Banery - Motoryzacja

Reklama to podstawa promowania usług świadczonych przez przedsiębiorstwo. Skuteczny przekaz reklamowy pozwala na łatwe i wygodne docieranie do odbiorców, a przy tym nie musi być związany z bardzo wysokimi kosztami. Banery dostępne w ofercie naszego przedsiębiorstwa to znakomity sposób na promowanie swoich usług wśród odbiorców i wygodne docieranie do nich z konkretnym przekazem marketingowym. Jeżeli zatem szukasz świetnego uzupełnienia prowadzonego marketingu to zapraszamy do naszej oferty.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Każdy baner dostępny w naszej ofercie wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu gwarantuje bardzo wysoką trwałość i może być stosowany również na zewnątrz. Pozwoli na łatwe informowanie o usługach. Posiadamy w ofercie banery dedykowane dla branży motoryzacyjnej. Bez względu na rodzaj prowadzonego przedsiębiorstwa z naszymi produktami będziesz w stanie bardzo łatwo docierać do odbiorców i będziesz w stanie zainteresować tych oferowanymi usługami. Inwestując niewielkie kwoty możesz znacząco wzmocnić promowanie firmy i o wiele wygodniej dotrzeć do wielu potencjalnych klientów.
Czytaj więcej
Pokaż:

TAK ZACHĘCAMY ZMOTORYZOWANYCH

Wiele firm z różnych branż korzysta z mocy reklamowej jaką daje baner. Jednak trzeba jasno zaznaczyć, że dla firm z zakresu szeroko pojętej motoryzacji powinien być to obowiązkowy element promocyjny. Banery wiesza się głównie przy ruchliwych drogach, a przecie to właśnie tam można głównie znaleźć waszych docelowych klientów. Nasza grafika z daleka wskazuje na to, że twoja oferta dotyczy wszystkich zmechanizowanych, więc baner o takim wyglądzie przyciągnie wzrok każdego kierowcy. Zamów, znajdź dobre miejsce na reklamę, a efekty będą imponujące.

REKLAMA JAK MAGNES

Jeśli świadczysz usługi naprawcze z wybranego zakresu, jesteś mechanikiem albo po prostu „złotą rączką” to mamy dla ciebie odpowiednią grafikę reklamową. Baner, który doskonale wypromuje twoje usługi w najbliższej okolicy, bo na lokalnych klientach z pewnością zależy ci najbardziej. Biała, dużego rozmiaru reklama z dobrze wyeksponowaną nazwą firmy i bardzo sugestywnymi detalami graficznymi to coś, czego potrzebujesz do promocji. Na pewno przykuje uwagę przechodzących i przejeżdżających, potencjalnych klientów.

IDENTYFIKACJA FIRMY W OKOLICY

Warsztat samochodowy to miejsce nastawione na klienta lokalnego, więc baner reklamowy będzie tu bardzo przydatny dla odpowiednio skutecznej promocji usług. Mamy dla ciebie propozycje graficzną, która na pierwszy rzut oka od razu kojarzy się ze światem smarów, oleju i mechanicznej roboty, ale jest także utrzymana w wyjątkowo modnej estetyce. Bardzo ciemna, aż grafitowa ciemność to tło, które przyciągnie uwagę i narzuci skojarzenia, a widok silnika samochodowego i kluczy dopełni efekt. Grafika ma bardzo profesjonalny wydźwięk i budzi zaufanie.

BRYKA, KTÓRA ŁYPIE OKIEM

Wybierając grafikę reklamową, watro myśleć jak potencjalny klient. Jeśli gdzieś przejeżdżasz albo przechodzisz i łypnie na ciebie z ogrodzenia albo ściany bystre oko sportowej fury, to ominiesz to miejsca bez zainteresowania? Oczywiście, że nie! Chociaż na chwilę zatrzymasz wzrok, żeby sprawdzić, co takiego ma do zaproponowania ów baner. Przeczytasz, możliwe, że zrobisz mu zdjęcie telefonem i pójdziesz dalej, ale kiedy nadarzy się potrzeba sięgniesz do tego zdjęcia i skorzystasz z oferty. Tak właśnie działa baner, który teraz możesz zamówić!

JEDYNY TAKI W OKOLICY

Skoro działasz w branży motoryzacyjnej, niezależnie od profilu musisz się liczyć z wielką, ale to naprawdę wielką konkurencją. Nieważne czy sprzedajesz części czy prowadzisz warsztat naprawczy czy np. auto detailing, pracujesz na rynku nasyconym podobnymi firmami. Dlatego konieczna jest reklama, najlepiej taka terenowa i bardzo widoczna, ponieważ ulotki mogą zginąć w tłumie. Nasz baner to ciekawa grafika i białe tło, które będzie widoczne z daleka. Grafika jest uniwersalna, sprawdzi się w każdym temacie obsługującym branżę motoryzacyjną.

REKLAMUJ SIĘ Z CHARAKTEREM

Są branże, gdzie traktuje się reklamę po macoszemu, a to poważny błąd. Taka na przykład wulkanizacja. Myślisz pewnie, że wystarczą jakieś tam szare ulotki z danymi. Chcemy cię zaskoczyć proponując ci czarną, pasującą do tematyki, grafikę reklamową. Nasze działanie opiera się głównie na tym, że to reklama, która bazuje wyłącznie na czerni. Zaskoczeniem jest także ładna ekspozycja opon na czarnym tle, co mogłoby wydawać się niemożliwe. A jednak, odpowiednie oświetlenie sprawiło, że grają tu główną rolę i przyciągają wzrok.

REKLAMA WIDOCZNA Z DALEKA

Usługi holowania pojazdów z użyciem lawety mają raczej zasięg lokalny, więc interesuje cię pozyskiwanie klientów z jak najbliższej okolicy. Dlatego też warto rozwiesić w swojej miejscowości kilka banerów reklamowych, ale takich, które konsumenci zobaczą z daleka. Pamiętaj, że twoja grupa docelowa to klienci zmotoryzowani, więc nie będą raczej przechodzili koło płotu z banerem, a przejeżdżali w pewnej odległości. Nasza mocno żółta grafika na pewno zostanie zauważona z każdego auta, a prosty i czytelny znak graficzny nasunie odpowiednie skojarzenia.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: