Vouchery - Zdrowie i uroda - Salon kosmetyczny

Dobrym pomysłem na promocję twojego salonu kosmetycznego są vouchery promocyjne. Wybierz jedną z ciekawych grafik, a my zadbamy o ich profesjonalny wygląd.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Zachęć klientów do korzystania z twoich usług. Zaproponuj vouchery promocyjne albo bony podarunkowe, które będzie można wręczać bliskim. Najważniejszy będzie oczywiście zakres usług i kwota, na którą voucher opiewa, ale nie bez znaczenia jest także wygląd kuponów, są jak wizytówka graficzna salonu. Dlatego musisz starannie dobrać grafikę, której użyjesz zamawiając u nas swoje vouchery. Specjalnie dla ciebie powstała właśnie ta zakładka, pełna pięknych zdjęć zachęcających do zabiegów kosmetycznych.
Czytaj więcej
Pokaż:

ZAPRASZAJ STYLOWO

Powiększanie swojej klienteli to żmudna praca, która nigdy się nie kończy, dlatego musisz zadbać o dobre narzędzia do jej wykonywania, które ułatwią ci zadanie. Voucher podarunkowy z naszą grafiką reklamową to doskonały pomysł, ponieważ będzie promował twoją markę, a jednocześnie w miły sposób zachęcał nowe klientki do kontaktu i wypróbowania twoich umiejętności. Grafika prezentuje się bardzo stylowo, modnie i efektownie. Widać, na co zwracasz uwagę i na jakim przekazie ci zależy. Tak wyglądający prezent zawsze zostanie miło przyjęty.

ZAPOWIEDŹ PIĘKNEGO WYGLĄDU

Planujesz ruszyć z akcją promocyjną i chcesz wręczać potencjalnym klientkom darmowe vouchery na usługi. To świetny pomysł, żeby przyciągnąć nowe osoby do swojego salonu albo docenić stałe bywalczynie. Warto jednak zadbać o jego elegancki wygląd, tak jak w przypadku każdego innego prezentu. Nasza propozycja to bardzo kobiece ujęcie modelki z lilią na białym tle. Grafikę podkreślają pola tekstowe w kolorze brudnego różu. Całość bardzo elegancka, co podkreśla prestiżowy charakter prezentu i twojego salonu.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: