Vouchery - Motywy - Glamour

Firmy, które są nastawione na damską klientelę, muszą zadbać o wystarczająco kobiecy wygląd wręczanych voucherów na swoje produkty, usługi lub wydarzenia.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Zastanówmy się na początek jaką estetykę lubią kobiety? Jest wiele możliwości, ale najczęściej sprawdza się jednak elegancja, jednak taka z dodatkiem przepychu. Panie lubią, jak wszystko błyszczy i świeci się z daleka. Nasycone, modne kolory i dodatki w stylu glamour to główny element tej kategorii. Wybierając jedną z grafik na voucher, które proponujemy w tej zakładce masz spore szanse na zdobycie serc swoich dotychczasowych i potencjalnych, nowych klientek.
Czytaj więcej
Pokaż:

BARDZO EFEKTOWNY PREZENT

Voucher, który wręczasz swoim klientkom powinien być ładny. Wiadomo, salony beauty to branża, która zobowiązuje do estetyki na odpowiednim poziomie. Ale czy nie byłoby lepiej wykorzystać ten moment i wypromować swój salon w bardziej atrakcyjny, niebanalny i ekspresyjny sposób? Spójrz na naszą propozycję graficzną. Jest pełna mocnych barw, intensywna, efektowna, a przy tym artystyczna i po prostu piękna. Taki prezent na długo pozostanie w pamięci klientek i nie tylko ze względu na jakiś tam zysk w postaci rabatu czy gratisów. Będą pamiętać ten malarski wizerunek kobiety, a tym samy dobrze kojarzyć twój salon.

PROMOCYJNA ZACHĘTA W ŁADNEJ OPRAWIE

Promowanie swoich usług z użyciem vouchera to bardzo dobry pomysł, który zawsze dobrze działa. Klientki lubią gratisy oraz zniżki. Jednak w twojej branży bardzo mocno liczy się strona estetyczna każdego przedsięwzięcia i nawet wręczając takie prezenty należy zachować fason i dobry gust. Nasza propozycja graficzna na twoje firmowe vouchery ma styl glamour, który zachwyci wszystkie kobiety, więc jeśli to one będą adresatkami podarunku to powinien on wyglądać właśnie tak. Elegancko, efektownie, modnie i nowocześnie.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: