Druk Plakatów

ID: 5205994
Załaduj projekt
Projekt
Wybierz plik
Akceptowane formaty plików
  • Dokument Adobe Acrobat (*.pdf)Pobierz
  • Obraz Adobe Photoshop (*.psd)Pobierz
  • Bitmapa (*.bmp)
  • Grafika GIF(*.gif)
  • Grafika JPEG (*.jpg, *jpeg)
  • Grafika PNG (*.png)
  • Grafika TIF (*.tif, *tiff)
Twój projekt
Bezpieczny margines
Wszystko co znajduje się poza obszarem bezpiecznego marginesu może zostać obcięte
Przód
Tył
Dodaj tylną stronę
Cena netto: ---
Cena brutto: ---
W następnym kroku zostaniesz poproszony o szczegóły zamówienia
takie jak ilość i parametry wydruku
Blank
Wybierz
Nasza oferta plakatów jednostronnych jest bardzo obszerna. Dostępne są wzory graficzne w różnych stylach i kolorystykach. Mało tego, znajdziecie tu kilkanaście kategorii tematycznych, które zawierają plakaty o bardzo sugestywnym wyglądzie, wpisującym się w konkretną branżę. Dzięki temu łatwo można znaleźć grafikę w pełni obrazującą towar lub usługę, którą chcecie reklamować. Z naszego doświadczenia wynika, że nasza oferta spełnia wymagania większości klientów, niemniej wciąż staramy się ją powiększać i maksymalnie dostosowywać do panujących trendów w zakresie design materiałów reklamowych.
Grafikę wybraną spośród naszych szablonów możecie oczywiście wypełniać swoją treścią i wybierać format plakatu. Jeśli to jednak nie spełnia waszych wymagań w zakresie personalizowania materiałów reklamowych, możecie skorzystać z dodatkowej możliwości, jaką jest zamawianie plakatów jednostronnych swojego projektu. Jeśli masz swój branding firmowy, wystarczy przesłać do nas plik graficzny. Podobnie sprawa wygląda ze zdjęciami czy samodzielnie wykonanymi grafikami z użyciem specjalnych programów. Ważne jednak, aby plik był dobrej jakości, bo tylko tak zapewnicie sobie dobrą rozdzielczość wydruku. Często pomagamy w poprawie jakości, ponieważ chcemy, aby z naszej firmy wychodziły tylko doskonałe materiały drukowane. Jednak czasami jakość waszych plików nie pozwala na techniczne poprawki. Warto pamiętać, że plakat wykonany w słabej rozdzielczości zakłóca przekaz reklamowy i bardziej odstrasza niż przyciąga potencjalnych klientów.
Sam proces zamawiania takiego plakatu jest dość prosty. Wybierasz baner z napisem „załaduj własny projekt plakatu”. Dołączasz plik ze swoim projektem graficznym, zdjęciem lub firmowym brandingiem, następnie wpisujesz swoją treść z użyciem wybranego kroju czcionki. Wybierasz format i ilość plakatów, a następnie składasz zamówienie. Proste, prawda? Później my odbieramy zamówienie i drukujemy twoje materiały reklamowe. Gwarantujemy, że dzięki połączeniu naszego nowoczesnego parku maszyn i doświadczonych fachowców wydruki są zawsze wysokiej jakości.