Plakaty Wielkoformatowe - Medycyna

W branży medycznej plakaty wielkoformatowe stanowią jedno z podstawowych narzędzi, które pozwala wypromować usługi. Za pomocą plakatu można łatwo docierać do szerokiego grona odbiorców. Dodatkowo można dotrzeć do starszych osób, które w dużej części nie korzystają z Internetu. Tym samym pozyskiwanie klientów za pomocą tego rodzaju narzędzi będzie przebiegało bardzo komfortowo i przyjemnie.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Każdy plakat wielkoformatowy oferowany przez naszą drukarnię jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik druku jesteśmy w stanie dla naszych klientów zaoferować wysokiej jakości produkty, które świetnie wpasują się w oczekiwania. Plakaty dla branży medycznej dodatkowo posiadają wzory, które można łatwo wpasować w profil działalności firmy. Tym samym produkty reklamowe będą stanowiły wizytówkę przedsiębiorstwa i świetnie sprawdzą się w konkretnym zastosowaniu.
Czytaj więcej
Pokaż:

PROMUJ SKUTECZNIE SWÓJ GABINET

Niezależnie od tego czy prowadzisz wielką firmę czy też niewielki gabinet psychologiczny, zawsze pamiętaj o stałym utrwalaniu swojej marki w otoczeniu i w pamięci odbiorców. Jednym z narzędzi może być ta wersja plakatu, która nastawiona jest na większą ekspozycję nazwy bądź imienia i nazwiska specjalisty. Nasza propozycja graficzna to wyraźna sugestia tematyki i duże pole tekstowe. Zamieść tam swój szyld firmowy i numer telefonu, a dobrym dodatkiem będzie kod QR zawierający większą ilością informacji na temat twoich usług.

EFEKTOWNY MINIMALIZM

To wersja plakatu, która oferuje genialną ekspozycję dla nazwy placówki. Jeśli zależy wam na silnej promocji waszej marki i chcecie ją utrwalić na rynku oraz w świadomości konsumentów lub pacjentów, to ten plakat będzie strzałem w dziesiątkę. Tworząc wzór nastawiliśmy się na totalny minimalizm, w którym zmieści się jedynie nazwa i dane kontaktowe podane dużą czcionką. Nie ma więcej treści, ale za to ten przekaz, na który stawiamy, trafia bardzo celnie. Postaw na tą grafikę, a my gwarantujemy imponujące efekty.

MĘSKA REKLAMA MASAŻU?

Tak się zwykle składa, że zdecydowaną większość wśród klienteli salonów masażu stanowią panie. Można więc powiedzieć, że należy wykorzystać ten ukryty potencjał i postarać się zachęcić mężczyzn do korzystania ze swoich usług. Doskonałym sposobem będzie wybór tej grafiki na plakat reklamowy, która wymyka się utartym szablonom graficznym dla tej branży i dlatego spodoba się panom. Zwykle estetyka takich reklam nastawiona jest na damskie upodobania kolorystyczne, a tutaj mamy reklamę w męskim wydaniu.

POMOC WIDOCZNA Z DALEKA

Plakat to wygodna i wciąż nisko budżetowa reklama w większym formacie, która zwiększy widoczność twojego gabinetu w przestrzeni. Może zawisnąć na twoich drzwiach, ale także w holu zbiorczego budynku, który mieści różne firmy albo na ogrodzeniu w okolicy czy w specjalnym miejscu na reklamy. Nasza grafika również wydatnie pomaga w zwiększeniu widoczności twojej reklamy, a dodatkowo wywołuje same pozytywne emocje i budzi nadzieję na poprawę zdrowia. To ważne, szczególnie dla osób, które czują męczące dolegliwości bólowe.

INFORMACJE I DOBRA GRAFIKA

Plakat reklamowy dla salonu masażu musi z pewnością przyciągać wzrok, żeby można było przebić konkurencję i przyciągnąć klientów. Tu postawiliśmy na delikatną, ale miłą dla oka kolorystykę, która będzie pozytywnie odbierana i będzie wzbudzać zaufanie. Ten wariant plakatu ma także jeszcze jedną, przydatną zaletę. Ma bardzo duże pole tekstowe, na którym można bardzo dobrze wyeksponować nazwę salonu albo swoje imię i nazwisko, ale także przekazać potencjalnym klientom krótki opis swoich usług lub wyliczyć zalety twojego masażu.

MINIMALIZM ZDAJE EGZAMIN

Działasz w branży, w której przede wszystkim liczy się wiedza, umiejętności, ciągłe dokształcanie oraz zrozumienie dla pacjentów. Nie ma tu miejsca na sztuczne stroszenie piórek na pokaz, bo potencjalni klienci tego po prostu nie oczekują. Spodziewają się gabinetu urządzonego eklektycznie, czysto i schludnie oraz fachowca w podobnym, profesjonalnym stylu. Reklama powinna być z tym spójna, więc nasza minimalistyczna koncepcja będzie strzałem w dziesiątkę. Przekonuje do siebie, bo jest efektowna, ale jednocześnie skromna.

DAJ SIĘ POZNAĆ W OKOLICY

Możliwości reklamowania gabinetu fizykoterapii jest sporo, jednak zakładając, że nie chcesz na to wydawać dużych sum, będziesz poszukiwać rozwiązań raczej niskobudżetowych. Taką możliwość daje plakat, który nie generuje dużych kosztów, a jednocześnie ma większą skuteczność niż zwykła ulotka. Stworzyliśmy dla ciebie ciekawą grafikę na taki plakat, który zaciekawi klientów z najbliższej okolicy, bo przecież to twoja najważniejsza grupa docelowa. Rozwieś je, oczywiście w miejscach dozwolonych, a szybko przekonasz się, że twoja popularność w okolicy wzrośnie.

ZAPROWADŹ PACJENTÓW JAK PO NITCE

To taka pośrednia forma reklamy. Trwalsza niż ulotka, którą każdy konsument może wrzucić do kosza, ale jednocześnie tańsza niż inne reklamy większego formatu. Można go powiesić w dowolnym, dozwolonym miejscu. Nasz plakat z grafiką dla rehabilitanta to świetny pomysł, żeby wypromować swój gabinet w okolicy, ale także doskonały pomysł, żeby jednocześnie wskazać pacjentom drogę do niego. Można go powiesić np. na drzwiach budynku, na korytarzu, przy schodach albo przy windzie, a potem na drzwiach gabinetu. Wszystko po to, żeby pacjent sprawnie trafił do celu.

REKLAMA PRZYDATNA W WIELU SYTUACJACH

Często zastanawiacie się nie tylko nad wyglądem swojej reklamy, ale także nad formami, jakie powinna zawierać wasza akcja marketingowa. My podsuwamy ciekawy pomysł graficzny, który u konsumentów uruchomi odpowiednie skojarzenia oraz zachęci do kontaktu, ale jednocześnie chcemy zaproponować przydatną formę plakatu. Nie zajmuje dużo miejsca, więc zmieści się na każdej ścianie, na drzwiach oraz na oknie. Dzięki temu można zareklamować swoje usługi np. w budynku, gdzie znajduje się więcej firm albo nawet gabinetów lekarskich.

GARŚĆ INFORMACJI W MIŁEJ FORMIE

Reklama w formie plakatu to tak naprawdę garść informacji podana w efektownej, graficznej oprawie. Tu konieczne są dane kontaktowe, zakres usług i hasłowe przedstawienie korzyści, które dają twoje usługi. Wszystko powinno być czytelnie podane i nasza propozycja daje takie możliwości. Plakat przyciąga do siebie chwytliwą tematyczną grafiką i przyjemną kolorystyką. Kiedy potencjalny klient podchodzi bliżej, otrzymuje przydatne informacje w miłej oprawie, co bardzo pozytywnie wpływa na wizerunek twojego gabinetu.

GRAFIKA, KTÓRA KORZYSTA ZE SKOJARZEŃ

Przedstawiamy kolejną propozycję grafiki reklamującej gabinet rehabilitacji. Góra plakatu, wykonana w czerwieni od razu przyciąga wzrok i przymusza do przeczytania informacji, a także szybko zapada w pamięć. Do tego motyw graficzny, z którym będzie się identyfikowała każda osoba z problemami bólowymi ze strony kręgosłupa. Czy można jeszcze mocniej zaakcentować swoją obecność na lokalnym rynku? Taki plakat przyciągnie wielu nowych klientów. Skorzystaj z tej oferty i sprawdź moc czerwonego przekazu.

PRZYCIĄGNIJ PACJENTÓW SWOIM PLAKATEM

W miejscach, gdzie nikt nie będzie rozdawał ulotek ani wizytówek, sprawdzi się reklama stacjonarna. Plakat jest formą, która nie jest kosztowna i nie ma ogromnego formatu, dlatego zmieści się w wielu miejscach. Ważne jednak, aby przekaz był pełny, również informacyjny.. Specjalizujemy się w takich propozycjach graficznych, więc nasz plakat jest strzałem w dziesiątkę. Ma sektor typowo informacyjny, który można zapełnić np. zakresem usług, a panel z grafiką buduje pozytywny wizerunek twojej firmy.

SKUTECZNA FIZJOTERAPIA W PLAKATOWEJ ODSŁONIE

Plakat, który znajdzie się w przestrzeni musi mieć jakiś atut, który przyciągnie wzrok przechodzących lub przejeżdżających ludzi. To konieczne, bo wokół będzie pełno detali i kolorów, a do tego możliwe, że obok będą wisieć inne reklamy. Jeśli więc chcesz skutecznie wypromować swój gabinet fizjoterapii, postaw na naszą propozycję. Scenka z drewnianymi ludzikami to główny motyw, który ma zatrzymać wzrok konsumentów. Do tego wyrazisty i przyjemny w odbiorze odcień niebieskiego i skuteczny plakat gotowy.

WYRAŹNY PRZEKAZ NA MODNYM TLE

Plakat ma długie tradycje, ale raczej dotyczy to branży rozrywkowej. W reklamie jest wciąż traktowany jako dość nowoczesna forma promowania działalności firm czy organizacji. Warto więc zadbać, aby miał trendy wygląd, na przykład był zdominowany przez bardzo modne turkusy. Nasz plakat dla salonu masażu jest idealnym miejscem dla takiej delikatnej barwy. Grafika daje do zrozumienia, że twoje usługi zapewniają klientom błogi relaks, a pastelowy turkus sugeruje, że będzie bardzo miło, odprężająco.

POINFORMUJ, JAK TRAFIĆ W TWOJE RĘCE

Plakat reklamowy dla salonu masażu relaksacyjnego lub leczniczego musi wzbudzać zaufanie. Nikt nie odda się w ręce masażysty, którego nie wydaje się profesjonalny, a przecież taki wizerunek powstaje w głowie konsumenta się już na etapie oglądania materiałów reklamowych. Dlatego nasz plakat jest kwintesencją dobrych emocji. Ciepłe kolory, zdjęcie fachowca przy pracy i garść potrzebnych informacji, to wszystko sprawi, że klient trafi właśnie do ciebie, bo nabierze przekonania o wysokim poziomie usług.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: