Vouchery - Zdrowie i uroda

Grupa grafik temacie „zdrowie i uroda” była niezbędna w naszej ofercie voucherów na zamówienie. Dlaczego? Bo to jedna z najczęściej przeszukiwanych kategorii.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Wręczanie voucherów dla klientów lub kontrahentów to częsta praktyka. To także popularny element każdej dopracowanej strategii marketingowej. Ale chyba najczęściej wręczacie takie miłe kupony w branżach, które wpisują się w kategorię „zdrowie i uroda”. Voucher podarunkowy idealnie wpisuje się w usługi tego typu. Powinien jednak mieć tematyczny wygląd, który od razu będzie zapowiedzią poprawy zdrowia i zyskania olśniewającego wyglądu. Mamy dla was wiele zachęcających wzorów z pozytywnym przekazem.
Czytaj więcej
Pokaż:

PREZENT TRAFIONY W PUNKT

Wręczanie podarunkowych karnetów swoim stałym oraz potencjalnym klientkom to doskonały pomysł na promocję salonu. Voucher ze zniżką lub uprawniający do odbioru jakiegoś gratisu zawsze wywołuje pozytywne wrażenia, dlatego też warto go połączyć z reklamą. To spowoduje, że klientki będą dobrze kojarzyć twoją markę i chętnie skorzystają z usług ponownie. Zaprojektowaliśmy więc dla ciebie karnet o eleganckim, zachęcającym wyglądzie. Sprawia wrażenie prestiżowej reklamy, a to zawsze przyciąga uwagę. Dodatkowo znajdziesz tam sporo miejsca, aby nie tylko opisać podarunek, ale także zamieścić swoje logo oraz np. wpisać hasło reklamowe.

REKLAMA I PREZENT W JEDNYM

Jeśli chcesz uruchomić promocję swoich usług za pomocą rabatów lub gratisów dla potencjalnych klientek, podpowiadamy jak to zrobić. Obmyśl i skalkuluj podarunki, które chcesz wręczać, a następnie zainwestuj w eleganckie vouchery z tą grafiką. Po pierwsze, prezent powinien mieć zawsze ładną oprawę, a ten wzór to zapewnia. Po drugie, to doskonała okazja, żeby w akcję promocyjną wpleść reklamę i utrwalanie swojej marki wśród konsumentek. Takie połączenie to sprytne budowanie dobrych skojarzeń, zaufania do marki oraz pobudzanie chęci do kolejnych wizyt w salonie. Wręczanie stylowego vouchera pozwoli ci zdobyć serca klientek.

OBIETNICA POZYTYWNYCH ZMIAN

Wciąż przekonujesz wszystkich do spożywania owoców i warzyw, które zapewniają witalność, dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę. Ale czy pamiętasz o tym, że mają one dodatkowo niezwykłą moc przykuwania uwagi i wytwarzania klimatu pełnego pozytywnej energii. To naturalny ładunek, który można wykorzystać do stworzenia doskonałej akcji promującej twój gabinet i jednocześnie zdrowy tryb życia. Tak wyglądający voucher jest ewidentną obietnicą pozytywnych zmian w życiu i zdecydowanie buduje zaufanie do twojej wiedzy oraz promuje ofertę.

ZAPRASZAJ STYLOWO

Powiększanie swojej klienteli to żmudna praca, która nigdy się nie kończy, dlatego musisz zadbać o dobre narzędzia do jej wykonywania, które ułatwią ci zadanie. Voucher podarunkowy z naszą grafiką reklamową to doskonały pomysł, ponieważ będzie promował twoją markę, a jednocześnie w miły sposób zachęcał nowe klientki do kontaktu i wypróbowania twoich umiejętności. Grafika prezentuje się bardzo stylowo, modnie i efektownie. Widać, na co zwracasz uwagę i na jakim przekazie ci zależy. Tak wyglądający prezent zawsze zostanie miło przyjęty.

STYLOWY PODARUNEK

Promowanie swoich usług może mieć różne formy. Można postawić wyłącznie na skuteczną reklamę albo zachęcać potencjalne klientki promocjami, rabatami, bonusami itd. Można także to wszystko połączyć i zastosować voucher naszego pomysłu. To połączenie reklamy i gustownie podanego prezentu na zachętę. Kupon prezentuje się stylowo, a dzięki temu od razu buduje wizerunek salonu na poziomie. Sam bon zawsze jest miłą i skuteczną zachętą, więc może stać się dobrym początkiem waszej wspólnej drogi do urodowych metamorfoz.

WIĘCEJ ZACHĘT NIE TRZEBA

Kiedy chcesz promować swoje usługi za pomocą voucherów dla klientów, musisz pamiętać, że najważniejsze to ich zachęcić do wizyty. Oczywiście, najważniejsze będzie to, co zawiera sam karnet czyli korzyść, bo konsumenci to lubią. Ale bardzo ważną sprawą jest również wygląd vouchera, który będzie jednocześnie waszą reklamą. To także podarunek, więc powinien się dobrze prezentować. Nasza grafika nada mu stylu przyjemnego w odbiorze i wygeneruje zainteresowanie u konsumenta, a to już spory sukces pośród natłoku różnych informacji.

SKUTECZNIE ZACHĘCAJ KLIENTKI

Jedną z metod na przyciągnięcie nowych klientek albo zachęcenie obecnych do lojalności są wszelkiego rodzaju vouchery na określone kwoty albo konkretne usługi. Jednakże taki bon podarunkowy to także pewna forma reklamy, więc musisz zadbać o jego wygląd. Proponujemy ci grafikę, która wpisuje się w twój profil działania, a do tego wygląda bardzo efektownie i zachęcająco. Prezent wręczony w takiej formie na pewno zrobi większe wrażenie i zdecydowanie wpłynie na budowę pozytywnego wizerunku twojego salonu.

ZACHĘCAJĄCO I KUSZĄCO

Połączenie reklamy i zachęcających benefitów może przybierać różne formy, ale w twojej branży najlepiej sprawdzi się chyba voucher. Z jego pomocą możesz zaproponować jakieś gratisowe usługi albo formę prezentu dla kogoś. Ale uwaga, taki voucher musi dobrze wyglądać, jak każdy prezent, a przy okazji powinien promować logo albo nazwę salonu. Nasza grafika pozwala na takie połączenie, dzięki czemu można go śmiało włączyć do swojej kampanii promocyjnej. Będzie doskonale wpływać na budowę dobrego wizerunku salonu.

ZAPOWIEDŹ WYGLĄDU GLAMOUR

Jeśli chodzi o wręczanie voucherów na swoje usługi, to jednak salon wizażu musi się wspiąć na wyżyny estetyki. Tu konieczne jest zapewnienie, że znacie się na modzie jak mało kto, że umiecie wypracować piękny wygląd klientki zgodny z jej urodą oraz że zapewniacie pełny profesjonalizm i wyczucie. Nasza propozycja graficzna zapewnia takie odczucia, jest jednocześnie bardzo kobieca i nowoczesna, a to oznacza, że voucher jest przepustką do naprawdę ciekawej i wyjątkowej metamorfozy. Po takim początku, każda klientka wróci do was nie jeden raz.

GUSTOWNY I SUGESTYWNY PREZENT

Czasami salon fryzjerski musi sięgnąć do kieszeni nieco głębiej, żeby skutecznie przyciągnąć nowych klientów i w dłuższej perspektywie zacząć zarabiać więcej. W takim przypadku warto zdecydować się na promocyjne vouchery ze zniżkami albo wręcz darmowymi usługami, żeby zaprezentować swoje umiejętności. Sam voucher musi mieć szykowny i prestiżowy wygląd, dlatego zwracamy twoją uwagę na tą efektowną grafikę. Obdarowana osoba poczuje się wyróżniona i twoja promocja może zaowocować kolejnym lojalnym klientem.

JAK PREZENT, TO TYLKO WYMOWNY

Jednym ze skuteczniejszych sposobów na wypromowanie usług jest z pewnością voucher. Można zaproponować z jego użyciem jakieś ciekawe zniżki, obsługę ze specjalnymi atrakcjami, gratisy, darmową pierwszą wizytę itd. Ale uwaga, taki voucher podarunkowy to także doskonała okazja do reklamowania twojego gabinetu i utrwalania jego oprawy graficznej w otoczeniu. Obdarowany już zawsze ją skojarzy, ale jest szansa, że taki prezent pokaże członkom rodziny lub znajomym. I tak, małymi kroczkami zbudujesz swoją markę i przyciągniesz klientów.

JAK ZAPROSIĆ DO ZMIAN? WŁAŚNIE TAK!

Kiedy wręczasz komuś prezent chcesz, żeby zrobił duże, ale pozytywne wrażenie. Miło ci, kiedy obdarowany się uśmiecha, a potem z chęcią z niego korzysta. Podobnie jest z voucherem promocyjnym, przy czym tutaj prezent nie jest bezinteresowny, bo ma w efekcie zwiększyć zyski twojej firmy. Jeśli więc chcesz w ten sposób przyciągnąć damską część klienteli do swojej siłowni, proponujemy naszą ciekawą grafikę. Wygląda zachęcająco, jest w modnej kolorystyce i z pewnością sprawi, że panie ze zwykłej ciekawości kupią pierwszy karnet.

ZRÓB WRAŻENIE SWOIM PREZENTEM

Jeśli chcesz dodatkowo zachęcić nowych klientów do swoich usług i wypromować w okolicy swoją siłownię, skorzystaj z podwójnej mocy vouchera. To niewielki karnet, który można wręczać konsumentom, a który uprawnia do promocji, zniżki bądź np. darmowej godziny w siłowni czy pierwszej konsultacji z trenerem. Prezent zapewnie sprawi, że klient zdecyduje się na wizytę, a potem być może wykupi karnet. Druga siła vouchera to fakt, że zdobi go nasza piękna grafika. Minimalistyczna, ale bardzo konkretna, zachęcająca i wywołująca pozytywne skojarzenia.

EFEKTYWNA GRAFIKA ROBIĄCA WRAŻENIE

Niektóre vouchery w branży beauty wręczają same salony, które chcą promować swoją działalność albo docenić stałych klientów. Inne mają rolę karty podarunkowej, którą klientki wręczają innym osobom i tak też powiększa się klientela. Ale niezależnie od rodzaju vouchera, powinien on mieć zawsze jedną zaletę. Koniecznie musi wyglądać atrakcyjnie i wytwornie, żeby adresat prezentu czuł radość i chciał skorzystać z zaoferowanych usług. Nasz voucher spełnia te kryteria i buduje elegancki wizerunek twojego salonu.

VOUCHER DLA DBAJĄCYCH O URODĘ

Voucher podarunkowy to miła forma obdarowywania stałych lub przyszłych klientów i doskonała forma promocji firmy. I chyba branża beauty wykorzystuje tą możliwość najczęściej. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć pięknie zaprojektowanego vouchera, który mogą wykorzystywać salony kosmetyczne, fryzjerskie i spa. Elegancki wygląd i wizerunek modelki zachęca do odwiedzin, całość wygląda prestiżowo i z pewnością buduje pozytywny wizerunek firmy.

ZAPOWIEDŹ PIĘKNEGO WYGLĄDU

Planujesz ruszyć z akcją promocyjną i chcesz wręczać potencjalnym klientkom darmowe vouchery na usługi. To świetny pomysł, żeby przyciągnąć nowe osoby do swojego salonu albo docenić stałe bywalczynie. Warto jednak zadbać o jego elegancki wygląd, tak jak w przypadku każdego innego prezentu. Nasza propozycja to bardzo kobiece ujęcie modelki z lilią na białym tle. Grafikę podkreślają pola tekstowe w kolorze brudnego różu. Całość bardzo elegancka, co podkreśla prestiżowy charakter prezentu i twojego salonu.

PREZENT, KTÓRY ZACHWYCA ESTETYKĄ

Wiadomo, kiedy wręczamy voucher ze zniżką czy darmowym zabiegiem, to zawsze wywołujemy w konsumentkach przyjemne uczucia. Czują się docenione i z pewnością ciekawe realizacji prezentu. Ale jeśli voucher jest dodatkowo piękny, to ranga podarunku rośnie, a i zyskuje na tym wizerunek salonu. W naszej akwarelowej grafice jest wszystko, czyli efektowne kolory, pozytywny przekaz i z pewnością zapowiedź pięknego wyglądu. Ciekawy podział na ozdobną grafikę i czytelne pola tekstowe podkręca efekt i sprawia, że voucher jest bardzo przyjemy w odbiorze.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: