Plakaty Wielkoformatowe - Telekomunikacja i Internet - Informatyk

Informatycy za sprawą materiałów reklamowych mogą wypromować swoje usługi. Nawet w przypadku prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej można obecnie skorzystać z promocji zarezerwowanej wcześniej jedynie dla dużych firm. Plakaty wielkoformatowe dostępne w naszej ofercie nie są kosztowne w zakupie i z łatwością można wybrać dla siebie tego rodzaju produkty, które świetnie sprawdzą się w danym zastosowaniu. Wyróżnią się wysoką jakością i dopracowaniem w szczegółach.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Dopracowanie wszystkich oferowanych przez nas produktów ma dla nas kluczowe znaczenie i przykładamy do tego aspektu bardzo dużą uwagę. Koncentrujemy się przede wszystkim na tym, aby dla informatyków oferować wysokiej jakości materiały promocyjne, które będą dostosowane do oczekiwań. Proponujemy dla wszystkich osób produkty dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, które wpasują się w potrzeby. Dzięki temu świadczone usługi informatyczne można będzie z łatwością wyróżnić na rynku i sprawić, że przyciągną nowych klientów do przedsiębiorstwa.
Czytaj więcej
Pokaż:

KLASYCZNY, ALE WCIĄŻ NIEZBĘDNY

Plakat reklamowy należy do klasycznych nośników reklamy. Jednak, pomimo upływu czasu, nadal jest niezastąpiony. Projekt w szaro-niebieskiej kolorystyce dedykowany jest specjalistom z szeroko rozumianej branży komputerowej. Znakiem rozpoznawczym branży i charakteru świadczonych usług jest ilustracja notebooka, znajdująca się w centralnej części plakatu.

PROSTOTA Z DYNAMICZNYM AKCENTEM

Afisz informacyjny o prostym, komunikatywnym kształcie, stonowanej kolorystyce oraz oryginalnej grafice. Dynamizmu dodaje projektowi układ danych adresowych firmy. Zostały one tak ułożone, aby zmaksymalizować łatwość ich odczytywania i zapamiętywania. Nazwa firmy (nazwisko freelancera) znajdują się w centralnej części druku.

SZAROŚCI, KTÓRE PRZYKUWAJĄ UWAGĘ

Plakat zaprojektowany z myślą o profesjonalistach, którzy chcą promować oferowane przez siebie usługi, bazując przede wszystkim na swoim know-how. Unikając nieprzydatnej w tym przypadku kakofonii barw, stworzono projekt wyróżniający się dwoma odcieniami szarości i charakterystycznym znakiem graficznym w żółtym kolorze.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: