Vouchery - Motywy - Tła i tekstury

Żeby powstał ładny voucher, który cieszy oko, zachęca do współpracy i skutecznie buduje dobry wizerunek waszej firmy, czasami wystarczy ładne tło i tekstura.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Bardzo często szukacie oryginalnych wzorów voucherów, które nie zawierają żadnych sugestywnych elementów. Nie chcecie ani motywów zwierzęcy, ani roślinnych, ani też technicznych czy artystycznych. Chcecie mieć po prostu ładne i dość neutralne vouchery, które wręczycie swoim klientom albo sponsorom. I wtedy idealnie sprawdzają się wzory z tej grupy. Oferujemy wam całą masę wariantów w pięknych kolorach, od pasteli do bardziej wyrazistych odcieni. Macie też do wyboru spory wachlarz ciekawych tekstur.
Czytaj więcej
Pokaż:

KUPON PODARUNKOWY, KTÓRY WRĘCZYSZ Z DUMĄ

Minimalistyczna grafika, połączenie pastelowych barw z czarnymi detalami oraz przejrzystość przekazu bez bałaganu to cechy eleganckiego, prestiżowego vouchera podarunkowego. Nikt nie lubi wręczać niezbyt atrakcyjnych lub zupełnie niegustownych rzeczy, ani prywatnie ani służbowo. Tego vouchera nikt nie będzie się wstydził podczas wręczania, a każdy obdarowany przywita prezent z uznaniem nie tylko dla zawartości bonu. Ładny voucher to skutecznie podkreślenie prestiżu twojej firmy i pozytywnego wizerunku.

ODPOWIEDNI WYGLĄD VOUCHERA DLA TRENDY FIRMY

Imienny bon podarunkowy na wasze usługi to prezent wyjątkowy i jego wygląd musi to potwierdzać. Modna, monochromatyczna grafika, ozdobiona geometrycznymi detalami nadaje karnetowi bardzo elegancki i nowoczesny wygląd. To kupon, który aż miło wręczyć, który podnosi prestiż firmy i jest dowodem na znajomość najnowszych trendów modowych. Zamów biało czarne vouchery, imienne lub in blanco, a szybko przekonasz się o pozytywnych reakcjach twoich klientów i wymiernych korzyściach z takiej reklamy.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: