Druk Voucherów

ID: 5283539
Załaduj projekt
Przednia strona
Wybierz plik
Tylna strona
Wybierz plik
Akceptowane formaty plików
  • Dokument Adobe Acrobat (*.pdf)Pobierz
  • Obraz Adobe Photoshop (*.psd)Pobierz
  • Bitmapa (*.bmp)
  • Grafika GIF(*.gif)
  • Grafika JPEG (*.jpg, *jpeg)
  • Grafika PNG (*.png)
  • Grafika TIF (*.tif, *tiff)
Twój projekt
Bezpieczny margines
Wszystko co znajduje się poza obszarem bezpiecznego marginesu może zostać obcięte
Przód
Tył
Dodaj tylną stronę
Cena netto: ---
Cena brutto: ---
W następnym kroku zostaniesz poproszony o szczegóły zamówienia
takie jak ilość i parametry wydruku
Blank
Wybierz
Opracowując naszą ofertę w zakresie voucherów dla klientów i kontrahentów, staraliśmy się dopasować ją tak, aby każdy z was znalazł tu dla siebie odpowiedni wariant. Można więc zamówić kupony podarunkowe wybierając jedną z proponowanych przez nas grafik. Dostępne są modne, nowoczesne wersje w różnych stylach, które albo wskazują na konkretną branżę albo są na tyle uniwersalne, że można je dopasować do różnych obszarów działania. Co ciekawe, u nas możecie zamawiać przeróżne materiały reklamowe, od małej wizytówki, poprzez kupony podarunkowe, do roll-upów, a to wszystko w jednakowej szacie graficznej. Tak oto powstanie coś na kształt spójnej wizualizacji reklamowej dla waszej firmy, ale bez dużych wydatków poniesionych na projekt wykonany przez agencję reklamową.
Wiadomo jednak, że wielu naszych klientów ma już własne grafiki. Czasami są to wzory skomponowane własnoręcznie przy użyciu dostępnych programów graficznych, a czasami to wręcz profesjonalny branding firmowy, do którego posiadacie pełne prawa. Niezależnie od opcji, możecie do nas przesłać swoją grafikę. Najważniejsze jednak, aby pliki miały dobrą rozdzielczość, w przeciwnym razie nie będziemy mogli zrealizować takiego zamówienia, ponieważ dbamy o wysoką jakość produkowanych materiałów. Ten poziom usługi zapewnia nowoczesny sprzęt, ale ze słanej jakości pliku nie zdołamy wyczarować pięknych, wpadających w oko wydruków reklamowych.
Aby zamówić vouchery swojego projektu, wystarczy wykonać kilka prostych czynności na naszej stronie. Na początek skorzystaj z przycisku „załaduj własny projekt”, potem wybierz parametry takie jak format i położenie. Następnie pobierz pliki graficzne ze swojego dysku. Pamiętaj przy tym, że masz do dyspozycji dwie strony karnetu, dobrze je wykorzystaj. Przez cały czas twoje działania będą widoczne na podglądzie kreatora. Dzięki temu można na bieżąco weryfikować przyszły wygląd kuponów i wprowadzić zmiany. Widoczna jest także wycena, która zmienia się w zależności od wybranych parametrów zamówienia i pozwala tym samym na idealne dopasowanie zamówienia także pod kątem możliwości finansowych.