Serie

Kolory, których nie można przeoczyć

Komplet druków reklamowych adresowanych do szeroko rozumianej branży RTV i AGD. Motywem rozpoznawczym, a zarazem główną zaletą całej serii jest kolor, który zwraca uwagę i wyróżnia te reklamy spośród innych. Z projektów należących do tego zbioru mogą korzystać zarówno sklepy ze sprzętem, jak i firmy zajmujące się naprawą urządzeń RTV i AGD.

WIZYTÓWKI

ULOTKI

ULOTKI

ULOTKI

BANERY

PLAKATY WIELKOFORMATOWE

Ceglany fundament promocji

Komplet materiałów reklamowych przeznaczonych do promocji firm z szeroko rozumianej branży budowlanej. W skład spójnej serii wchodzą: tablice reklamowe, roll-up’y, plakaty, banery, trzy rodzaje ulotek oraz wizytówki. Seria wyróżnia się kolorystyką oraz grafiką (czerwona cegła na białym tle). Z projektów składających się na tę kolekcję mogą korzystać zarówno sklepy i hurtownie sprzedające materiały budowlane, jak i firmy świadczące usługi remontowe i budowlane.

WIZYTÓWKI

ULOTKI

ULOTKI

ULOTKI

BANERY

Przejrzysta forma i esencja treści, Sprzedaż, Materiały Budowlane - Banery Netprint
2 kolory do wyboru

ROLL-UP

Sielankowy domek na jasnym tle

Druki reklamowe, które tworzą tę serię łączy jasne tło i grafika – wiejski domek, stojący na zielonej trawce, za nim, w tle widać słońce. Ze względu na ilustrację, materiały z tej grupy sprawdzają się w promocji zarówno gospodarstw agroturystycznych, jak i sklepów ze zdrową żywnością, czy z produktami ekologicznymi.

WIZYTÓWKI

ULOTKI

ULOTKI

ULOTKI

BANERY

PLAKATY WIELKOFORMATOWE

Muzyka, która wciąż brzmi w uszach

Grupa druków reklamowych dedykowanych firmom i freelancerom świadczącym usługi związane z muzyką. Z projektów wchodzących w skład serii mogą skorzystać zarówno wodzireje, DJe i orkiestry weselne, jak i szkoły nauki tańca, czy osoby dające prywatne lekcje muzyki. Druki nadają się również do promocji sklepów muzycznych.

WIZYTÓWKI

ULOTKI

ULOTKI

ULOTKI

BANERY

PLAKATY WIELKOFORMATOWE

ROLL-UP

Mały, wesoły fotograf

Wejdź w życie biznesu z uśmiechem na twarzy. Przyjemna seria produktów reklamowych z podobizną małego fotografa zachęci każdego do skorzystania z Twojej oferty. Rozwijaj swoją pasję z radością dziecka i pokaż potencjalnym klientom swój entuzjazm. Przyjemna dla oka kolorystyka przykuje uwagę nie tylko starszych lecz także młodych klientów.

WIZYTÓWKI

ULOTKI

ULOTKI

ULOTKI