Dyplomy online Strona 2

Pokaż:

GRUPA BIEDRONKI GÓRĄ

Tak, nie da się nie zauważyć, że to dyplom idealny dla każdej grupy przedszkolnej o nazwie Biedronki. Pewnie w wielu przedszkolach można taką nazwę spotkać. Ale to oczywiście nie znaczy, że ma tylko takie zastosowanie. Tak naprawdę ta wesoła grafika może być wykorzystana jako nagroda w każdym przedszkolnym konkursie albo jako dyplom wręczany na zakończenie edukacji przedszkolnej każdemu starszakowi. Jest wiosenna, radosna i bardzo kolorowa czyli ma wszystkie cechy, aby podbijać serca dzieciaków, a także niektórych dorosłych.

SZEROKI UŚMIECH PROSZĘ

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć szablonów graficznych na dyplomy dla naszych dzielnych milusińskich. Kiedy biorą udział w różnych konkursach, starają się z całych sił wypaść jak najlepiej. I kiedy dostają wyróżnienie i dyplom, skaczą z radości, a rodzice pękają z dumy. My natomiast dbamy o to, żeby dylom wręczany przedszkolakowi był ładny i wywoływał szerokie uśmiechy. Po za tym pragniemy, żeby nasza zabawna grafika zdobiła potem długi czas ścianę w pokoju małego zdobywcy. Dlatego nasze dyplomy dla dzieci są po prostu śliczne.

POWAŻNY UCZEŃ I STUDENT

Młodzież, która jest nadal w podstawówce, ale już w klasach końcowych, trudno już traktować jak typowe dzieci. To już inny etap rozwoju, inny sposób bycia a także inna wiedza i jej świadomość. Dlatego, oprócz wielobarwnych grafik na dyplomy dla mniejszych dzieciaków, zadbaliśmy także o właściwą oprawę graficzną konkursów, w których udział bierze młodzież. Dyplom za wyjątkowe osiągnięcia w nauce ma dostojny, nieco urzędowy styl, co nadaje nagrodzie właściwą rangę i powagę. Klasyczne ornamenty ozdobne i eleganckie kolory tworzą odpowiedni klimat.

NAGRODA DLA AMBITNEGO UCZNIA

Uczniowie, którzy chętnie uczą się na lekcjach i sami dodatkowo rozwijają swoje umiejętności to chyba marzenie każdego nauczyciela. Jeśli masz okazję uczyć takie dzieciaki i organizujesz im przeróżne konkursy klasowe, które pokazują ich stopień wiedzy oraz wyłaniają najlepszych, to z pewnością musisz mieć w swojej szufladzie dyplomy na każdą okoliczność, aby móc nagrodzić zwycięzców. Mamy dla ciebie szkolną grafikę czyli szablon dyplomu, który pasuje do wielu dziedzin i jest bardzo efektowny. Odpowiednia dla młodszych klas podstawówki.

SZKOLNE KLIMATY

Zastanawialiśmy się, jak stworzyć fajną grafikę, która sprawi, że powstanie efektowny dyplom dla ucznia za jakiekolwiek osiągnięcia związane z przedmiotami szkolnymi. Wpadliśmy więc na myśl, że najlepiej będzie wykorzystać elementy prawdziwego życia szkolnego. Tłem stała się kartka w kratkę, a dekoracją wielki bałagan pełen przyborów szkolnych i innych detali, które kojarzą się życiem ucznia. Jeśli uważasz, że powstał ciekawy dyplom, który z chęcią wręczysz swoim zdolnym uczniom, zapraszamy do zamówienia wydruków online.

ARTYSTYCZNY KONKURS

Kolorowe szkolne życie obfituje w różnego rodzaju wydarzenia. Są zawody sportowe, ale odbywają się tutaj również inne, ciekawe konkurencje tematyczne. Dzieciaki chyba najbardziej lubią te artystyczne, bo można wykazać się kreatywnością i polotem. Na takie okazje przygotowaliśmy dla was grafikę na dyplom, którym można wynagrodzić małego albo nieco starszego artystę. Wzór doskonale sprawdzi się w szkole, ale również na obozach i koloniach albo w świetlicach, które poza szkołą rozwijają dzieciaki i młodzież w artystycznym kierunku.

MODNY, STYLOWY DYPLOM DLA UCZNIA

Dyplom jest rodzajem nagrody, która być może nie niesie za sobą korzyści wymiernych, materialnych, ale z pewnością daje mnóstwo satysfakcji. Uczniowie, którzy stają do jakichkolwiek rywalizacji i zdobywają najlepsze wyniki z pewnością zasługują na taką chwilę chwały i dumy, kiedy dostają dyplom. Mamy w swojej ofercie oczywiście różne grafiki tematyczne i uniwersalne, które mają odmienne style. Tutaj prezentujemy wzór, który zdecydowanie pasuje do konkursów przedmiotowych rozgrywanych w starszych klasach. Grafika wytworna i uroczysta.

GRANAT I TRADYCYJNE ORNAMENTY

Kolor granatowy zawsze sprawdza się w grafikach okazjonalnych, którym stawia się duże wymagania. Tak jest w przypadku dyplomów, które bardzo często wręczane są w dość prestiżowych okolicznościach i koniecznie muszą prezentować wysoki poziom elegancji. W tym wzorze postawiliśmy więc na granatowe tło z delikatnym deseniem, a dla podbicia efektu dodaliśmy tradycyjne ornamenty. Są wykonane w kontrastującym beżu i prezentują się na tym tle bardzo wytwornie. Białe pole tekstowe tym razem oddzieliliśmy od nazwy wydruku, ale nadal jest ono bardzo obszerne.

NOWOCZESNA UKŁADANKA

Zwykłe, białe dyplomy przeważnie wkładacie w dodatkową, ozdobną teczkę z nacięciami i w kontrastującym kolorze. Wtedy lepiej się prezentuje, bo zyskuje coś na kształt oprawy. To jednak wymaga zakupienia nie tylko dyplomów, ale także specjalnych teczek. My mamy dla was wzór, który imituje obecność takiej oprawy. Piękne panele graficzne w najmodniejszych barwach zostały tak ułożone, żeby tworzyć dla białego pola tekstowego właśnie taką oprawę. Ornamenty ozdobne na granatowym polu dodają grafice eleganckiego i prestiżowego charakteru.

MONOCHROMATYCZNA ELEGANCJA

Monochromatyczne grafiki na wydrukach okazjonalnych to ostatnio jeden z popularniejszych trendów. W naszej ofercie szablonów graficznych na dyplomy okolicznościowe nie mogło więc zabraknąć wzoru, który zdobi tylko biel i czerń. Wyposażyliśmy go w duże pole tekstowe, gdzie można wygodnie wpisać całkiem dużą dawkę tekstu aby opisać wydarzenie. A wokół zamieściliśmy w niesymetrycznym ułożeniu dekoracyjne panele w dwóch wariantach. Jeden z nich zdobią dyskretne i bardzo eleganckie ornamenty, dzięki którym dyplom stał się bardzo wytworny.

POSTAW NA POŁYSKUJĄCE WSTĘGI

Butelkowa zieleń z animowanym połyskiem, dodatek czarnych detali z dyskretnym deseniem, a pośrodku białe pole tekstowe. Elementy dekoracyjne ułożone zostały w taki sposób, żeby pole z tekstem wyglądało jak włożone do ozdobnego etui. Dekoracyjne detale przysłaniają niewielką część białego pola, więc jest wystarczająco dużo miejsca na opisanie wydarzenia, którego finałem jest wręczenie dyplomu. Całość prezentuje się bardzo elegancko i prestiżowo, dzięki czemu taki dyplom może być wręczany nawet przy bardzo uroczystych i ważnych okazjach.

NIESYMETRYCZNA, CIEKAWA OPRAWA

Nie sposób wyliczyć możliwości i okazji, kiedy to wydarzenie kończy się werdyktem i należy uczestnikom wręczyć dyplom. Dlatego dostrzegliśmy potrzebę stworzenia grafik uniwersalnych, które sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach. Tu przedstawiamy wersję elegancką, ale też wyjątkowo ciekawą. Postawiliśmy na klimatyczny granat przetykany delikatnym, złotym deseniem. Pole tekstowe natomiast ma kształt niesymetrycznej łezki, co całości nadaje ciekawego stylu i atrakcyjnego wyglądu. Ta niebanalna grafika może zdobić nawet elegancki gabinet.

TRADYCYJNA GRAFIKA Z ORNAMENTAMI

Obejrzałeś parę naszych nowoczesnych wzorów graficzny na dyplom i okazało się, że żaden z nich nie pasuje do wydarzenia, które organizujesz. Nie szkodzi. Nie tylko nowoczesność jest w modzie, klasyka wciąż trzyma się mocno i jest bardzo popularna, zwłaszcza w zakresie ozdobnych wydruków okazjonalnych, do których należą także dyplomy. My mamy dla ciebie wzór z klasycznymi ornamentami, jakie przez wieki uświetniały wszelkie uroczyste pisma i korespondencję. Natomiast szare tło to lekkie nawiązanie do panującej obecnie mody.

MODNA GEOMETRIA W BŁĘKITACH

Kiedy tworzymy dla was kolejne grafiki na dyplomy uniwersalne, zawsze zastanawiamy się do jakiej okazji mogą pasować konkretne wzory. Ten na przykład może uświetnić prawie każdą okazję, ale naszym zdaniem będzie dobrze pasował i do sportów zimowych i do wydarzeń w branżach związanych z wodą, klimatyzacją, energią odnawialną itd. Albo w lotnictwie sportowym czy żeglarstwie. To już spory zakres, a mamy świadomość, że nasi klienci są bardzo kreatywni i z pewnością użyją tej przestrzennej grafiki przy wielu innych okazjach.

POŁĄCZENIE GODNE NAJWYŻSZYCH ZASZCZYTÓW

Wszędzie tam, gdzie mają miejsce bardziej formalne albo nawet urzędowe okazje, które skutkują wręczaniem dyplomów, proponujemy użycie tego szablonu graficznego. Utrzymany w kolorystyce bardzo oficjalnej, żeby nie powiedzieć państwowej. Białe pole tekstowe w czerwonej ramce prezentuje się bardzo wytwornie, a całość uzupełniają i ładnie podkreślają imitacje wstążek dekoracyjnych. Gwarantujemy, że taki dylom sprawdzi się podczas najbardziej prestiżowych wydarzeń i uroczystości, nawet na najwyższym szczeblu.

GRAFIKA, KTÓRA ZAPADA W PAMIĘĆ

Dyplom uznania powinien pasować do konkretnej sytuacji. Nie musi być typowo tematyczny, bo przecież nie zawsze jest to konieczne, ale zdecydowanie powinien oddawać styl i charakter wydarzenia bądź procesu, którego koniec zamierzacie uczcić uroczystym wręczeniem dyplomów. W naszej ofercie znajdziecie różnorodne wzory, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Tu prezentujemy bardzo wyrazistą grafikę złożoną z geometrycznych detali. Kolorystyka to jedno z modniejszych obecnie połączeń, która z pewności pasuje do bardziej energetycznych wydarzeń.

Z DODATKIEM MODNEJ LIMONKI

W naszej ofercie grafik na dyplomy zadbaliśmy o odpowiedni wybór wzorów uniwersalnych. Trudno zliczyć ilość okazji, które wieńczy wręczanie dyplomów, a tym samy trudno wymyślić specjalną grafikę na każde takie wydarzenie. Dlatego między innymi prezentujemy wam tą efektowną wersję dyplomu z dodatkiem bardzo modnej ostatnio limonki połączonej w równie modną szarością. Skośne detale na dole wydruku tworzą wrażenie obwoluty, dzięki czemu nie ma konieczności kupowania dodatkowo teczki ozdobnej na dyplom.

PAZNOKCIE KLIENTEK SĄ W DOBRYCH RĘKACH

Stylizacja paznokci stała się jakiś czas temu bardzo popularna i dzisiaj całe rzesze kobiet pragną mieć zadbane ręce oraz piękny manicure. Dlatego też wciąż rośnie zapotrzebowanie na specjalistki w tym temacie i w wielu miejscach odbywają się stosowne kursy. Jeśli jesteś organizatorem jednego z nich, musisz zadbać o efekt końcowy, czyli ładny dyplom, który wręczysz swoim absolwentkom na koniec. Proponujemy tą efektowną grafikę, która potem będzie z powodzeniem zdobić kolejne profesjonalne salony stylizacji paznokci.

UNIWERSALNY I STYLOWY DYPLOM

Kursów zawodowych z zakresu szeroko pojętej tematyki spa&beauty jest cała masa, dlatego trudno do każdej okazji zaproponować grafikę na dyplom, która byłaby całkowicie dedykowana zakresowi szkolenia. Wobec tego przedstawiamy wam uniwersalny szablon na dyplom ukończenia kursu. Stawiamy na modne kolory, bo branża dbająca o kobiecą urodę zna się na trendach jak żadna inna. Postawiliśmy także na różowe detale dekoracyjne. Może nieco nieśmiało i na wyrost, ale przecież panie szkolące się w tym zakresie są w zdecydowanej przewadze.

MAKIJAŻ JEST JUŻ BEZ TAJEMNIC

Jedne dziewczyny chodzą na kurs makijażu jedynie hobbystycznie, żeby potem móc upiększać swój wygląd w umiejętny i gustowny sposób. Inne z kolei traktują sprawę diabelnie poważnie, ponieważ zamierzają wykonywać makijaż swoim późniejszym klientkom, a więc w pełni zawodowo. Ale niezależnie od motywu każda z nich powinna wyjść z kursu z wiedzą, nowymi umiejętnościami oraz profesjonalnie wyglądającym dyplomem, np. takim, jak ten. Nasza grafika odnosi się do makijażowych akcesoriów, a przy okazji jest bardzo kolorowa i efektowna.

O WIZAŻU WIECIE WSZYSTKO

Organizujesz kurs stylizacji lub inaczej wizażu, ale nie masz jeszcze odpowiednio wyglądających dyplomów dla uczestniczek. Nie martw się, mamy sporo wzorów dla branży spa&beauty. To między innymi ta efektowna grafika, której tło stanowią przeróżne piękne twarze kobiet, podkreślone fachowym makijażem i różnymi zabiegami upiększającymi. Fotki przedziela pole tekstowe w modnym odcieniu brudnego różu, co nadaje całej grafice designerskiego wyglądu w najnowszych trendach. Wiemy, że to ważne, szczególnie w dziedzinie stylizacji.

DYPLOM PIĘKNY JAK FACHOWE MAKIJAŻE

Kiedy tworzymy jakiekolwiek szablony graficzne na dyplomy, które uświetnią potem ukończenie kursu z zakresu świadczenia usług dla kobiet, wiemy, że muszą mieć określony styl. Muszą być maksymalnie kobiece, utrzymane w modnych trendach kolorystycznych i prezentować się po prostu pięknie. Przedstawiona przez nas grafika ma te wszystkie cechy, bo tworząc dla was propozycje graficzne pamiętamy, że później ów dyplom zawiśnie na ścianie salonu. Będzie jednocześnie dowodem umiejętności fachowych i wizytówką kosmetyczki.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: