Plakaty Wielkoformatowe online Strona 3

Pokaż:

WACHLARZ USŁUG I SKUTECZNA GRAFIKA

Reklama biura rachunkowego w postaci plakatu nigdy nie powinna być nastawiona na stroszenie efektownych piórek, to przecież poważna branża. Doskonale to rozumiemy, więc nasza propozycja przepełniona jest dość stonowaną i poważną kolorystyką, ale także ozdobiona detalami sugerującymi tematykę waszych usług. Jednocześnie nasz plakat nie jest cały wypełniony detalami graficznymi, zostało bardzo dużo miejsca na zamieszczenia sporej dawki informacji o usługach, wykraczających poza podanie danych kontaktowych.

PRZYCIĄGAMY EFEKTOWNYM DETALEM

Jeśli szukasz reklamy nieco większej niż ulotka, którą powiesisz na drzwiach, w holu budynku lub czasowo na murze, to plakat będzie tutaj idealny. A jeśli zależy ci na bardzo widocznej ekspozycji nazwy firmy lub twojego nazwiska z równoczesną informacją o zakresie działalności, to koniecznie musisz wziąć pod uwagę tą propozycję graficzną, ponieważ łączy w sobie wszystkie te cechy i daje możliwości, których szukasz. To reklama widoczna z daleka, która jednocześnie może być drogowskazem do twojej siedziby i sposobem na utrwalanie marki na rynku.

SPORO INFORMACJI

Grafika na plakat reklamowy, którą ci właśnie proponujemy ma dwie ważne zalety. Z pewnością rzuca się w oczy z daleka, głównie za sprawą żółtej koparki. Przyciągnie więc wzrok przechodniów. Zaraz pod nią można doskonale wyeksponować nazwę firmy, a to znacznie ułatwia osadzenie twojej marki w umysłach konsumentów. Jednak nasz wzór dodatkowo pozwala na zamieszczenie sporej dawki informacji, nie tylko danych kontaktowych. W dużym polu tekstowym zmieści się np. krótki opis twoich usług albo zachęcające hasło reklamowe.

MĘSKA REKLAMA MASAŻU?

Tak się zwykle składa, że zdecydowaną większość wśród klienteli salonów masażu stanowią panie. Można więc powiedzieć, że należy wykorzystać ten ukryty potencjał i postarać się zachęcić mężczyzn do korzystania ze swoich usług. Doskonałym sposobem będzie wybór tej grafiki na plakat reklamowy, która wymyka się utartym szablonom graficznym dla tej branży i dlatego spodoba się panom. Zwykle estetyka takich reklam nastawiona jest na damskie upodobania kolorystyczne, a tutaj mamy reklamę w męskim wydaniu.

ŚWIETNA EKSPOZYCJA NAZWY

Mamy dla was dwa rodzaje szablonów graficznych na plakaty. Jeden przewiduje połączenie detali graficznych z większą ilością treści informacyjnych, natomiast ta wersja służy przede wszystkim do promowania waszej nazwy. Na modnej i stylowej szarości można doskonale zaprezentować nazwę kancelarii lub nazwiska prawników. Żółte dodatki i białe napisy nadają całości bardzo ekspresyjnego charakteru, a to odbiorcy bardzo lubią. Taki przekaz szybko trafia do celu, a tym samym pozwala utrwalić i ugruntować waszą markę na rynku.

EFEKTOWNIE PRZEKAZANA TREŚĆ

Na takim plakacie z potencjałem można doskonale, efektownie i skutecznie zareklamować swoje usługi związane z szeroko pojętym ogrodnictwem, handlem roślinami, projektowaniem ogrodów itd. Spore pole tekstowe pozwala na odpowiednią ekspozycję logo i nazwy firmy oraz podanie danych adresowych z użyciem sporej czcionki. Pozostaje także sporo miejsca na opisanie swojej oferty z pigułce, a to wszystko bardzo efektownie podkreśla soczysta zieleń trawy. Jest niczym obietnica efektów twoich działań lub używania twoich produktów w ogrodzie.

NIEWIELE, ALE Z WYRAZISTYM PRZEKAZEM

W naszej ofercie znajdziesz głównie dwa rodzaje plakatów reklamowych. Jedne dają możliwość zamieszczenia sporej ilości informacji, a drugie koncentrują uwagę konsumentów na marce. Tu nasza propozycja graficzna dla drugiego rodzaju wydruku. Na białym tle umieściliśmy sporych rozmiarów detal graficzny, który zachęca do wizyty w salonie. Jednak to, co najważniejsze to wyrazista ekspozycja nazwy firmy albo imienia i nazwiska specjalisty. To pozwala na dobre utrwalenie twojej marki na rynku i w pamięci konsumentek.

POMOC WIDOCZNA Z DALEKA

Plakat to wygodna i wciąż nisko budżetowa reklama w większym formacie, która zwiększy widoczność twojego gabinetu w przestrzeni. Może zawisnąć na twoich drzwiach, ale także w holu zbiorczego budynku, który mieści różne firmy albo na ogrodzeniu w okolicy czy w specjalnym miejscu na reklamy. Nasza grafika również wydatnie pomaga w zwiększeniu widoczności twojej reklamy, a dodatkowo wywołuje same pozytywne emocje i budzi nadzieję na poprawę zdrowia. To ważne, szczególnie dla osób, które czują męczące dolegliwości bólowe.

MINIMALIZM? ALE JAKI!

Od paru lat rynek wydruków okazjonalnych i reklamowych dominuje graficzny i kolorystyczny minimalizm. To oznacza, że na takich materiałach panuje większy porządek wizualny, a tym samym przekaz jest wyraźniejszy, bardziej stylowy i gustowny. Przykładem może być nasza propozycja na plakat, na której detali jest niewiele, ale każdy ma wielkie znaczenie. Panuje tutaj biel oraz takie ułożenie barw, które obiecuje perfekcję wykonania usługi. Całość dowodzi znajomości trendów modowych, a to kluczowa sprawa w branży beauty.

INFORMACJE I DOBRA GRAFIKA

Plakat reklamowy dla salonu masażu musi z pewnością przyciągać wzrok, żeby można było przebić konkurencję i przyciągnąć klientów. Tu postawiliśmy na delikatną, ale miłą dla oka kolorystykę, która będzie pozytywnie odbierana i będzie wzbudzać zaufanie. Ten wariant plakatu ma także jeszcze jedną, przydatną zaletę. Ma bardzo duże pole tekstowe, na którym można bardzo dobrze wyeksponować nazwę salonu albo swoje imię i nazwisko, ale także przekazać potencjalnym klientom krótki opis swoich usług lub wyliczyć zalety twojego masażu.

MINIMALIZM ZDAJE EGZAMIN

Działasz w branży, w której przede wszystkim liczy się wiedza, umiejętności, ciągłe dokształcanie oraz zrozumienie dla pacjentów. Nie ma tu miejsca na sztuczne stroszenie piórek na pokaz, bo potencjalni klienci tego po prostu nie oczekują. Spodziewają się gabinetu urządzonego eklektycznie, czysto i schludnie oraz fachowca w podobnym, profesjonalnym stylu. Reklama powinna być z tym spójna, więc nasza minimalistyczna koncepcja będzie strzałem w dziesiątkę. Przekonuje do siebie, bo jest efektowna, ale jednocześnie skromna.

TU PANUJE HARMONIA

Plakat to bardzo często wykorzystywana forma reklamy. Nie generuje wysokich kosztów, a jest bardziej widoczny niż zwykłe ulotki. Można go zawiesić w wielu miejscach, między innymi w zaprzyjaźnionych punktach usługowych czy sklepach. Aby jednak nie spotkały się z niechęcią ze strony właścicieli muszą się prezentować gustownie i dość neutralnie. Nasza propozycja graficzna zapewnia taki efekt, jest bowiem bardzo ciekawa, ale zarazem stonowana i elegancka. Wpasuje się w każdy wystrój wnętrza, ale jednocześnie wskaże konsumentom wasz zakres działań.

ŁADNIE PODANE INFORMACJE

Poza banerami, firma działająca w dziedzinie nieruchomości powinna być zawsze zaopatrzona w sporą ilość plakatów reklamowych. Zadbaliśmy więc o odpowiednią estetykę dla takiego plakatu, aby wasza reklama prezentowała się profesjonalnie, ale także niosła wyraźny przekaz i miała styl pasujący do każdej inwestycji. Projektowy szkielet budynku na szarym tle wygląda bardzo fachowo i nowocześnie. Do tego jest tu całkiem sporo miejsca na podanie ważnych informacji. Grafika z automatu budzi zaufanie do waszego profesjonalizmu.

CIEMNO? TO CHWILOWE!

Jeśli masz już ulotki i wizytówki, warto zastanowić się nad nieco większym formatem reklamy czyli nad plakatem. Może zawisnąć na drzwiach twojego biura, na miejscowej tablicy ogłoszeń albo w zaprzyjaźnionym sklepie osiedlowym oraz z wielu innych, oczywiście legalnych miejscach. Możesz mieć pewność, że nasz czarny szablon zawsze przykuje uwagę. Ważna jest także sugestia, że to właśnie twoje usługi sprawią, że popłynie prąd i będzie jasno. Drobne symbole elektryczne sprawią, że odbiorca od razu skojarzy, jakie usługi plakat reklamuje.

FACHOWIEC GOTOWY DO PRACY

Poszukując grafiki reklamowej, która wypełni twój promocyjny plakat, warto myśleć jak konsument. Zastanów się, co robi na tobie najlepsze wrażenie w zakresie wybierania firmy remontowej bądź serwisanta z jakiejkolwiek dziedziny. Przede wszystkim będziesz reagować na tzw. pierwsze wrażenie, a nic nie robi lepszego niż profesjonalista gotowy do pracy albo po prostu wykonujący usługę. Przygotowaliśmy więc taki wariant graficzny dla twojej firmy i gwarantujemy, że będzie to plakat, który zachęci klientów do kontaktu.

MONOCHROMATYCZNIE I MODNIE

Duże, białe pole tekstowe, gdzie można ładnie wyeksponować nazwę firmy i dane kontaktowe, a pod nim ładny, graficzny wizerunek jednego drzewa. Tak to już jest z symbolami, że mają wielką siłę wskazywania kontekstu w pojedynkę. Niby niewiele, ale jednak od razu wszystko wiadomo. Do tego kontrast bieli i czerni, który zawsze sprawia, że grafika wygląda bardzo czytelnie, ale także modnie i dość charakternie. Dane kontaktowe w takiej oprawie są gustownie podane, bardzo interesujące i zachęcające, a to świetnie buduje wizerunek firmy.

ZADBALIŚMY O PIĘKNĄ REKLAMĘ

Branża beauty jest wymagająca i jak sama nazwa wskazuje ważny jest piękny wygląd dokładnie każdego detalu, który wiąże się z działalnością. Oczywiście liczy się przede wszystkim efekt wizualny waszych usług, ale dla klientek ważny jest także wygląd salonu i osób, które je obsługują. Nie bez znaczenia będzie także oprawa graficzna reklamy, która będzie zachęcała do wizyty, więc warto zainwestować w różne wydruki, np. ten efektowny plakat. Modne połączenie czerni i bieli, ładny print na brzegach i złote detale jak wisienka na torcie.

OLDSCHOOLOWA REKLAMA?

Salonów fryzjerskich jest sporo w każdej większej miejscowości, więc i walka o klienta jest trudniejsza. W takich warunkach wzmożonej konkurencyjności trzeba się bardziej starać w zakresie jakości usług i atrakcyjności cen, ale ważne jest także sprytne reklamowanie swojego salonu. Mamy dla ciebie grafikę, która zdecydowanie wyróżni cię na tle innych, podobnych do siebie reklam. Czerpaliśmy z modnych ostatnio klimatów retro i oldschool. Powstała z tego ciekawa opcja graficzna, która z pewnością zainteresuje i młodszych i starszych klientów.

NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO REKLAMY

Promowanie swoich usług trzeba dobrze zaplanować, bo tylko wtedy można odnotować spore korzyści, a jednocześnie nie ponieść zbyt dużych kosztów. Jeśli masz już wizytówki i ulotki, a także banery i rollup, uzupełnij swoją kampanię o pośrednią formę reklamy czy ten efektowny plakat. Grafika wygląda bardzo ekspresyjnie, a pole tekstowe daje duże możliwości informacyjne. Format plakatu pozwala na jego wykorzystanie na firmowym pawilonie obok inwestycji albo w zaprzyjaźnionych punktach usługowych czy handlowych.

REKLAMA WPROST, BEZ PODTEKSTÓW

Plakat to bardzo podręczna forma reklamy, która może wisieć praktycznie wszędzie tam, gdzie się na to zgodzą. Jeśli realizujesz zlecenie w jakimś obleganym przez nowożeńców lokalu weselnym, warto uzyskać od właścicieli taką zgodę i umieścić tam swoją reklamę. Wtedy nasz plakat z tą chwytliwą grafiką, ale też elegancką grafiką będzie jak znalazł. Jego wygląd przyciąga wzrok, ale jednocześnie jest na tyle neutralny i przyjemny dla oka, że dobrze wkomponuje się nawet w najbardziej eleganckiej aranżacji wnętrz hotelowych lub restauracyjnych.

WASZE USŁUGI TO MATERIAŁ NA PLAKAT

Taki format reklamy zawsze warto mieć w swoim biurze i kiedy tylko nadarzy się okazja, rozwiesić w widocznym miejscu. Plakat zawsze może zawisnąć w pobliżu siedzimy twojej firmy albo bezpośrednio na twoich drzwiach jako drogowskaz dla klientów. Można także wywiesić go w zaprzyjaźnionym sklepie lub jakimś punkcie usługowym. Jego rozmiary nie będą nigdzie przeszkadzać, wystarczy niewielki kawałek wolnej ściany. Natomiast proponowana przez nas grafika jest efektowna, ale jednocześnie na tyle neutralna, że nie będzie kolidować z żadnym wystrojem wnętrza.

WYKORZYSTAJ POTENCJAŁ GRAFIKI

Plakat jest bardzo przydatną formą reklamy, ponieważ nie generuje wysokich kosztów, a pozwala na rozpromowanie swojej firmy w terenie. Nie zajmuje dużo miejsca, dlatego, dzięki życzliwości znajomych firm lub osób prywatnych, może zawisnąć na każdym ogrodzeniu, murze, w sklepie, w miejscach publicznych czy na specjalnych tablicach. Nasza propozycja graficzna to wzór uniwersalny, który można wykorzystać zgodnie z uznaniem, ale także wzór bardzo wyrazisty, który szybko wpada w oko i zapada w pamięć. Warto wykorzystać ten potencjał.

POKAŻ CO POTRAFISZ

Używanie powszechnie znanych symboli i znaków graficznych to nie tylko zabieg mający na celu spowodowanie szybkiej identyfikacji tematyki przez konsumenta. To także patent na szybkie zbudowanie profesjonalnego wizerunku firmy. Zbiór detali na naszej grafice od razu daje do zrozumienia, że znacie się na swoim fachu i wiecie jakie elementy i akcesoria są potrzebne, żeby dobrze realizować założenia profilu swojej działalność. Za pomocą naszej propozycji graficznej zachęcicie konsumentów z najbliższej okolicy do skorzystania z waszej oferty.

DOBRE TŁO DLA TREŚCI

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, która dostarcza konsumentom przydatne, w tym na przykład techniczne usługi albo ważne, podstawowe artykuły to twoja reklama powinna mieć właśnie taki charakter. Nasza grafika to same konkrety, brak zbędnych ozdobników i wielka moc uporządkowania, która od razu budzi zaufanie do waszego profesjonalizmu. Modne kolory i geometrycznie panele to dodatkowo oznaka gustu i wyczucia modnej estetyki. A przy okazji plakat będzie bardzo nośny dla informacji, które zechcesz przekazać konsumentom.

Pokaż: