Plakaty Wielkoformatowe - Sprzedaż

Działalność w branży sprzedażowej to wyjątkowy rodzaj biznesu. Wyróżnienie się na rynku wymaga postawienia na wyjątkowe materiały reklamowe, które sprawią, że firma będzie w stanie się wyróżnić na tle konkurencji. W naszej drukarni internetowej proponujemy wysokiej jakości plakaty wielkoformatowe, które świetnie wpasują się w oczekiwania. Posiadamy szeroki wybór produktów, które charakteryzują się znakomitym wykonaniem i mogą spełnić potrzeby wszystkich klientów.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Plakat wielkoformatowy z naszej oferty wykonany jest z najlepszej jakości materiałów i może stanowić wizytówkę każdej firmy działającej na rynku. Zamieszczając na plakacie najważniejsze informacje na temat prowadzonej działalności można z łatwością wyróżnić biznes na tle konkurencji i z łatwością dotrzeć ze swoją ofertą do bardzo wielu klientów. Zainteresowanie się takimi możliwościami jest tym samym w stanie dać bardzo dobre efekty i przełoży się na mnóstwo korzyści z takiego działania. Znajdziesz u nas w atrakcyjnej cenie szeroki wybór świetnej jakości produktów.
Czytaj więcej
Pokaż:

PRZYCIĄGAJ ZIELENIĄ

Kiedy gdzieś w przestrzeni zamieścisz plakat, musisz mieć pewność, że zostanie zauważony. Niezależnie od tego, czy będzie wisiał w plenerze czy też wewnątrz jakiego budynku, zawsze wokół będzie pełno różnych detali i kolorów. Dlatego zawsze dbamy, żeby nasze grafiki coś wyróżniało. W tym przypadku jest to sterta pociętych pni drzew, ale przede wszystkim to duża ilość zieleni w wyjątkowym odcieniu. Dzięki niej żaden odbiorca nie będzie miał wątpliwości, że oferujecie wysoką jakość, uzyskiwaną z jednoczesnym poszanowaniem natury.

NUMER TELEFONU JEST NAJWAŻNIEJSZY

Plakat reklamowy, który odbiega od tego, co jest powszechnie znane i już się opatrzyło. Prosta forma wyróżnia się rzadko spotykanym kolorem tła oraz komunikatywną grafiką (lodówka w białym kolorze). Tekst na plakacie ma kolor biały. Projekt przewiduje szczególne wyróżnienie numeru telefonu, dlatego też polecany jest firmom, które stawiają na telefoniczny kontakt z klientem.

ZAWIŚNIE WSZĘDZIE TAM, GDZIE CHCESZ

Biało-niebieski plakat zaprojektowany z myślą o branży RTV i AGD. Nadaje się zarówno do promocji sklepów, jak i firm świadczących usługi w zakresie naprawy i konserwacji urządzeń gospodarstwa domowego oraz odbiorników radiowych i telewizyjnych. Nośnik uniwersalny, łatwy w kolportażu. Może wisieć zarówno w witrynach sklepowych, jak i na ścianach, czy słupach informacyjnych – wszędzie tam, gdzie znajdują się potencjalni klienci.

NAJWAŻNIEJSZE, TO DOTRZEĆ DO KLIENTA

Projekt plakatu o żółto-białej kolorystyce, z ilustracją biało-niebieskiego tostera. Druk spójny estetycznie z innymi elementami serii. Polecany szczególnie sklepom oferującym sprzęt RTV i AGD oraz serwisom tego typu urządzeń. Ze względu na ciepłe barwy i ładną grafikę nadaje się również do promowania lokali gastronomicznych, które w swoim menu oferują śniadania.

UNIWERSALNY I GOTOWY DO ROZWIESZENIA

Outdoorowy nośnik reklamy, który może być wykorzystany w dowolnym miejscu i czasie. Szaro-biała kolorystyka wyróżnia go spośród szeregu innych, pstrokatych plakatów. Dzięki oszczędnej formie (dwa kolory, ilustracja pralki, duże litery, widoczne dane adresowe) najważniejsza jest tu treść. Wszystkie dane są odpowiednio wyeksponowane.

A JEDNAK DZIAŁA I MA SIĘ NIEŹLE

Pomimo wszechobecności mediów elektronicznych, afisze i plakaty wciąż pozostają jedną ze skuteczniejszych form reklamy w przestrzeni zewnętrznej. Mają przy tym dodatkową zaletą – mogą być wykorzystane również wewnątrz pomieszczeń. Projekt przeznaczony do promowania firm działających w szeroko rozumianej branży RTV i AGD.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: