Ulotki - Nieruchomość

Walczysz o nowych Klientów? Pomyśl o odpowiednio skomponowanej ulotce reklamowej i zaraź swoim entuzjazmem każdego, kto skorzysta w Twoich unikalnych usług.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Zawodów oraz specjalistów związanych z nieruchomościami można wymieniać bez liku. Wiele osób uwielbia swoją robotę, traktując ją jednocześnie jak pasja i doskonały sposób na życie. Jeśli posiadasz firmę, bądź marzy Ci się własna działalność powiązana z nieruchomościami, powinieneś pomyśleć o kampanii reklamowej. Zanim jednak wypłyniesz na szerokie wody, zadbaj o Klientów tak, jak najlepiej potrafisz. Co powiesz na ulotkę? Ten niewielki element może sprawić, że każdy w Twoim otoczeniu będzie wiedział, czym, gdzie i jak się zajmujesz – wiedzą najbliżsi – kontakt pójdzie w świat, a wraz z nim ulotki reklamowe. Nie dawaj za wygraną! Promuj się i walcz o swoją pozycję na rynku! Twój entuzjazm może spotkać się wyłącznie z zachwytem i satysfakcjonującą chęcią realizowania się z Twoim udziałem. Nieruchomości są podstawą niemalże każdej dziedziny życia – posiadasz doskonałą furtkę do biznesu życia. Nie dawaj za wygraną, pokonaj konkurencję w odpowiedni sposób – jaki? Odpowiedź jest tylko jedna – dbaj o PR dzięki atrakcyjnym ulotkom reklamowym!
Czytaj więcej
Pokaż:

REKLAMA CIEKAWIE PODANA

Za pomocą ulotki w formacie DL można reklamować się nowocześnie i lepiej wyeksponować grafikę. W przypadku naszej propozycji dla firm zajmujących się nieruchomościami ten format sprawdza się idealnie, jakby został specjalnie do tego stworzony. Detal ozdobny i jednocześnie wywołujący skojarzenia z charakterem oferty ma dolne położenie, natomiast większa, górna część to pole tekstowe całkiem sporych rozmiarów. Spokojnie zmieszczą się tam wszystkie ważne informacje i ekspozycję nazwy twojej firmy.

SUBTELNA DOMINACJA GRAFIKI

To odmiana ulotki, która jest nastawiona na zwiększone przyciąganie wzroku konsumentów za pomocą bodźców graficznych. Dlatego dekor złożony ze skośnie ujętych wieżowców wysuwa się tu trochę na pierwszy plan. Zabieg ten przykuwa wzrok, ale nie dominuje całkiem powierzchni ulotki. Pozostaje tutaj sporo miejsca na ekspozycję logo i nazwy firmy oraz danych kontaktowych. Zmieszczą się także inne informacje, na przykład opis oferty zalet firmy, bo do dyspozycji jest przecież jeszcze rewers druku. Taka lekka dominacja graficzna dobrze sprawdza się w praktyce.

DOBRA REKLAMA TO DOBRE PROPORCJE

Jednym z ważnych aspektów, o którym zawsze pamiętamy podczas tworzenia kolejnych wzorów jest zachowanie odpowiednich proporcji. To bardzo ważne dla odpowiednio wyważonego przekazu. Nasza propozycja jest takim przykładem harmonijnego ułożenia grafiki względem pola tekstowego i dzięki temu możemy cię zapewnić, że spotka się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony potencjalnych klientów. Przykuwają tu uwagę nowoczesne domy przedstawione w bardzo ciekawy sposób, ale i sama treść ulotki jest bardzo dobrze wyeksponowana.

TREŚĆ PODKREŚLONA ZADZIORNĄ GRAFIKĄ

Choć ulotka w formacie DL wygląda dość niepozornie i można przypuszczać, że nie zmieści się na niej zbyt dużo, to jednak tkwi w niej duży potencjał. Ten wydłużony kształt sprawia, że grafiki prezentują się jakoś bardziej dynamicznie i ciekawie, a i miejsce na tekst jest całkiem spore. Mamy dla ciebie wyjątkowy wzór, gdzie dół ulotki zdobi niebanalna i nowoczesna grafika, a część górna przyjmie sporo treści. Najważniejsze są dane kontaktowe, ale namawiamy także to umieszczania szerszych informacji o firmie albo kodu QR, który przenosi na waszą stronę w sieci.

DUŻO MIEJSCA NA OPISANIE USŁUG

Klient, który rozważa skorzystanie z usługi firmy pośredniczącej w obrocie nieruchomościami, potrzebuje zdecydowanie więcej informacji niż tylko dane kontaktowe do agentów. Skoro chce komuś powierzyć obsługę operacji majątkowej na sporą kwotę, zwyczajnie musi was trochę poznać, a nasza ulotka daje taką możliwość. Poza bardzo ciekawą i efektowną grafiką, dysponujecie tutaj sporym polem tekstowym, na którym można umieścić garść informacji o zakresie usług i wasze najważniejsze atuty. To pozwala zdobyć zaufanie i ułatwia podjęcie decyzji przez klienta.

NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO REKLAMY

Ulotki reklamowe powinny mieć szatę graficzną całkowicie dostosowaną do reprezentowanej branży i nie chodzi tu wyłącznie o taki czytelny przekaz wprost, który po prostu pokazuje o co chodzi. Ważny jest także ogólny styl i klimat grafiki, czego najlepszym przykładem jest ten wzór dla firmy zajmującej się nieruchomościami. Całość ma bardzo nowoczesny i dynamiczny wygląd, co sugeruje reklamę sprzedawców prężnych, zorientowanych w rynku i przepisach oraz sprawnie działających i zorganizowanych. Taką zapowiedź niesie nasza ulotka.

ZNACIE SIĘ NA MODNYM DIZAJNIE

To, że znacie się na trendach, zarówno w budownictwie, jak i w zakresie szeroko pojętej estetyki wizualnej, musi być widać na każdym kroku. A zdecydowanie pierwszą okazją do pokazania tego atutu jest reklama wręczana konsumentowi prosto do rąk. Nasza ulotka w formacie DL z taką grafiką to doskonała możliwość budowania wizerunku firmy nowoczesnej i dynamicznej dosłownie od pierwszych sekund pierwszego kontaktu. Patrząc na nią, każdy potencjalny klient nabiera przekonania, że będzie miał do czynienia z konkretną wiedzą i obsługą.

DAJCIE SIĘ POZNAĆ, ALE STYLOWO

Na rynku nieruchomości jest już obecnie bardzo duże zgęszczenie firm. Dlatego też, w warunkach podwyższonej konkurencyjności, trzeba szczególnie zadbać o reklamę, która was wyróżni. Nasza propozycja zapewnia taki właśnie efekt, ponieważ jest wyraźnym odejściem od przyjętych i utartych szablonów graficznych. Wszędzie jest pełno wzorów ulotek dla tej branży, na których królują budynki w różnych odsłonach. Tutaj też są, ale wyłącznie w formie ciekawego graficznie symbolu, aby zaakcentować rodzaj działalności. Resztę powierzchni zajmuje biel i konkretny, marketingowy przekaz.

MODNA, MONOCHROMATYCZNA ULOTKA

Jeśli szukasz ulotek, które będą trafnie oddawały wasze podejście do pracy, ale także bieżącą znajomość estetycznych trendów, to nasza propozycja jest strzałem w dziesiątkę. Modny jest przecież minimalizm, zarówno w zakresie kolorystki, jak i ilości używanych detali ozdobnych. Nasza grafika jest wybitnie osadzona w takim stylu, co jednak nie oznacza nudy czy braku koncepcji. To przemyślana wizja pokazania waszego profesjonalnego i konkretnego podejścia oraz zbudowania uporządkowanego wizerunku godnej zaufania firmy.

MARZENIA UŚPIONYCH FUNDAMENTÓW

Nic nie wprowadza tak w sferę bezpieczeństwa jak magia czterech kątów. Doskonała ulotka z motywem domu na niebieskim tle będzie trafnym elementem reklamowym dla każdego, kto swój zawód wiąże z nieruchomościami. Jeśli jesteś zarządcą nieruchomości, prowadzisz biuro bądź jesteś deweloperem, ten akcent będzie strzałem w dziesiątkę dla Twojej firmy i prowadzonego przez Ciebie biznesu.

SPOKÓJ WEWNĘTRZNEGO BŁĘKITU

Nic nie wprowadza tak w sferę bezpieczeństwa jak magia czterech kątów. Doskonała ulotka z motywem domu na niebieskim tle będzie trafnym elementem reklamowym dla każdego, kto swój zawód wiąże z nieruchomościami. Jeśli jesteś zarządcą nieruchomości, prowadzisz biuro bądź jesteś deweloperem, ten akcent będzie strzałem w dziesiątkę dla Twojej firmy i prowadzonego przez Ciebie biznesu.

CHATKA NA NIEBIESKIM TLE

Marzenia w końcu mogą stać się jawą. Niech każdy dzień Twojej działalności przynosi korzyści stając się wymarzonym biznesem. Jeśli pragniesz pozyskać nowych Klientów, wiedz, że idealnym środkiem przekazu będzie ulotka z motywem deweloperskim. Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości, zajmujesz się prowadzeniem biura nieruchomości bądź jesteś deweloperem czas odkryć swoją prawdziwą naturę i poprowadzisz firmę do biznesowego zwycięstwa.

PODARUNEK NIERUCHOMOŚCI

Czas nigdy nie będzie Naszym sprzymierzeńcem – każda chwila – dłuższa bądź krótsza będzie sprawiała, że pewność pokonania konkurencji chwieje się i czeka na ustabilizowanie. My znaleźliśmy złoty środek na podniesienie renomy działalności. Ulotka reklamowa z motywem nieruchomości będzie nieodzownym elementem dla osób z tej branży, jak i budowlańców, dealerów, rzeczoznawców czy handlowców. Sukces leży na wyciągnięcie ręki!

Z MOTYWEM W STRONĘ ŚWIATA

Czas, który każdy ma do dyspozycji nie należy do nieograniczonych. Idealna i oryginalna ulotka z motywem reklamowym domu będzie najlepszym sposobem na zadbanie o Klientów oraz pokonanie konkurencji. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś podniósł renomę własnej działalności. Ulotka będzie wspaniale ożywiała działalność firm budowlanych, osób pracujących w pionie nieruchomości, jak i dealerów. Odnajdź się w świecie, w którym wytrwają wyłącznie najlepsi!

Z NIERUCHOMOŚCIAMI NA „TY”

Nic nie działa na Ciebie tak dobrze jak odpowiednia reklama – to ona jest przecież dźwignią handlu. Odpowiednia ulotka reklamowa jest sposobem na biznes, którego każdy od Ciebie oczekuje. Pokonaj konkurencję najsilniejszą bronią! Doskonały dodatek dbający o PR firmy może okazać się najlepszym strzałem w dziesiątkę! Propozycja wpasuje się w branżę budowlaną, pion nieruchomości oraz jako reklama doradców finansowych.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: