Druk Dyplomów

ID: 5244362
Załaduj projekt
Projekt
Wybierz plik
Akceptowane formaty plików
  • Dokument Adobe Acrobat (*.pdf)Pobierz
  • Obraz Adobe Photoshop (*.psd)Pobierz
  • Bitmapa (*.bmp)
  • Grafika GIF(*.gif)
  • Grafika JPEG (*.jpg, *jpeg)
  • Grafika PNG (*.png)
  • Grafika TIF (*.tif, *tiff)
Twój projekt
Bezpieczny margines
Wszystko co znajduje się poza obszarem bezpiecznego marginesu może zostać obcięte
Przód
Tył
Dodaj tylną stronę
Cena netto: ---
Cena brutto: ---
W następnym kroku zostaniesz poproszony o szczegóły zamówienia
takie jak ilość i parametry wydruku
Blank
Wybierz
Stworzyliśmy dla was ofertę dyplomów na zamówienie w wielu ciekawych wariantach. Oprócz tego, że możecie wybierać format, wykończenie papieru i czcionkę, czeka na was również imponujący wybór ciekawych grafik. Wśród przedstawionych wzorów znajdziecie te całkiem tematyczne lub branżowe, ale także całkiem sporo grafik uniwersalnych. Pojęcie uniwersalności dotyczy oczywiście zastosowania, bo sam wybór dyplomów jest na tyle zróżnicowany pod kątem kolorystyki i stylów, że każdy z naszych klientów znajdzie tu coś odpowiedniego do swojego gustu i sytuacji.
Jeśli jednak żadna z naszych propozycji nie wpadnie ci w oko albo po prostu masz samodzielnie opracowaną koncepcję lub firmowy branding, nie ma problemu. Jesteśmy gotowi także na taki wariant. Możesz nam przesłać swoje pliki i zamówić dyplomy własnego projektu. Na naszej stronie znajdziesz taką funkcję, która przeprowadzi cię przez proces składania zamówienia krok po kroku. Sprawa jest bardzo prosta, w odpowiednim miejscu należy zapakować pliki ze swojego dysku i przesłać je do nas. Należy też wybrać wspomniane parametry dyplomu i wpisać treść. Można oczywiście zamówić także dyplomy bez treści, do późniejszego wypełniania odręcznego.
Podczas konstruowania zamówienia cały czas masz podgląd na cenę, która zmienia się na bieżąco, wraz z twoimi modyfikacjami. Wiele zależy też od ilości dyplomów, które chcesz zamówić. Jeśli decydujesz się wydruki własnego projektu lub masz wcześniej stworzony, firmowy branding, bez problemu wykonamy takie zamówienie. Pamiętaj jednak, że przesłany plik musi mieć dobrą rozdzielczość, inaczej wydruk nie będzie miał dobrej jakości. W wielu przypadkach służymy radą i próbujemy pomóc w poprawie jakości waszych grafik, ale w wielu przypadkach nic się nie da zrobić. Nie pomoże nasza wiedza ani nowoczesny sprzęt. Jeśli więc chcesz, aby twoje dyplomy według własnego projektu prezentowały się okazale, pamiętaj o dobrej rozdzielczości. O resztę zadbamy sami.