Plakaty Wielkoformatowe - Budownictwo

Plakat wielkoformatowy to rozwiązanie pomocne w promocji przedsiębiorstw z branży budowlanej. Wysokiej jakości materiały reklamowe mogą pomóc w dotarciu do wielu potencjalnych odbiorców. Rozwiązania tego rodzaju umożliwiają zainteresowanie klientów ofertą firmy i zwiększenie świadomości marki. Duża powierzchnia tego rodzaju produktów umożliwia zamieszczenie na nich wielu istotnych informacji na temat prowadzonej firmy i jej oferty.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
W branży budowlanej duża konkurencja na rynku sprawia, że wyróżnienie się za pomocą reklamy może dawać bardzo dobre rezultaty. Umożliwia łatwe docieranie z konkretnym przekazem do odbiorców i wyróżnienie przedsiębiorstwa na rynku. Postawienie na najlepszej jakości oferty jest w stanie prowadzić do wielu poważnych korzyści i może dawać świetne efekty. W naszej drukarni internetowej proponujemy dla klientów dopracowane w szczegółach plakaty wielkoformatowe stworzone z myślą o branży budowlanej.
Czytaj więcej
Pokaż:

DUŻA EKSPOZYCJA DANYCH

Mamy w naszej ofercie dwa formaty plakatów, przy czym ten wariant jest nastawiony na zwiększoną ilość wolnego miejsca, które możesz samodzielnie wykorzystać. To doskonała opcja wtedy, kiedy jest konieczność umieszczenia dużego logo, które będzie widoczne z daleka albo przekazania dużej ilości informacji. Zadbaliśmy o odpowiednią proporcję pola tekstowego i detali graficznych, które mają ściągać na plakat uwagę konsumentów. I choć grafika zajmuje tu mało miejsca, to jednak użycie odpowiednich, sugestywnych kształtów i żółtego koloru robi swoje. To kapitalna oprawa dla twojego logo bądź nazwy, danych adresowych i opisu oferty.

FIRMA BUDOWLANA Z WYCZUCIEM

Plakat firmy budowlanej może mieć po prostu rolę informacyjną. Wystarczy jakiś drobny detal graficzny w kształcie domu i cała masa treści. Można jedna postarać się bardziej i za pomocą takiej reklamy zaprezentować się odbiorcom i potencjalnym klientom jako firma, która nie tylko ma wiedzę i umiejętności techniczne, ale dodatkowo odznacza się wyczuciem stylu, estetyki i mody. Nasza grafika budzi takie skojarzenia, ponieważ jej wygląd został starannie dopracowany. Budzi zaufanie w wasze umiejętność i nadzieję na przytulne gniazdko.

ZNACIE SIĘ NA EKSPOZYCJI, PRAWDA?

Mamy dla ciebie plakat z grafiką tematyczną, która wskazuje na branżę meblarską, względnie dekoratorską. Przedstawiamy ją z pewną nieśmiałością, bo wiemy, że po drugiej stronie są fachowcy od designu, mody i aranżacji wnętrz. Jeśli jednak uważasz, że nasza prezentacja graficzna jest na dobrym poziomie, to zapraszamy do złożenia zamówienia na plakaty. Zapewniamy, że mają doskonały balans pomiędzy grafiką a polem tekstowym, które doskonale wyeksponuje wasze logo i ułatwi utrwalenie jej na rynku oraz w świadomości konsumentów.

MARMUROWA EKSPOZYCJA TWOJEJ MARKI

Mamy dla was plakaty, które dają możliwości przekazania sporej dawki informacji i takie, które są bardziej minimalistyczne, ale za to doskonale eksponują nazwę firmy albo nazwisko fachowca kamieniarza, a tym samy przyczyniają się do budowania wizerunku marki i utrwalania jej na konkurencyjnym rynku. To właśnie taki wariant. W tle imitacja kamienia dekoracyjnego, być może modnego marmuru. Na to nałożyliśmy szarość, żeby zniwelować nieco wszelkie desenie, a tym samy pozwolić królować ekspozycji marki.

ROZWIĄZANIE PROBLEMU JEST BLISKO

Problemy z elektryką albo konieczność położenia nowej instalacji to sytuacje, które prędzej czy później przerabia każdy konsument. Dlatego też zapotrzebowanie na takie usługi jest spore, a i ilość firm tego typu niemała. W takich warunkach wzmożonej konkurencyjności warto postawić na chwytliwą i widoczną z daleka reklamę. Sprawi, że twoja firma stanie się rozpoznawalna na lokalnym rynku i dzięki temu zdobędziesz większą ilość klientów. Na białym tle widać silną rękę, która mocno trzyma przewód elektryczny, co w domyśle symbolizuje pełen profesjonalizm.

DAJ SIĘ LEPIEJ POZNAĆ

Plakat reklamowy można powiesić w miejscu realizacji większych zleceń, np. na ogrodzeniu nieruchomości albo na siedzibie swojej firmy. Może być jednocześnie drogowskazem dla klientów, jak i zachęcającą reklamą, która zawiśnie w zaprzyjaźnionym sklepie albo punkcie usługowym. Panel graficzny z oknami na modnym turkusie wzbudza zaufanie i sugeruje, że znacie się na obowiązujących trendach oraz dobrym stylu. Dzięki takiemu plakatowi dacie się poznać w całej okolicy jako wykonawca stolarki okiennej z dobrym gustem i wyczuciem.

PRZYCIĄGAMY EFEKTOWNYM DETALEM

Jeśli szukasz reklamy nieco większej niż ulotka, którą powiesisz na drzwiach, w holu budynku lub czasowo na murze, to plakat będzie tutaj idealny. A jeśli zależy ci na bardzo widocznej ekspozycji nazwy firmy lub twojego nazwiska z równoczesną informacją o zakresie działalności, to koniecznie musisz wziąć pod uwagę tą propozycję graficzną, ponieważ łączy w sobie wszystkie te cechy i daje możliwości, których szukasz. To reklama widoczna z daleka, która jednocześnie może być drogowskazem do twojej siedziby i sposobem na utrwalanie marki na rynku.

SPORO INFORMACJI

Grafika na plakat reklamowy, którą ci właśnie proponujemy ma dwie ważne zalety. Z pewnością rzuca się w oczy z daleka, głównie za sprawą żółtej koparki. Przyciągnie więc wzrok przechodniów. Zaraz pod nią można doskonale wyeksponować nazwę firmy, a to znacznie ułatwia osadzenie twojej marki w umysłach konsumentów. Jednak nasz wzór dodatkowo pozwala na zamieszczenie sporej dawki informacji, nie tylko danych kontaktowych. W dużym polu tekstowym zmieści się np. krótki opis twoich usług albo zachęcające hasło reklamowe.

TU PANUJE HARMONIA

Plakat to bardzo często wykorzystywana forma reklamy. Nie generuje wysokich kosztów, a jest bardziej widoczny niż zwykłe ulotki. Można go zawiesić w wielu miejscach, między innymi w zaprzyjaźnionych punktach usługowych czy sklepach. Aby jednak nie spotkały się z niechęcią ze strony właścicieli muszą się prezentować gustownie i dość neutralnie. Nasza propozycja graficzna zapewnia taki efekt, jest bowiem bardzo ciekawa, ale zarazem stonowana i elegancka. Wpasuje się w każdy wystrój wnętrza, ale jednocześnie wskaże konsumentom wasz zakres działań.

ŁADNIE PODANE INFORMACJE

Poza banerami, firma działająca w dziedzinie nieruchomości powinna być zawsze zaopatrzona w sporą ilość plakatów reklamowych. Zadbaliśmy więc o odpowiednią estetykę dla takiego plakatu, aby wasza reklama prezentowała się profesjonalnie, ale także niosła wyraźny przekaz i miała styl pasujący do każdej inwestycji. Projektowy szkielet budynku na szarym tle wygląda bardzo fachowo i nowocześnie. Do tego jest tu całkiem sporo miejsca na podanie ważnych informacji. Grafika z automatu budzi zaufanie do waszego profesjonalizmu.

CIEMNO? TO CHWILOWE!

Jeśli masz już ulotki i wizytówki, warto zastanowić się nad nieco większym formatem reklamy czyli nad plakatem. Może zawisnąć na drzwiach twojego biura, na miejscowej tablicy ogłoszeń albo w zaprzyjaźnionym sklepie osiedlowym oraz z wielu innych, oczywiście legalnych miejscach. Możesz mieć pewność, że nasz czarny szablon zawsze przykuje uwagę. Ważna jest także sugestia, że to właśnie twoje usługi sprawią, że popłynie prąd i będzie jasno. Drobne symbole elektryczne sprawią, że odbiorca od razu skojarzy, jakie usługi plakat reklamuje.

WASZE USŁUGI TO MATERIAŁ NA PLAKAT

Taki format reklamy zawsze warto mieć w swoim biurze i kiedy tylko nadarzy się okazja, rozwiesić w widocznym miejscu. Plakat zawsze może zawisnąć w pobliżu siedzimy twojej firmy albo bezpośrednio na twoich drzwiach jako drogowskaz dla klientów. Można także wywiesić go w zaprzyjaźnionym sklepie lub jakimś punkcie usługowym. Jego rozmiary nie będą nigdzie przeszkadzać, wystarczy niewielki kawałek wolnej ściany. Natomiast proponowana przez nas grafika jest efektowna, ale jednocześnie na tyle neutralna, że nie będzie kolidować z żadnym wystrojem wnętrza.

SUGESTYWNIE I EFEKTOWNIE

Plakat to bardzo wygodna forma reklamy, która nie generuje wielkich kosztów, a trafia do szerszego grona konsumentów niż ulotka. No i dodatkowo promuje twoją ofertę w sposób bierny, bez nakładów na dystrybucję. Wystarczy znaleźć odpowiednie lokalizacje na powieszenie plakatów, oczywiście legalne. No i trzeba postarać się o odpowiednio sugestywny i efektowny wygląd tej reklamy. Jeśli działasz w branży stolarskiej, być może zainteresuje cię nasza propozycja. Jasno wskazuje tematykę oferty, a przy okazji jest bardzo miła dla oka.

OD RAZU WSZYSTKO WIADOMO

Każda reklama, żeby była skuteczna musi być efektowna, chwytliwa i estetycznie podana, ale przede wszystkim powinna być dla każdego zrozumiała. Nie ma sensu inwestować w materiały reklamowe, które nie będą od razu jasno wskazywały branży czy zakresu tematycznego obszaru, który mają promować. Nasza propozycja jest bardzo oczywista i tym samym bardzo skuteczna. Plakat z taką grafiką momentalnie zainteresuje przede wszystkim osoby, które mają jakiekolwiek plany budowlane albo remontowe. Dlatego, że od razu wiadomo, czym się zajmujecie.

SKUTECZNOŚĆ ZADZIORNEGO KONTRASTU

Plakat jest z pewnością bardzo przydatną formą reklamy również dla elektryka, a dodatkowo nie generuje zbyt wysokich kosztów. Z jego użyciem można promować swoje usługi w budynku i na zewnątrz, a to otwiera nowe możliwości. Ważnej jednak, aby sam plakat charakteryzował się ciekawym wyglądem i o to właśnie zadbaliśmy. Twój fach jest typowo techniczny i oparty na dość znanej symbolice, wystarczyło ją tylko przedstawić w postaci kontrastowej, efektownej grafiki i powstał wyjątkowy plakat, który zauważy i zapamięta każdy przechodzień.

BARWNA REKLAMA TO JEST TO!

Można w naszej ofercie znaleźć przeróżne grafiki reklamowe, od bardzo minimalistycznych i surowych do artystycznych, na których się wiele dzieje. Ale ty potrzebujesz czegoś, co od razu naprowadzi konsumenta na zakres twoich usług i od pierwszych sekund wywoła u niego pozytywne skojarzenia. Nie ma na to lepszego sposobu jak wykorzystanie materiału, na którym zwykle pracujesz. Kilka kolorów rozlanej farby, która pojawia się pod pędzlem to detal, który zwraca uwagę widza i sprawia, że plakat jest bardzo pozytywnie odbierany.

GRAFIKA, KTÓRA NIE GINIE W TŁUMIE

Zastanawiasz się na dodatkową formą reklamy, najlepiej takiej, która ma większy format od ulotki, ale nie wymaga dystrybucji i nie generuje wielkich kosztów. Tu sprawdzi się plakat. Ale oczywiście nie proponujemy ci jakiegoś tam plakatu, a reklamę opatrzoną efektowną i skuteczną grafiką. Narzędzia i akcesoria są tylko w pozornym nieładzie. Tak naprawdę to wyraz gotowości do zleconego zadania. Betonowe tło doskonale pasuje do twojego technicznego i bądź co bądź, surowego fachu. A kolorystyka i detale graficzne sprawiają, że plakat widać nawet z daleka.

DELIKATNIE, ALE EFEKTOWNIE

Marmur to surowiec doceniany od stuleci, przy czym dawniej zdobił jedynie najbogatsze domy, a w zasadzie jedynie dwory władców. Dziś sytuacja jest zupełnie inna, marmurowe blaty i inne przedmioty z tego kamienia mogą być obecne w każdym domu. To jednak nie spowodowało zmniejszenia prestiżu, którego symbolem jest ten surowiec. Dlatego nasza grafika, choć delikatna, ma w sobie wielką siłę przyciągania klientów, którzy lubią jakość i towary z górnej półki. To wbrew pozorom bardzo efektowna grafika, która przysporzy wam wielu nowych klientów.

RESPEKT I ZAUFANIE – EFEKTY TEJ REKLAMY

Czego oczekujesz od swoich materiałów reklamowych? Z pewnością tego, że pomogą powiększyć rzeszę twoich klientów, to wiadomo. My jednak wyprzedzamy wasze wymagania, bo wiemy, że reklama musi wywoływać określone skojarzenia. W przypadku fachowców od dachów ważna będzie przede wszystkim rzetelność wykonania i nasza grafika buduje takie wrażenie. W głowie odbiorcy reklamy powstaje wizerunek firmy godnej zaufania, której byłby skłonny powierzyć wykonanie czegoś tak kluczowego dla komfortu i bezpieczeństwa jak dach.

ODPOWIEDNIA PROPORCJA GRAFIKI I INFORMACJI

Skuteczna reklama na plakacie musi się odpowiednio prezentować, aby przynosić wymierne skutki. Zastanawiasz się, jak powinien wyglądać? Musi mieć efektowną grafikę, która wpada w oko i zapada w pamięć, a przede wszystkim od razu kojarzy się z branżą budowlaną i przywodzi na myśl, że jesteście profesjonalistami. Nasza propozycja ma to wszystko, a dodatkowo oferuje coś jeszcze. To duży obszar tekstowy, na którym możesz umieścić nie tylko dane kontaktowe, ale także zakres usług oraz największe atuty twojej firmy.

PRZEPIS NA SUKCES – DOBRZE PODANE INFORMACJE

Plakat to ciekawa forma reklamowania swoich usług. Nie zajmuje dużo miejsca, więc można umieszczać go w pobliżu swojej siedziby, w zaprzyjaźnionych sklepach i punktach usługowych oraz na branżowych eventach. I nie jest to ulotka, która może się gdzieś zapodziać. Plakat powinien być na tyle ciekawy, aby przyciągać wzrok wszystkich osób przechodzących obok niego i trzeba przyznać, że nasza grafika spełnia tą rolę doskonale. Nietypowa, wyrazista kolorystyka przykuwa uwagę i zapada w pamięć, a sam żółty budzi moc pozytywnych skojarzeń.

STYLOWE STUDIO, STYLOWA REKLAMA

W waszej branży najbardziej liczą się umiejętności i wiedza, czyli czynniki, które mają bezpośredni wpływ na poziom wykonywanych usług. Jednak wasza branża w znaczący sposób opiera się na modzie, estetyce i efektach wizualnych, więc nie bez znaczenia będzie także sam wizerunek firmy. Składa się na niego wygląd siedziby czy witryny internetowej, ale także materiałów reklamowych. Nie urządzimy wam biura, bo sami zrobicie to najlepiej. Możemy za to zaproponować wam tą modną i efektowną grafikę na plakat reklamowy.

SUGESTIA GRAFICZNA I CZYTELNY PRZEKAZ

Jakiej reklamy potrzebuje elektryk? Z pewnością prostej, trochę technicznej, a jednocześnie budującej pozytywny wizerunek firmy i budzącej zaufanie. Jak powinna wyglądać taka reklama? Dokładnie tak, jak proponowany przez nas plakat. Zdjęcie miernika elektrycznego to przekaz, który każdego nakieruje na odpowiednie skojarzenia. Każdy też zapamięta reklamę z takim miernikiem i w razie potrzeby będzie wiedział czego szukać w sieci lub okolicy, gdzie kiedyś widział tą reklamę. Tak działa prosta, skuteczna reklama.

PLAKAT DLA STOLARNI? PROSZĘ BARDZO!

Myli się ten, kto myśli, że taka stolarnia nie potrzebuje reklamy. To przecież także firma, która musi walczyć o klienta, bo konkurencja nie śpi. Musi też informować otoczenie o swoim istnieniu, bo to przysporzy nowych klientów. Wiedząc, że niedaleko jest fajna stolarnia, więcej osób zechce mieć w domu meble lub ozdoby z drewna na zamówienie, tym bardziej, że coraz bardziej docenia się ręczną, unikatową robotę. Stworzyliśmy więc minimalistyczny plakat, który z powodzeniem rozpropaguje firmę w najbliższej okolicy.

Pokaż: