Banery - Zdrowie i uroda

Reklama może obecnie przybierać wiele zróżnicowanych form. Obecnie wiele sposobów działania umożliwia komfortowe docieranie do szerokiego grona odbiorców i umożliwia znaczne wyróżnienie przedsiębiorstwa na rynku. Zainteresowanie się najlepszymi metodami działania i skorzystanie z usług najlepszych ekspertów będzie tym samym bardzo korzystne i będzie prowadziło do dużej radości z takiego podejścia do sprawy.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Banery dostępne w naszej ofercie to produkty, które pozwalają na promocję firm działających w branży zdrowia i urody. Każdy z naszych produktów jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i pozwala na wyróżnienie prowadzonej firmy na rynku i łatwiejsze docieranie z jej usługami do odbiorców. Baner na życzenie klienta jesteśmy w stanie dopasować do profilu prowadzonej działalności i zamieścić na nim dowolne napisy. Dzięki temu z naszej oferty wybierzesz w pełni spersonalizowany produkt, który wpasuje się w oczekiwania.
Czytaj więcej
Pokaż:

PANIE BĘDĄ ZACHWYCONE

Twoja renoma i umiejętności mogą ściągać do salonu klientki z daleka, to oczywiste. Jednak salon czy studio fryzjerskie przede wszystkim bazuje na klienteli z najbliższej okolicy i tu właśnie trzeba najmocniej zadbać o promocję. Wybierz baner z naszą grafiką i daj się poznać swoim sąsiadom bliższym i dalszym. Jego wygląd ma charakter prestiżowy i bardzo mocno zachęca do sprawdzenia twoich umiejętności, a to doskonale wpływa na wizerunek salonu. Potencjalne klientki na pewno to docenią. Na ciemnym tle dobrze wyeksponujesz swoje logo albo nazwę. Zadbaj także o podanie numeru telefonu z użyciem dużej czcionki.

RÓŻ ZAWSZE PRZYCIĄGA UWAGĘ

Chcesz zwiększyć krąg swoich klientek? Zaproś je do siebie za pomocą tego atrakcyjnego banera. Opracowaliśmy na tą okazję specjalną grafikę, która ściągnie w swoją stronę każde kobiecie oko, nastawione na dobrą estetykę. Czarny baner ze spektakularnie rozsypanym, różowym pyłkiem to zabieg specjalny i zapewniamy, że bardzo skuteczny. Równo ułożone pędzelki do makijażu naprowadzają na tematykę oferty, a kontrastowy kolor podanej treści łatwo wpada w oko. Taka reklama w najbliższej okolicy to gwarancja, że wkrótce na wizytę umówią się nowe klientki. To efekt atrakcyjnej, gustownej reklamy z porządnym dodatkiem różu.

ENERGIA DLA CAŁEJ OKOLICY

Do twojego gabinetu raczej nie przyjadą ludzie z drugiego końca Polski, więc twoim targetem marketingowym będzie głównie klient lokalny. Jak go do siebie przyciągnąć? Na początek trzeba poinformować otoczenie o istnieniu gabinetu, a nic lepiej się do tego nie nadaje, jak śnieżnobiały baner. Nasz jest dodatkowo wyposażony z duży detal graficzny, który aż kipi energetycznymi kolorami. Sterta owoców i soków to eksplozja barw, smaków i pozytywnych wrażeń, a dodatkowo to także bardzo skuteczny wabik przykuwający uwagę.

NIETYPOWA GRAFIKA ZAWSZE PRZYCIĄGA

Wciąż szukamy dla was innych, nietypowych i ciekawych rozwiązań w zakresie grafik reklamowych. Chcemy mieć w ofercie wzory oczywiste i często spotykane, ale też takie, które mocno zaskakują. Ta propozycja urzeka minimalizmem i nieszablonowym stylem. Nie ma tu modelek ani też symboli znanych z branży spa&beauty. Są za to geometryczne kształty i kontrasty kolorystyczne, a wszystko podkreślone niewielkimi, karminowymi ustami. Taka grafika naprowadza na temat, jest czytelna, ładnie eksponuje dane i dowodzi twojej znajomości mody.

PIĘKNO ZAWSZE SIĘ SPRAWDZA

Kwiat lilii od dawna jest już znany jako symbol wszelkich usług upiększających oraz odprężających. Dlatego też chętnie stosują go przeróżne firmy z branży spa&beauty. Postanowiliśmy przedstawić wam więc kolejną koncepcję dla takich punktów usługowych, tym razem prezentując ten piękny kwiat w bardziej naturalnych warunkach. Białe tło, które w pewnym momencie można skojarzyć z delikatnym piaskiem na plaży i zamglona głębia egzotyki w tle. Taki piękny obrazek z lilią w roli głównej zachwyci wiele potencjalnych klientek.

POZYTYWNA ENERGIA NA REKLAMIE

Salon fryzjerski to zwykle punkt usługowy nastawiony na lokalne klientki. Oczywiście wiele zależy od rozmiarów miejscowości, ale nawet wielkie miasto to wciąż zasięg lokalny. W takim przypadku doskonale sprawdzają się reklamy terenowe w postaci banerów. Musisz więc zadbać o kilka legalnych miejsc, w których mogą zawisnąć. My natomiast zadbaliśmy o to, żeby twoja reklama była maksymalnie efektowna, a tym samym kusiła klientki. Karmelowe, ciepłe odcienie oraz widok pięknej modelki z modną fryzurą, to z pewnością je przekona.

KUSIMY LOKALNE KONSUMENTKI

Za pomocą banera reklamowego można w kapitalny sposób przyciągnąć lokalną klientelę. Ważne, żeby zawisł w miejscu, gdzie przechodzi lub przejeżdża duża ilość ludzi oraz żeby się odpowiednio atrakcyjnie prezentował. Mamy dla ciebie specjalną, efektowną grafikę z wielką mocą. Na białym tle, szeroko uśmiechnięta modelka z burzą loków na głowie. Z tego zdjęcia bije tak wielka, pozytywna energia, że już samo to może zachęcać do skorzystania z usługi salonu. Taki energetyczny baner to gwarancja szybkiego powiększenia twojej klienteli.

ZACHĘTA W ROZMIARZE XXL

Kiedy drogę przemierza klientka, która lubi dbać o swój wygląd i nagle zauważa taki baner, można mieć pewność, że ten widok ją zainteresuje. Być może zrobi zdjęcie, a potem umówi się na wizytę. Skąd taki efekt? Bo nasz baner jest wyrazisty na tyle, że nie da się koło niego przejść obojętnie. Dodatkowo, jego energetyczny i estetyczny wygląd jest bardzo mocno zachęcający. Więc choćby z samej ciekawości konsumentki będą chciały sprawdzić czy w ślad za taką reklamą idzie jakość i znajomość modowych trendów, co przecież jest tu bardzo istotne.

RÓŻ Z WIELKĄ SIŁĄ PRZYCIĄGANIA

O czym należy pamiętać wybierając grafikę na baner reklamowy? Przede wszystkim o skali, czyli o tym, że będzie wisiał w dużej przestrzeni, często pośród innych elementów otoczenia, dlatego musi być duży i wyrazisty. Tylko wtedy przebije się do odbiorcy i nie zginie w tłumie. Nasza propozycja bazuje na bieli, która skutecznie przyciąga wzrok, a to, co ma zainteresować odbiorcę to mocno różowe detale w postaci lakieru do paznokci. Od razu widać, że reklama skierowana jest do kobiet, które lubią dbać o swój wizerunek.

ZACHĘCAJ WSZYSTKICH KLIENTÓW

Salon fryzjerski na zasięg raczej lokalny. Może ktoś przyjechać z miasta sąsiedniego, ale już z drugiego końca Polski raczej nie. Ten rodzaj zasięgu to atut jeśli mowa o reklamie, bowiem sprawę załatwią ulotki, wizytówki, plakaty oraz porządny baner. Mamy dla ciebie taką propozycję, która przykuje uwagę wszystkich przechodzących i przejeżdżających w pobliżu. Mało tego, to grafika, która trafi zarówno do pań, jak i do panów, ponieważ nie została zamknięta w obrębie oklepanego stylu glamour. Przyciąga ciekawym retro i w tym jej siła.

KOBIETY LUBIĄ TE KOLORY

Jeśli prowadzisz studio wizażu, z pewnością najbardziej zależy ci na lokalnym rynku. W takim wypadku najlepiej sprawdzi się baner, który nie będzie generował wielkich kosztów, a skutecznie rozreklamuje twoje usługi w najbliższej okolicy. Mamy dla ciebie odpowiednią grafikę, która przykuwa uwagę i jest zapowiedzią dobrze wykonanej usługi. Wzór utrzymany jest w bardzo kobiecych kolorach. To barwy, które lubią dziewczyny małe i duże, więc z pewnością baner im się spodoba i chętnie odwiedzą twój salon.

PRZEKONAJ POTENCJALNE KLIENTKI

W twojej miejscowości są już pewnie inne salony fryzjerskie, a nawet jeśli nie, to przecież trzeba dać się poznać wszystkim w okolicy. Do tego doskonale nadaje się baner reklamowy, ale uwaga, tu nie wystarczy tylko płachta z napisem. Trzeba konsumentki zachęcić i właśnie o to zadbaliśmy. Białe tło sprawia, że baner przykuwa wzrok. Każdy, kto zerknie widzi natomiast od razu głowę modelki z imponującą fryzurą. Uwagę zwracają jej lśniące włosy, o których marzy każda kobieta. Wszystkie te detale sprawią, że twoja reklama na banerze będzie wyjątkowo skuteczna.

PRZYCIĄGAMY KLIENTKI Z OKOLICY

Jeśli chcesz, żeby twoja działalność nabrała rozpędu, musisz zadbać o to samodzielnie. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla ciebie. Baner reklamowy, który olśniewa, przyciąga i zachęca, a przy okazji w czytelny i skuteczny sposób przekazuje dane kontaktowe. Baner może zawisnąć na twoim ogrodzeniu, ale też gdzieś w okolicy, np. na płocie domu znajomych, albo na specjalnie wynajętym miejscu. Ważne, żeby to było w ruchliwym miejscu, a popularność zapewni ci nasza efektowna grafika w stylu glamour, która zachwyci wszystkie kobiety.

WIDAĆ WAS Z DALEKA I TO DOBRZE!

Baner jest uważany w wielu branżach za najskuteczniejsze narzędzie w reklamie. Sprawdza się przede wszystkim w usługach, które mają zasięg lokalny, a przecież fryzjerstwo spełnia to kryterium. Dlatego przygotowaliśmy chwytliwy panel dla nowoczesnych salonów, które chcą zdobywać nową klientelę, a przy tym dbają o swój wizerunek. Na czarnym tle elegancko kontrastują przeróżne przybory fryzjerskie. Celowo użyliśmy tutaj narzędzi wykonanych w przygaszonym złocie, bo przecież nic tak kobiet nie przyciąga jak blask.

TAK ZACHĘCISZ LUDZI DO WIZYTY

Coraz częściej można spotkać oferty dietetyczne online. Można i tak, ale czy da się skutecznie odchudzić kogoś i poprawić jego kondycję oraz zdrowie bez bezpośredniego kontaktu? Jeśli jednak preferujesz tradycyjną formę świadczenia takich usług, potrzebujesz także reklamy, która obwieści to najbliższej okolicy. I tu doskonale sprawdzi się nasz chwytliwy baner. Jasne tło i bardzo żywe kolory detali tematycznych sprawią, że koło reklamy nie będzie można przejść obojętnie. Dzięki temu wiele osób przystanie, przeczyta i być może podejmie to wyzwanie.

ZACHĘCAMY CAŁĄ OKOLICĘ DO DBANIA O SIEBIE

Prowadzisz w okolicy siłownię do której przychodzą sami faceci, a chcesz zachęcić do ćwiczeń również kobiety? Pokaż to, samo się nie zrobi! Twoje działania skutecznie wesprze nasz wymowny baner. Powieś go na swoim ogrodzeniu i dodatkowo gdzieś w pobliżu. Nasza modna grafika jest widoczna z daleka, przyciąga modną, przygaszoną czerwienią i ciekawym zdjęciem. Twoja grupa docelowa, czyli panie, na pewno dostrzegą i docenią tą estetykę, a potem niektóre z nich przyjdą sprawdzić czy reklama pokrywa się z rzeczywistością.

REKLAMA, KTÓRA BUDZI RESPEKT

Jeśli chcesz trafić ze swoimi usługami do szerszego grona odbiorców nie możesz poprzestawać na ulotkach. One są bardzo ważne, ale ty dodatkowo potrzebujesz tzw. reklamy „na mieście”. Wiadomo, największy zasięg ma billboard, ale to nie jest konieczne. Postaw na nasz baner, który zawiesisz w najbliższej okolicy. Dla twojej siłowni czy usług treningowych wystarczająca jest reklama o lokalnym zasięgu, a nasza grafika jest wyjątkowo skuteczna. Sprawia, że panowie chcący poprawić kondycję od razu dzwonią, żeby umówić się na konkretną godzinę.

PROSTOTA TKWI W SZCZEGÓŁACH

Kiedy poszukujesz pomysłu na reklamę terenową swojego salonu piękności, często na myśl przychodzi ci kolorystyka, która będzie widoczna z daleka. Wtedy, nie wiedzieć czemu, zawsze zapominamy o białym. Chcemy wam przypomnieć jego moc, to przecież bardzo zauważalna barwa. A poza tym, kojarzy się z higieniczną sterylnością i nieskazitelnością czy dokładnością, a przecież to cechy, których z pewnością oczekuje każda klientka salonu kosmetycznego. Nasz baner reklamowy jest zapowiedzią usług na najlepszym poziomie.

GRAFICZNY PRZEKAZ I ZACHĘTA – DOBRY BALANS

Piękna dziewczyna o zadbanym wyglądzie może reklamować każdy salon kosmetyczny czy fryzjerski, albo spa z kompleksową ofertą upiększającą. Odpowiednio wykonane zdjęcie przykuwa uwagę nie tylko mężczyzn, każda kobieta zainteresuje się ofertą, która zapewnia taki wygląd. I choć wiadomo, że to tylko reklama, to jednak baner zostanie dobrze skojarzony z twoją firmą i stanie się obietnicą wysokiej jakości. Duża ilość wolnego miejsca pozwala na zamieszczenie danych kontaktowych widocznych z daleka.

REKLAMA O MAKSYMALNEJ MOCY ZACHĘCA

Baner reklamujący salon kosmetyczny lub inną formę usług z zakresu beauty musi emanować pięknem, a jednocześnie zapowiadać jakość na wysokim poziomie. Biel kojarzy się z czystością, a przecież w tej branży higiena to podstawa. Zdjęcie obiecuje poprawę urody i relaks, więc wszystko się zgadza. Zadbaliśmy też o dużą ilość miejsca na dane kontaktowe, których firmy mają teraz dość dużo. Baner jest czytelny, wpadający w oko i z pewnością zachęca do skorzystania usług, a przecież właśnie o to chodziło.

GRAFIKA MAKSYMALNIE PRZYCIĄGAJĄCA WZROK PRZECHODNIA

Duża, pastelowa plansza z ważnymi informacjami o twojej firmie to podstawa proponowanego plakatu. Potencjalny klient musi przecież dostać garść danych, aby móc skorzystać z twoich ciekawych usług. Jednak bez dodatkowej, intrygującej grafiki nikt nie spojrzałby na twoją reklamę. A wielobarwne, wielkie oczy, które nieśmiało wyglądają zza planszy informacyjnej sprawiają, że każdy zechce sprawdzić w jakim celu zostały tu umieszczone. To działanie, które może nakłonić konsumentów do kolejnych ruchów.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: