Vouchery - Zdrowie i uroda

Grupa grafik temacie „zdrowie i uroda” była niezbędna w naszej ofercie voucherów na zamówienie. Dlaczego? Bo to jedna z najczęściej przeszukiwanych kategorii.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Wręczanie voucherów dla klientów lub kontrahentów to częsta praktyka. To także popularny element każdej dopracowanej strategii marketingowej. Ale chyba najczęściej wręczacie takie miłe kupony w branżach, które wpisują się w kategorię „zdrowie i uroda”. Voucher podarunkowy idealnie wpisuje się w usługi tego typu. Powinien jednak mieć tematyczny wygląd, który od razu będzie zapowiedzią poprawy zdrowia i zyskania olśniewającego wyglądu. Mamy dla was wiele zachęcających wzorów z pozytywnym przekazem.
Czytaj więcej
Pokaż:

EFEKTYWNA GRAFIKA ROBIĄCA WRAŻENIE

Niektóre vouchery w branży beauty wręczają same salony, które chcą promować swoją działalność albo docenić stałych klientów. Inne mają rolę karty podarunkowej, którą klientki wręczają innym osobom i tak też powiększa się klientela. Ale niezależnie od rodzaju vouchera, powinien on mieć zawsze jedną zaletę. Koniecznie musi wyglądać atrakcyjnie i wytwornie, żeby adresat prezentu czuł radość i chciał skorzystać z zaoferowanych usług. Nasz voucher spełnia te kryteria i buduje elegancki wizerunek twojego salonu.

VOUCHER DLA DBAJĄCYCH O URODĘ

Voucher podarunkowy to miła forma obdarowywania stałych lub przyszłych klientów i doskonała forma promocji firmy. I chyba branża beauty wykorzystuje tą możliwość najczęściej. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć pięknie zaprojektowanego vouchera, który mogą wykorzystywać salony kosmetyczne, fryzjerskie i spa. Elegancki wygląd i wizerunek modelki zachęca do odwiedzin, całość wygląda prestiżowo i z pewnością buduje pozytywny wizerunek firmy.

ZAPOWIEDŹ PIĘKNEGO WYGLĄDU

Planujesz ruszyć z akcją promocyjną i chcesz wręczać potencjalnym klientkom darmowe vouchery na usługi. To świetny pomysł, żeby przyciągnąć nowe osoby do swojego salonu albo docenić stałe bywalczynie. Warto jednak zadbać o jego elegancki wygląd, tak jak w przypadku każdego innego prezentu. Nasza propozycja to bardzo kobiece ujęcie modelki z lilią na białym tle. Grafikę podkreślają pola tekstowe w kolorze brudnego różu. Całość bardzo elegancka, co podkreśla prestiżowy charakter prezentu i twojego salonu.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: