Banery - Finanse i ubezpieczenia

Działalność w branży finansów i ubezpieczeń wymaga odpowiedniego podejścia do kwestii promocji. Konkurencja na rynku jest bowiem bardzo duża i tylko wyróżnienie się na tle innych przedsiębiorstw jest w stanie pomóc firmie w przetrwaniu i dotarciu do sporej grupy klientów. W naszej drukarni znajdziesz zróżnicowane banery, które mogą pełnić wiele różnych funkcji. Przede wszystkim jednak pomogą w wypromowaniu prowadzonej działalności i skuteczniejszym docieraniu do klientów.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Baner dostosowany do specyfiki branży finansów i ubezpieczeń to bardzo skuteczne narzędzie reklamy stacjonarnej, które pozwala na zwiększenie rozpoznawalności prowadzonego przedsiębiorstwa. Odpowiednio wybrane banery pomagają firmom w lepszym docieraniu do klientów i stanowią inwestycję. Ta natomiast może bardzo szybko się zwrócić i może dawać znakomite efekty. Jak najbardziej warto tym samym zainteresować się takimi możliwościami i skorzystać z oferowanych przez naszą drukarnię produktów. Z nami promocja biznesu nie będzie stanowiła żadnego problemu.
Czytaj więcej
Pokaż:

OD RAZU CI ZAUFAJĄ

Skoro prowadzisz biuro rachunkowe, to chyba można założyć, że zdecydowanie chcesz do siebie przyciągnąć klienta lokalnego, z twojej miejscowości i okolic. W roli reklamy o takim zasięgu doskonale sprawdzi się baner, ale to nie wszystko. Taka reklama musi odpowiednio prezentować, a w przypadku biura, które zajmuje się finansami innych firm, ten wygląd musi budzić zaufanie. Wykorzystaliśmy więc dość zachowawcze kolory, które automatycznie wywołują poczucie bezpieczeństwa i sugerują, że finanse są w dobrych rękach.

UBEZPIECZACIE JAK TARCZA

Firm pośredniczących w procesie ubezpieczania mienia, pojazdów czy wreszcie ludzkiego zdrowia i życia jest całkiem sporo. Żeby wybić się na tle konkurencji zainwestuj w porządny baner, który zawiesisz w widocznym miejscu. Powinien przyciągać wzrok, ale w tej tematyce mało jest możliwości graficznych. Dlatego zdecydowaliśmy się na czarny baner z tarczą. Budzi zaufanie, a to bardzo ważne wtedy, kiedy klient chce wydać niemałe pieniądze na ubezpieczenie swojego majątku albo rodziny. Ta grafika na pewno go przekona do twoich usług.

MODNA KOLORYSTYKA, DUŻA WIDOCZNOŚĆ

Pozornie rozsypane, a jednak mające określony porządek i zastosowanie motywy, które od razu wywołują skojarzenia z biurem księgowym. Baner zaprojektowany jest w bardzo zachowawczych kolorach, dzięki czemu owe symbole mają dobrą ekspozycję. Neutralne tło pozwala także na czytelny przekaz w postaci danych kontaktowych, które dzięki dużemu rozmiarowi czcionki będą widoczne z daleka. Taki baner budzi respekt i zdecydowanie zachęca do nawiązania współpracy z konkretnym księgowym lub biurem rachunkowym.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: