Vouchery - Zdrowie i uroda - Salon fryzjerski

Wiadomo, że voucher na twoje usługi powinien być graficznie osadzony w temacie fryzjerstwa. Ale wiadomo też, że grafika musi zachęcać, żeby klient odwiedził twój salon.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Salonów fryzjerskich jest sporo, nawet w małych miejscowościach jest kilka. W warunkach mocnej konkurencji trzeba się czymś wyróżniać, aby naprowadzić klienta na swoją ofertę. Jeśli planujesz wprowadzić vouchery promocyjne albo służące jako bony podarunkowe, zadbaj, aby wpadały w oko i zostały zapamiętane. W tej zakładce znajdziesz wiele pięknych zdjęć z wystylizowanymi fryzurami oraz artystycznych grafik z twojej dziedziny. Z pewnością z ich użyciem zamówisz wyjątkowe vouchery, które zachwycą wyglądem.
Czytaj więcej
Pokaż:

PREZENT TRAFIONY W PUNKT

Wręczanie podarunkowych karnetów swoim stałym oraz potencjalnym klientkom to doskonały pomysł na promocję salonu. Voucher ze zniżką lub uprawniający do odbioru jakiegoś gratisu zawsze wywołuje pozytywne wrażenia, dlatego też warto go połączyć z reklamą. To spowoduje, że klientki będą dobrze kojarzyć twoją markę i chętnie skorzystają z usług ponownie. Zaprojektowaliśmy więc dla ciebie karnet o eleganckim, zachęcającym wyglądzie. Sprawia wrażenie prestiżowej reklamy, a to zawsze przyciąga uwagę. Dodatkowo znajdziesz tam sporo miejsca, aby nie tylko opisać podarunek, ale także zamieścić swoje logo oraz np. wpisać hasło reklamowe.

WIĘCEJ ZACHĘT NIE TRZEBA

Kiedy chcesz promować swoje usługi za pomocą voucherów dla klientów, musisz pamiętać, że najważniejsze to ich zachęcić do wizyty. Oczywiście, najważniejsze będzie to, co zawiera sam karnet czyli korzyść, bo konsumenci to lubią. Ale bardzo ważną sprawą jest również wygląd vouchera, który będzie jednocześnie waszą reklamą. To także podarunek, więc powinien się dobrze prezentować. Nasza grafika nada mu stylu przyjemnego w odbiorze i wygeneruje zainteresowanie u konsumenta, a to już spory sukces pośród natłoku różnych informacji.

ZACHĘCAJĄCO I KUSZĄCO

Połączenie reklamy i zachęcających benefitów może przybierać różne formy, ale w twojej branży najlepiej sprawdzi się chyba voucher. Z jego pomocą możesz zaproponować jakieś gratisowe usługi albo formę prezentu dla kogoś. Ale uwaga, taki voucher musi dobrze wyglądać, jak każdy prezent, a przy okazji powinien promować logo albo nazwę salonu. Nasza grafika pozwala na takie połączenie, dzięki czemu można go śmiało włączyć do swojej kampanii promocyjnej. Będzie doskonale wpływać na budowę dobrego wizerunku salonu.

GUSTOWNY I SUGESTYWNY PREZENT

Czasami salon fryzjerski musi sięgnąć do kieszeni nieco głębiej, żeby skutecznie przyciągnąć nowych klientów i w dłuższej perspektywie zacząć zarabiać więcej. W takim przypadku warto zdecydować się na promocyjne vouchery ze zniżkami albo wręcz darmowymi usługami, żeby zaprezentować swoje umiejętności. Sam voucher musi mieć szykowny i prestiżowy wygląd, dlatego zwracamy twoją uwagę na tą efektowną grafikę. Obdarowana osoba poczuje się wyróżniona i twoja promocja może zaowocować kolejnym lojalnym klientem.

VOUCHER DLA DBAJĄCYCH O URODĘ

Voucher podarunkowy to miła forma obdarowywania stałych lub przyszłych klientów i doskonała forma promocji firmy. I chyba branża beauty wykorzystuje tą możliwość najczęściej. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć pięknie zaprojektowanego vouchera, który mogą wykorzystywać salony kosmetyczne, fryzjerskie i spa. Elegancki wygląd i wizerunek modelki zachęca do odwiedzin, całość wygląda prestiżowo i z pewnością buduje pozytywny wizerunek firmy.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: