Banery - Gastronomia

Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny, zwykle zależy ci na kliencie lokalnym lub takim, który się właśnie pojawił się w waszej okolicy przejazdem. Dlatego też nie potrzebujesz reklamy o ogólnopolskim zasięgu, a właśnie promocji w swojej miejscowości, ewentualnie w ościennych gminach. Idealną formą takiej reklamy jest baner, który można powiesić w kilu strategicznych miejscach.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
To wydruk na materiale, który dzielnie znosi wszelkie warunki pogodowe, dzięki czemu przez lata twoja reklama będzie wyglądać nienagannie. Baner powinien zawisnąć w miejscu legalnym, ale też ruchliwym, żeby mógł wpaść w oko wielu konsumentom. Musi też być efektowny i bardzo zachęcający, dlatego szczególnie polecamy w tym zakresie naszą ofertę szablonów graficznych, stworzonych specjalnie dla gastronomii. Z pewnością znajdziesz tu coś odpowiedniego. Możesz także zlecić wydrukowanie swojej gotowej grafiki, wystarczy wysłać plik i złożyć zamówienie.
Czytaj więcej
Pokaż:

JEDZENIE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Firm oferujących catering jest wiele, podobnie jak reklam na tą okoliczność. My jednak tym razem swoją propozycję kierujemy do podmiotów, które chciałaby zaoferować obsługę cateringową w nieco bardziej wytwornym wydaniu. Jeśli taki jest twój cel, mamy dla ciebie grafikę reklamową, która będzie tutaj pasowała. Sztućce przewiązane elegancką wstążką sugerują, że klient będzie miał do czynienia z cateringiem z wyższej półki, który spełni większe wymagania i zaoferuje coś więcej niż kanapki, bigos i kawa.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: