Serie

Zaufanie w odcieniach szarości i błękitu

Komplet druków reklamowych akcentujących to, co najistotniejsze – informację. Wybór oszczędnej formy dla branży RTV i AGD jest działaniem przemyślanym. W przypadku tego projektu mamy pewność, że klient skupi się na treści i zapamięta to, co dla reklamodawcy najważniejsze: nazwę firmy, jej ofertę i dane kontaktowe.

WIZYTÓWKI

ULOTKI

ULOTKI

ULOTKI

BANERY

PLAKATY WIELKOFORMATOWE

Ciepło, miło, smacznie i pozytywnie

Wyjątkowa, uniwersalna seria druków reklamowych. Zaprojektowana z myślą o sklepach ze sprzętem RTV i AGD, ale dzięki pozytywnej kolorystyce (żółty, biały) i grafice (ilustracja tostera z kanapką) może również znaleźć zastosowanie w gastronomii, do promowania lokali mających w swej ofercie poranne śniadania.

WIZYTÓWKI

ULOTKI

ULOTKI

ULOTKI

BANERY

PLAKATY WIELKOFORMATOWE

Cel: przekazać pełną informację

Koherentna grupa druków reklamowych dedykowanych branży AGD i RTV. Projekty składające się na tę serię wyróżniają się stonowaną, elegancką, biało-szarą kolorystyką oraz ilustracją pralki. Z serii mogą korzystać zarówno sklepy, jak i komisy oferujące sprzęt RTV i AGD. Bez wątpienia projekty mogą zostać wykorzystane również przez firmy zajmujące się naprawą tych urządzeń.

WIZYTÓWKI

ULOTKI

ULOTKI

ULOTKI

BANERY

PLAKATY WIELKOFORMATOWE

Kolory, których nie można przeoczyć

Komplet druków reklamowych adresowanych do szeroko rozumianej branży RTV i AGD. Motywem rozpoznawczym, a zarazem główną zaletą całej serii jest kolor, który zwraca uwagę i wyróżnia te reklamy spośród innych. Z projektów należących do tego zbioru mogą korzystać zarówno sklepy ze sprzętem, jak i firmy zajmujące się naprawą urządzeń RTV i AGD.

WIZYTÓWKI

ULOTKI

ULOTKI

ULOTKI

BANERY

PLAKATY WIELKOFORMATOWE

Ceglany fundament promocji

Komplet materiałów reklamowych przeznaczonych do promocji firm z szeroko rozumianej branży budowlanej. W skład spójnej serii wchodzą: tablice reklamowe, roll-up’y, plakaty, banery, trzy rodzaje ulotek oraz wizytówki. Seria wyróżnia się kolorystyką oraz grafiką (czerwona cegła na białym tle). Z projektów składających się na tę kolekcję mogą korzystać zarówno sklepy i hurtownie sprzedające materiały budowlane, jak i firmy świadczące usługi remontowe i budowlane.

WIZYTÓWKI

ULOTKI

ULOTKI

ULOTKI

BANERY

Przejrzysta forma i esencja treści, Sprzedaż, Materiały Budowlane - Banery Netprint
2 kolory do wyboru

ROLL-UP

Sielankowy domek na jasnym tle

Druki reklamowe, które tworzą tę serię łączy jasne tło i grafika – wiejski domek, stojący na zielonej trawce, za nim, w tle widać słońce. Ze względu na ilustrację, materiały z tej grupy sprawdzają się w promocji zarówno gospodarstw agroturystycznych, jak i sklepów ze zdrową żywnością, czy z produktami ekologicznymi.

WIZYTÓWKI

ULOTKI

ULOTKI

ULOTKI

BANERY

PLAKATY WIELKOFORMATOWE

Muzyka, która wciąż brzmi w uszach

Grupa druków reklamowych dedykowanych firmom i freelancerom świadczącym usługi związane z muzyką. Z projektów wchodzących w skład serii mogą skorzystać zarówno wodzireje, DJe i orkiestry weselne, jak i szkoły nauki tańca, czy osoby dające prywatne lekcje muzyki. Druki nadają się również do promocji sklepów muzycznych.

WIZYTÓWKI

ULOTKI

ULOTKI

ULOTKI

BANERY

PLAKATY WIELKOFORMATOWE

Mały, wesoły fotograf

Wejdź w życie biznesu z uśmiechem na twarzy. Przyjemna seria produktów reklamowych z podobizną małego fotografa zachęci każdego do skorzystania z Twojej oferty. Rozwijaj swoją pasję z radością dziecka i pokaż potencjalnym klientom swój entuzjazm. Przyjemna dla oka kolorystyka przykuje uwagę nie tylko starszych lecz także młodych klientów.

WIZYTÓWKI

ULOTKI

ULOTKI

ULOTKI