Plakaty Wielkoformatowe - Zdrowie i uroda - Wizaż

Inwestycja w biznes powinna w głównej mierze obejmować zakup skutecznych form promocji przedsiębiorstwa na rynku. Skuteczne narzędzia reklamowe pozwalają bowiem na łatwe wyróżnienie firmy i wszystkich świadczonych przez nią usług. Pozwalają na wygodne docieranie z ofertą do odbiorców i jak najbardziej warto zainteresować się takimi właśnie rozwiązaniami. Promocja usług wizażu za pomocą plakatów wielkoformatowych może dawać świetne efekty.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Plakat wielkoformatowy to przede wszystkim bardzo skuteczne w promocji rozwiązanie. Duża powierzchnia plakatu sprawia, że ten może się bardzo łatwo wyróżnić i jest w stanie pozwolić na szybkie docieranie ze swoją ofertą do potencjalnych odbiorców. Umożliwia bardzo łatwe zainteresowanie ich ofertą. Plakaty wielkoformatowe z oferty naszej drukarni internetowej dodatkowo są wykonane z użyciem najlepszych materiałów i nowoczesnych technik druku. Gwarantuje to świetną jakość nadruków i sprawia, że plakaty się wyróżniają.
Czytaj więcej
Pokaż:

SUPER OPRAWA DLA TWOJEJ MARKI

W tym wariancie plakatu dostajesz możliwość bardzo dużej ekspozycji swojej marki. Dzięki temu dasz się poznać na rynku i szybko utrwalisz swoje logo, nawę lub nazwisko wśród konsumentek. Czarny plakat z charakternym dodatkiem ciekawego odcienia różu przyciągnie wzrok każdej potencjalnej klientki, która lubi dopracowaną estetykę i dodatkowo dba o swój wygląd. To będzie doskonała oprawa dla twojej marki i dodatkowy element budowania wizerunku profesjonalistki, która śledzi trendy w modzie, ma wyczucie stylu i sprawia, że klientki przechodzą spektakularne metamorfozy. Jedno spojrzenie na taki plakat i od razu pojawia się chęć na wizerunkowe zmiany.

DUŻO MIEJSCA NA INFORMACJE

Zawsze różnicujemy naszą ofertę pod kątem możliwości, wiemy bowiem, że macie naprawdę rozbudowane wymagania. Ta wersja grafiki na plakat jest skoncentrowana w taki sposób, aby zostało odpowiednio dużo miejsca na zamieszczenie danych kontaktowych oraz dużą ekspozycję nazwy salonu. Dzięki temu można także zmieścić tutaj mały katalog usług albo zachęcające hasło. Sama grafika mimo wszystko jest dobrze widoczna, wpada w oko i wywołuje pozytywne emocje, a przede wszystkim zachęca do wizyty w salonie.

MINIMALIZM? ALE JAKI!

Od paru lat rynek wydruków okazjonalnych i reklamowych dominuje graficzny i kolorystyczny minimalizm. To oznacza, że na takich materiałach panuje większy porządek wizualny, a tym samym przekaz jest wyraźniejszy, bardziej stylowy i gustowny. Przykładem może być nasza propozycja na plakat, na której detali jest niewiele, ale każdy ma wielkie znaczenie. Panuje tutaj biel oraz takie ułożenie barw, które obiecuje perfekcję wykonania usługi. Całość dowodzi znajomości trendów modowych, a to kluczowa sprawa w branży beauty.

WIDOCZNA SYMBIOZA BARW

Tworząc dla was nowe grafiki reklamowe, wykorzystujemy różne detale, które wywołują skojarzenia z konkretną branżą. W tym przypadku z pomocą przyszła nam paletka cieni do powiek jako baza do stworzenia efektownego wzoru. Stała się głównym elementem dekoracyjnym, który przykuje każde kobiece oko. Do tego dopasowaliśmy kolor pola tekstowego, który współgra z kolorystyką paletki i jednocześnie jest doskonałym tłem dla treści informacyjnej. Na plakacie jest wystarczająco dużo miejsca aby podać dane kontaktowe oraz garść informacji o usługach.

GRAFIKA, KTÓRA PRZYKUWA WZROK

Można reklamować studio wizażu za pomocą standardowego zdjęcia, na którym widać piękną modelkę w modnym makijażu. Ale można także bazować na oczywistych symbolach graficznych, które są dla każdego zrozumiałe, zachęcające, a jednocześnie odrobinkę niedopowiedziane. Pięknie wyprofilowane oko skutecznie przykuwa uwagę i zachęca do sprawdzenia, co też kryje się za tą reklamą. Ogólny wygląd grafiki wskazuje na profesjonalizm i znajomość modnych trendów, dlaczego więc nie spróbować? To właśnie siła dobrej reklamy.

PLAKAT JAKO ZAPOWIEDŹ PROFESJONALIZMU

Czysty, biały plakat, a na nim nasze zalotnie mrugające, powabne oko. Do tego pyłek w stylu glamour i wiadomo od razu, że chodzi o upiększanie wyglądu w dobrym stylu. Zaraz pod grafiką miejsce na dobrą ekspozycję nazwy twojego salonu. Duże pole na treść, które jest okazją do przekazania konsumentom swojego zakresu działania w sposób hasłowy, ale zachęcający, daje spore możliwości. Większą czcionką dane kontaktowe, czytelne i widoczne. Plakat ma bardzo harmonijny, czytelny, a jednocześnie elegancki wygląd.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: