Vouchery - Zdrowie i uroda - Wizaż

Szukasz pomysłu na voucher, który będziesz wręczać klientkom? Na pewno powinien być elegancki i stylowy, bo przecież tak właśnie wyglądają panie po wyjściu od ciebie.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Mamy świadomość, że wizaż to nie tylko makijaż. On oczywiście jest podstawą, a jednocześnie zwieńczeniem wizerunku, który powstaje dzięki tobie, ale do całości dochodzi także starannie dobrana fryzura oraz stylizacja ubioru. Twoi klienci stają się piękniejsi i automatycznie bardziej zadowoleni. Rozumiemy klimat i estetykę, która towarzyszy twojej pracy i dlatego rzetelnie dobraliśmy grafiki, które powinny zdobić zamówione przez ciebie vouchery dla klientów. Sprawdź tą ofertę, a na pewno cię zachwyci.
Czytaj więcej
Pokaż:

REKLAMA I PREZENT W JEDNYM

Jeśli chcesz uruchomić promocję swoich usług za pomocą rabatów lub gratisów dla potencjalnych klientek, podpowiadamy jak to zrobić. Obmyśl i skalkuluj podarunki, które chcesz wręczać, a następnie zainwestuj w eleganckie vouchery z tą grafiką. Po pierwsze, prezent powinien mieć zawsze ładną oprawę, a ten wzór to zapewnia. Po drugie, to doskonała okazja, żeby w akcję promocyjną wpleść reklamę i utrwalanie swojej marki wśród konsumentek. Takie połączenie to sprytne budowanie dobrych skojarzeń, zaufania do marki oraz pobudzanie chęci do kolejnych wizyt w salonie. Wręczanie stylowego vouchera pozwoli ci zdobyć serca klientek.

STYLOWY PODARUNEK

Promowanie swoich usług może mieć różne formy. Można postawić wyłącznie na skuteczną reklamę albo zachęcać potencjalne klientki promocjami, rabatami, bonusami itd. Można także to wszystko połączyć i zastosować voucher naszego pomysłu. To połączenie reklamy i gustownie podanego prezentu na zachętę. Kupon prezentuje się stylowo, a dzięki temu od razu buduje wizerunek salonu na poziomie. Sam bon zawsze jest miłą i skuteczną zachętą, więc może stać się dobrym początkiem waszej wspólnej drogi do urodowych metamorfoz.

SKUTECZNIE ZACHĘCAJ KLIENTKI

Jedną z metod na przyciągnięcie nowych klientek albo zachęcenie obecnych do lojalności są wszelkiego rodzaju vouchery na określone kwoty albo konkretne usługi. Jednakże taki bon podarunkowy to także pewna forma reklamy, więc musisz zadbać o jego wygląd. Proponujemy ci grafikę, która wpisuje się w twój profil działania, a do tego wygląda bardzo efektownie i zachęcająco. Prezent wręczony w takiej formie na pewno zrobi większe wrażenie i zdecydowanie wpłynie na budowę pozytywnego wizerunku twojego salonu.

ZAPOWIEDŹ WYGLĄDU GLAMOUR

Jeśli chodzi o wręczanie voucherów na swoje usługi, to jednak salon wizażu musi się wspiąć na wyżyny estetyki. Tu konieczne jest zapewnienie, że znacie się na modzie jak mało kto, że umiecie wypracować piękny wygląd klientki zgodny z jej urodą oraz że zapewniacie pełny profesjonalizm i wyczucie. Nasza propozycja graficzna zapewnia takie odczucia, jest jednocześnie bardzo kobieca i nowoczesna, a to oznacza, że voucher jest przepustką do naprawdę ciekawej i wyjątkowej metamorfozy. Po takim początku, każda klientka wróci do was nie jeden raz.

EFEKTYWNA GRAFIKA ROBIĄCA WRAŻENIE

Niektóre vouchery w branży beauty wręczają same salony, które chcą promować swoją działalność albo docenić stałych klientów. Inne mają rolę karty podarunkowej, którą klientki wręczają innym osobom i tak też powiększa się klientela. Ale niezależnie od rodzaju vouchera, powinien on mieć zawsze jedną zaletę. Koniecznie musi wyglądać atrakcyjnie i wytwornie, żeby adresat prezentu czuł radość i chciał skorzystać z zaoferowanych usług. Nasz voucher spełnia te kryteria i buduje elegancki wizerunek twojego salonu.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: