawiają, że zarówno wręczanie, jak i otrzymanie takiego podarunku to miła chwila.

KUPON PODARUNKOWY, KTÓRY WRĘCZYSZ Z DUMĄ

Minimalistyczna grafika, połączenie pastelowych barw z czarnymi detalami oraz przejrzystość przekazu bez bałaganu to cechy eleganckiego, prestiżowego vouchera podarunkowego. Nikt nie lubi wręczać niezbyt atrakcyjnych lub zupełnie niegustownych rzeczy, ani prywatnie ani służbowo. Tego vouchera nikt nie będzie się wstydził podczas wręczania, a każdy obdarowany przywita prezent z uznaniem nie tylko dla zawartości bonu. Ładny voucher to skutecznie podkreślenie prestiżu twojej firmy i pozytywnego wizerunku.

ODPOWIEDNI WYGLĄD VOUCHERA DLA TRENDY FIRMY

Imienny bon podarunkowy na wasze usługi to prezent wyjątkowy i jego wygląd musi to potwierdzać. Modna, monochromatyczna grafika, ozdobiona geometrycznymi detalami nadaje karnetowi bardzo elegancki i nowoczesny wygląd. To kupon, który aż miło wręczyć, który podnosi prestiż firmy i jest dowodem na znajomość najnowszych trendów modowych. Zamów biało czarne vouchery, imienne lub in blanco, a szybko przekonasz się o pozytywnych reakcjach twoich klientów i wymiernych korzyściach z takiej reklamy.

ZAPOWIEDŹ PIĘKNEGO WYGLĄDU

Planujesz ruszyć z akcją promocyjną i chcesz wręczać potencjalnym klientkom darmowe vouchery na usługi. To świetny pomysł, żeby przyciągnąć nowe osoby do swojego salonu albo docenić stałe bywalczynie. Warto jednak zadbać o jego elegancki wygląd, tak jak w przypadku każdego innego prezentu. Nasza propozycja to bardzo kobiece ujęcie modelki z lilią na białym tle. Grafikę podkreślają pola tekstowe w kolorze brudnego różu. Całość bardzo elegancka, co podkreśla prestiżowy charakter prezentu i twojego salonu.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż:
Voucher ok

Vouchery Opis produktu

Vouchery drukowane są w technologi cyfrowej na maszynie produkcyjnej Konica Minolta c3070. To rozwiązanie pozwala nam wprowadzić do oferty nakłady już od 10 szt które mogą być wykorzystywane do krótkich, okazjonalnych serii promocyjnych. W przypadku większych nakładów vouchery drukujemy w efektywnej i opłacalnej technologii offsetowej.


Standard - Voucher drukowany na papierze kredowym, matowym o gramaturze 350 g/m2. Trwały i sztywny papier nadaje elegancji i podkreśla walory reklamowe vouchera. Papier dodatkowo dobrze przyjmuje tusz na niezadrukowanych powierzchniach. Dzięki temu wypisywanie vouchera nie sprawia problemów.