Plakaty Wielkoformatowe - Motywy

Plakat wielkoformatowy to stosunkowo uniwersalna forma reklamy stacjonarnej. Doskonale sprawdza się w przypadku lokalnych biznesów i pozwala zwiększyć rozpoznawalność firmy. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór gadżetów reklamowych, które są wykonane z najlepszej jakości materiałów i z użyciem nowoczesnych technik druku. Zróżnicowane motywy graficzne na plakatach pozwalają na wykorzystanie ich w wielu miejscach.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Jako profesjonalna drukarnia internetowa jesteśmy w stanie spersonalizować plakaty wielkoformatowe i dopasować je do oczekiwań wszystkich klientów. Dbamy o to, aby korzystając z nowoczesnych technik druku uzyskać wyraźną grafikę, która będzie znakomicie widoczna nawet z dużej odległości. Nasz profesjonalizm sprawia, że oferowane materiały reklamowe mogą świetnie sprawdzić się jako wizytówka przedsiębiorstwa i pozwalają na wyróżnienie każdej firmy na rynku. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszymi produktami.
Czytaj więcej
Pokaż:

PRZYCIĄGA, URZEKA I ZACHĘCA

Jeśli chcesz do swojej kampanii promocyjnej włączyć dodatkową formę reklamy, która pozwoli z przekazem wyjść poza mury oraz poza wręczanie ulotek, ale jednocześnie nie zrujnuje twojego portfela, proponujemy ci plakat. To jednak nie byle jaki plakat, to małe dzieło sztuki, ukazujące graficzną kwintesencję piękna, które zapewniasz swoim klientkom. Spojrzenie tej pięknej modelki jest urzekające i zachęca do skorzystania z usług salonu, dlatego warto zestawić ten wzór z mocno zaakcentowaną nazwą twojej marki i zbudować wyrazisty wizerunek. Tak powstaną w głowach konsumentek pozytywne skojarzenia, które zachęcą do skorzystania z twoich usług.

PRZYCIĄGAMY WYSZUKANĄ ESTETYKĄ

Za pomocą plakatu można reklamować się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz przy sprzyjającej pogodzie. Ważne, aby plakat był dobrze widoczny z pewnej odległości i kusił widza swoim wyglądem. Nasz wzór przyciąga bielą, a kusi ciekawymi detalami graficznymi, osadzonymi w najnowszych trendach modowych. Są niesymetrycznie rozłożone, nieregularne, ale za to interesujące i w bardzo dobrym guście. Białe tło pozwala na doskonałą ekspozycję danych kontaktowych, a przede wszystkim nazwy firmy, wypisanej dużą czcionką i widocznej z daleka.

ŚWIETNA EKSPOZYCJA DLA DANYCH

Na tej wersji plakatu postawiliśmy przede wszystkim na dobrą ekspozycję logo, nazwy firmy bądź imienia i nazwiska specjalisty, który chce reklamować swoje usługi. Przy tej ciekawej grafice praktycznie każdy z tych wariantów będzie wyglądał efektownie. Turkusowa wstęga doskonale przykuwa uwagę i utrwala się w pamięci odbiorcy. Potencjalny klient szybko powiąże ją z twoją marką. Wystarczy, że w procesie zamawiania wczytasz plik bądź wpiszesz nazwę i do tego dopiszesz dużą czcionką numer telefonu. Warto jeszcze pokusić się o kod QR, pod którym konsument znajdzie więcej informacji.

WYJĄTKOWA OPRAWA REKLAMOWA

Ten wariant plakatu nastawiony jest zdecydowanie na lepszą i efektowniejszą ekspozycję nazwy firmy, logo albo twojego imienia i nazwiska. Duże pole tekstowe na to pozwala i warto z tego skorzystać, bowiem dbałość o stałą obecność marki w otoczeniu i utrwalenie jej w umysłach konsumentów to jedna z ważniejszych czynności w profesjonalnym marketingu. Natomiast nasza urocza, pastelowa grafika zapewni temu zabiegowi piękną i efektowną oprawę. Zamów takie plakaty i zyskaj pewność, że w najbliższej okolicy zrobisz furorę, zwłaszcza wśród klientek.

DYSKRETNY UROK GRAFIKI

Plakat reklamowy o bardzo minimalistycznym, ale jednocześnie bardzo atrakcyjnym charakterze. Białe tło sprawia, że reklama jest bardzo widoczna i to z daleka. Kiedy ktoś podejdzie bliżej, dostrzeże ażurowe, wyjątkowe kwiaty na dole wydruku, które wpadają w oko i pozostają w pamięci. I wtedy, praktycznie w sposób automatyczny przeczyta wszystkie informacje, być może zrobi sobie zdjęcie plakatu. Jednym słowem, cel osiągnięty. Chodziło przecież o to, żeby grafika dyskretnie, ale także skutecznie przyciągała konsumentów.

ŚWIETNA PROMOCJA TWOJEJ MARKI

Nasza uniwersalna grafika na plakat ma szerokie zastosowanie. To wersja, za pomocą której świetnie wyeksponujesz nazwę swojej firmy albo produktu, który chcesz wylansować. Wzór pasuje do wielu tematów, nie tylko związanych z hodowlą roślin czy urządzaniem ogrodów. Idealna będzie do promocji kosmetyków naturalnych czy kuracji upiększających z ich użyciem, do noclegów w gospodarstwie agroturystycznym albo dla sadowników. To tylko wycinek możliwości, to ty zdecydujesz czy widzisz tu potencjał dla promocji swojej firmy.

ZADBALIŚMY O PIĘKNĄ REKLAMĘ

Branża beauty jest wymagająca i jak sama nazwa wskazuje ważny jest piękny wygląd dokładnie każdego detalu, który wiąże się z działalnością. Oczywiście liczy się przede wszystkim efekt wizualny waszych usług, ale dla klientek ważny jest także wygląd salonu i osób, które je obsługują. Nie bez znaczenia będzie także oprawa graficzna reklamy, która będzie zachęcała do wizyty, więc warto zainwestować w różne wydruki, np. ten efektowny plakat. Modne połączenie czerni i bieli, ładny print na brzegach i złote detale jak wisienka na torcie.

WYKORZYSTAJ POTENCJAŁ GRAFIKI

Plakat jest bardzo przydatną formą reklamy, ponieważ nie generuje wysokich kosztów, a pozwala na rozpromowanie swojej firmy w terenie. Nie zajmuje dużo miejsca, dlatego, dzięki życzliwości znajomych firm lub osób prywatnych, może zawisnąć na każdym ogrodzeniu, murze, w sklepie, w miejscach publicznych czy na specjalnych tablicach. Nasza propozycja graficzna to wzór uniwersalny, który można wykorzystać zgodnie z uznaniem, ale także wzór bardzo wyrazisty, który szybko wpada w oko i zapada w pamięć. Warto wykorzystać ten potencjał.

DOBRE TŁO DLA TREŚCI

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, która dostarcza konsumentom przydatne, w tym na przykład techniczne usługi albo ważne, podstawowe artykuły to twoja reklama powinna mieć właśnie taki charakter. Nasza grafika to same konkrety, brak zbędnych ozdobników i wielka moc uporządkowania, która od razu budzi zaufanie do waszego profesjonalizmu. Modne kolory i geometrycznie panele to dodatkowo oznaka gustu i wyczucia modnej estetyki. A przy okazji plakat będzie bardzo nośny dla informacji, które zechcesz przekazać konsumentom.

DUŻE MOŻLIWOŚCI REKLAMOWE

Plakat to taka forma reklamy, która nie generuje wysokich kosztów, ale dobrze wykorzystana generuje spory przypływ klientów. Dzięki kompaktowym rozmiarom można go powiesić w zaprzyjaźnionym sklepie lub punkcie usługowym, na płocie lub ścianie w okolicy, gdzie mogą przechodzić potencjalni klienci. Powinien wyróżniać się ciekawą estetyką, przykuwać wzrok, ale jednocześnie komponować się z otoczeniem. Nasza grafika zapewnia takie rezultaty, dzięki czemu możecie się skutecznie reklamować w wielu miejscach.

INFORMACJE W OTOCZENIU BARW

Dane kontaktowe na każdej reklamie powinny być ładnie i czytelnie podane. W tym przypadku zadbaliśmy o naprawdę ładną oprawę, ale mamy dla was także spore pole tekstowe, w którym zmieści się krótki opis oferty albo hasło zachęcające do skorzystania z niej. Białe tło kapitalnie kontrastuje z wyrazistymi barwami detali ozdobnych, a jednocześnie trochę gasi tą intensywność, dzięki czemu grafika ma fajny, gustowny balans. Jest też dobrym tłem na skuteczne wyeksponowanie nazwy firmy, najlepiej dużą czcionką.

CIEKAWY DIZAJN ZAWSZE DZIAŁA

Jeśli działasz w branży, gdzie podążanie za modnymi trendami ma spore znaczenie, to twoja reklama również musi mieć taki charakter. Musi być wyraźnym dowodem, że orientujesz się w modzie i bardzo dbasz o wizerunek firmy właśnie pod tym kątem. Nasza propozycja graficzna jest osadzona w najnowszych trendach, więc będzie twoją wizytówką i od razu zbuduje wokół twojej firmy odpowiednio stylową atmosferę. To z pewnością przekona do twojej działalności więcej osób niż zwykła reklama bez takiego modowego pazura.

GRAFIKA, KTÓRA PRZYCIĄGA BLASKIEM

Dobra reklama powinna przyciągać konsumenta i zostawać w jego pamięć. Taki efekt można wywołać za pomocą różnych efektownych zabiegów graficznych, począwszy od umieszczenia logo na wydruku, a na krzykliwych kolorach skończywszy. My tym razem postawiliśmy na blask turkusowych kryształków, połączonych z klimatyczną czernią oraz białych napisach. Dzięki temu plakat budzi ciekawość z daleka, a kiedy ktoś podejdzie bliżej, może wygodnie przeczytać wszelkie istotne informacje. To po prostu skuteczna reklama z czytelnym przekazem.

REKLAMA FIRMY Z PERSPEKTYWAMI

Ażurowy motyw z geometrycznych elementów w modnych kolorach. Jedni widzą w nim fragment kuli ziemskiej, inni symbol innowacyjnej myśli, a jeszcze inni wszystko to razem. Jedno jest pewne, to bardzo nowoczesna i mocno energetyczna grafika, wskazująca na firmę z innowacyjnymi ambicjami. Ciekawe odcięcie dolnej części podkręca efekt i jednocześnie jest doskonałym tłem do hasłowego opisania swojej oferty. Plakat jest czytelny, a jednocześnie bardzo efektowny i energetyczny. Aż chce się sprawdzić, co oferuje twoja firma.

KWIATY NA GÓRZE I KWIATY NA DOLE

Kolorowa grafika na plakat pełna kwiatów, sprawdzi się w przypadku promowania usług firmy, której oferta opiera się na sprzedaży tych rośli lub usługach z ich użyciem. To zresztą dość uniwersalny wzór, który może także doskonale promować np. wiosenny festyn, imprezę szkolną lub inne eventy. Grafika została umieszczona w położeniu skrajnym na górze i dole wydruku, więc nie zakłóca tekstowego przekazu. Dodatkowy podział plakatu na trzy części zapewnia czytelność i estetyczny wygląd.

JAK PRZYKUĆ UWAGĘ DELIKATNOŚCIĄ?

Kiedyś uważano, że pastele nie nadają się do przekazu reklamowego, ponieważ są zbyt rozmyte i nijakie, nie przebijają się z przekazem w kolorowej przestrzeni pełnej różnych szczegółów. To już przeszłość, dziś liczy się gustowny wygląd, zgony z modowymi trendami. A modne są właśnie pastele łączone z czernią i na tym bazuje skuteczność tego plakatu. Na białym tle majaczy miętowa mozaika, a to wszystko razem uwypukla nazwę firmy i ważne informacje dla potencjalnych klientów, skutecznie zapadając w pamięć.

MONOCHROMATYCZNIE I MODNIE

W branży projektowej liczy się design i odwaga w tworzeniu propozycji dla klienta. Warto więc pokazać te cechy od razu, na swoich materiałach własnych reklamowych. To będzie zapowiedź dobrej, kreatywnej współpracy i naprawdę ciekawych propozycji graficznych. Podobnie, jak wygląd właścicielki salonu kosmetycznego czy stan samochodu blacharza, ten plakat będzie dowodem waszego profesjonalizmu, waszą terenową wizytówką. A przy okazji przekaże odpowiednią dawkę informacji i ułatwi kontakt potencjalnym klientom.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: