Banery - Finanse i ubezpieczenia

Działalność w branży finansów i ubezpieczeń wymaga odpowiedniego podejścia do kwestii promocji. Konkurencja na rynku jest bowiem bardzo duża i tylko wyróżnienie się na tle innych przedsiębiorstw jest w stanie pomóc firmie w przetrwaniu i dotarciu do sporej grupy klientów. W naszej drukarni znajdziesz zróżnicowane banery, które mogą pełnić wiele różnych funkcji. Przede wszystkim jednak pomogą w wypromowaniu prowadzonej działalności i skuteczniejszym docieraniu do klientów.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Baner dostosowany do specyfiki branży finansów i ubezpieczeń to bardzo skuteczne narzędzie reklamy stacjonarnej, które pozwala na zwiększenie rozpoznawalności prowadzonego przedsiębiorstwa. Odpowiednio wybrane banery pomagają firmom w lepszym docieraniu do klientów i stanowią inwestycję. Ta natomiast może bardzo szybko się zwrócić i może dawać znakomite efekty. Jak najbardziej warto tym samym zainteresować się takimi możliwościami i skorzystać z oferowanych przez naszą drukarnię produktów. Z nami promocja biznesu nie będzie stanowiła żadnego problemu.
Czytaj więcej
Pokaż:

BANER PEŁEN PROFESJONALIZMU

Opracowując swoją kampanię reklamową warto zadbać o klienta lokalnego. Oczywiście w dobie możliwości zawierania polis online nie musicie ograniczać się do swojej najbliższej okolicy, ale warto pamiętać, że to także obszar, na którym również mieszkają osoby potrzebujące ubezpieczenia majątku, pojazdu albo życia. Doskonałym i jednocześnie prostym rozwiązaniem w tym przypadku będzie baner reklamowy, który można rozwiesić w pobliżu swojej firmy, a także w innych, ruchliwych miejscach w swojej okolicy. Będzie promował twoje usługi i dodatkowo kierował do twojego biura.

OD RAZU CI ZAUFAJĄ

Skoro prowadzisz biuro rachunkowe, to chyba można założyć, że zdecydowanie chcesz do siebie przyciągnąć klienta lokalnego, z twojej miejscowości i okolic. W roli reklamy o takim zasięgu doskonale sprawdzi się baner, ale to nie wszystko. Taka reklama musi odpowiednio prezentować, a w przypadku biura, które zajmuje się finansami innych firm, ten wygląd musi budzić zaufanie. Wykorzystaliśmy więc dość zachowawcze kolory, które automatycznie wywołują poczucie bezpieczeństwa i sugerują, że finanse są w dobrych rękach.

UBEZPIECZACIE JAK TARCZA

Firm pośredniczących w procesie ubezpieczania mienia, pojazdów czy wreszcie ludzkiego zdrowia i życia jest całkiem sporo. Żeby wybić się na tle konkurencji zainwestuj w porządny baner, który zawiesisz w widocznym miejscu. Powinien przyciągać wzrok, ale w tej tematyce mało jest możliwości graficznych. Dlatego zdecydowaliśmy się na czarny baner z tarczą. Budzi zaufanie, a to bardzo ważne wtedy, kiedy klient chce wydać niemałe pieniądze na ubezpieczenie swojego majątku albo rodziny. Ta grafika na pewno go przekona do twoich usług.

MODNA KOLORYSTYKA, DUŻA WIDOCZNOŚĆ

Pozornie rozsypane, a jednak mające określony porządek i zastosowanie motywy, które od razu wywołują skojarzenia z biurem księgowym. Baner zaprojektowany jest w bardzo zachowawczych kolorach, dzięki czemu owe symbole mają dobrą ekspozycję. Neutralne tło pozwala także na czytelny przekaz w postaci danych kontaktowych, które dzięki dużemu rozmiarowi czcionki będą widoczne z daleka. Taki baner budzi respekt i zdecydowanie zachęca do nawiązania współpracy z konkretnym księgowym lub biurem rachunkowym.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: