Druk Roll-up'ów

ID: 5136677
Załaduj projekt
Projekt
Wybierz plik
Zalecane parametry pliku
  • Rozmiar:85x200 cm
  • Margines:5 cm
  • Rozdzielczość:150 DPI
  • Kolorystyka:CMYK
Akceptowane formaty plików
  • Dokument Adobe Acrobat (*.pdf)
  • Grafika JPEG (*.jpg, *jpeg)
  • Grafika TIF (*.tif, *tiff)
Twój projekt
Bezpieczny margines
Wszystko co znajduje się poza obszarem bezpiecznego marginesu może zostać obcięte
Przód
Tył
Dodaj tylną stronę
Cena netto: ---
Cena brutto: ---
W następnym kroku zostaniesz poproszony o szczegóły zamówienia
takie jak ilość i parametry wydruku
Blank
Wybierz
Często bywa tak, że natłok obowiązków i zadań do wykonania przytłacza właściciela nie jednej firmy. W tym przypadku nie mówimy jednak o Tobie. Jesteś osobą, która nie boi się żadnego wyzwania. Nie ważne, czy podejmujesz się niewielkich zadań, czy też wykraczają one poza Twoje zawodowe predyspozycje. Masz głowę na karku i wiesz, co w życiu się liczy - to bardzo ważne! Twój ostatni projekt ma szansę na sukces! Podjąłeś się realizacji zadania niezwykłego - wykreowania własnej reklamy. Wybrałeś odpowiedni dla Ciebie rodzaj, pamiętałeś o zachowaniu harmonii i dystansu. Dobrze wcieliłeś się w rolę designera, jednak to najwłaściwszy moment, by zejść na ziemię i zacząć wcielać projekt w życie. Czas na drukowanie roll-upów. 
Masz dużo na głowie, już samo podjęcie się zaprojektowania reklamy było wyzwaniem. Pozwól, że w profesjonalny sposób zwieńczymy Twój trud i wydrukujemy roll-up. Jesteśmy profesjonalistami, każdy Klient jest dla nas najważniejszy. Nie bój się zatem podjąć kroków w celu zwieńczenia procesu twórczego. Wystarczy, że załadujesz swój projekt i zamówisz odpowiednią ilość egzemplarzy. Nie martw się na zapas. Jesteś dla nas wyjątkową personą i podejmiemy wszelkich starań, by sprostać każdym wymaganiom. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie bój się pytać – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na każdym etapie realizacji zamówienia będziesz informowany o podjętych krokach. Dzięki nam otrzymasz produkt o najwyższym standardzie jakości.  Zlecenie wydruku będzie jednym z kroków, których na pewno nie będziesz żałować. Zaskocz Konkurencję doskonałą reklamą. Roll-up w Twoim wykonaniu będzie wyglądał jak milion dolarów, a nasz druk roll-upów doda mu profesjonalnych kształtów. Nie przepłacaj, nie stój w kolejkach czekając na finalny efekt. Transakcja przeprowadzona online pozwoli Ci bez stresu i nerwów wykonać to, na co w realnym świecie potrzebowałbyś dużo wolnego czasu i mnóstwa energii.
Zagwarantuj sobie sukces i zacznij święcić triumf. Zamów odpowiednią ilość egzemplarzy i ciesz się doskonałą reklamą. Pokaż, kto rządzi na rynku. W końcu masz szansę stać się numerem jeden! To Twój sukces, dziękujemy, że możemy być jego częścią. Zapisz to sobie – roll-upy na zamówienie = zwycięstwo!