Plakaty Wielkoformatowe online Strona 2

Pokaż:

ROZPOZNAWALNOŚĆ - WAŻNA SPRAWA

Dla ciebie obiektyw to zawodowa codzienność, ale dla osób, które nie znają się na profesjonalnej fotografii to sprzęt, którym nie potrafią się posługiwać. Dlatego też nasza propozycja graficzna budzi ciekawość i jednocześnie buduje wizerunek twojego studia. Czarne tło i kontrastujące oko obiektywu bardzo łatwo zapada w pamięć, a w twoim zawodzie rozpoznawalność jest niezwykle istotna. Możliwe, że właśnie ten graficzny detal przyczyni się do rozbudowania twojej klienteli i zwiększenie obrotów firmy.

DYSKRETNY UROK GRAFIKI

Plakat reklamowy o bardzo minimalistycznym, ale jednocześnie bardzo atrakcyjnym charakterze. Białe tło sprawia, że reklama jest bardzo widoczna i to z daleka. Kiedy ktoś podejdzie bliżej, dostrzeże ażurowe, wyjątkowe kwiaty na dole wydruku, które wpadają w oko i pozostają w pamięci. I wtedy, praktycznie w sposób automatyczny przeczyta wszystkie informacje, być może zrobi sobie zdjęcie plakatu. Jednym słowem, cel osiągnięty. Chodziło przecież o to, żeby grafika dyskretnie, ale także skutecznie przyciągała konsumentów.

U WAS ZAWSZE JEST WESOŁO

Zastanówcie się, jaki przekaz chcecie puścić w przestrzeń na temat swojego przedszkola. Jeśli chodzi o to, aby zachęcić rodziców i dzieciaki do swojej oferty, konieczna będzie dobra reklama. A dodatkowo, jeśli chcecie wypuścić w eter dobrą energię i marzycie, aby wróciła wraz z chętnymi do zapisania dzieci na nowy rok szkolny, to zwróćcie uwagę na naszą grafikę. To bomba pozytywnych odczuć, zabawy, radości i jednocześnie obietnica miłej atmosfery. Czy trzeba czegoś więcej, niż zapewnienie, że w waszym przedszkolu jest zawsze wesoło?

TAK PRZYCIĄGAMY UWAGĘ

Uwaga konsumenta to coś, czego pranie każda firma czy marka. Wszystkie zabiegi marketingowe są na tym skupione, dlatego także nasze grafiki reklamowe muszą się trzymać tej zasady. Dzięki temu możemy proponować wam wzory, które skutecznie wypromują wasze usługi bądź produkty. Tu mamy dla was kapitalną grafikę dla branży pracującej z roślinami, ogrodnictwem czy ogólnie z ochroną środowiska. Centralnie położony detal graficzny w postaci wiosennego drzewa przykuje uwagę każdego bez wyjątku, a całość skutecznie zachęci do zgłębienia oferty.

TWOJA NAZWA W DOBREJ OPRAWIE

W zasadzie nie jest ważne, czy prowadzisz centrum dietetyczne o konkretnej nazwie czy też pojedynczy gabinet, który firmujesz swoim imieniem i nazwiskiem. Nasz plakat wyeksponuje i wypromuje każdą z tych form. Wszystko to za sprawą białego tła i sporej ilości miejsca na treść, która pozwala na użycie bardzo dużej czcionki widocznej z daleka. Do tego grafika owocowa, która przykuwa wzrok i nadaje atrakcyjnego charakteru całej reklamie. Odbiorca od razu poczuje się zaciekawiony i zachęcony do wizyty i zmian żywieniowych.

ŚWIETNA PROMOCJA TWOJEJ MARKI

Nasza uniwersalna grafika na plakat ma szerokie zastosowanie. To wersja, za pomocą której świetnie wyeksponujesz nazwę swojej firmy albo produktu, który chcesz wylansować. Wzór pasuje do wielu tematów, nie tylko związanych z hodowlą roślin czy urządzaniem ogrodów. Idealna będzie do promocji kosmetyków naturalnych czy kuracji upiększających z ich użyciem, do noclegów w gospodarstwie agroturystycznym albo dla sadowników. To tylko wycinek możliwości, to ty zdecydujesz czy widzisz tu potencjał dla promocji swojej firmy.

CZYTELNIE I SCHLUDNIE

Na reklamowym plakacie firmy, która zajmuje się technicznym ogarnianiem wszelkich awarii, nowych instalacji i innych tego typu spraw, nie trzeba wielu środków wyrazu, aby wszystko było jasne. Białe tło i srebro metalowych śrub oraz klucza to wystarczająca ilość detali dekoracyjnych. Przykuwają uwagę, tworzą odpowiednie skojarzenia i pozostają w pamięci. Wystarczy wpisać nazwę firmy lub swoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe za pomocą dużej czcionki, a nasz plakat z pewnością zrobi swoje. Zamów odpowiednią ilość i zadbaj o dobrą ekspozycję.

EFEKTOWNY MINIMALIZM

To wersja plakatu, która oferuje genialną ekspozycję dla nazwy placówki. Jeśli zależy wam na silnej promocji waszej marki i chcecie ją utrwalić na rynku oraz w świadomości konsumentów lub pacjentów, to ten plakat będzie strzałem w dziesiątkę. Tworząc wzór nastawiliśmy się na totalny minimalizm, w którym zmieści się jedynie nazwa i dane kontaktowe podane dużą czcionką. Nie ma więcej treści, ale za to ten przekaz, na który stawiamy, trafia bardzo celnie. Postaw na tą grafikę, a my gwarantujemy imponujące efekty.

DUŻO MIEJSCA NA INFORMACJE

Zawsze różnicujemy naszą ofertę pod kątem możliwości, wiemy bowiem, że macie naprawdę rozbudowane wymagania. Ta wersja grafiki na plakat jest skoncentrowana w taki sposób, aby zostało odpowiednio dużo miejsca na zamieszczenie danych kontaktowych oraz dużą ekspozycję nazwy salonu. Dzięki temu można także zmieścić tutaj mały katalog usług albo zachęcające hasło. Sama grafika mimo wszystko jest dobrze widoczna, wpada w oko i wywołuje pozytywne emocje, a przede wszystkim zachęca do wizyty w salonie.

MARKA W PEŁNYM ROZKWICIE

Chociaż nie każdy o tym wie, a sporo osób zaneguje tą teorię, to jednak detale graficzne na reklamie nie tylko ładnie wyglądają. Niosą ze sobą często przekaz, który ma za zadanie nakierować konsumentów na pewne skojarzenia przedstawiające markę lub produkt w odpowiednim świetle. Nasza grafika na plakat dla twojej firmy nie tylko przykuwa wzrok pięknem kwiatów jabłoni. Sugeruje także, że konsument będzie tu miał do czynienia z marką w rozkwicie, a tym samym z profesjonalizmem, wiedzą, rzetelnością i wszystkimi innymi cechami, które gwarantują sukces.

TAK NALEŻY PROMOWAĆ SWOJĄ MARKĘ

W naszej ofercie znajdziecie przeróżne grafiki na plakat reklamowy. Jedne są dedykowane dla wąskie grupy tematycznej, inne wykraczają szeroko poza daną branżę, a pozostałe są na tyle uniwersalne, że mogą reklamować prawie wszystko. Ta jest uniwersalna, ale ze wskazaniem raczej na działalność opartą na profesjonalnej wiedzy, obsłudze biurowej, prawnej itd. I w tym zakresie można powiedzieć, że jest to plakat wzorcowy. Ma atrakcyjne detale graficzne, w modnym stylu i przyjemne dla oka, które stanowią doskonałą oprawę dla nazwy firmy, logo albo nazwiska fachowca.

DOBRZE WYEKSPONOWANA NAZWA

W reklamie kancelarii prawnej dość ważną sprawą jest dobre wyeksponowanie jej nazwy, zwykle z wyszczególnieniem prawnika i ewentualnie wspólników tworzących markę. To buduje prestiż kancelarii, a jak wiadomo jest to nieodzowne dla zbudowania popularności, zaufania klientów i gwarancję profesjonalnej obsługi. Na naszym plakacie przewidziano dobrą proporcję grafiki i pola tekstowego, które czeka właśnie na wyeksponowanie nazwy, nazwisk i danych kontaktowych. Taki plakat może zawisnąć na waszych drzwiach albo w holu biurowca, w którym macie siedzibę.

TREŚĆ I SUGESTYWNE DETALE

Dużo modnych szarości, które doskonale korespondują z obowiązującą modą kolorystyczną to element zachęcający. Srebrne klucze w rękach fachowca to detal, który z daleka przyciąga wzrok swoim blaskiem. Całość grafiki jest bardzo spójna i od razu sugeruje tematykę. To jednak nie koniec zalet plakatu, bo poniżej mamy jeszcze duże pole tekstowe. Tam wpisz nazwę firmy albo swoje imię i nazwisko za pomocą naprawdę dużej czcionki. Dzięki temu konsumenci zobaczą wszystko z daleka, a to pomaga utrwalić swoja markę na rynku.

ROZWIĄZANIE PROBLEMU JEST BLISKO

Problemy z elektryką albo konieczność położenia nowej instalacji to sytuacje, które prędzej czy później przerabia każdy konsument. Dlatego też zapotrzebowanie na takie usługi jest spore, a i ilość firm tego typu niemała. W takich warunkach wzmożonej konkurencyjności warto postawić na chwytliwą i widoczną z daleka reklamę. Sprawi, że twoja firma stanie się rozpoznawalna na lokalnym rynku i dzięki temu zdobędziesz większą ilość klientów. Na białym tle widać silną rękę, która mocno trzyma przewód elektryczny, co w domyśle symbolizuje pełen profesjonalizm.

WAŻNY JEST PRZEKAZ WIDOCZNY Z DALEKA

Jeśli chcesz zbudować wizerunek swojej firmy, w który wpisana będzie nowoczesność, dynamiczny rozwój, znajomość trendów modowych i ciekawa oferta, to nasz plakat będzie tu idealnym początkiem. Ciekawe ujęcie szklanych wieżowców, dużo modnych szarości i wyrazista ekspozycja nazwy firmy to cechy naszego szablonu graficznego, który powinien cię zaciekawić. Przykuje uwagę przechodniów, spowoduje szybkie skojarzenia dziedziny, której dotyczy wasza oferta, a także przyciągnie uwagę osób aktualnie zainteresowanych tematem nieruchomości.

SIŁA CIEKAWEJ GRAFIKI

Pośród wielkiej ilości dostępnych na rynku materiałów reklamowych coraz trudniej jest się wyróżnić i tym samym, trafić do upragnionego odbiorcy. Staramy się więc na bieżąco tworzyć nowe, coraz bardziej interesujące szablony graficzne. Efektem tej tendencji jest nasza propozycja z grafiką dla fotografa na ciekawy i bardzo skuteczny plakat reklamowy. To wersja, która me specjalne, duże pole tekstowe służące do wstawienia nazwy studia bądź swojego imienia i nazwiska z użyciem dużego kroju czcionki.

SYGNAŁ, ŻE ELEGANCKO KARMICIE

Reklama to przekaz, który powinien błyskawicznie sugerować klientowi branżę, ale także charakter usług i towarów oraz korzyści, jakie ze sobą niesie taka oferta. Co sugeruje nasza propozycja? Od razu widać, że karmicie ludzi, a z treści wyłania się opcja cateringu. Jednakże elementy graficzne jasno wskazują, że oferta ma charakter elegancki, prestiżowy. To informacja, że klient może mieć wysokie wymagania, a wy zapewniacie jakość z wyższej półki. To może być obsługa wesela albo prestiżowego spotkania biznesowego lub elitarne szkolenie, wszystkiemu podołacie.

WYJĄTKOWA EKSPOZYCJA NAZWY

Kiedy wielka lilia dominuje reklamę, każdemu przychodzi do głowy, że firma, która się tak promuje stawia na piękno, naturalność i harmonię. Czy to jest kierunek spójny z twoimi działaniami? Jeśli tak, wystarczy wybrać nasz plakat, złożyć zamówienie, a potem rozmieścić reklamę w odpowiednich lokalizacjach. Warto zamówić więcej, bo z czasem może się okazać, że ta forma sprawdza się najlepiej i jest najskuteczniejsza, np. dzięki dobrze wyeksponowanej nazwie salonu. Taki plakat warto także umieścić już w samej firmie, np. na drzwiach jako wskazówkę.

REKLAMA, CO KUSI UROKIEM

Plakat to doskonała i niedroga forma promocji, z pomocą której można zareklamować się lokalnie, a tym samym przyciągnąć do siebie nowe klientki. Dodatkowo, jeśli wygląda tak efektownie, jak nasza propozycja, to efekty są gwarantowane. Celem są głównie kobiety, a one przecież zwracają wielką uwagę na wszelkie estetyczne detale. Na pewno docenią klimat grafiki i waszą dbałość o wygląd reklamy, a tym samy będą chciały wypróbować jakość usług, które reprezentuje plakat. Spraw sobie dobry start lub przełom w prowadzeniu salonu.

DAJ SIĘ LEPIEJ POZNAĆ

Plakat reklamowy można powiesić w miejscu realizacji większych zleceń, np. na ogrodzeniu nieruchomości albo na siedzibie swojej firmy. Może być jednocześnie drogowskazem dla klientów, jak i zachęcającą reklamą, która zawiśnie w zaprzyjaźnionym sklepie albo punkcie usługowym. Panel graficzny z oknami na modnym turkusie wzbudza zaufanie i sugeruje, że znacie się na obowiązujących trendach oraz dobrym stylu. Dzięki takiemu plakatowi dacie się poznać w całej okolicy jako wykonawca stolarki okiennej z dobrym gustem i wyczuciem.

INFORMACJE ŁADNIE PODANE

Plakat to bardzo przydatna forma reklamy, która nie zajmuje dużo miejsca, ale potrafi przyciągnąć sporą rzeszę odbiorców. Taki plakat nie może jednak zginąć w tłumie innych detali otoczenia, dlatego konieczna jest widoczna z daleka, atrakcyjna grafika. Nasza propozycja to kapitalny wzór dla salonu fryzjerskiego, który chciałby zachęcić panie do wizerunkowej metamorfozy. Ten biały uśmiech i wielka burza loków na głowie oraz uroda modelki to detale, które przyciągają wzrok i bardzo mocno zachęcają do sprawdzenia innych szczegółów.

SUROWO, ALE ZA TO BARDZO TRENDY

Plakat to bardzo przydatna forma reklamy, ponieważ może promować kancelarię zarówno w holu budynku, gdzie siedzibę ma wiele firm, bezpośrednio na drzwiach waszego biura albo na ogrodzeniu posesji, jeśli jest akurat ładna pogoda. Nasza proponowana grafika wraz ze swoją szarą szatą mogłaby zginąć w taki otoczeniu, ale zapobiega temu sporych rozmiarów, jasny znak paragrafu. Nie sposób go nie zauważyć, a skojarzenia w temacie rodzaju reklamowanej działalności są praktycznie automatyczne. Taki plakat skutecznie wskaże drogę do waszej kancelarii.

GRAMY KOLOROWYM KONTRASTEM

Jednym ze skutecznych sposobów na przykuwanie uwagi konsumentów jest granie kolorowymi kontrastami. I nie chodzi tu wyłącznie o tradycyjny kontrast między czernią i bielą. Nasz grafika bazuje na głęboko czarnym tle, z którego wyłania się fragment samochodu w bardzo wyrazistym odcieniu pomarańczowego. Taki zabieg wystarczy, żeby zainteresować przechodnia plakatem. Natomiast skośne ustawienie reflektora nadaje grafice efektownej zadziorności, co z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi szybkie samochody.

PALETA KOLORÓW, PALETA MOŻLIWOŚCI

Nasza grafika na plakat reklamowy jest bardzo uniwersalna i tak naprawdę może służyć z powodzeniem wielu firmom z różnych dziedzin. Uwagę przykuwa ozdobny detal w postaci kresek w bardzo żywych kolorach. Jednak funkcja zdobienia i przykuwania uwagi to nie jedyna ich zaleta, mają bowiem także pewien przekaz. Kiedy konsument widzi taki detal w wielu kolorach od razu nasuwa mu się skojarzenie, że firma z taką reklamą daje mu całą paletę możliwości w danym zakresie. To mocno zachęca i buduje zaufanie do marki.

Pokaż: