Plakaty Wielkoformatowe - Motywy - Tła i tekstury

Jesteśmy profesjonalną drukarnią internetową, która w ofercie posiada szeroki wybór zróżnicowanych materiałów reklamowych i promocyjnych dla przedsiębiorstw. Proponujemy plakaty wielkoformatowe zawierające różnorodne tła i tekstury, które są idealną bazą do stworzenia własnego projektu plakatu. W ten sposób można będzie uzyskać gadżet reklamowy, który świetnie wpasuje się w profil przedsiębiorstwa i będzie spójny z innymi elementami promocyjnymi.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Plakat wielkoformatowy, który na swojej powierzchni ma jedynie tło stanowi idealną bazę do własnych projektów graficznych. Jesteśmy w stanie w naszej drukarni na życzenie klienta przygotować taki plakat, który będzie zawierał wszystkie zlecone informacje i dzięki temu będzie stanowił świetną wizytówkę każdego przedsiębiorstwa. Pozwoli na świetne zaprezentowanie firmy klientom i wyróżnienie jej na rynku. Zainteresowanych zapraszamy zatem do postawienia na naszą ofertę i skorzystanie z proponowanych rozwiązań.
Czytaj więcej
Pokaż:

INFORMACJE W OTOCZENIU BARW

Dane kontaktowe na każdej reklamie powinny być ładnie i czytelnie podane. W tym przypadku zadbaliśmy o naprawdę ładną oprawę, ale mamy dla was także spore pole tekstowe, w którym zmieści się krótki opis oferty albo hasło zachęcające do skorzystania z niej. Białe tło kapitalnie kontrastuje z wyrazistymi barwami detali ozdobnych, a jednocześnie trochę gasi tą intensywność, dzięki czemu grafika ma fajny, gustowny balans. Jest też dobrym tłem na skuteczne wyeksponowanie nazwy firmy, najlepiej dużą czcionką.

JAK PRZYKUĆ UWAGĘ DELIKATNOŚCIĄ?

Kiedyś uważano, że pastele nie nadają się do przekazu reklamowego, ponieważ są zbyt rozmyte i nijakie, nie przebijają się z przekazem w kolorowej przestrzeni pełnej różnych szczegółów. To już przeszłość, dziś liczy się gustowny wygląd, zgony z modowymi trendami. A modne są właśnie pastele łączone z czernią i na tym bazuje skuteczność tego plakatu. Na białym tle majaczy miętowa mozaika, a to wszystko razem uwypukla nazwę firmy i ważne informacje dla potencjalnych klientów, skutecznie zapadając w pamięć.

MONOCHROMATYCZNIE I MODNIE

W branży projektowej liczy się design i odwaga w tworzeniu propozycji dla klienta. Warto więc pokazać te cechy od razu, na swoich materiałach własnych reklamowych. To będzie zapowiedź dobrej, kreatywnej współpracy i naprawdę ciekawych propozycji graficznych. Podobnie, jak wygląd właścicielki salonu kosmetycznego czy stan samochodu blacharza, ten plakat będzie dowodem waszego profesjonalizmu, waszą terenową wizytówką. A przy okazji przekaże odpowiednią dawkę informacji i ułatwi kontakt potencjalnym klientom.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: