Plakaty Wielkoformatowe - Sprzedaż - RTV i AGD

Reklama w Internecie wydaje się obecnie naturalną drogą pozyskiwania klientów. Nie należy jednak zapominać, że materiały stacjonarne nadal mają rację bytu i w przypadku lokalnego rynku mogą sprawdzać się rewelacyjnie. Proponujemy zatem plakaty wielkoformatowe dla branży RTV i AGD. Plakat pozwala zamieścić informacje o specjalnych ofertach dostępnych w sklepie i może wykazywać się bardzo wysoką skutecznością jeżeli chodzi o przyciąganie klientów.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Inwestując w reklamę warto przede wszystkim postawić na wysokiej jakości materiały, które znakomicie wpasują się w potrzeby i oczekiwania. Pozwolą one na wyróżnienie przedsiębiorstwa i sprawdzą się świetnie w konkretnym zastosowaniu. Plakat wielkoformatowy wykonany przez naszą drukarnię wykazuje wysoką odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne i stanowi znakomity wybór dla wszystkich przedsiębiorstw. Jest bowiem swego rodzaju wizytówką prowadzonej działalności i pozwala firmie na zaistnienie na lokalnym rynku.
Czytaj więcej
Pokaż:

NUMER TELEFONU JEST NAJWAŻNIEJSZY

Plakat reklamowy, który odbiega od tego, co jest powszechnie znane i już się opatrzyło. Prosta forma wyróżnia się rzadko spotykanym kolorem tła oraz komunikatywną grafiką (lodówka w białym kolorze). Tekst na plakacie ma kolor biały. Projekt przewiduje szczególne wyróżnienie numeru telefonu, dlatego też polecany jest firmom, które stawiają na telefoniczny kontakt z klientem.

ZAWIŚNIE WSZĘDZIE TAM, GDZIE CHCESZ

Biało-niebieski plakat zaprojektowany z myślą o branży RTV i AGD. Nadaje się zarówno do promocji sklepów, jak i firm świadczących usługi w zakresie naprawy i konserwacji urządzeń gospodarstwa domowego oraz odbiorników radiowych i telewizyjnych. Nośnik uniwersalny, łatwy w kolportażu. Może wisieć zarówno w witrynach sklepowych, jak i na ścianach, czy słupach informacyjnych – wszędzie tam, gdzie znajdują się potencjalni klienci.

NAJWAŻNIEJSZE, TO DOTRZEĆ DO KLIENTA

Projekt plakatu o żółto-białej kolorystyce, z ilustracją biało-niebieskiego tostera. Druk spójny estetycznie z innymi elementami serii. Polecany szczególnie sklepom oferującym sprzęt RTV i AGD oraz serwisom tego typu urządzeń. Ze względu na ciepłe barwy i ładną grafikę nadaje się również do promowania lokali gastronomicznych, które w swoim menu oferują śniadania.

UNIWERSALNY I GOTOWY DO ROZWIESZENIA

Outdoorowy nośnik reklamy, który może być wykorzystany w dowolnym miejscu i czasie. Szaro-biała kolorystyka wyróżnia go spośród szeregu innych, pstrokatych plakatów. Dzięki oszczędnej formie (dwa kolory, ilustracja pralki, duże litery, widoczne dane adresowe) najważniejsza jest tu treść. Wszystkie dane są odpowiednio wyeksponowane.

A JEDNAK DZIAŁA I MA SIĘ NIEŹLE

Pomimo wszechobecności mediów elektronicznych, afisze i plakaty wciąż pozostają jedną ze skuteczniejszych form reklamy w przestrzeni zewnętrznej. Mają przy tym dodatkową zaletą – mogą być wykorzystane również wewnątrz pomieszczeń. Projekt przeznaczony do promowania firm działających w szeroko rozumianej branży RTV i AGD.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: