Ulotki - Nieruchomość

Walczysz o nowych Klientów? Pomyśl o odpowiednio skomponowanej ulotce reklamowej i zaraź swoim entuzjazmem każdego, kto skorzysta w Twoich unikalnych usług.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Zawodów oraz specjalistów związanych z nieruchomościami można wymieniać bez liku. Wiele osób uwielbia swoją robotę, traktując ją jednocześnie jak pasja i doskonały sposób na życie. Jeśli posiadasz firmę, bądź marzy Ci się własna działalność powiązana z nieruchomościami, powinieneś pomyśleć o kampanii reklamowej. Zanim jednak wypłyniesz na szerokie wody, zadbaj o Klientów tak, jak najlepiej potrafisz. Co powiesz na ulotkę? Ten niewielki element może sprawić, że każdy w Twoim otoczeniu będzie wiedział, czym, gdzie i jak się zajmujesz – wiedzą najbliżsi – kontakt pójdzie w świat, a wraz z nim ulotki reklamowe. Nie dawaj za wygraną! Promuj się i walcz o swoją pozycję na rynku! Twój entuzjazm może spotkać się wyłącznie z zachwytem i satysfakcjonującą chęcią realizowania się z Twoim udziałem. Nieruchomości są podstawą niemalże każdej dziedziny życia – posiadasz doskonałą furtkę do biznesu życia. Nie dawaj za wygraną, pokonaj konkurencję w odpowiedni sposób – jaki? Odpowiedź jest tylko jedna – dbaj o PR dzięki atrakcyjnym ulotkom reklamowym!
Czytaj więcej
Pokaż:

TREŚĆ PODKREŚLONA ZADZIORNĄ GRAFIKĄ

Choć ulotka w formacie DL wygląda dość niepozornie i można przypuszczać, że nie zmieści się na niej zbyt dużo, to jednak tkwi w niej duży potencjał. Ten wydłużony kształt sprawia, że grafiki prezentują się jakoś bardziej dynamicznie i ciekawie, a i miejsce na tekst jest całkiem spore. Mamy dla ciebie wyjątkowy wzór, gdzie dół ulotki zdobi niebanalna i nowoczesna grafika, a część górna przyjmie sporo treści. Najważniejsze są dane kontaktowe, ale namawiamy także to umieszczania szerszych informacji o firmie albo kodu QR, który przenosi na waszą stronę w sieci.

DUŻO MIEJSCA NA OPISANIE USŁUG

Klient, który rozważa skorzystanie z usługi firmy pośredniczącej w obrocie nieruchomościami, potrzebuje zdecydowanie więcej informacji niż tylko dane kontaktowe do agentów. Skoro chce komuś powierzyć obsługę operacji majątkowej na sporą kwotę, zwyczajnie musi was trochę poznać, a nasza ulotka daje taką możliwość. Poza bardzo ciekawą i efektowną grafiką, dysponujecie tutaj sporym polem tekstowym, na którym można umieścić garść informacji o zakresie usług i wasze najważniejsze atuty. To pozwala zdobyć zaufanie i ułatwia podjęcie decyzji przez klienta.

NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO REKLAMY

Ulotki reklamowe powinny mieć szatę graficzną całkowicie dostosowaną do reprezentowanej branży i nie chodzi tu wyłącznie o taki czytelny przekaz wprost, który po prostu pokazuje o co chodzi. Ważny jest także ogólny styl i klimat grafiki, czego najlepszym przykładem jest ten wzór dla firmy zajmującej się nieruchomościami. Całość ma bardzo nowoczesny i dynamiczny wygląd, co sugeruje reklamę sprzedawców prężnych, zorientowanych w rynku i przepisach oraz sprawnie działających i zorganizowanych. Taką zapowiedź niesie nasza ulotka.

ZNACIE SIĘ NA MODNYM DIZAJNIE

To, że znacie się na trendach, zarówno w budownictwie, jak i w zakresie szeroko pojętej estetyki wizualnej, musi być widać na każdym kroku. A zdecydowanie pierwszą okazją do pokazania tego atutu jest reklama wręczana konsumentowi prosto do rąk. Nasza ulotka w formacie DL z taką grafiką to doskonała możliwość budowania wizerunku firmy nowoczesnej i dynamicznej dosłownie od pierwszych sekund pierwszego kontaktu. Patrząc na nią, każdy potencjalny klient nabiera przekonania, że będzie miał do czynienia z konkretną wiedzą i obsługą.

DAJCIE SIĘ POZNAĆ, ALE STYLOWO

Na rynku nieruchomości jest już obecnie bardzo duże zgęszczenie firm. Dlatego też, w warunkach podwyższonej konkurencyjności, trzeba szczególnie zadbać o reklamę, która was wyróżni. Nasza propozycja zapewnia taki właśnie efekt, ponieważ jest wyraźnym odejściem od przyjętych i utartych szablonów graficznych. Wszędzie jest pełno wzorów ulotek dla tej branży, na których królują budynki w różnych odsłonach. Tutaj też są, ale wyłącznie w formie ciekawego graficznie symbolu, aby zaakcentować rodzaj działalności. Resztę powierzchni zajmuje biel i konkretny, marketingowy przekaz.

MODNA, MONOCHROMATYCZNA ULOTKA

Jeśli szukasz ulotek, które będą trafnie oddawały wasze podejście do pracy, ale także bieżącą znajomość estetycznych trendów, to nasza propozycja jest strzałem w dziesiątkę. Modny jest przecież minimalizm, zarówno w zakresie kolorystki, jak i ilości używanych detali ozdobnych. Nasza grafika jest wybitnie osadzona w takim stylu, co jednak nie oznacza nudy czy braku koncepcji. To przemyślana wizja pokazania waszego profesjonalnego i konkretnego podejścia oraz zbudowania uporządkowanego wizerunku godnej zaufania firmy.

MARZENIA UŚPIONYCH FUNDAMENTÓW

Nic nie wprowadza tak w sferę bezpieczeństwa jak magia czterech kątów. Doskonała ulotka z motywem domu na niebieskim tle będzie trafnym elementem reklamowym dla każdego, kto swój zawód wiąże z nieruchomościami. Jeśli jesteś zarządcą nieruchomości, prowadzisz biuro bądź jesteś deweloperem, ten akcent będzie strzałem w dziesiątkę dla Twojej firmy i prowadzonego przez Ciebie biznesu.

SPOKÓJ WEWNĘTRZNEGO BŁĘKITU

Nic nie wprowadza tak w sferę bezpieczeństwa jak magia czterech kątów. Doskonała ulotka z motywem domu na niebieskim tle będzie trafnym elementem reklamowym dla każdego, kto swój zawód wiąże z nieruchomościami. Jeśli jesteś zarządcą nieruchomości, prowadzisz biuro bądź jesteś deweloperem, ten akcent będzie strzałem w dziesiątkę dla Twojej firmy i prowadzonego przez Ciebie biznesu.

CHATKA NA NIEBIESKIM TLE

Marzenia w końcu mogą stać się jawą. Niech każdy dzień Twojej działalności przynosi korzyści stając się wymarzonym biznesem. Jeśli pragniesz pozyskać nowych Klientów, wiedz, że idealnym środkiem przekazu będzie ulotka z motywem deweloperskim. Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości, zajmujesz się prowadzeniem biura nieruchomości bądź jesteś deweloperem czas odkryć swoją prawdziwą naturę i poprowadzisz firmę do biznesowego zwycięstwa.

PODARUNEK NIERUCHOMOŚCI

Czas nigdy nie będzie Naszym sprzymierzeńcem – każda chwila – dłuższa bądź krótsza będzie sprawiała, że pewność pokonania konkurencji chwieje się i czeka na ustabilizowanie. My znaleźliśmy złoty środek na podniesienie renomy działalności. Ulotka reklamowa z motywem nieruchomości będzie nieodzownym elementem dla osób z tej branży, jak i budowlańców, dealerów, rzeczoznawców czy handlowców. Sukces leży na wyciągnięcie ręki!

Z MOTYWEM W STRONĘ ŚWIATA

Czas, który każdy ma do dyspozycji nie należy do nieograniczonych. Idealna i oryginalna ulotka z motywem reklamowym domu będzie najlepszym sposobem na zadbanie o Klientów oraz pokonanie konkurencji. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś podniósł renomę własnej działalności. Ulotka będzie wspaniale ożywiała działalność firm budowlanych, osób pracujących w pionie nieruchomości, jak i dealerów. Odnajdź się w świecie, w którym wytrwają wyłącznie najlepsi!

Z NIERUCHOMOŚCIAMI NA „TY”

Nic nie działa na Ciebie tak dobrze jak odpowiednia reklama – to ona jest przecież dźwignią handlu. Odpowiednia ulotka reklamowa jest sposobem na biznes, którego każdy od Ciebie oczekuje. Pokonaj konkurencję najsilniejszą bronią! Doskonały dodatek dbający o PR firmy może okazać się najlepszym strzałem w dziesiątkę! Propozycja wpasuje się w branżę budowlaną, pion nieruchomości oraz jako reklama doradców finansowych.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: