Banery - Usługi domowe

Nawet małe biznesy mogą obecnie korzystać z nowoczesnych form promocji, które pozwolą na wygodne docieranie do klientów. Banery bo o nich mowa to rozwiązania kierowane nie tylko do ogromnych przedsiębiorstw, które posiadają milionowe budżety marketingowe. W naszej ofercie posiadamy zbiór banerów stworzonych z myślą o firmach oferujących usługi domowe. Znajdziesz u nas produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Baner doskonale sprawdza się jako narzędzie do prowadzenia reklamy stacjonarnej. Rozwiązanie to jest w stanie zwiększyć rozpoznawalność firmy, a przy tym można na nim zawrzeć wiele istotnych informacji na temat proponowanych usług. Skorzystanie z tego rodzaju rozwiązań może tym samym dawać bardzo dobre efekty i przekładać się na wiele korzyści. Serdecznie zapraszamy zatem wszystkie zainteresowane osoby do postawienia na naszą ofertę i skorzystanie z oferowanych materiałów. W razie potrzeby jesteśmy w stanie dopasować banery pod indywidualne potrzeby klientów.v
Czytaj więcej
Pokaż:

ZACHĘCAJ OKOLICZNYCH KLIENTÓW

Rękodzielnictwo to zwykle pojedyncze atelier, które musi się wypromować samo. Proponujemy ci baner z chwytliwą, dedykowaną grafiką, która będzie przyciągać zarówno miejscowych, jak i turystów. Na grafice nie ma gotowych prac, bo to wzór uniwersalny, ale dodatkowo jest to specjalny zabieg, który ma wzbudzić ciekawość i chęć na wizytę w twoim sklepiku albo na stronie internetowej. Taki jasny baner skutecznie przyciągnie wzrok osób, które będą przechodziły lub przejeżdżały. Jeśli więc twoja nazwa i lokalizacja będą odpowiednio widoczne, z pewnością do ciebie zajrzą i być może coś kupią albo złożą zamówienie.

KAŻDY PODEJDZIE BLIŻEJ

Wraz z użyciem tej grafiki zyskujesz automatycznie duże zainteresowanie odbiorców. Czarna reklama wciąż należy do rzadkości, więc już na starcie o wiele mocniej przyciąga wzrok osób przechodzących albo przejeżdżających w pobliżu. Można więc powiedzieć, że w tej samej cenie zyskujesz większy potencjał marketingowy niż w przypadku standardowych reklam dla firm sprzątających. Oprócz czarnego tła zainteresowanie budzi też punktowe podświetlenie. Każdy podejdzie bliżej, żeby zobaczyć co tam jest i wtedy odruchowo zapozna się z twoją ofertą.

TAK BĘDĄ SIĘ PREZENTOWAĆ

Klientki mają zróżnicowaną urodę, różne kształty, a także upodobania i przyzwyczajenia. Niekiedy różną się od siebie albo od utartych standardów bardzo mocno. Ale kiedy staną przed twoim banerem poczują się jak przed lustrem. Każda pomyśli, że twoje usługi i to co jest ich wynikiem, sprawi, że będą się czuły niczym modelki na wybiegu. Każda będzie miała na to inną teorię i inaczej wykreuje kolejny look, ale u podstaw ich działania będzie wizyta w twoim atelier i złożenie zamówienia. Ten baner tak właśnie działa.

ZRÓB DOBRE WRAŻENIE

Jeśli chcesz podbić rynek lokalny, najlepiej postaw na baner reklamowy. Zawieś go w miejscu, gdzie przechodzi i przejeżdża dużo ludzi oraz zadbaj, aby przykuwał wzrok. Proponujemy ci grafikę, która zwraca uwagę cielnym tłem w bardzo modnym obecnie kolorze i widokiem profesjonalisty przygotowanego do pracy. Wybierając ten wariant masz pewność, że twoja reklama zrobi bardzo dobre wrażenie estetyczne i jednocześnie wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy oraz zbuduje zaufanie konsumentów. To kapitalny start w pozyskiwaniu nowych klientów.

SKUTECZNA REKLAMA LOKALNA

Usługi samego sprzątania czy też kompleksowa oferta gosposi domowej to zakres działalności, dla którego najważniejszy jest klient lokalny. Aby więc taki rodzaj klienta trafił właśnie do twojej firmy, musisz zadbać o reklamę terenową, która pozwoli wypromować cię w najbliższej okolicy. Nasz propozycja jest dość prosta w przekazie i formie. Bez kombinowania, miła pani w fartuszku i z gotowym zestawem akcesoriów do pracy. Jeśli do niej zadzwonisz, możesz liczyć na fachową, sumienną usługę. To wystarczy, jasny przekaz wprost do konsumenta.

PRZYKUWAMY WZROK I PODAJEMY INFORMACJE

Jak wiadomo, usuwanie awarii mniejszych i większych, montaż nowych instalacji czy urządzeń, drobne modyfikacje wyposażenia itd., to usługi o zasięgu raczej lokalnym. Dlatego najbardziej należy się skupić na tym, aby dać się poznać najbliższej społeczności, bo to właśnie ona będzie twoim źródłem pozyskiwania klientów. Nasz baner ułatwi ci to zadanie w skuteczny sposób. Wpada w oko, zapada w pamięć, powoduje pozytywne skojarzenia i sprawia, że automatycznie powstaje wizerunek fachowca godnego zaufania. Sporo, a to tylko jedna z części twojej kampanii reklamowej.

Z DALEKA WIDAĆ, O CO CHODZI

Usługi hydrauliczne to działalność o zasięgu wyłącznie lokalnym, a więc potrzebujesz reklamy, która możliwie jak najskuteczniej wypromuje cię w najbliższej okolicy albo w całym mieście. Do reklamowania lokalnie swoich usług najlepiej nadaje się baner. Przygotowaliśmy dla ciebie specjalną grafikę, która w terenie sprawdzi się idealnie. Motyw sugerujący rodzaj usług jest bardzo duży, ale oprócz tego pozostaje wielkie pole tekstowe, na którym można zamieścić nazwę lub imię i nazwisko z użyciem dużej czcionki. Z daleka będzie widać o co chodzi.

KAŻDY ZERKNIE NA PROFESJONALISTĘ

Kampania reklamowa powinna być wielotorowa, aby mogła być choć trochę skuteczna i nie chodzi tu wyłącznie o bardzo kosztowne formy. Wystarczy zainwestować np. w wizytówki, ulotki oraz kilka banerów rozmieszczonych w okolicy działania firmy. Takiej strategii potrzebują również usługi spawalnicze, choć pozornie mogłoby się wydawać inaczej. Zainwestuj w baner naszego projektu, a szybko przekonasz się, że reklama naprawdę jest dźwignią handlu. Nasza grafika sprawi, że każdy zerknie, a kiedy będzie trzeba skorzysta z oferty.

TAK KOLOROWO, ŻE NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ

Baner reklamowy ma ściśle określone zadania, które w tym wariancie graficznym wypełnia całkowicie i skutecznie. Powinien przyciągać uwagę z daleka, zainteresować przechodniów, ale też osoby przejeżdżające samochodami pobliską ulicą. Doskonałe efekty zapewniają bardzo kolorowe detale, które wyróżniają się na białym tle. Dla zapewnienia dobrych wyników warto dodać nazwę lub nazwisko oraz adres z użyciem czcionki sporych rozmiarów. Na banerze jest sporo miejsca na takie informacje, a wszystko razem będzie bardzo czytelne.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: