Druk Plakatów

ID: 5202105
Załaduj projekt
  Projekt
  Wybierz plik
  Zalecane parametry pliku
  • Rozmiar:125 x 75 cm
  • Margines:5 cm
  • Rozdzielczość:150 DPI
  • Kolorystyka:CMYK
  Akceptowane formaty plików
  • Dokument Adobe Acrobat (*.pdf)
  • Grafika JPEG (*.jpg, *jpeg)
  • Grafika TIF (*.tif, *tiff)
  Twój projekt
  Bezpieczny margines
  Wszystko co znajduje się poza obszarem bezpiecznego marginesu może zostać obcięte
  Cena netto: ---
  Cena brutto: ---
  W następnym kroku zostaniesz poproszony o szczegóły zamówienia
  takie jak ilość i parametry wydruku
  Blank
  Wybierz
  Lubisz trzymać rękę na pulsie, mieć wszystko pod kontrolą. Inaczej nie byłbyś sobą! Nie wyobrażasz sobie, by ktoś za Ciebie wykonał jedną z bardziej istotnych spraw, bo wiesz, że tylko Ty zrobisz to w taki sposób, by być w pełni usatysfakcjonowanym z otrzymanych wyników. Jesteś w trakcie realizacji jednego w takich projektów. Sam wykonałeś własny projekt plakatu. Czas jednak zakończyć proces twórczy i zabrać się za wcielenie go w życie. Perfekcyjnie udało Ci się wyeksponować właściwe walory plakatu, widać, że rynek nie jest Ci obcy. Pozwól Nam zwieńczyć godziny trudu jaki zadałeś sobie na stworzenie owej reklamy i zleć nam  drukowanie plakatów. Wystarczy, że załadujesz własny projekt, a my poświęcimy mu należytą uwagę. Nie musisz martwić się załatwianiem formalności. Całą transakcję przeprowadzimy online. Siedząc wygodnie w domu, na każdym kroku realizacji zamówienia możesz kontaktować się z naszymi pracownikami, którzy zadbają o to, by cały proces realizacji przebiegał na tip-top. Dla nas plakat to nie tylko reklama - to Twój obraz, obraz Twojej firmy w oczach tysięcy przechodniów, którzy będą zwracać na niego uwagę za każdym razem, gdy przejdą się na spacer czy zakupy.
  Pokaż, że zależy Ci na powiększeniu zakresu działalności. Nie kryj się za konkurencją i walcz o miejsce w branży.
  Nie bój się Nam zaufać. Jesteśmy perfekcyjnymi profesjonalistami. Dla Nas dobrze wykonana praca, to taka, która przynosi efekty. Jeśli my spełnimy dobrze swój obowiązek, Ty również będziesz w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany.

  Druk plakatów zostanie wykonany zgodnie z Twoimi wytycznymi, w odpowiednim formacie, na wybranym przez Ciebie papierze. Pamiętaj o zamówieniu odpowiedniej ilości produktu. Cały nakład wyślemy pod podany w formularzu adres.
  Stwórz razem z nami zespół do zadań specjalnych, i podbij rynek! Pamiętaj, aby coś zyskać, trzeba zaryzykować. My dajemy 100% gwarancji na sukces. Nie bój się i zacznij działać, nim będzie za późno. Pokaż, że masz w sobie "to coś",stań do walki i wygraj ją z pasją w oku poprzez plakaty na zamówienie!!!