Vouchery - Usługi domowe - Handmade

Kampania reklamowa, żeby była skuteczna, musi być kompleksowa, różnorodna i wielowarstwowa, a to oznacza, że należy skorzystać z różnych sposobów, bo samo rozdawanie ulotek nie przyniesie wielkich efektów. Zadbaj o różne formaty reklamowe, które trafią do konsumentów w zmasowany sposób, a dodatkowo dołącz do tego vouchery podarunkowe lub rabatowe.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Nie ma chyba takiej osoby, która nie lubi dostawać prezentów, gratisów, rabatów i innych benefitów. Jeśli więc wytwarzasz wyroby hand made, zawsze możesz za pomocą takiego karnetu udzielić np. rabatu na określone produkty albo do zakupu powyżej pewnej kwoty. Możesz także wręczać jakieś małe bibeloty albo zaprosić klientów na pokaz procesu tworzenia tych wyrobów. Każdego tym zachwycisz, a same vouchery będą przy okazji efektownie reklamować twoją firmę, utrwalać markę i pozytywnie działać na relacje z klientami. Wybierz u nas grafikę, zamów karnety, a potem ciesz się zwiększoną sprzedażą.
Czytaj więcej
Pokaż:

PRZYTULNY PODARUNEK

Voucher to taka miła forma drobnego upominku dla klienta na zachętę. Może to być jakiś mały gratis albo rabacik czy wstęp na warsztaty. To jednocześnie okazja do promowania swojej marki i utrwalania jej w umysłach konsumentów. Jako, że prezent musi wyglądać ładnie, zadbaliśmy o to, żeby twoje vouchery były efektowne, urocze i miłe dla oka. Kiedy obdarujesz potencjalną lub stałą klientkę takim karnetem, możesz być pewna, że estetyka nie umknie wnikliwej ocenie. Dzięki tej grafice o efekty można być spokojnym, nasze pastelowe motki budzą jedynie dobre emocje i skojarzenia. Teraz już tylko przyciągaj klientów swoją kreatywnością i umiejętnościami.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: